Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:45

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) bajszatlan


bajszatlan
tag

Sziasztok!
Nemrég vettem egy kraken x61-es hűtést, viszont a gépházam nem elég magas hozzá hogy fentre tudjam szerelni.
ez van most

Nézegettem ebayen más házakat, viszont tanácstalan vagyok. jó lenne valami olyasmi ami tempered glass oldalfalú, az elejére beférne a 2 helyet elfoglaló nzxt ventivezérlőm, és nem lenne bivaly drága (max 35000 ft lenne rá).
Tudom nem 100% vízhűtés hozzászólás, de kapcsolódik hozzá :)

szerk:jó lenne ha valami mosható házventi filterrel lenne, vagy ha külön lehet venni az is szuper

[ Szerkesztve ]

(#9652) KaZaA válasza koti199204 (#9638) üzenetére


KaZaA
tag

Szia!

Nálam is kraken van!

DirectX bug, olvastam külföldi oldalakon, nálam is ugyan úgy jelzi, elvileg majd frissítéssel korrigálják a szoftverét!

Elsőnek nekem se ment a konfig a programmal, kihúztam az usb-t majd vissza és lám működik :D

(#9653) Pro!Petya válasza KaZaA (#9652) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nice! ;)
Nálam nincs DX bug... melyik verziót használjátok?
(az usb nálam ment elsőre csak a lapomhoz kellet intern usb hubot venni a 2.0 miatt mivel csak egy volt rajta :DDD )

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9654) Chrakatoa válasza bajszatlan (#9651) üzenetére


Chrakatoa
tag

Szia!

Én nagyon megszerettem az NZXT házakat, jelenleg egy S340 van nekem, annak is üveg fala van, de ha még nagyobbat akarsz akkor ott van belőle az elit változat. Ezek beleférnek az általad említett keretbe és (véleményem szerint) nagyon jól szerelhető házak. Egy fájó pont nekem az a gyári ventilátorok minősége.

Nem tudom hogy mennyire fontos viszont ezeknél a házaknál le kell mondanod az ODD-ről, mondjuk én vagy 5 éve dvd-t se láttam :D

(#9655) Chrakatoa válasza Nyn (#9648) üzenetére


Chrakatoa
tag

Első és legfontosabb kérdés, mennyi a keret rá? AIO hűtőt tudsz venni 15-ért is és 40-ért is.

(#9656) Nyn válasza Chrakatoa (#9655) üzenetére


Nyn
csendes tag

Szia

40-45 ezres keretet szántam rá.

(#9657) ScomComputer válasza Nyn (#9656) üzenetére


ScomComputer
veterán

Halk pumpa nagy teljesítmény!!!
Van belőle 240-s és 360-is....
Nekem van 280-as és 360-as,rendesen odab@sz a többi aio-nak!
:K
Van már belőle új LT változat is annak lapos a pumpája, és ugyanúgy bővíthető gar vesztés nélkül ha kell!

Ez nem az Eisberg verzió annak hangos volt a pumpája de már nem gyártják az 3600-on ment ez meg 2600-on,tehát nem összekeverendő a két tipus... a régi hangos Eisberg, az új halk Eisbaer! ;)

[ Szerkesztve ]

(#9658) VTom válasza ScomComputer (#9657) üzenetére


VTom
veterán

Nekem Eisbergem volt, az tényleg marha hangos volt.
Én a felfogatást nem tudtam megoldani, olvastam, hogy ennél a típusnál könnyű rosszul feltenni a blokkot, nekem sikerült is, nem tudtam jól feltenni, el is adtam.
Pedig a bővíthető változat érdekelne, egy plusz 120-as radival és egy eiswolf-fal.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#9659) ScomComputer válasza VTom (#9658) üzenetére


ScomComputer
veterán

Az új eisbaernek,már teljesen más a felfogatása a régi eisberg valóban lókaki volt.... :K

[ Szerkesztve ]

(#9660) GFerr56


GFerr56
aktív tag

Hay!

Egy kérdés: mi az a folyadék hőmérséklet, amelyen a kompaktok (pontosabban a pumpájuk, illetve az építettnél is a pumpa) károsodás nélkül üzemel?

Kösz

.Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

(#9661) Pro!Petya válasza GFerr56 (#9660) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Úgy tudom az 50+ már nem egészséges neki , de ez pumpa függő gondolom , de majd a többiek megmondják a frankót...
(Én pl most fejeztem be egy laza ~6-7 órás bf1 maratont és annak a végére volt 38,2 fok a liquid temp.
gyári ventikkel - auto fan settings-el anno asszem a 40-42be is belement.)

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9662) Grózi válasza Pro!Petya (#9661) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Igen,50 fok felett már nagyon nem jó.Mondjuk kompakt esetén ilyen vízhőfok biztos nincs,kivéve ha besz@rt a pumpa.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#9663) GFerr56 válasza Grózi (#9662) üzenetére


GFerr56
aktív tag

Hay!
Köszönöm, riasztás miatt kérdeztem, beállítom 45-re, akkor fény, hang stb., meg a pumpa, ha bekrepálna, akkor.vágja le a gépet.

Údv

.Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

(#9664) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Tényleg a pumpahalálnál,hogy lehet autómatikusan lecsapatni a gépet?Én Speedfant használok aminél tudok riasztást (hang és üzenet),de nem tudom,hogy tud e gépet lekapcsolni.
Sok ember félelme ez a kompaktokkal szemben,jó lenne rá valami egyszerű megoldás.

(#9665) Grózi válasza Milka 78 (#9664) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Biosban kell beállítani egy cpu hőfokot aminél automatikusan lelövi magát a gép-a legtöbb lap tudja intel fronton legalábbis.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#9666) Milka 78 válasza Grózi (#9665) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az be van állítva (bár nálam a cpu thermal throttling ki van lőve az oc miatt),de nincs valami bevett szoftveres megoldás is?Pl a Speedfan-nál van a riaszásoknál egy execute sor amibe valamit be lehet írni.Létezik az,hogy ez egyfajta parancsor,mert akkor az egyenértékű lenne a wines/parancssorba írt "shutdown-s" parancssorral?

(#9667) GFerr56 válasza Milka 78 (#9664) üzenetére


GFerr56
aktív tag

Hay!
Nálam Corsair Link megy, azon van ilyen lehetőség, más szoftvereknél nem tudom.

Üdv

.Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

(#9668) Grózi válasza Milka 78 (#9666) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Aida64-nél lehet még beállítani ilyet és nem biztos,de azt hiszem HWInfonál is.
Nem kell offba tenned,szerintem sokakat érdekel és nem is üt el a topic témájától.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#9669) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Okés Főni :R Megpróbálom ez a speedfant,mert ha igaz a fenti okfejtés akkor pofon egyszerűen ki lehet kerülni a pumpa halál káros mellékhatásait :K

GFerr56 : Na ja az nálam nem játszik,sima 105-ösöm van.

[ Szerkesztve ]

(#9670) Milka 78


Milka 78
nagyúr

És működik! :K

Bocsi a firkáért,csak gyorsban összeütöttem. :B
A képen az én beállításaim vannak aminek a lényege,hogy ha a cpu eléri a 88 fok vagy azt meg is haladja, elkezd sípol és írásos üzit küld a program (az írásos/buborék figyelmeztetés W7-alatt működött,W10 alatt meg random.Keresem az okát) és ugyan ezt teszi ha a pumpa fordulatszáma 1200-as fordulatszám alá csökken,kiegészítve azzal,hogy ez esetben le is kapcsolja a gép magát 1 percen belül.Van olyan parancssor is ami vészleállítást csinál.Az egy perces/program leállítós a /s a vészleállítás a /f
Végeredményben pofon egyszerű mint az a képen látszik is,de találtam egy angol linket is róla.
Annyira kell figyelni,hogy figyelmesen válasszuk ki a szenzort,figyeljünk,hogy temp avagy fan opcióra vágyunk és értelem szerűen jól válasszuk meg a riasztási korlátokat (Pl: adott hőmérséklet/fordulatszám érték <:alá,>:fölé,=:egyenlő.
Anyi a frixi,hogy W10-en nem akar automatikusan indulni a Speedfan,de van rá megoldás.
Azért mindenki kétszer is gondolja át,hogy mit csinál,mert ha tréül adod meg a lekapcsolási parancshoz az értéket akkor könnyen shutdown loop-ba tudsz kerülni.Mivel ezt csak egy próba üzemmód, érdemes utánaolvasni kicsit,csak saját felsőségre :)

[ Szerkesztve ]

(#9671) Grózi válasza Milka 78 (#9670) üzenetére


Grózi
Topikgazda

:C

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#9672) Pro!Petya válasza Milka 78 (#9670) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nekem a speedfan annyira nem jön be, és mivel a Hwinfo64 folyamat fut (OSD miatt is) ezért azzal állítottam be.

Amennyiben a pumpa fordulatszáma lecsökkenne 1200-ra vagy ezalá akkor lekapcsol a gép.
Ehhez még pluszba a liquid temp is be van állítva 42 fokra.
(hoszabb benchelés alatt se lépi túl a 40-et, ezért a szigorú riasztási - leállítási érték)

Nálam így néz ki :

Ez inkább ilyen kétlépcsős biztosíték mert biztos ami biztos. :DDD
Aki szeretné állíthat riasztást is ahogy érzi.

Most tesztelgettem és ez a megoldás is működik :K :R

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9673) Milka 78 válasza Pro!Petya (#9672) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Gondolkodtam én is a hwinfon,de nekem meg a speedfan fut folyamatosan (rainmeter skinek). Azóta én is belőttem egy 91 fokos határt a procira,biztos ami biztos.Lejjebb nem tudom vinni,mert cserélgetem a procikat és Linx-es kitesztelésnél kapja az ívet a proci.Frász kerülgetne,ha lekapcsolna a gép miközben keresem az adott proci határait :)
Liquid tempet meg nem tudok mérni a 105-el (csak a Corsair Link/Kraken cuccok képesek talán erre).
Minden esetre így bolondbiztos a rendszer és bár a pumpa halál előbb utóbb bekövetkezik,de legalább a káros mellékhatásokat elkerülhetjük. :K

[ Szerkesztve ]

(#9674) Pro!Petya válasza Milka 78 (#9673) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Eddig nem is nagyon izgattam emiatt magam ,de láttam feljebb a hsz-eket így hát én is megcsináltam "bolondbiztosra" :D
Ha mennie kell a pumpának akkor cpu-t ne vigye már magával! Tetszetős a feature amúgy mert 1-2sec alatt tényleg vészleáll.
Azért raktam ennyire az értékeket mert már kitesztelt a rendszer, és Zen2 7nm-ig nem is valószínű hogy bontani fogom. Persze mikor a kocka végét keressük ott minden csak nem felüdülés ha pont emiatt lekapcsolna a gép a 9.-ik körben egy 10 körös IBT Max-on :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9675) slidercod4


slidercod4
csendes tag

Sziasztok!

Olyan gonddal fordulok hozzátok, hogy alaplapot cseréltem egy B360-HD3-ra. Van egy Deepcool Malestorm 240T vízhűtésem és eddig a pumpa (a régi alaplapomon) a CPU fan header-be volt dugva és pulzált és láttam, hogy működik szóval nyugiba voltam. Most sajnos abszolút nem pulzál az új alaplappal, pedig a gép szerint megy. Rádugtam a CPU fan aljzatra próbaképp egy ventilátort, az megy, valamint a vízhűtés is villog más aljzatról, de halványan. Ha feltolom 100%-ra a CPU hűtését, akkor villog mint az atom, de semmilyen más esetben nem. Tudja esetleg valaki, hogy ez mért fordulhat elő? Köszönöm a válaszokat!

(#9676) Chrakatoa


Chrakatoa
tag

Sziasztok!

Éppen most állok vízhűtés vásárlás előtt, de kicsit tanácstalan vagyok.

Nagyon tetszik a NZXT Kraken X62 de sok rosszat hallottam a pumpájáról.
Corsair HXXX AIO rendszernél a ventik hangjára panaszkodnak ( már pedig nem akarok plusz ventit venni a 30+ ezres vízhűtéshez még)
Be Quiet Silent loop tetszetős darab , halk is , viszont közel annyi mint a kraken (az pedig azért jobban néz ki )

Iletve ami még megtetszett a DeepCool Captain 240X .

Tudnátok véleményt mondani hogy 30-40 ezres kerettel melyik kompakttal járok a legjobban? :F

Előre is köszönöm a segítséget!

(#9677) VTom válasza Chrakatoa (#9676) üzenetére


VTom
veterán

Ha nem számít a led, akkor Liquid Freezer 240-et vennék, plusz 2db Akasa Apache. 33k-ből jönne ki így a mutatvány, ennyiért ez a kombó best buy.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#9678) GFerr56 válasza Chrakatoa (#9676) üzenetére


GFerr56
aktív tag

Hay!

A H115i PRO-n két ML 140-es venti van, ezek kivételesen halkak. Van ahol 5 év bolti garanciával adják.

Üdv

.Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

(#9679) Chrakatoa válasza VTom (#9677) üzenetére


Chrakatoa
tag

Köszönöm Urak a segítséget! Corsair is jó vétel lenne, csak ennyiért húz a szívem a kraken felé :(

Brutál ez a 4 ventis megoldás, csak attól tartok nem nagyon tudom előre felfogatni az NZXT s340-es házba

DeepCool Captain-ről valakinek van személyes tapasztalata?

(#9680) Speed® válasza Chrakatoa (#9679) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Pont arról szól az LF240 ajánlat, hogy a 4db venti nem ér annyit, mint 2 normális, amivel egyúttal a 90mm vastagság is leredukálódik 65re.

(#9681) Milka 78 válasza slidercod4 (#9675) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem teljesen értem...ha feldugod a cpu csatira és feltolod 100%-ra akkor pulzál,tehát működik.Ha nem 100%-on megy a cpu csatin a delej hanem teszem azt 50%-on akkor kevesebb feszt tol ki magából aminek következménye,hogy kisebb fordulaton megy a pumpa,ergo a pulzálás is haloványabb lesz.
Sanszos,hogy az előző lapod nem tudta szabályzózni a pumpát és 100%-on pörgette.A Giga B360 ha jól rémlik tud DC modban szabályozni,így sanszosan szabályozza a kompakt pumparészét és annak fordulatszámát/világítását is.
Nekem a H105 is előlapi panelon volt és ha lejjebb a fordulatszámot a pumpafej ledvilágítása is haloványabb lett,de ez igaz az összes ledes ventimre is.
Különben feletted van két megoldás is,hogy tudd ellenőrizni a pumpa szabályos működését.A fenti megoldások legalább akkor is nyugiba lehetsz ha nem nézed a pulzálást,riaszt ha netán baj van :)

[ Szerkesztve ]

(#9682) Chrakatoa válasza Speed® (#9680) üzenetére


Chrakatoa
tag

Ahh so! Köszönöm, így már van hova rakni, nem is értettem elsőre hogy minek cseréljek le a 4-ből 2 gyári ventit :))

(#9683) Speed® válasza Chrakatoa (#9682) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Arra azért figyelni, hogy a kábeltakaró lemezzel konfrontálódhat..mintha valaki írta volna. Nem egészen ideális ház sajnos, a frontja le is fojtja elég szépen a szellőzést :S

(#9684) XuChi


XuChi
addikt

Sziasztok.

Szeretnék egy kompakt vízhűtőt vásárolni.

1.: Mennyit szánsz a hűtőre? Max 50K

2.: Milyen házba kerül? Phanteks Enthoo Mini XL

3.: Milyen alaplapra lesz? Asus Z370-F Gaming WiFi AC

4.: Processzor típusa? i5 8400

5.: Ramok típusa? Gskill Ripjaw V 2x8GB DDR4 3000

6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.) A lehető leghalkabb legyen a pumpa is és a ventilátorai is!!!!

Előre is köszönöm :R

(#9685) abridabri válasza XuChi (#9684) üzenetére


abridabri
veterán

Az asetek gen6 a legcsendesebb aio pumpa jelnleg ,tesztek szerint . Ami a Corsair H150i es H115i ben talalhato egyelore. Az mar mas kerdes ,hogy erosen tul vannak arazva.
Egy Be Quiet Silent Loop 280 jobban megeri az arat velemenyem szerint.

En eddig csak 2 AIOt vettem ,de idegesitett mindketto AIO pumpa hangja ( Corsair H105 / AquaChanger 240 )
Tobbet inkabb nem is kiserletezek ezekkel.

(#9686) XuChi válasza abridabri (#9685) üzenetére


XuChi
addikt

Erről vélemény ? ALPHACOOL Eisbaer 360 [link]

(#9687) abridabri válasza XuChi (#9686) üzenetére


abridabri
veterán

Passz .Majd biztos jon Grózi (vagy valaki mas ) aki tesztelt mar ilyet .

(#9688) Puma K válasza XuChi (#9686) üzenetére


Puma K
veterán

Elvileg nem az igazi: [link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#9689) XuChi válasza Puma K (#9688) üzenetére


XuChi
addikt

Nah akkor ez is kuka. :DD Lehet én is maradok a lég hűtésnél. Csak attól félek, hogy az 1KG+ súlyú tömbök nagyon feszítik a lapot :((

(#9690) ScomComputer válasza XuChi (#9686) üzenetére


ScomComputer
veterán

Csak vissza kellett volna olvasni néhány hsz-t,tökéletes semmi baja halk pumpa nagy teljesítmény,aki itt dumál annak nem volt ilyen és kamuzik...nekem van egy 360-s és egy 280-s is....
Vtom-nak nem ez volt hanem az eisberg,az valóban hangos volt de ez már egy új változat új pumpával ez az eisbaer!
Úgy hogy nem kuka...de vegyél korszart az a cool mostanság... :DDD

(#9691) VTom válasza ScomComputer (#9690) üzenetére


VTom
veterán

Így van, nálam Eisberg volt, abból is a high speed edition. Asszem 3200-at forgott a pumpa.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#9692) ScomComputer válasza VTom (#9691) üzenetére


ScomComputer
veterán

:R

(#9693) deadwing


deadwing
addikt

Kellene egy kis segítség.
Adott egy Thermaltake Water 3.0 Ultimate hűtő és nagyon úgy tűnik, hogy teljesen más menet van vágva a radiba, mint amit mellékeltek csavarok a ventik rögzítéséhez. Megpróbáltam belecsavarni 2 csavart, de akkora erő kell hozzá, hogy ez nem normális + a csavar menetét is nyírja. Natúr régi házcsavarok könnyeben belemennek, amiknek ugye jóval durvább a menetemelkedésük.
Létezik ekkora hanyagság a gyártó részéről, vagy én nézek be valamit? De mit...
Most nem is tudom mit tegyek... erőltessem bele, vagy vigyem vissza??

Itt van 2 kép:
csavar1
csavar2

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#9694) deadwing válasza deadwing (#9693) üzenetére


deadwing
addikt

Megoldottam... végül belehajtottam ezeket, mire átértek már könnyű lett tekerni :P
Egyébként meg nem én voltam az első aki így járt.
[link]

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#9695) Puma K válasza XuChi (#9689) üzenetére


Puma K
veterán

& (#9690) scomcomputer & (#9691) VTom

Bocs-bocs :((( :(

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#9696) Grózi válasza ScomComputer (#9690) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Kicsit a stíluson köszörülj,hogy ne legyenek gondjaink!
Azért az Eisbaer se fenékig tejföl,ismerősömnél hangoskodott a pumpa majd a cseredarab 2 nap múlva elhalálozott(szintén pumpa)-inkább cserélte másra.
Saját tapasztalatom nincs,de olyannal történt akinek adok a szavára-mondjuk hibás mindenből van.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#9697) ScomComputer válasza Grózi (#9696) üzenetére


ScomComputer
veterán

Az más természetesen,de mindenből van rossz darab....de az a lényeg,hogy mi csak a korszart szeressük,nem így van... :DDD

(#9698) Grózi válasza ScomComputer (#9697) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Én biztos nem,részemről továbbra is túlárazottnak tartom.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#9699) megaandrew


megaandrew
tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata [MasterLiquid ML240L RGB]-vel? Eddig szinte csak jót hallottam róla és ez gyanús a relatíve olcsó árához képest. Elméletileg 210W a TDP-je, legalábbis ezt találtam kis keresgélés után. Egy 7600K-t szeretnék vele hűteni.

[ Szerkesztve ]

(#9700) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!

Lenne 1 asetek 570lx-es vízhűtésem.
Mostanában rakoncátlankodnak hőmérsékleteim.
2 magos procit szépen lehűt,de sajnos az enyémnél eléri a 90-110 fokot is.
Ami nekem kicsit gyanús,hogy a vízcsövek nem melegek,illetve a radiátor is hűvős.
Viszont ha lehúzom a ventiátort,akkor már vmiféle hő keletkezik a radiátoron,és a csőcsatlakozáson is.
Esetleg így tudtok valamiféle hibára gondolni?
Érzetre van vízáramlás,de pár hónapja még volt bekapcsoláskor "csobogó víz" hang.

Avatar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.