Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Sziasztok.
Tud valaki segíteni?
Nem megy sem a Raiffaisen sem a Telekom app. Rootolt eszköz. Azt írja.
Elolvastam minden oldalt, topicot, blogot. Próbáltam mindenhogy...
Sehogy sem tudom működésre bírni.
LeEco Lemax x820 telóm van.
[MIUI11_Global-Official 11.0.5.0.PEDMIXM Pie 9 for le_x2 Lemax2] -el.
Volt fennt előző (decemberi verzió) is. Akkor még működött Telekom. Tudtam hide-olni Magisk-et is, Telekomot is. Ment frankón.
De használtam már [[9.x][OFFICIAL] RevengeOS | x2] - t is. Telekom ezeken is működött.
Raiffaisen nem megy első perctől kezdve! Pedig próbáltam vagy 5 rom-ot! Azt nem tudom sehogy, sehol működésre bírni. De az már nem is érdekel. Már leszoktam róla.
De ezzel a legújabb MIUI 11-el sehogy sem tudom elrejteni a root-ot Magisk-el Telekom elől.
Ergo. Most már a Telekom nem megy! Ötlet?
Minden a legfrissebb. Nincs ujjlenyomat. Semmi kód.
RootBeer csak a Dangerous Props -ra jelez pirosat. De ezt hogy javítom ki?
Magisk a: Systemless Hosts -ra azt írja, hogy: Module will be updated at next reboot!
Nem tudom ilyennek kéne lennie? Reboot-olhatom 100x, mindíg ezt írja.
Szerk: nah erre most reboot után nem írja. Leszedtem a Hide Props Cfg-t. Felraktam. De semmi....
Mi a probléma? Miért nem tudom elrejteni Magisk-et Telekom elől, s működésre bírni?
Már arra is gondoltam, hogy visszateszem régebbi rom-ot, s megpróbálom, nem e abban van a hiba. De már kezdem unni, hogy fél-fél (sőt egész) napok mennek el a sz*ros telefon telepítgetésével, állítgatásával. Amik aztán nem vezetnek semmire... :O
Segítséget köszönöm előre is. Akár pm-ben is.

[ Szerkesztve ]

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.