Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4734) nlq


nlq
aktív tag

Sziasztok!

adva van egy dell latitude D620 noti a gepen szuksegem van a linuxra win7 re es a grub2 mint boot loaderre
e melle szeretnek a gepre (az 1ik particiora) egy snow leo-t (ha mar van belole egy jogtiszta... origi retail peldany)
talaltam is hozza forumokban egy boot cd-t, illetve post installt amivel gyakorlatilag 99% ban mukodo (még a hibernalas nem megy) OSx gepet sikerult produkalnom...

a problema csak az, hogy egy szuz winyora kellett tenni a snowt, mert ezzel a megoldasal csak guid particios tablaval hajlando feltelepulni... (utana a post instal tartalmaz egy kameleon v2-t de az tudtommal az sem tud egyuttelni a grub2 vel

hehh mondom en kiszurok vele... a grubos rendszerwinyo usb hazba, CCclonerrel az ures particiora beleklonoztam a snow leot, updateltem a grubot, es itt elakadtam ugyanis a grubbol kivalasztva kernel panicot kapok ezzel az uzenettel:

panic (cpu 0 caller 0x2ac0d5): incompatible boot args version1 revision 4\n"@sourcecache/xnu/xnu-1456.1.25/osfmk/i386/AT386/model_dep.c:542

please help !! valami otlet kellene hogyan tudok ebbol tovabblepni !

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.