Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3315) Clever0 válasza King Unique (#3314) üzenetére


Clever0
senior tag

A Fantec házzal jártam úgy, hogy a 4 terás vinyót GPT szerint USB csatival formázva eSatán keresztül nem ismerte fel, illetve PC-be helyezve sem, de erről írtál te is. Amelyik házon csak USB csati van, ott egy átlag felhasználó észre sem veszi, ha nem kompatibilis a partíciós tábla, mert nem szereli ki a vinyót. Ha két csatid van, akkor valószínűbb, hogy mind a kettőn kipróbálod, vagyis hamarabb kiderül, ha nem jó, értve ez alatt az összes felhasználó tapasztalatát. MBR-t használva (max. 2 Teráig) meg szintén nem jön elő a probléma. A Chieftec házak is aluból vannak, de a vinyó műanyag keretben ül, szóval hővezetés nincs, teljesen zárt, így szellőzés sincs, több fokkal hidegebb a vinyó ház nélkül. A Swift Case hasonlónak néz ki, bár ott a keret is fém. A tulaj szerint 1053-as chip csücsül benne, egy előnnyel kevesebb. A vinyót oldalról rögzítik a csavarok, nekem az alsó rögzítés szimpatikusabb, kevésbé feszül pontatlan méret esetén.
Ez az alvó mód érdekes dolog. Én az USB Safety Remove programmal jártam úgy Win 7 alatt, hogy állandóan újracsatlakoztatta a vinyót. XP-n ilyet nem csinált.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.