Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91051) KTU


KTU
addikt

Ezt a sz@r futárcéget, amivel a Media Markt szállíttatja a nagyobb cuccait.
Szombaton este félnyolc (19:30-kor), felhív hogy hozza hétfőn a cumót, du. 15 és 19 óra közt, a futár félórával előtte hív.
- Jó.

Tegnap rájuk csörgök 18-kor, hogy jönnek-e.
Oooo a futár félórával előtte hív, mikor hozza.
és még csak 18h van.

Futár hív 20:38-kor, félóra múlva hozná.
Mivel nem ért normális időben, hozza holnap. :U
Futár megígéri holnap hozzák.

Ma persze semmi, futárcéget nem érem el reggel óta,
nyomkövetésnél ez van:

Küldeménye jelenlegi állapota:
Kézbesítés sikertelen.
Köszönjük, hogy igénybevette szolgáltatásunkat
SZAMI Group Kft

:W

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#91052) KTU válasza Zeki (#91039) üzenetére


KTU
addikt

Pereld be az ügyvédet.
Károkozás, és elmaradt haszon.
Azért bíztad meg, hogy tudja mit kel tenni.
Elb@szta fizessen.

Az új ügyvéd is kér sikerdíjat, de talán így kevesebb veszik. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#91053) God Vazzeg válasza Zeki (#91047) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jobbgomb és előző verzió visszaállítása. Sajnos egyenként kell végig menned, és csak akkor működik ha a rendszer visszaállítás aktív. Nincs windózom, ezért írom ilyen elnagyoltan :D

Próba :)

Jaja, ha károd származik az ügyvéd munkájából, nekik erre van biztosítások kötelezően. Járj utána ennek :K

[ Szerkesztve ]

(#91054) Zeki válasza God Vazzeg (#91053) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az a bajom, hogy nem én bíztam meg az ügyvédet, hanem a vevőm hozta. Aki ha jól tudom a hitelközvetítőjének tanácsára választotta.

De valaki innen ajánlott egyet, vele beszéltem, megyek majd hozzá.

---
A gép céges, nem én melóztam vele. Előtte 2 nappal dolgoztam. A hálózatra is rámászott.
Jobb egérgombra ilyen nem jön elő XP-n.

(#91055) juhiati válasza Zeki (#91047) üzenetére


juhiati
tag

esetleg ha szerencséd van akkor be van kapcsolva a fáljelőzmények :D Nekem már mentette meg életemet. :K

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#91056) Zeki válasza juhiati (#91055) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az hol?

(#91057) God Vazzeg válasza Zeki (#91054) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Xp? :D Rendszer visszaállítás, hátha..

(#91058) Zeki válasza God Vazzeg (#91057) üzenetére


Zeki
nagyúr

Céges gépen nem próbálkozok. Így is én lettem lebaszva, holott a támadás előtt 2 nappal dolgoztam.
De biztos én töltöttem le valamit... aha...

(#91059) God Vazzeg válasza Zeki (#91058) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha van rendszergarázdátok, szólj neki, és megcsinálja, opjon ő :D

(#91060) Zeki válasza God Vazzeg (#91059) üzenetére


Zeki
nagyúr

Itt olyan nincs.

(#91061) kalapos válasza Zeki (#91060) üzenetére


kalapos
tag

Igazából ezt más problémára írta, de neked is megoldás jelenthet... ;)

[link]

Inviziböl Dzsizusz

(#91062) Zeki válasza kalapos (#91061) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mi?
Én céges gépen el nem kezdek buherálni. Nem az én felelősségem meg gondom. Nem én okoztam a bajt.

(#91063) bsh válasza Zeki (#91062) üzenetére


bsh
őstag

akkor nem értem minek kerestél rá megoldást meg visszafejtő progit? :F

(#91064) Zeki válasza bsh (#91063) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha lett volna egy egyszerűbb megoldás, akkor egy mappában 1 fájlon megcsináltam volna.
Aztán döntsön a főnök.

[ Szerkesztve ]

(#91065) bsh válasza alázógyík (#91018) üzenetére


bsh
őstag

vazze, reggel elmentem ehhez a bolthoz, még parkolójegyet is vettem, erre odamegyek, és lakat+rács, wtf?! ki van írva, hogy "direkt bsh szopatása végett pont ma árubeszerzés miatt nyitás DÉLUTÁN" :W :O :DDD

(#91066) alázógyík válasza bsh (#91065) üzenetére


alázógyík
őstag

Nem is te lennél, ha nem sz.pnál! ;]

(#91067) faragojof válasza alázógyík (#91066) üzenetére


faragojof
senior tag

:C ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#91068) aXXon


aXXon
senior tag

Van e itten valakinek esetleg egy sim kártya kivágója? ;)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#91069) TeeBee73 válasza aXXon (#91068) üzenetére


TeeBee73
addikt

Van.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#91070) Zeki


Zeki
nagyúr

Mivel kell a penz ugyvedre, bekerulesi aron 20-ert adom a kombi mikrot.

(#91071) aXXon válasza TeeBee73 (#91069) üzenetére


aXXon
senior tag

Zsír, ha megjön a kijelzővédő üvegem kereslek majd, ha nem gond. Köszi!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#91072) bsh válasza aXXon (#91071) üzenetére


bsh
őstag

szerintem az üveget nem vágja. ;]

(#91074) ekrisztian válasza bsh (#91073) üzenetére


ekrisztian
senior tag

SSD már nem fér bele ennyibe?

(#91075) Zeki


Zeki
nagyúr

Voltam egy másik ügyvédnél.. (akit innen ajánlott valaki). adott tippeket hogy mit kellene még a kérvénybe beleírni, de még ő sem lát sok reményt, mert a 30 nap az 30 nap akkor is, ha a 2007-es szocpolos támogatási szerződéskor még nem volt ez a 30 nap.

Ezért a Kormányhivatalban döntést hozók jószándékára leszek utalva.
Ha ugyanis nem fogadják el, hogy én csak most fogom majd beadni az adásvételit, akkor ugye az államnak ki kell fizetnem a 3.8 millát plusz kamatok, de ekkor már én sem tudok elköltözni (miből?), így az általam lefoglalózott ingatlant is elvesztem a foglalóval együtt, és a vevőm által adott foglaló dupláját kellene neki visszaadni, mert én állok el a szerződéstől.
Természetesen egyiket sem tudom miből megfizetni, és nem hiszem hogy tudok akkora hitelt felvenni a házra, hogy ezt utána még havonta tudjam törleszteni. Tehát simán lehetek földönfutó 3 gyerekkel.... mert nekem senki sem szólt, hogy ha eladom a 2007-ben szocpollal vett lakást, akkor azt 30 napon belül be kell jelenteni... na de a törvény nem ismerete nem mentesít alóla...

(#91076) bsh


bsh
őstag

windows szerver domain controller beállításhoz IS aki ért és akar ingyen segíteni sos-ben egy haveromnak, az küldhetne privátban tel számot ;] gondolom valami alap dolog lehet, nem kapnak gateway címet a kliensek. én ebből csak annyit értettem, hogy nem linuxról van szó, tehát passz.

(#91077) forintuser válasza bsh (#91076) üzenetére


forintuser
őstag

06 90...

Holnapkészítést vállalok.

(#91078) daninet


daninet
veterán

Az gondolom jót jelent, ha lenovo telón frissítés után másnap jön egy új frissítés, a verziószám 0.001-el nagyobb, 4mb és csak annyit ír "bug fix"

:DDD

csak az nem hibázik aki nem dolgozik :DDD

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#91079) aXXon válasza bsh (#91072) üzenetére


aXXon
senior tag

Ha nem megy ésszel, megy majd erővel :DDD ;)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#91080) aXXon válasza Zeki (#91075) üzenetére


aXXon
senior tag

Ha az eredeti csok, azaz ha jól értem a te esetedben szocpol szerződésben még nincs benne a 30 napos bejelentési kötelezettség és tudod bizonyítani (valahogy) hogy te erről nem kaptál tájékoztatást, akkor szerintem nem lehet gond, valahogy ebbe az irányba lenne érdemes terelni a dolgot.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#91081) aXXon válasza Zeki (#91054) üzenetére


aXXon
senior tag

Nekem az ügyvéd mondta, hogy adás-vételnél az ügyvéd mindkét felet képviseli, attól függetlenül, hogy ki "hozta".

Az én ajánlatom.

Elolvastam a teljes sztorit a jogász topikban, nem irigyellek. Sok szerencsét és sikert a megoldáshoz, majd számolj be itt nekünk a fejleményekről.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#91082) Zeki válasza aXXon (#91081) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezt akkor még nem olvastad...

SZOPOK ha bemegyek a kormányhivatalba...

18. § (16) A kormányhivatal, valamint a Kincstár hatósági jogkörében eljárva méltányossági eljárást nem folytathat le, kivéve a részletfizetés engedélyezését. A lakáscélú állami támogatás és az ahhoz járuló kamat és költség részletekben történő visszafizetése akkor engedélyezhető, ha a kérelmező igazolja, hogy a támogatás azonnali és egyösszegű megfizetése családi, jövedelmi, vagyoni és szociális körülményeire is tekintettel aránytalanul súlyos terhelést jelent.

(#91083) ekrisztian válasza Zeki (#91082) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nyilván mi nem tudunk okosat mondani mert jogász itt max GrandeP lehetne, de mivel ő rehabon van....
Azt nem lehet megjátszani, hogy egy szerződés módosítást csináltok, ami mindenben változatlan marad, csak te adsz még a vételárba két virágcserepet?
Bármit lehet módosítani, ha azt mindketten akarjátok.
Így neked lesz friss dátum, neki meg nem kell újra bírálat.
Persze ez is hülyeség...
De azt az ügyvédet mindenképp szájba vágnám. Mert az alap lenne most, hogy összetörve magát próbálná helyre hozni.
4szemközt elmagyaráznám neki milyen amikor oda fogtok költözni hozzá...

(#91084) Zeki válasza ekrisztian (#91083) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igaziból semmi egyéb nem kéne, mint új dátummal szerződést módosítani. Csak a vevőm nem akar belemenni... én meg nem megy a vágóhídra családostól... egy baromira hülye szabályozás miatt.

(#91085) alázógyík válasza Zeki (#91082) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez egyébként logikus is.
Melyik az a közalkalmazott, aki "eltekintene" pár dologtól, és saját, egyébként alulfizetett állását kockáztatná, mert nem tartja be az egyébként debil szabályozást? :U

(#91086) daninet


daninet
veterán

Csak nálam nem fogja meg az utóbbi 1-2 hétben a youtube reklámokat az adblock?
De ugy kollektiven, telefonon adaway van, az se fogja meg tobbet :(

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#91087) fero02 válasza daninet (#91086) üzenetére


fero02
veterán

Nálam tökéletesen működik a reklámmentesség... :K

(#91088) aXXon válasza Zeki (#91082) üzenetére


aXXon
senior tag

Ki áll a Kormányhivatal fölött? Nem lehet megkerülni? Bocs az okoskodásért, csak hátha kijön belőle valami használható.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#91089) alázógyík válasza daninet (#91086) üzenetére


alázógyík
őstag

Cseréld le uBlock originre v. Adguardra.

(#91090) george11 válasza aXXon (#91088) üzenetére


george11
senior tag

viktor? :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#91091) Chaser válasza george11 (#91090) üzenetére


Chaser
titán

teiscsaktrollkodnijarszide' ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#91092) Devid_81 válasza daninet (#91086) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nalam sem, sot van, hogy reklam vegen inkabb ujraindul a telo :D :W

[ Szerkesztve ]

...

(#91093) aXXon válasza george11 (#91090) üzenetére


aXXon
senior tag

Csak van még ott valaki/valami, mielőtt eljutunk az uralkodóig :D :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#91094) aXXon


aXXon
senior tag

Nincs valakinek valami kisebb, satás, noti winyója? (minimum 160-as) - Azt se nagyon bánom, ha már benne van egy usb-s házikóban :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#91095) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Kispál.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#91096) gabe_ válasza aXXon (#91094) üzenetére


gabe_
őstag

Nekem van. :)
Azt hiszem 160as, délután meg tudom nézni...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#91097) bsh válasza TeeBee73 (#91095) üzenetére


bsh
őstag

:F ittál? :F ;]

aAaXxxXXoO0nnNNn: van valami kék szörnyűségem, alamónejom házban, valami ilyen német aldis vagy lidlis vagy milyen cucc. asszem egy terás, de meg kell nézzem. tesóm ott hagyta nálam pár éve, hogy neki nem kell. hát nekem se... :U azóta is ott van a szekrényben. kábel se tudom van-e hozzá (de szerintem nincs).
ha érdekel, szósz.

(#91098) gabe_ válasza gabe_ (#91096) üzenetére


gabe_
őstag

Annyi. WD 160Gb 100/100
3000-
:))

Sovány szakácsban sose bízz!

(#91099) tibibi válasza bsh (#91097) üzenetére


tibibi
őstag

B@szki mióta keresek egy ilyet :Y mennyi pénz ? Kellene :R

[ Szerkesztve ]

(#91100) God Vazzeg válasza bsh (#91097) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha neki nem kell, engem érdekelhet :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.