Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) sanyika987 válasza snow2014 (#12550) üzenetére


sanyika987
aktív tag

lollihoz én ezt használom
töltöd telepíted és telefont rádugod start és kész
usb hibakereslést kapcs be

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#12552) cam383xxx


cam383xxx
csendes tag

Itt van az összefoglalóban a root program. Ha xp-t használsz, nem fog menni, én annó sokat szívtam vele. Legalábbis a lolli rootolásnál... Win7 vagy win8 kell hozzá.

Más:
Felraktam a cloudy 3.3-at kiváncsiságból a dori 6.4 kernellel. Teljesen jól használható, egy ideig marad.
A hangninőség kiváló. Ami nem tetszik benne, hogy néha minden féle indok nélkül jelez a led...

(#12553) cam383xxx válasza cam383xxx (#12552) üzenetére


cam383xxx
csendes tag

Mennyivel jobb a 6.7 mint a 6.4?

(#12554) sanyika987 válasza cam383xxx (#12552) üzenetére


sanyika987
aktív tag

szerintem ma ez a legjobb páros amit lehet a g2 re telepíteni szerintem
de ne kövezzetek meg ha nem mindenki ennek a híve :D
Semmit nem érzek a kettő között de még tesztelem

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#12555) sanyika987 válasza snow2014 (#12550) üzenetére


sanyika987
aktív tag

[link]
ha a KK bootloaderrel nem akartok szenvedni itt egy Pach amit ha fel raktok a rom elött (cloudy 3.3) nemkel felrakni kk t
ez elvileg csak d802 re jó

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#12556) snow2014 válasza sanyika987 (#12555) üzenetére


snow2014
aktív tag

es meg 1 utolso keldes ha valami oknal fogva nem jon be a 3.3 es vissza akarok alni a 2.2-re akkor megint kell bootloadert cserelni?

Mindég legyetek rosszak ;)

(#12557) cam383xxx válasza sanyika987 (#12554) üzenetére


cam383xxx
csendes tag

Köszi, mindjárt kipróbálom!

(#12558) tirszin válasza sanyika987 (#12554) üzenetére


tirszin
senior tag

Én a stock Lolli mellé feltettem/állítgattam a Dori 5.9 kernelt, de még így sem tudtam elérni a stock KK üzemidejét, a Cloudy-ról pedig mindenki azt mondja, hogy még többet eszik. :(

A CM12.1 viszont mindenféle trükközés nélkül simán hozza a gyári KK ROM üzemidejét, ami azért elég barátinak mondható.

Nekem úgy tűnik, a CM nincs elcseszve úgy, mint az 5.02, ami ugye a Cludynak is elég masszívan az alapja.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#12559) reap3r válasza tirszin (#12558) üzenetére


reap3r
aktív tag

Az 5.1-es android üzemideje nagyon jó. Sőt, sokkal jobban is fut. Viszont CM-en a kamera hozza a 30-35 ezres telefonok szintjét, illetve hiányzik pár lg feature is... De minden igaz, ha nem lenne olyan gány a fényképező CM alatt, akkor csak azt használnám...

[ Szerkesztve ]

(#12560) tirszin válasza reap3r (#12559) üzenetére


tirszin
senior tag

Akkor azt mondod, érdemes kipróbálnom a Cloudy 3.3-at (Dorival), jobb lesz valamicskét üzemidőben a stock 5.02-nél?
A CM kamera, illetve bármilyen egyéb rátelepített kamera app, bizonyos helyzetekben használhatatlan auto-fókusza engem is nagyon zavar. :W

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#12561) reap3r válasza tirszin (#12560) üzenetére


reap3r
aktív tag

A mostani tapasztalatok alapján nem lesz jobb a stock loli üzemidejénél a cloudy 3.3+dorimanx. Meg lehet csinálni amúgy, nem rég egy kollega itt meg is osztotta az alulfeszelős sztorit+beállításait, azzal jó kis üzemidőt lőtt, de meg merem kockáztatni, hogy az hozza a buherálatlan CM szintet...Nekem a cloudy-dori ugyanazt a szintet hozza, mint a stock loli, de nagyon szépen fut, átlagban 4,5-5 óra közötti kijelzőidővel. Viszont, ha nem fontos a kamera akkor simán a CM a jobb. A CM üzemidejét nem hozza a dorimanx+cloudy komb, csak akkor,ha belebuherálsz a dolgokba, mint az állat, de abban biztos vagyok, hogy cloudy-dorimanx alatt a cm üzemidejét csak olyan beállításokkal lehet hozni, amikkel a telefon meg-megdöccenne nem egyszer...
Amúgy én is használtam cm-et 2hétig szept-okt-ben és 5 óra+kijelzőidőim voltak csak és iszonyat tetszett, de akkoriban sokszor kellett a kamera és egyszerűen nem tudtam elviselni a képességeit a cmen... De amúgy nem annyira nagyon borzalmas, csak az ember mindig a hibát keresi...

(#12562) fery02 válasza snow2014 (#12556) üzenetére


fery02
addikt

KK alapú Cloudy-hoz JB bootloader kell, LP alapúhoz meg KK.
Szóval ha nem jön be és visszatérnél, flash-elj előtte egy JB bootloader-t!

(#12563) sanyika987


sanyika987
aktív tag

egyébként minden egyes rom felrakásánál érdemes akksi kalibrálást csinálni mert sok marad az aksiba sajna
nemrég szívtam én is e miatt
dorimanx kernel beállításai között van olyan sokat számit nekem 20%maradt benne

iphone 14

(#12564) laca.1


laca.1
aktív tag

hali.
valaki tegyen nekem egy cm 12.1 gapps linket hol találom.

[ Szerkesztve ]

(#12565) akooos válasza laca.1 (#12564) üzenetére


akooos
veterán

Kihagytad a kérlek szót ;]

17 mp google keresés után:

[link]
Válaszd ki melyikre van szükséged.

(#12566) laca.1 válasza akooos (#12565) üzenetére


laca.1
aktív tag

köszönöm szépen!
most s.ó.s. segítség kellene,föltettem a cm 12.1 de nem figyeltem a gapps ra 0 b volt azt nem telepítette föl nyilván való.de kijavítottam de most meg nem tudok twrp be lépni,miért?a rom le törölt mindent root meg twrpt is.mit tegyek mindjárt megyek dolgozni kell a teló.

ok sikerült megoldanom.

[ Szerkesztve ]

(#12567) akooos válasza laca.1 (#12566) üzenetére


akooos
veterán

Download módba be tudsz lépni? Ha igen, akkor csapass rá egy KDZ-t és majd este vagy holnap megcsinálod az egészet elölről.

(#12568) laca.1 válasza akooos (#12567) üzenetére


laca.1
aktív tag

köszönöm.

(#12569) stefi68 válasza laca.1 (#12568) üzenetére


stefi68
addikt

Felmásolsz a telefonra egy Reboot Recovery appot és azzal újraindítod.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#12570) snow2014


snow2014
aktív tag

a cloudy2 3.3-hoz van Tweak box ?

vagy lehet hasznalni a G3 tweak box-ot ?

[ Szerkesztve ]

Mindég legyetek rosszak ;)

(#12571) akooos


akooos
veterán

Elég érdekes dolgot tapasztaltam ma reggel. Jövök melóba, érzem, hogy kellemesen meleg a jobb combom. Elővettem a telefont, hogy megnézzem mi a baj. Tűz forró volt és folyamatos bootloopba került. LG felirat, kikapcs, LG felirat, kikapcs, LG felirat, kikapcs. Nem tudom mennyi ideig csinálhatta. Kikapcsoltam a power gomb folyamatos nyomvatartásával. Majd 1 perc múlva újra bekapcsoltam. Simán bebootolt, az akksi pedig 70%-on állt (mikor elindultam, 100% volt)
Nem tudom mi okozhatta ezt, de eddig nem tapasztaltam ilyet és elég fura volt.
CM12.1 10.30-ai kiadás.

(#12572) reap3r válasza akooos (#12571) üzenetére


reap3r
aktív tag

Erre a válasz, hogy CM van a telefonodon. A Custom romok világában az ilyen előfordulhat kb. bármikor...

(#12573) Meggyi001 válasza akooos (#12571) üzenetére

És CM rommal szigorúan tilos munkába menni. Csóri telefon, képzelem miket élt élt...megint 8 órán át az utált munkahelyen lenni...nem csoda ha belázadt kicsit ;]

https://gamergep.hu/

(#12574) akooos válasza reap3r (#12572) üzenetére


akooos
veterán

Másfél éve csak custom ROM-ot használok, eddig sosem volt még indokolatlan bootloopom :P Nem is megoldást vártam, csak megosztottam veletek, hátha valaki a 10.30-ai CM-et szeretné feltenni :D

(#12573) Meggyi001: Nincs egyedül vele szegénykém :DDD ;]

(#12575) reap3r válasza akooos (#12574) üzenetére


reap3r
aktív tag

Tegnap jó kedvemben voltam és feldobtam a CM-et, mostanság nem fényképeztem... Hát isten adná, hogy kapjunk még egy 5.1-es frissítést... Iszonyat szépen fut ez az 5.1, na meg keveset is eszik, de a kamera, te atyaúristen :D Ugye ez az egyetlen baja az aosp romoknak, ami soha nem lesz megoldva, mivel a kamerát sosem adja ki a gyártó... Ez a CM amúgy nagyon baba, mindig megszakad a szívem, amikor visszamegyek valami stock féleségre, de így ezen a cm-en sajnos a kamera napsütésben használható valamire, akkor sem teljesít fényesen...
Szerk:
én nov.04-ei nightly-t tettem fel, eddig hiba mentes....

[ Szerkesztve ]

(#12576) tirszin válasza reap3r (#12575) üzenetére


tirszin
senior tag

Nekem 10.26.-i CM12.1 van fent. Eddig hibamentesen, nagyon harmonikusan működik.
A kamerát én is sajnálom, ha korábban nem is, de tavasszal vissza kell tegyek valami gyári alapú ROM-ot miatta.

Azt az érdekes dolgot tapasztaltam vele, hogy 2-3 töltés kellet hozzá, hogy igazán beálljon az akku ideje. Kiegyensúlyozott módban használva, mostanra úgy érzem, kevesebbet fogyaszt, mint a stock KK fogyasztott kb. ugyanazokra a dolgokra használva. (Strava, böngészés, Messanger, kamera, Photoshop)

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#12577) Szkipi


Szkipi
tag

Üdv.

Le akarom cserélni a szolgáltatós rom-ot függetlenre, de abban tudtok segíteni, hogy az LG oldaláról letölthető gyári romok között mi a különbség a sima "Hungary" és a "Hungary_Open_16G" között?

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#12578) snow2014


snow2014
aktív tag

az en kerdesemre valaki ?

[link]

[ Szerkesztve ]

Mindég legyetek rosszak ;)

(#12579) tirszin válasza snow2014 (#12578) üzenetére


tirszin
senior tag

Sajnos azt sem tudom, mire jó ez a Tweak box. Illetve kiváltható-e valamivel.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#12580) m_dawe válasza snow2014 (#12578) üzenetére


m_dawe
senior tag

G3 tweakbox kell hozzá

(#12581) snow2014


snow2014
aktív tag

hat itt mi tortent ? siri csend, hulla szag :D

Mindég legyetek rosszak ;)

(#12582) m_dawe válasza snow2014 (#12581) üzenetére


m_dawe
senior tag

túl jó minden :D

(#12583) snow2014 válasza m_dawe (#12582) üzenetére


snow2014
aktív tag

:C :DD :D

Mindég legyetek rosszak ;)

(#12584) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az LG L90-nél Lolli alatt néha előfordul,hogy a kijelző a húzásra nem reagál,csak az újraindítás segít.Kitkat-nál nem volt ilyen.Ti tapasztaltatok ilyet Lolli alatt?

(#12585) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Valaki leírhatná részletesen , mit és hogyan kell az Xposed modult felrakni Stock Lolli-ra ...

(#12586) Magnesium válasza ToomyC (#12585) üzenetére


Magnesium
csendes újonc

ROOT, TWRP kell hozzá!
Innen letöltöd a következőket:
-installer.apk
-uninstaller-arm.zip
-sdk21-arm.zip

TWRPbe belépsz és telepíted az sdk21-arm.zip - et. Reboot. A fájl kezelődben megkeresed a .apk -t rákattintasz és telepíted. Uninstallhoz recoveryből telepíted az uninstall.zip -et.

(#12587) snow2014


snow2014
aktív tag

erdemes feltenni ezt a kernelt: Kernel-Dorimanx-V6.8-LP-[01-42]-[04-11] ??

jelenleg a 6.4 van a telomon

[ Szerkesztve ]

Mindég legyetek rosszak ;)

(#12588) noxon


noxon
őstag

Cloudy g2 3.4 hogyhogy nincs? Már sok idő eltelt. Nem fejleszti már?

We live in a simulated world...

(#12589) reap3r


reap3r
aktív tag

Valaki tudja, hogy hogyan lehet a legegyszerűbben debloatolni a stock lollit?

(#12590) stefi68 válasza noxon (#12588) üzenetére


stefi68
addikt

Én úgy tudom, hoy Cloudy már a 3.1/2/3 romokat is csak szívességből csinálta meg. Már elhagyta rég a G2 vonat.

(#12589) reap3r: Itt van két egyszerű megoldás: [link1] [link2]

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#12591) tirszin válasza snow2014 (#12587) üzenetére


tirszin
senior tag

Ezt kb. senki nem tudja, annyira friss ez a v6.8-LP.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#12592) stefi68 válasza reap3r (#12589) üzenetére


stefi68
addikt

Itt egy 3. megoldás: [link3]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#12593) noxon válasza stefi68 (#12590) üzenetére


noxon
őstag

Hát ez szomorú :( Mondjuk tökéletesen megfelel a cloudy 3.3, de akkor hogyan fogunk kapni minőségi lg romos android 6-ot.

We live in a simulated world...

(#12594) tirszin válasza noxon (#12593) üzenetére


tirszin
senior tag

Valakit rá kell venni, hogy ássa bele magát és készítse el. :)
De ha már hozzáfog, csiszolhatna picit az üzemidőn és lenne végre egy szinte tökéletes rendszer.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#12595) Zoja™ válasza noxon (#12593) üzenetére


Zoja™
őstag

de akkor hogyan fogunk kapni minőségi lg romos android 6-ot

Ha az LG nem készít hivatalos Marshmallow frissítést, akkor sehogy. Eddig sem volt főverzió váltás egy egy Cloudy rom esetén, csak a meglevő hivatalos gyári romra húzta rá a frissebb felhasználói felületet.

Viszont elvileg készül már egy új port, amiben V10 appok is lesznek.

[link]

(#12596) redbiro válasza Zoja™ (#12595) üzenetére


redbiro
őstag

a cm13 vajon mikorra várható?

it never gets easier, you just go faster

(#12597) noxon válasza Zoja™ (#12595) üzenetére


noxon
őstag

Naja, tényleg csak 5.0.2 a cloudy :(

És ez az új rom vajon 5.1 vagy milyen verzió lesz? Amúgy valahol olvastam, hogy a g2 még kap hivatalos frissítést, de lehet abból végül nem lesz semmi nem tudom. Max így akkor marad a cm 13, ha elkészűl.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#12598) Zoja™ válasza noxon (#12597) üzenetére


Zoja™
őstag

Amit linkeltem is 5.0.2 lesz.

A CM13-at nem tudom, mikorra lesz kész, elvileg unofficial már lesz november vége felé, az officialról meg olyat is olvastam, hogy jövő február környékén várható.

(#12600) fery02 válasza #99499520 (#12599) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

TWRP-t lehetőleg frissítsd elsőkörben valami újabbra innen (2.8.7.1-es verzió tuti jó)!

Utána pedig jól írod igen, kelleni fog az a bootstackc is és szokásos.wipe-okat követően mehet fel a Cloudy.
Root és TWRP megmarad majd a végén igen.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.