Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60066) Frawly válasza lacafaca (#60064) üzenetére


Frawly
veterán

Elég régóta nem az a hely. Én neked adok igazat, szerintem igenis volt köze a kérdésnek a Linuxhoz, a RPi-s rendszerek is Linuxok. Jó, annyira nem szoros a kapcsolat, de ha egyszer kezdő topik, és a kezdő Windows alól tud csak indulni, akkor miért ne, a lényeg, hogy kezdő és linuxozni szeretne. Rendszeres kérdés szokott lenni a topikban, hogy hogyan kell Ubuntu vagy Linux Mint-es lemezképet Windowson pendrive-ra kiírni, az sem annyira más téma. Szerintem az összefoglalóban ezt a kérdéskört jobban ki kéne emelni. Azért ne húzd ki nagyon a gyufát a topikban, most kiírtad a lemezképet, de garantálom neked, hogy lesz még bőven pont, ahol meg fogsz akadni, és akkor megint jönni fogsz kérdezni :D Esetleg ha annyira meglincsel a tömeg, akkor próbálkozz az RPi topikjával.

(#60057) ubyegon2: tudom, elvagyok én magammal jól. Csak ha már felvetettem több problémát, akkor gondoltam írok megoldást is, amolyan blogolásszerűen. Igazából ezt az Arch-topikba vagy a Haladóban kéne, de azt olvassa összvissz 2-3 ember. Itt meg mindenki megfordul, meg ezekbe a problémákba nem csak Archerek, de bárki belefut, aki frissebb disztrót használ, pl. fedorások is. Esetleg Linux OFF, de ott off topikban meg a szakmai téma off.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.