Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TitiRii


TitiRii
senior tag

Hehey all
Nem tudom ki hogy van vele, én részemről imádok korizni, és hát holnap nyit a műjég:)
Kik azok akik rendszeres látogatói?

Rögtön inditanák is egy kérdésel/kérésel
Bpn hol lehet venni ujonann vagy akár hazsnáltan is(de akkor kifogástalan állapotban) jo korikat, jó áron?
Engem főleg most egy Gyöngyvásznas Hocky kori érdekelne, már régóta akarok ugyanis egyett(ezek a müanyag vackok törik a lábam meg hát nem az igazi a csapatásra:)
Aki tud ilyen korit, vagy helyet az kiabáljon nekem! :D

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#2) zsiga667


zsiga667
addikt

Ajánlom a Hervist, én tavaly ott vettem olcsón egész jó korit.
Bp., Árkád vagy Europark.

(#3) TitiRii válasza zsiga667 (#2) üzenetére


TitiRii
senior tag

persze tom hogy ott vannak, meg vadon sportban is
csak hát hmm
32/40k az a kategoria ami nekem kellene :(
sportbizományiba akartam megnézni még, ott lehet jókat találni
de köszi az infot

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#4) Gáborka válasza TitiRii (#1) üzenetére


Gáborka
tag

Hát ne tudd meg mennyire irigyelek mindenkit, aki már mehet jegelni... :(
nekem erre még várnom kell, de ha Maon lennék ott lennék pénteken elhiheted.
Ilyen hokikorit a Városkapu üzletházban Kálvin tér, Lónyay utca sarkán is kaphatsz.Nyáron görkori télen meg sok jégkori van.Régen ott vettem az enyémet, és nem volt horror ára.14k egy Bauer 40.Nem TUUK pengés, de nekem pontosan megfelel.3 éve az van.
A másik bolt, amiről tudok, a Nyugati átjáróházban van, a Skála metró mögött, itt van egy Bauer bolt, ott is találsz.
Hervis nem rossz tipp, ott is megpróbálhatod.Ha ki tudod még húzni a szezont januárban szemérmetlen leárazások vannak Ausztriábana shopping city südben van egy ökör nagy Hervis, január/februárban igencsak jó áron vehet ott venni minden téli sporthoz köthető cuccot.pl columbia snowboard gatya 120euróról 60ra volt leárazva.És ez nemolyan magyar kamucetli átragasztása árcsökkentés.
Ja és ha hokikorit veszel, érdemes leragasztani a gyöngyvásznat leukoplaszttal, hogy ha valaki megnyesi pengével ne szaladjon fel a szál, és ne essen le idővel az egész.Én is lelaukoztam, és bizony megérte, mert van olyan völgy benne, amit csak 4-5 réteg leuko fogott meg.
Remélem tudtam segíteni.btw jó korizást :))

(#5) Gáborka válasza TitiRii (#3) üzenetére


Gáborka
tag

Sportbizók kimaradtak.
A Dohány utca elején, a M4 klub mellett van egy sport BÁV, ott is megpróbálhatod, de itt nem reménykednék annyira.Persze sosemlehessen aztat tudhatni alapon elképzelhető.
De ami talán jó lesz, az a Flotta nevű sportbizó a Parlament környékén van.Ha jól tudom, Honvéd utca, de keress rá a tudakozóban, vagy telókönyvben.
32/40k egy hokikorira?ha most váltasz münyagról, akkor nem tudom miért akarsz ilyen suhanót.Azok igazából a profiknak jók, és te egy plasztikcsoda után nem fogod észrevenni a különbséget egy 15k és egy 40k hokikori között.Viszont plasztik és a hokikori közöttit tuti észre fogod venni. :))
Tehát szvsz fölösleges ennyit rááldozni.Ha komolyan akarsz hokizni, akkor vegyél, de úgymond koca műjegezésre kár kirakni ennyi pénzt az ablakon kívülre.
ha amiatt a aggódsz, hogy az alacsonyabb árkategóriájú hamarabb galyra megy, és ezért szeretnél drágábbat venni, megnyugtatlak, hogy az enyim köszöni jó van. Idén ősszel lesz 3 éve, hogy megvettem, és volt olyan szezon, amikor rendszeresen heti hármat toltam bele.

(#6) TitiRii


TitiRii
senior tag

na
voltam vadon sportba:
roches 25k (müanyag de füzös 1 csatal)
valami no name (számomra) de cserélhetös pengés gyöngyvásznas az orán kemény müanyaggal 25k
bauer nagyon csilli villi de nem cserélhetős,és gyögyvásznas orral 30k
Hervis
14k ért számomra szintén ismeretlen márka gyögyvásznas orral és nem cserélhető pengével
és 20k rt nike az orán kemény müanyaggal
valamelyiken a sok közül volt Took felirat az rémlik
ez mit jelent pontosan?
egyátalán mi a jó kori?
A vadon sportban a srác nagyon gyözködött minket hogy a rocest vegyük mert az nem töri a lábat meg kényelmesebb mint a gyöngy vásznasok
nekem roces van bár csattos, és hát néha szorit meg minden baja van
és az összes ''profin'' gyöngyvásznas van szal nem tom elbizonytalanodtam
Ki mit ajál, és miért
konkrát márka típust is lehet mondani
nekem a nike szimpi volt külsőre is meg az ára is már már elfogadható
a 14k s árfekvés meg nagyon jó lenne nekem
és ügye ez mind uj kori volt

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#7) T_bee


T_bee
aktív tag

Jelen :D
Épp ma du. volt eszembe hogy nyitok topicot, erre itt van :D
Holnap sztem megyek, meg egész szezonban szeretnék menni sokat, egész nyáron a jeget vártam már :D
jön valaki holnap?

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#8) TitiRii válasza T_bee (#7) üzenetére


TitiRii
senior tag

:D
sajna én nem :(
eligérkeztem
meg melo van
meg normális korim sincs még(mint olvashatod épp vadászok egyett a köv pár évre:)
de sztem jövöhétől rendszeresen :)
épp azon gondolkodok,számolgatok
hogy megéri e nekem ha bérletet veszek
de ahh baze 23k!!! egy kori ára:(
egyenlőre sztem 10 es gyüjtöt vezsek
nem tudgyátok hogy pl 7 végi jegyel 7 köznap be lehet e menni(pl 2 zsemélynek? vagy 2*) és 2db hétköznapi jegyel pl 7 végén?
mert nem tudom milyen gyüjtöt vegyek, mert mennék ekkor is akkor is

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#9) T_bee válasza TitiRii (#8) üzenetére


T_bee
aktív tag

be
hétvégivel hétköznap: 2 ember, vagy ha egyedül vagy és rendes az arc akkor beenged, és nem húzgál.
hétköznapival hétvégén: 2őt húz/személy

szombat se jössz? :))

mod.: én asszem 1-1et veszek imndkettőből aztána ha elfogy akkor pótlás

[Szerkesztve]

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#10) TitiRii válasza T_bee (#9) üzenetére


TitiRii
senior tag

kori is kell :)
nézegetem a bauer honlapját meg a nike
aszem meg van mind 2 amit néztem
na várok véleményeket:
gyöngyvásznas vagy müanyag?
kényelem szempotbol
hazsnálhatóság szempontbol
a bauer meg a nike nagyon könyű volt
gondolom ez se egy utolso szempont
ezen kívül mit kell még nézni? ki mire esküszik?

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#11) T_bee válasza TitiRii (#10) üzenetére


T_bee
aktív tag

gyöngyvászon.
sokkal kényelmesebb, igazodik a lábadhoz valamilyen szinten. a cserélhető penge szvsz. nem kell, vagyél valami alap Bauert(ilyen van nekem is, asszem Vapor III), vagy Niket.

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#12) TitiRii válasza T_bee (#11) üzenetére


TitiRii
senior tag

kényelem szempontbol?
melyik töri jobban a lábat?
meg a gyöngyvásznasok nem cserélhető belsösök
a nike 20k már csalogató de azért még sok
a bauer 25k értn ekem már nagyon sok
valaki kontra?

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#13) Dravenstorm


Dravenstorm
tag

hello!
én is szoktam jégre járni gyakran
nekem nike korivan elég jo.
de lenne egy kérdésem
ugye most nyit a a jég pénteken, igaz csak szombaton tudok kimenni, de az egész pályát megnyitják vagy csak most is egy kisebb részét neki?

(#14) T_bee válasza Dravenstorm (#13) üzenetére


T_bee
aktív tag

szerintem csak kisebb rész, lesz, mint tavaly és folyamatosan fagyasztják tovább. legalábbis múlthét csütörtökön még csak a fele volt kész, úgyhogy asszem az elején nem lesz dühöngő

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#15) TitiRii


TitiRii
senior tag

ahogy nézem a niken ugyna az a Took Light speed van mint a baueren(amit elöb néztem azon nem igy nézet ki az él
lehet régebi típus volt?
az biztos hoyg ez a took lighspeed komoly :)
egyenlőre a nike nyerő nálam(az ára miatt)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#16) TitiRii


TitiRii
senior tag

500 dolcsiért korit? ;)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#17) TitiRii


TitiRii
senior tag

amugy lehet csak cípöt venni? él meg tartó nélkül?
mert az előzőleg belinkelt kori talpát külön is meg lehet venni nem olyan vészes összegért
amit olvasgattam róla, nem egy egyszerű szerkezett lehet :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#18) Gáborka válasza TitiRii (#17) üzenetére


Gáborka
tag

Hát nem tudom, de én ezért a koriért nem sokat adnék.Nem véletlenül nem ilyenbe tolják a hokisok.
Biztos lehet venni cipőt külön is, de sokkal drágább, és ki teszi fel neked a pengét rá?Akármilyen popszegeccsel szerintem nem lehet megnyomni, akkor meg már szinte cseszheted is.Bocs. :(
Az ilyen extra korikkal szerintem minidg csak a gáz van.volt olyan rocesem, aminek be volt vágva a pengéje két helyen.Mondván jobban kanyarodik.Mondanom sem kell, ugyan úgy kanyarodtam.Az egyedül amit elértem vele, hogy mindig hülyének néztek akárhányszor vittem éleztetni, és csak dupla annyiért vállalták, mondván mennyire nehéz megköszörülni. :Y

(#19) Manitou


Manitou
addikt

Csak nézek mint Jenő a moziban:Y Ilyen drágák manapság a korik. Én anno valami 6800FT-ért vettem Roces fűzős (műanyag) korit, de ez lehet volt már vagy 10 éve :D , de még mindig jó.

(#20) Gáborka válasza TitiRii (#6) üzenetére


Gáborka
tag

Az hogy az orrán münyag van vagy gyöngyvászon szerintem mindegy.A belsejét nézd meg.amikor én vettem én azt néztem, hogy hasított bőr legyen, ne szivacs, ne műbőr.ami most van pengén beissza az esetlegesen képződő izzadságot, mert hát ugye valljuk meg az néha azért szokott lenni.Januárban leveszed a lábadról négy óra korizás után és füstöl.Yeeesss.
Az meg hogy kényelmes....Mercit vagy Ferrarit veszel sportautónak?Ha a sebesség számít akkor az utóbbi és kis kompromisszumokat kötsz.pl mindig kötögeted a hokikori cipőfűzőjét.De cserébe ott és úgy állítod, ahogy a münyag, csatos arról csak álmodik.Én össze se tudtam utána hasonlítani.
a penge nem Took, hanem Tuuk.Elméletileg más acél, kevésbé kopik stb.De ha valaki nekem jégen elkoptatja a normál kori pengéjét, annak sok sört fizetek.Persze ismerek olyat, aki kiáll a szélére és szikraesőt gyárt a koripengével, de erről most ne beszéljünk.
CCM nem rossz, lehet ezt láttad.Szintén van még a botas nevű gyártó, cseh ha jól tudom.Több most nem ugrik be.De ha vanismerősöd a jégen, akkor esetleg kéz alatt tud szerezni korit használtan, és néha az élezőknél is szokott lenni.

(#21) tigga válasza Gáborka (#20) üzenetére


tigga
tag

Hát nem attól kopik el hanem ha soxor viszed élezni :)
Részemről Bauer Air -el nyomom (lehet , hogy már nem is kapni) nagyon jó kis kori :) Gyöngyvásznas 1000 réteg leuko-val :D

Kötözz egy macska hátára egy vajaskenyeret és dobd fel a levegőbe......

(#22) Gáborka válasza tigga (#21) üzenetére


Gáborka
tag

egyről beszélünk :)
Bauer Air: ez olyan, mit lehet kicsit pumpáni, hogy jobban illeszkedjen a lábadra?Régebben láttam ilyen korit, csak azért kérdem....


upload a totyiknyitónak

[Szerkesztve]

(#23) TitiRii


TitiRii
senior tag

elvileg ehez a t blead pengéhez adnak mindent
csavarokat stb
és ezt ha jol vettem ki
nem kell és nem is lehet élezni
a penge is cserélhető
és különféle nagyságú és fajtályú pengéket lehet bele venni
engem föleg a csillapítása érdekel, és ha megnézed, a hockymankey oldalon töb márkás csucs korit szerelnek ezzel a pengével(kaphatod az eredetit, és ugyan azokat a cipőket ezzel a rendszerrel)
olyan szar akkor nem lehet:)
én kiprobálnék egyett :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#24) Gáborka válasza TitiRii (#23) üzenetére


Gáborka
tag

Nem kell élezni? :Y Ez biztos? Lehet oda van írva, de ez akkor is kicsit hihetetlennek tűnik nekem.... :F

(#25) Dravenstorm


Dravenstorm
tag

nah kivolt kinn a jégen?
milyen állagu a jég?
egész pálya nyitva van?
kiváncsi vagyok mert majd csak a hét folyamán tudok kimenni :O

(#26) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Jejeje, kinyitott a jég, jövő héten megyek is:)). Nagyon szeretek korizni:))

hey-ho-let's-go

(#27) duracell89


duracell89
senior tag

Nemtok korizni :U
De tervbe van véve, csak kéne majd rá szánni időt :)

(#28) hungeek


hungeek
senior tag

én meg szeretnék korizni csak egy gáz van: olyan lúdtalpam van hogy az valami hihetetlen, nagy széles görbék a talpaim :) ehhez milyen korit ajánlanátok? mert eddig szinte mindent amit próbáltam kb 30 percig bírtam a lábamon tartani, utána le kellett vennem mert túl szűk volt és teljesen összenyomta a talpam aminek következtében járni sem tudtam :(

(#29) tigga válasza TitiRii (#23) üzenetére


tigga
tag

Hát ez így elég hihetetlenül hangzik már nemazért :)
Havernak 150K -s impact ja van és azt is kell :D
Amúgy meg minden normális koriban cserélhető a penge ami enyhén szólva parasztvakítás (kori mondjuk kerül pl: 50k ha ki akarod cserélni a pengét annak kb darabja 20k és azt vkinek fel is kell rá rakni. Ha egy penge megérett a cserére akkor nyugodtan lehet venni másik korit.

Kötözz egy macska hátára egy vajaskenyeret és dobd fel a levegőbe......

(#30) tigga


tigga
tag

(#22) válasz erre :)
Nah ittvan még kapni is lehet :D
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Kötözz egy macska hátára egy vajaskenyeret és dobd fel a levegőbe......

(#31) Gáborka


Gáborka
tag

No, senki nem volt jégen? :F Mindenki csak beszél róla? :Y Tessék menni korizni, én is mennék már.... :O :O :O
Mekkora most? Beugró mennyi? Rendesen tudják már hűteni? stb stb
[OFF] szerintem akkora jobbágyság, hogy ha fele van lehűtve, nem írják ki, és az egész összeget kérik el beugróként, nem tudom, ki hogy van ezzel [OFF/]

(#32) Gáborka válasza tigga (#30) üzenetére


Gáborka
tag

Nem rossz :) az ára se :))

(#33) TitiRii válasza Gáborka (#31) üzenetére


TitiRii
senior tag

nekem sajan még nem volt időm elmenni megnézni :(
de 700 ilyenkor a belépő
és nem hiszem hogy ful pálya van, ilyenkor sose szokott lenni, meg vizes is szokott lenni
bár most álítolag felujították, de ha nem rakak be valami táposab hütöt kötve hiszem hogy másképpen lenne ez most is
és igen
sztem is nem kicsi zsidoságra vall hogy félpályára vizes jégre ugyan anyi a belépő mint a késöbb akifogástalanabb teljes pályásra :(
amit még sajnálok ,hogy ska 8 ig van.. lehetne szerintem lazán 10 ig is

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#34) T_bee


T_bee
aktív tag

Naszóval: voltam péntek du., meg szombat de, du.
tapasztalat: -A jégnek csak a 3/4-e van lefagyasztva. péntek du. hihetetlen szar volt a jég. szombat de. jó volt, tudtunk kiscit amerikaizni is :D de a végére vizes volt eléggé. szombat du.ra a víz nem fagyott meg, a végére már úszott a pálya fele. de akkor is egész jó, mivel volt vagy 15 fok. Jövőhéten péntek meg szombat jön valakli?
meg: Tud valaki valami jó kis koribizományit, mer a korim egy csöppet kicsi már rám?

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#35) Gáborka válasza T_bee (#34) üzenetére


Gáborka
tag

#5 hsz-ben írtam sportbizókról.Remélem tudtam segíteni.

Vizes pálya?Az jó... amikor nyalnak egyet és a naci egyből csurom víz lesz.... :DD nem mondom, hogy nem szoktam mosolyogni, tudom gonosz vagyok ;] vagy csak rátolsz egy hokiféket, és kész a szökőkút....

Amerikai: ez a fogó ugye?

(#36) TitiRii válasza Gáborka (#35) üzenetére


TitiRii
senior tag

jaja fogo
én csak azt nem szeretem mikor egy kezdöcske belém zsál feldönt és rám esik ilyenkor
én csurom viz ö meg nem, bocsit kér ée tovább botladozik én meg szégyen szemre fület farkat behuzva kullogok ki megszáradni, és mindenki rajtam röhög :D
szal én többet ha vizes a pálye le nem megyek :d
a hoki fékezés ilyenkor tényleg jól néz ki :P

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#37) Gáborka válasza TitiRii (#36) üzenetére


Gáborka
tag

jaja, az gáz, ha rádhuppan ütközés után.
de arra is kell ám figyelni, amikor a levegőben kalimpálva halad előre.Nehogy orrbatöröljön az élvédővel. :C Mert azt ugye vinni kell mindig mindenhova :))

(#38) TitiRii


TitiRii
senior tag

Hammer CCM Vector 90 ZG Tblade
erröl mi a véleményetek?
e bayon 110euért árulják Tblade rendszerrel
Bővebben: link

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#39) TitiRii válasza Gáborka (#37) üzenetére


TitiRii
senior tag

én az élvédöt csak lerakom a pálya szélére, nem szokták elvinni
ha meg még is, akkor van ott még sok másik :D
de még egyszer se fordult elö a nem is tudom 7? vagy már 8? év alatt hogy eltünt volna
lehet e bayrol kéne vennem korit, kisebb modelek már 50 eukért vannak..
szerk
csak para, ha hibás vagy kicsi, meg ilyenek.. bár eddig hibás korim nem volt(Kopkopkop).
holnap járom kiicst a vársot ez ügyben, 7 végére jó volna már kimenni korizni :D


[Szerkesztve]

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#40) T_bee válasza TitiRii (#39) üzenetére


T_bee
aktív tag

háát... Nekem a tavalyi szezonban 4 pár élvédőmet vitték el, egyiket a szemem előtt, a gumija a kezemben volt, de a csajnak hiéba magyaráztam, hogy az az enyém, gumi sincs rajta, nem lehetett rá hatni :( akkor kaptam fel két félpárat, azóta azokat hordom, dew mindig a kezemben, vagy a hóban.

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#41) Gáborka válasza TitiRii (#39) üzenetére


Gáborka
tag

Én is lepakolom, csak nagyon ritkán cipelem.Lustaság rulz :C

[Szerkesztve]

(#42) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

nekem is kellene venni új korit, kinőttem a roces mr1-et:(

mit ajánlotok?:D

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#43) Gáborka válasza aDM|RaL^ (#42) üzenetére


Gáborka
tag

mire kell? :F tudom, hogy korizni akarsz :P csak azért kérdem, mert ha komolyabban akarord csinálni, szerintem egy hokikorit kéne keresned (mindig hazabeszélek, hiába), nem túl drágát, és egy két szezon alatt kipróbálni, hogy ez az e, amit keresel. Kínai gagyira nem neveznék be, (van Kínában jég? :U ), mert igaz, hogy mindent tudnak gyártani, de én azért fenntartom magamnak a jogot, ahhoz, hogy a bauer nike kombóban higgyek....olvasd vissza a totyikot, találsz márkákat és helyeket is, ahol elkezdheted a keresést.És ha találtál olyat, ami esetleg jó lenne, dobd fel itt és megbeszéljük.
Sok sikert a kereséshez.

(#44) aDM|RaL^ válasza Gáborka (#43) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

oki, igazából, csak hobbi szinten menne, de szerintem hoki kori rox. utána nézek.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#45) Gáborka válasza aDM|RaL^ (#44) üzenetére


Gáborka
tag

itt mindenki hobbiból csinálja, max sokkal többet mint az átlag :Y :C Sorry ha lenne hokis a hozzászólók között :U

(#46) aDM|RaL^ válasza Gáborka (#45) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

:D en mondjuk keveset koriztam eddig, de tudom használni, és béna se vok, nameg szeretem:D :C

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#47) TitiRii


TitiRii
senior tag

Na
ma voltam korikat nézni
lényegében csak a hervisban találtam érdemlegeseket
Nike pond v2sr Tuuk talpal 19.990ft
egész jonak néz ki,kényelmes belülröl,bokánál vastagabb és a pereme se érdes durva nem vágja a lábat, hátul is meg van merevítve
Hespeler gx 350 13.990 ft
feket bauer kopintásnak néz ki, nehezebb kicsit mint a nike, no name talp(semmi jelölés nincs rajta) a bokánál extra szivacs, kényelmes de a pereme nagyon erös, töri söt egyenesen vágja a lábat
a többit nem irtam le amit sport boltokban taláéltam mert mind 25 vagy fölötte volt
bauer vapor ok töbnyire
erröl a 2 ről vélemény ,tapasztalat?

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#48) Gáborka válasza TitiRii (#47) üzenetére


Gáborka
tag

ezt a nike-t nem találom sehol a neten.Milyen volt az orra? Műnyag? én lehet arra voksolnék, mondjuk mennyi volt a vapor?Melyiknek jobb a belseje?Ezt a hespelert én gyorsan elfeljteném szvsz.
A következő korim lehet nike lesz, de az még 2 év, addig szétnyúzom ezt a kis ''parasztomat''

ja egy kérdés a nike és a bauer mennyire közös koriban? egy tulajdonos vagy két külön cég?

(#49) TitiRii válasza Gáborka (#48) üzenetére


TitiRii
senior tag

jaja müanyag volt az orra
a vaporok?
30k alatt nem volt:(
amolyan alap bauer volt 25k ért
de nem nyerte meg a tetcésem
nem tuuk talpa volt és elég alpnak nézet ki
szoval nagyon hajlok a nike felé

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#50) Gáborka válasza TitiRii (#49) üzenetére


Gáborka
tag

hát ezek alapján én is hajlanék.a műnyag szerintem nem annyira gáz, nem kell legányolni, csak akkor azt is összevágják.Nekem 30 már sok lenne egy koriért.De 20 az sütemény, és TUUK is ráadásul.Aludj rá egyet :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.