Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49506) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Lepucoltam ma a biciklit, mert múltkor kapott egy kis esőt, plusz láncot is már ideje volt megpucolni és megolajozni. Aztán gondoltam ha már úgyis közel vagyok hozzá, kicsit átnézem féket meg váltót, főleg előbbit mert a hátsó időnként fura hangot adott fékezéskor, csak mindig mire hazaértem, lezuhanyoztam, stb, elfelejtettem, hogy meg is nézzem :B Nos nagyon mérges lettem... hátsó fékkicsit rosszul volt beállítva, nem volt középen, illetve mivel került a hátsó kerékbe egy kis 8-as (2-3mm csak), összeségében beleért kicsit a kerékbe fékezés nélkül is... nem nagyon, menetszél mellett nem is lehet hallani, de azért beleért... hogy miért vagyok emiatt mérges? Azért mert 2 hete volt a kormány miatt szervízbe a bicikli, és direkt mondtam a srácnak, hogy ha már úgyis itt van, meg szezon eleje van, akkor nézze már át... :((( Értem, hogy szerelje maga az ember a biciklit, de mivel nem csak a biciklizés a hobbim, hétköznap kb. az a 1,5-2 órám van biciklizésre amit tekerésre fordítok, hétvégente meg mindig van valami program, és ráadásul amit egy szerelő megcsinál fél óra alatt, az nekem 2-3 óra...
Szóval van egy olyan (a jelek szerint irreális) elképzelésem, hogy a szervízes ebből él, nekem meg kevés az időm, ezért elviszem oda, megfizetem, és akkor megcsinálja lelkiismeretesen, és ő is jól jár, meg én is. Nem kérnek sokat, nem arról van szó, de én inkább kifizetném a 2x-esét is, de akkor ne legyen gondom a biciklivel...
És oké, az országban van 2-3-4 normális szervíz, csak azzal az ország széléről nem vagyok kisegítve, mert egyszer-egyszer el tudom vinni oda ha kell nagy szervíz, de mondjuk 1-1 alkatrész csere miatt nem autózhatok a fél országon át...
Esetleg Szombathely környékén (vagy Vas megyében) nem tud valaki megbízható szervízest? Olyat aki nem csak megcsinálja amit mond az ember, hanem jól csinálja meg...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.