Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyesteb

    tag

    válasz Aaron14 #36561 üzenetére

    Igaz, nekem vizsla-labi mixem van és nem is a kanapé a versenytárs, hanem a kutyaház teteje, földpince, miegymás, de én is feltettem sokáig az ugrálástól. Az én kutyám mondjuk sokat is fut a természetéből adódóan (na meg a telekméretből is persze), de a doki az ízületvédőt javasolta. Ebből is az Alphavet termékét, ami bevált. Bár nemrég kicsit megsérült a kutyi, mert persze jeges kutyaháztetőről is le kell ugrani a jeges talajra, hogy kicsússzon az a fránya hásó láb, de szerencsére csak rándulás volt, 3 nap szobafogság (nekem nagyobb kihívás volt, mint neki) és nyugi, azóta is szakadatlanul fel-le ugrál mindenhonnan.
    Ő mondjuk kinti kutya, nem is nagyon bír bent lenni, de szerintem az ízületvédőt, csonterősítőt neked is érdemes lenne meggondolni. Sokféle van a piacon, vettünk tablettát is már olyan kagylósat, azt is megeszi, de a doki ezt a folyadékot tanácsolta, hogy öreg korára is legyen ízülete.

    Kérdezd meg a dokit szerintem. A rámpa nem biztos, hogy előnyös lesz, mégis csak kutya, tudja, mi a jó neki. Max nem.. :)

    Én mondjuk nem rámpát tennék, hanem egy műanyag fellépőt, hogy ha már mindenáron könnyíteni akarnék neki. Arról is simán felugrik, ha nem a legkisebbet és legcsúszósabbat választod. Tudod, mint a sámli, csak 21. századi és kevésbé környezetbarát megoldású.. :)

Új hozzászólás Aktív témák