Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) Manitou válasza Tüzi (#13050) üzenetére


Manitou
addikt

Megvetted a giant -et? :)

(#13052) venember83 válasza Manitou (#13051) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne légy türelmetlen, remélhetőleg látni fogjuk.

(#13053) fpeter07 válasza rétisün (#13049) üzenetére


fpeter07
veterán

A montisoknak nem a vízzel van problémájuk. Miután tegnap végigmentem a dagonyán, ma már nem kerültem ki minden egyes pocsolyát.

(#13054) Tüzi válasza Manitou (#13051) üzenetére

:K

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13055) Manitou válasza Tüzi (#13054) üzenetére


Manitou
addikt

Az jó vétel volt :K

(#13056) venember83 válasza Tüzi (#13054) üzenetére


venember83
nagyúr

Itt az ablakom alatt az összegyűlt tömeg képet követel. Csak gondoltam, szólok.

(#13057) Tüzi

Egyelőre ennyi. mod: vázon kívül mást nem kell nézni :) Vasárnap nagyjából összekalapálom, szerdán reggel legurítom a bicajboltos sráchoz, aki összebovdenezi (nekem nincs időm rá), meg talán a féket is belövi, pénteken reggel hazahozom, lepucolom, valamikor felszerelem rá a cuccokat, aztán kakukk. Még egy normális karbon szarvat kell szerválnom, meg egy rendes nyeregcsövet. (meg egy marco pantani-s ülést...)
Amikor majd kész leszek, akkor ellopják jól, és megveregetem a vállam, hogy milyen jó befektetést csináltam :D

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13058) runner 125 válasza KaraDani (#13038) üzenetére


runner 125
nagyúr

Okés, köszi az infót.
A bal oldali állás a nyitott, úgyhogy akkor nyilván terepen is úgy kell hagynom - így 100%, h levegővel kell játszanom.

_

Bemutatták az első brit bambuszbiciklit

..mik nincsenek.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13059) lorcsi


lorcsi
veterán

(#13060) Tüzi válasza runner 125 (#13058) üzenetére

banánhéj rostjaiból is csináltak már autóalvázat pár éve :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13061) venember83 válasza runner 125 (#13058) üzenetére


venember83
nagyúr

(#13062) Xantomas válasza runner 125 (#13058) üzenetére


Xantomas
őstag

Pontosítsunk azzal, hogy az első szériagyártású bambusz bringa. Már, kb 5 éve építgetnek hobbisták maguknak bambuszból vázat.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#13063) Ariadne válasza runner 125 (#13058) üzenetére


Ariadne
őstag

Terepen éppen a propedalos állást érdemes használnod, mivel akkor magától tudja, hogy kell mozognia, nem pogózik, ha emelkedőn mész fel, lefelé menet viszont csillapít. De tényleg olvasd el a használati utasítást a beállításról, sokat segít...

Itthoni maratonokon is jár egy srác bambuszbringával, többször láttam, ő azt hiszem saját maga készítette. :)

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#13064) KaraDani válasza Ariadne (#13063) üzenetére


KaraDani
addikt

És akkor hol kéne openben használni? :DDD Túl van ez misztifikálva szerintem, nem tud az semmit, csak nagyobb a kompresszió, ezért nagyobb erőhatásra mozdul be akkor, közel nem mozog olyan finoman, mint kéne lefelé. Nagyobb erőhatásokon tompít csak úgy. Persze az lehet, hogy az RP23-nál a köztes állás mondjuk több helyen hasznos. Én terepen általában openben megyek, felfelé is, ha a terep gyökeresebb, kövesebb.

[ Szerkesztve ]

(#13065) runner 125 válasza KaraDani (#13064) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hm, hát ez az, h open-ben, pont, h sokkal könnyedebb a teleszkóp járása - így keményebb terepre elvileg ez az állás ideális. :U

Cipő;

Két típust nézem. Az egyiken a legfelső csat, műanyag tolózáras - mint a sícipőkön.
Van előnye?
01 vs. 02

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13066) venember83 válasza runner 125 (#13065) üzenetére


venember83
nagyúr

A profibbak szerint igen, akik egyszer ilyen csatosat vesznek, többet nem térnek vissza csat nélküli cipőre.

(#13067) Ariadne válasza runner 125 (#13065) üzenetére


Ariadne
őstag

A csatosak nagy baja, hogy van akinél elromlik a csat és az bizony több ezer pénz, ha cserélni kell. Én a tépőzárasra esküszöm, az nem tud elromlani, tökéletesen szorosan tart, de ez egyéni tényleg.

A legnagyobb döntés szerintem az, hogy a korlátozottan járásra is használható, terepcipősebb, de ezért puhább talpú változatot veszed pl. ilyet (ezt sokan szeretik), vagy a merevebb talpú, de járásra tökéletesen alkalmatlan fajtát pl. ez (nekem ilyenem van, de az első cipőm az előző típusú shinamo volt).

Ja és itt is nagyon fontos, hogy csak felpróbálva szabad venni, általában némileg nagyobb kell, mint a normál cipőméret, és fontos, hogy pontosan szorosan tartson, mert csak úgy tudsz hatékonyan ki- és belépni.

KaraDani: Visszakérdezek: akkor minek neked propedal, ha openben mész mindig? :P

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#13068) dqdb válasza Ariadne (#13067) üzenetére


dqdb
nagyúr

Mert snassz lenne a P betű nélküli róka ;]

Bár már olvastam olyat, hogy két számmal nagyobbat kellett SPD-s cipőből venni, de nekem érdekes módon nem kellett nagyobb cipő, a Taho pont akkora, mint a többi cipőm. Ebben tényleg lehet sétálni, bár kemény talajon, aszfalton meglehetősen kényelmetlen 100-200 méternél többet megtenni benne.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#13069) rétisün válasza dqdb (#13068) üzenetére


rétisün
veterán

"aszfalton meglehetősen kényelmetlen 100-200 méternél többet megtenni benne"

ezt kétlem, gátolom (ahogy a besenyő pista bácsi mondta :D )

miután megvettem, többször mentem benne 10 km fölötti túrákon, és sztem semmivel sem volt rosszabb benne gyalogolni, mint akármelyik másik cipőmben. vagy csak jobban hozzá vagyok szokva a gyalogtúrákhoz ;] :P
a méret egyébként akkora, mint általában a cipőimé, nem kellett nagyobb.

mod: nem is a besenyő pista bácsi mondta, de valamelyik laár pour l'art karakter. talán a kritikus (galla) az egyik költős (laár) jelenetben

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#13070) dqdb válasza rétisün (#13069) üzenetére


dqdb
nagyúr

Úgy mentél vele aszfalton, hogy a stopli rajta volt?

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#13071) rétisün válasza dqdb (#13070) üzenetére


rétisün
veterán

úgy is mentem vele, de kevesebbet....de 100-200 méternél jóval többet.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#13072) KaraDani válasza Ariadne (#13067) üzenetére


KaraDani
addikt

Mondom köves gyökeres terepen, megyek felfelé openben :P Könnyú terepen, dózeren, síkon, mászásnál remek, illetve aszfalton is kerékpározik az ember amíg kiér az erdőbe ;) Rövidtávon gyorsabb felfelé a legtöbb helyen propedállal, de hosszobb távoknál arra jutottam, hogy az, hogy kényelmessebben tudok ülve pörgetni, többet ér a nap végére. De én ugye nem vagyok feltétlenül követendő példa, én csak kényelmesen bringázgatok :B Kinek, hogy a jobb :)

(#13073) amargo válasza rétisün (#13071) üzenetére


amargo
addikt

Nekem úgy csúszkál stopli-val a lában, mint egy vizslakutya tappancsai a csempén. Terepen semmi bajom vele, de aszfalton a stopli miatt nekem is kényelmetlen használni.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#13074) Ariadne válasza amargo (#13073) üzenetére


Ariadne
őstag

A társasház régi, fényesre kopott kőlépcsőin bringával a vállamon lefelé menve én is parázok, hogy elég egy kisebb megcsúszás és fél szezonra való eltiltással járó bokabántalmakat lehet szenvedni... Kétszer volt eddig részleges bokaszalag szakadásom, több nem hiányzik. :(

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#13075) szki válasza rétisün (#13069) üzenetére


szki
őstag

Kemény talpú SPD cipőmben én is gyalogoltam már max 2 kilométert egyszerre (stoplisan). De aszfalton nagyon kényelmetlen ennyit lépkedni benne, és nekem nem alkalmas hosszabb gyaloglásra. Persze erdei avaron teljesen más, hisz oda pont kemény talpú cipők kellenek, mert a talaj csillapítja a lépések okozta ütődéseket.

Nekem meg 2 számmal nagyobb SPD cipő kellett, mint az utcai cipőm. Nyáron sok órás tekerésnél szépen kitölti a lábam. Ha picit beledagad a lábam, akkor a tépőzárral tekerés közben is tudok rajta lazítani. Hűvösebb időben, vagy 20-30 kilis rövid távoknál kevésbé dagad meg a lábam. Futócipőből is nagyobb kellett, mint az utcai cipő. De hűvös időben futáskor sem tölti ki a lábam annyira a cipőt, mint melegben.

Ma hajnalban 9 C fok volt, és megejtettem egy 3 órás tekerést hivatalos ügyeket intézni. De a napot most se láttam:(

[ Szerkesztve ]

(#13076) Xantomas válasza Ariadne (#13074) üzenetére


Xantomas
őstag

Nekem a kb 14 lépcsőből álló lakás-pince távolságot jópárszor sikerült megspékelni egy alapos fenékre eséssel, hála a stoplinak, de csak lefele, mert rövid a lépcső pereme, és pont a fém részen járok. :)
Egy ilyen esés után kb egy hétig nem tudtam a nyeregre ülni.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#13077) runner 125 válasza venember83 (#13066) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi.

Ariadne

Köszi ezt a hsz.-t is.

Igen, a próba a másik necc a történetben, mivel gyanítom itt Szombathelyen kb. sehol nem fognak kirakni elém minimum két méretben ilyen típusú Shimano cipőt. :F Ünnep után végigjárom őket, de nem fűzök hozzá sok reményt.

Néztem az általad is linkelt, túracipő jellegűeket is, de, ha bringázni megyek, akkor tekerek és nem sétálok. :D Nem beszélve arról, h karnyújtásnyira úgysem megyek el tőle messzebb.

Testbike vélemények között találtam egy hozzászólót, akinek 46-os a cipője. (Fotóin láttam meg.) Írtam neki privátot, mivel nekem is 45 körüli cipők szoktak jók lenni, de pl. motoros csizmám 47-es. Este leméri a belső talphosszát. Ha, másként nem megy, bevállalom így.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13078) rétisün válasza szki (#13075) üzenetére


rétisün
veterán

én most értem haza egy ~3 órás tekerésből, és egyszer majdnem kisütött a nap....meg is ijedtem, mert az időkép szerint 10 (utcai hőmérő szerint 13) fokban aztán tényleg melegem lett volna, még jobban, mint így....pedig se a téli cipőt, se meleg kesztyűt nem vettem fel. tegnap estefelé itt voltegy kis napsütés :P

de legalább az aszfalt száraz volt majdnem mindenhol, tófej és söjtör között meg olyan színátmenetes fákat láttam, hogy csuda :C világoszöldből ment át a teteje felé vörösbe. ha sütött volna a nap, még jobban ütött volna a látvány :DD de így nem álltam mg lefényképezni, mert úgyse adta volna vissza a kép a színeket.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#13079) Manitou válasza runner 125 (#13077) üzenetére


Manitou
addikt

Néztem az általad is linkelt, túracipő jellegűeket is, de, ha bringázni megyek, akkor tekerek és nem sétálok. Nem beszélve arról, h karnyújtásnyira úgysem megyek el tőle messzebb.

Nekem egyszer a kékes tetjén robbant fel a hátsó felnim, a legelején. Kb 100-200 métert mentem lefelé. Hatalmas robbanás, levált az oldalfal a felniről, először csak defektre gondoltam, de aztán láttam, hátsó felni kuka..
Úgy kellett legyalogolnom a bringával a kocsihoz a hegy aljára betonon. Jó móka volt :Y
Egy darabig felnin gurultam ;] Csak aztán már nagyon kezdte megadni magát és inkább toltam. Akkor bejárattam az SPD-s cipőmet ;] Ilyen cipő volt rajtam
Ez nem kifejezetten gyalogláshoz van tervezve, de meglepően jól lehet benne gyalogolni is, persze nem utcai cipőhöz kell viszonyítani.

Csak azt akartam kihozni az egészből, hogy attól, hogy mindig tekerni szeretnéd a bringát, még adódhat rengeteg szituáció, amikor kénytelen vagy gyalogolni is a cipőben.
Vagy ha esetleg jön egy olyan emelkedő, ahol nem bírsz feltekerni vagy fáradt vagy és inkább feltolod, akkor is muszáj gyalogolnod.

[ Szerkesztve ]

(#13080) Ariadne válasza Manitou (#13079) üzenetére


Ariadne
őstag

Vagy ha esetleg jön egy olyan emelkedő, ahol nem bírsz feltekerni vagy fáradt vagy és inkább feltolod, akkor is muszáj gyalogolnod.

No igen, épp fogalmaztam magamban valami kis fricskázós megjegyzést arra, hogy nem jár eléggé meredek/technikás emelkedőkön, ha úgy gondolja, mindig tud tekerni, ha akar. :P

Ha erre jár, Fáraó is tud mesélni egy-két sztorit hosszú, merevtalpú spd cipőben megtett hazasétálásokról, szegénynek kijutott többször is ilyen. Nekem - lekopogom - csak egyszer és ha jól emlékszem még spd előtti időkben, amikor a szálhibás külsőm lyukadt ki egycentis darabon Hűvösvölgyben, na innen menten haza Zuglóba, és persze márc. 15. volt, minden útbaeső bringaüzlet (sok...) zárva. :O

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#13081) rétisün


rétisün
veterán

nagyon off.....:(#13069)

a tompika apja mondta, még '94 szilveszterekor. nevet nem tudok, a galla játszotta.

természetesen a kemény talpú spd-s cipő, és az spd-sl főleg nem kényelmes gyalogolni, de a speci taho amúgy is túra/spd cipő.
a régebbi shimanoval én is csúsztam már meg, de a speciben hátrébb van a stopli, valószínűleg ott már vastagabb a talp körülötte, azért nem csúszkálok vele.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#13082) dqdb válasza rétisün (#13081) üzenetére


dqdb
nagyúr

Én nem csúszkálok benne, szimplán csak nyomja a talpamat aszfalton sétálva a stopli helye. Erdőben puhább talajon semmi probléma nincsen vele, és aszfalton is tudnék hosszabb távot sétálni benne, de nem kényelmes.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#13083) amargo válasza rétisün (#13081) üzenetére


amargo
addikt

Nem tudom mekkora Taho-ok van, de nekem leér a fém. Lépcsőn lefelé sietek, eddig még mindig talpon maradtam, de vállamon lévő bringával néha vicces figurát mutathatok be :D
A legemlékezetesebb eddig az volt, amikor kereszteztem a síneket és 2,25 gumi megcsúszott rajta - száraz időben - a kormány bevágott elém egy jó pár métert félig spárgában futva tettem meg egyik kezembe a bringa kormányával. Az autósok meg csak néztek, hogy ez a srác is, furán szokott megállni :D

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#13084) feka007


feka007
nagyúr

Hi. Na tegnaptól én is fully-s vagyok. :)) Mégpedig egy Kelly's Beast maraton személyében:

[link]

-Rock Shox Reba Team U-Turn Air 85-115mm
-Suntour Raidon
-Shimano XTR hajtás, váltás, fékváltókarok
-2x BR-M965 hidró
-Bts kormánycsapágy, Ritchey WCS stucni, XT agyak, Alex Rims En 24 felnik, DT küllők stb.

Ezt így egybe vettem bikemagon, 150 Mátyásért. Agyakon, hajtóművön, féknyergeken, láncvillán még ott figyelnek az érintetlen matricák, gyárból nem hozom ki jobb állapotba. :C Már ahogy ráültem lehetett érezni a különbséget a merevváz meg e között. Marha jól kisimítja a legkisebb szintkülönbségeket is, ezek a telók nagyon durvák az eddigiek után. Jobb ülni rajta mint egy fotelban. :DDD Olyan, mintha egy luxuskocsival mennék a Caprine után, nagyon bejön. 191 vagyok, de teljesen megfelelőnek bizonyul a 19.5 col méret eddig, pedig féltem, hogy nem lesz elég ilyen trollnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#13085) Muton válasza feka007 (#13084) üzenetére


Muton
addikt

grat hozzá! látom jól meg van tömve xtr-rel :)

tuti, hogy itt a kutyád gondolata: wtf is this sh!t :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#13086) feka007 válasza Muton (#13085) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem arra gondolt, hogy "inkább kaját adna nekem ez a noob" :))

fpeter07: [link]

[ Szerkesztve ]

(#13087) fpeter07 válasza feka007 (#13086) üzenetére


fpeter07
veterán

Csak megnézte a riválisát.

(#13088) szki válasza feka007 (#13084) üzenetére


szki
őstag

Grat hozzá!
Elég hosszú a stucni. Gondolom ezért nem érzed kicsinek a vázat. Nem furcsa ilyen stucnival kormányozni az első kereket?

(#13089) feka007 válasza szki (#13088) üzenetére


feka007
nagyúr

:R Epik 50-en se volt rövidebb, de amúgy szokni kell tényleg, mondjuk lehet a vékony gumik miatt főleg. De jól fordul

(#13090) runner 125 válasza feka007 (#13084) üzenetére


runner 125
nagyúr

Gratula hozzá! :R

Frankó gép.
..mondjuk nekem kicsit furcsa ez a fully ilyen gumikkal, egyenes kormánnyal, ekkora stucnival. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13091) feka007 válasza runner 125 (#13090) üzenetére


feka007
nagyúr

Azért ilyen trekkinges a külső, mert akitől vettem eredetileg outi-s volt, csak gerincsérve miatt épített fully-t, de már azzal se tud menni, ezért adta el bevallása szerint.

(#13092) szki válasza feka007 (#13091) üzenetére


szki
őstag

Gerincsérv?
Bár a futáshoz ajánlották, de gondolom bicajosoknak sem árt: edzeni kell a törzs izmait is! Én napi 15 percet rászánok egy kis gimnasztikára/jógára, nyújtásra. Nincs is hátfájásom már évek óta.

Más: idén vélhetően holnap lesz utoljára 200+ kilométeres bicajtúrám. Remélem tényleg jó idő lesz!

(#13093) runner 125 válasza szki (#13092) üzenetére


runner 125
nagyúr

Te ezeket full komolyan lenyomod? :D

..1 nap tekersz 200km-t vagy h a francba kell ezt elképzelni?

feka007

Értem.

..s, marad ilyen, vagy XC-síted?

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13094) fpeter07 válasza szki (#13092) üzenetére


fpeter07
veterán

Ha az út felénél leiizadtam, hazafelé pedig megfagytam. Nem annyira, mint múltkor, de csak a fürdő után olvadtam ki. Holnap téli kabátot veszek.

(#13095) Manitou válasza feka007 (#13084) üzenetére


Manitou
addikt

Grat hozzá!
Jó vétel volt :K

Ja, és üdv a klubban :D

[ Szerkesztve ]

(#13096) szki válasza runner 125 (#13093) üzenetére


szki
őstag

Eltekerek 108 km-re délelőtt. Ebéd, és utána vissza 108 km. Ha nincs erős szél, akkor nem fárasztó. Rétisünnel együtt hosszabbakat is tekertünk már (300+ km). Persze kell hozzá edzettség...
2 hete vasárnap viszont sok volt nekem egy dombokkal tűzdelt 160 km bicaj + 21 km futás. Nem vagyok még elég jó futó. De muszáj volt megcsinálni :DDD

(#13094) fpeter07: ma elég melegem volt. Olyan izzadós idő. Akkor van baj, ha meg kell állni, vagy városban kell közlekedni, és akkor egyből leizzadok.
Mondjuk a tegnapi tekerés után a bokám nekem is át volt hűlve (10 C fok, kis szembeszél). És meleg vízben áztattam hazatétrés után.

[ Szerkesztve ]

(#13097) belaazallat válasza runner 125 (#13077) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

A Hunyadi J. 13., Canyon, egyáltalán nem tart cipőt, oda felesleges lesz benézni. Ma voltam náluk.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13098) runner 125 válasza szki (#13096) üzenetére


runner 125
nagyúr

Azért az szép basszus. 300km.., ez nekem még motoron is sok volt.
Nem semmi, gratulálok. :R

belaazallat

Értem, köszi.

Az is 4sport féle bolt nem? Mert ahova bemennék, az a Belső Uránia udvar féle 4sport, illetve Paragvári úton is van, a Szűrcsapó kereszteződésénél, + az órásháznál a Koczka féle. - Itt egyszer voltam, de elég gyér volt a kínálat.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#13099) feka007 válasza runner 125 (#13093) üzenetére


feka007
nagyúr

Ha többet megyek terepre, akkor xc-sítünk.

SZKI: az szép teljesítmény :Y

(#13100) belaazallat válasza runner 125 (#13098) üzenetére


belaazallat
addikt

Passz! Annyira nem vagyok otthon Szhelyen. 2 évig jártam oda dolgozni, és slussz.

Tőlük származik a bringám(első tulaj tőlük vette), náluk sikerült váltófület szereznem.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.