Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Rimuru #16345 üzenetére

    Lol jó sok hsz-t szültetek ide bakker. :D Meg látom át is keresztelted magad. Honnan ez a név?

    (#16260) F34R
    A devuan még régebbi csomagokkal dolgozik mint a stabil debian. Azért az már nekem sem pálya.
    Most mx linuxon szívok ugyan az xfce bloattal (i3wm-hez képest bloat ugye), de most kellett egy egerészős megoldás. De legalább csilli-villi, ez most tetszik legalább benne.

    Azt, hogy nem systemd-s, onnan tudtam meg egyébként, hogy amikor megpróbáltam terminálból leállítani a szokásos paranccsal a gépet (systemctl poweroff) kiröhögött a rendszer. :D
    Meg egyébként vannak kényelmi fícsörök is, pl. simán elérhető alap tárolóból az a régi lib, amivel tudnom használni azt a csökött vibert...

    Ami rossz pl., hogy a chromium nem a debian féle csicskított chromium, de végül maradtam az ungoogled-* verziónál, mert frissítették végre.

    A logoutos írásokkal kapcsolatban:
    Az írás akkor kerül ki, amikor Kalandor kiteszi, vagyis beidőzíti.
    Tehát tök mindegy, hogy ha én korrektúrázok valamit és másnap kész, ha amúgy ott megáll a történet.
    Itt lehet amúgy látni, hogy mik vannak még korrektúra alatt, és mi van kész.

    Jelenleg én is lógok egy írással, múlt héten kaptam de most két hétig ültem rajta, mert nemhogy korrektúrázni és fórumozni, de élni is alig volt időm. Azonban holnap (azaz már ma vasárnap) kész lesz.

    Na mindegy, szóval nem bántani a korrektorokat :P

    uby: a 2-es szám amúgy már hármas számrendszerbe tartozik, ugyanis 0-1-2 :P

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés