Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1011) Billu


Billu
aktív tag

(#54) talpas válasza xjtd (#1) üzenetére


Ha van dicséret ugy gondolom az ellentéte is idefér
1db.256 és 1db.512-est vettem.
Eladóval találka átvétel.A /bontott/ 256-os bemutatása ki-be kapcs rádió stb.
Nem én bontottam, a szétesett gyári kartonban volt a 256-os.
Tüz haza vidékre /auto/.
Mind2 tip. ajándéknak szántam. Ezt a vásárlást a jó minőség miatt mertem kockáztatni.
Nos a gond a 256-os tipu lett. Rádióvétel 1 csatorna.
512-es tökéletes tiszta vétel és másodpercenként talál adót.
Telefonon érdeklődtem mit tudnánk tenni annak érdekében, hogy kapnék másik 256-ost,
jó rádióval és ő eladhatná másnak akinek r. nélkül is megfelel.
Természetesen tisztában voltam a nulla garanciával.
Bármi történhetett már a készülékkel hallgatom az eladót. Igen, bármi, gondoltam.
De később ezen is filóztam, hogy mi is történhet a készülékkel hisz ez 1 márkás készülék
Vagy csak a vevőnél történhet probléma: rátapostam 220v-ra tettem kisütöttem mint 1 kondit. Nos az eladó részéről érdekes a vevő minősitése.
Ugy itéltem meg a beszélgetésünkből, hogy kár is volt fölhivnom.Ennyire elutasitó emberrel ritkán találkozom.
Emlitettem még az mp3 centerben talán pont aznap listába került odys tipust kénytelen leszek megvenni. /http://www.mp3center.hu/index.php?p=1&scn=113&pc_id=2&order_by=1&asc_desc=1/
Annyiért tőlem is hallom tőle. Nos ezt nem akarom minősiteni, hisz az a bolt garival forgalmaz és a két vásárlási forma nem 1 kategória.
A telefonálásom után gépre tettem a lejátszót. És dobtam 1 hátast az alábbi dolgok akkor derültek ki.
A 2. ami ráébresztett az átvágásra a készülékre valaki már másolt zenei mp3.at, 2 album
2 könyvtárban: 1 Marc Anthony - Amar Sin Mentiras, 2 Los Monjes Budistas - Sakya Tashi Ling.
Vagy tényleg ennyire balek vagyok és a gyártó rámásolta.
A 3. probléma az EQ beállitást követően kb.fél perc mulva alapra hangolódik, csak az ikon marad a kiválasztott a hangszin viszont elmászik.

Mindezeket magamban már összegeztem.
Balek voltam.....
Fölösleges telefonálni, autóval sz@art szállitani.
Találkoztam 1 kedves értelmes fiatalemberrel aki az üzltéért mindent ..........................
Kaptam 1 jó és 1 hibás készüléket.
A zsiványbecsület már nem az ami régen.
Az ajándék átadást elbuktam.

Köszönöm ha elolvastad
Fireman_Talpi

:(

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.