Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1042) DeltaPower


DeltaPower
őstag

huhh, hát az régen volt... lehettem vagy 12 éves mikor először jutottam C-64-hez, és a játékokban kellett valami név :)
a "Delta" talán a Delta Force alapján, vagy ha jól emléxem, a GI JOE nevű rajzfilmben mintha lett volna ilyen nevű szereplő. a "Power" pedig aszem a Centurions nevű rajzfilmből, amikor akcióra készültek, mindig azt mondogatták hogy "Power Extreme" vagy ilyesmit :) ebből is látszik mennyire fantáziadús vagyok (és hogy miről szólt akkoriban egy 12 éves gyerek fantáziája).
mindenesetre ez azóta is megmaradt, ahol esetleg foglalt, ott kerül mögé egy "Inc." rész is, amely az "Incorporated" (szó szerint "bejegyzett") rövidítése, és (ez tök véletlen) a betűket összevonva DPI jön ki, ami mutatja hogy mekkora kocka vagyok :DD
(most vettem észre, hogy a google.hu 4. helyen hozza a nickem, csak egy angol hajógyár két linkje és egy azóta már felvásárolt amcsi áramszolgáltató előz meg, akinek tuti megveszem a doménjét mihelyt felszabadul :)) :C )

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.