Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22301) daninet válasza DeltaPower (#22298) üzenetére


daninet
veterán

mezőben villog maga a kép :(

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#22302) alázógyík válasza tibibi (#22285) üzenetére


alázógyík
őstag

22K-t adok érte. :K

(#22303) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Mindenki alszik-e?

(#22304) daninet válasza chipi-85 (#22303) üzenetére


daninet
veterán

Én már egy faszerkezetek ZH-t is írtam, fitt vagyok és üde (nem) :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#22305) chipi-85 válasza daninet (#22304) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Hát ez a Zh neked most 2-3 nap BAN-t jelent! ;] :DDD
Jobb lett volna ha "pénisz-szerkezet"-et írsz ;] :DDD

(#22306) M_o_g_y_i válasza chipi-85 (#22303) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

B@xki, ezek még mindig döglenek e'? :F :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#22307) chipi-85


chipi-85
aktív tag


(#22308) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Auchan kúton lehet úgy tankolni, hogy tankolok benzint, majd visszarakom és rögtön utána gázolajat is? :U

(#22309) Graphics válasza God Vazzeg (#22308) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hideg van? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22310) DeltaPower válasza God Vazzeg (#22308) üzenetére


DeltaPower
őstag

Tankba vagy pszh-ba állítólag mindegy mit töltesz, és akkor se reklamálnak túlságosan, ha fizetés nélkül lépsz le :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22311) Graphics válasza DeltaPower (#22310) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem ez a lényeg, egymás után nem tankolhatsz ,mert ki kell nullázni előtte a mérőt... :)

A legtöbb benzinkúton így van, azonos töltőblokknál

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22312) chipi-85 válasza God Vazzeg (#22308) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Így van! Ha visszarakod a pisztolyt akkor már nem tölthetsz, még ugyan abból a pisztolyból sem, csak ha kinullázzák! :K

(#22313) God Vazzeg válasza chipi-85 (#22312) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Okés, köszi! :)

(#22314) alázógyík


alázógyík
őstag

Újból vihető a 19" Samsung TFT, 12K. :))

(#22315) God Vazzeg válasza alázógyík (#22314) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ma du megyek majd hozzád, megsasolom a kis tft-t :)

(#22317) bsh


bsh
őstag

(#22318) fero02 válasza bsh (#22317) üzenetére


fero02
veterán

Ez a jóféle széria? :U

Kalandor: az utóbbi időben szinte csak "e" linkesítve voltak a csajos képek. Az, hogy a többi topik lakói milyen "gyártelepi öltözőszekrény"-t csinálnak az adott topikból az ne a mi sarunk legyen már. Továbbá hiányolom a "más topicok" -ban is a felhívást. :R

[ Szerkesztve ]

(#22319) curtis2


curtis2
tag

Hmm.. nem arról beszélgetünk, amiről szeretnénk??

curtis

(#22320) Graphics válasza bsh (#22317) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:O, ennyire nem lehet olcsóóóóóó :D kifuttatják ám

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22321) bsh válasza fero02 (#22318) üzenetére


bsh
őstag

:K

(#22322) bartucc válasza curtis2 (#22319) üzenetére


bartucc
addikt

Beszéljünk akkor a hüvelygombáról :DDD ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#22325) ekrisztian válasza bsh (#22317) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Na Gyík kolléga pl ilyenet én is szeretnék :D

:R:R

(#22326) chipi-85 válasza Kalandor (#22316) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Akkor miről beszélgethetünk?
Itt 99%ban kandúrok vannak (Cirmi az egyetlen kiscica köztünk) és ezért jó volt néha látni egy-egy cicit, popsit..ha most ez is megszűnik, akkor úgy fel fog melegedni a fórum, ezzel együtt a szerveretek, hogy a száraz jég is kevés lesz a hűtéshez!! :U

Mellesleg [link] a linkelt képek igényesek, ám de alatta lévő reklámokban tini lányok okádják a g*cit.... :(((
Mi azért itt ilyeneket nem nagyon linkeltünk, oda figyeltünk minden apró dologra!!!

[ Szerkesztve ]

(#22329) csaszi72


csaszi72
aktív tag

"Józsi" hsz-re még csak válaszolni sem lehet.
Esetleg- out? :D

200hsz/oldal van beállítva.
Ezen az oldalon két csaj van.
Mindkettő TeeBee-é. Na jó egyiket csináta másikat csak szeretné. Utóbbi is 100*80 pixel!
De mindkettő dekoratív, szabálynak megfelelő.

:R :C

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#22330) alázógyík válasza Kalandor (#22316) üzenetére


alázógyík
őstag

Ezt nektek ki írja elő és milyen formában, hogy mit és hogyan tiltsatok?
Ha másik helyeken is van ilyen, akkor nem kellene önvizsgálatot tartani, hogy esetleg helye van?
Ez nem "csak a cpu-t grafitolom" topik. :U

[ Szerkesztve ]

(#22331) chipi-85 válasza csaszi72 (#22329) üzenetére


chipi-85
aktív tag

De amoda kell linkelni, mert ott jobb, és lehetőleg olyan oldalról szerezzük be a linket, amint normális embernek is undorító szexuális tartalmú reklámok mennek!!! :(((

(#22335) chipi-85 válasza Norb3rto (#22334) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Látod, de szegény Teebee csak dicsekedni szeretett volna hogy milyen csinos lányt sikerült összehoznia, erre azt is megtiltják!!! :DDD

(#22336) Norb3rto válasza chipi-85 (#22335) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Lassan minden tilos lesz :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#22337) D@ni88 válasza Kalandor (#22328) üzenetére


D@ni88
addikt

"Továbbra is bármikor nézegethettek, csak egy másik böngészőablakban vagy a linkelt topicban.
Mindennek megvan a maga helye."

Szval ha az egyik böngésző ablakban nem linkelek a topikba, csak a másik BÖNGÉSZŐABLAKBAN akkor nem lesz ;]

[ Szerkesztve ]

(#22338) chipi-85 válasza Norb3rto (#22336) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Szólás szabadság: bármiről beszélhetsz, amit megengednek!

(#22339) WunderKinder válasza csaszi72 (#22333) üzenetére


WunderKinder
tag

GrandeP kemény mint a vidija, nem tér vissza álnéven. :DDD

Nesztek, ilyen biztos nincs egyik öltözőszekrényben sem. :DDD

(#22340) bsh válasza Norb3rto (#22336) üzenetére


bsh
őstag

e+e :(((

(#22341) Agyasima válasza Kalandor (#22332) üzenetére


Agyasima
senior tag

Szasz Maestro! :)

Lenne egy keresztkérdésem. Láttam már olyat, hogy véglegesen kitiltott user újraregisztrált, úgy, hogy a saját eredeti regjét tolta meg 1 számmal. És azóta is itt kommentel. Ezt viszont GrandePoetsch esetén nem nagyon komáljátok. Mi ilyenkor a követendő elv? Mi tesz különbséget a kettő közt?

A.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#22342) alázógyík válasza bsh (#22340) üzenetére


alázógyík
őstag

Nagyon dúúúrva csaaaj
;]

E

[ Szerkesztve ]

(#22343) alázógyík válasza Kalandor (#22332) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez nektek miért érdeketek?

(#22344) WunderKinder válasza alázógyík (#22343) üzenetére


WunderKinder
tag

Valakinek védenie kell a meleg fórumozók érdekeit is. Gondolj bele hányan kapnak hányingert ha itt látják a csajokat. Tessék kis passzentostökű fijúcskákat linkelni és mindjárt nem lesz semmi baj. :DD

(#22345) Honda_Fire


Honda_Fire
csendes tag

IDE Notebook HDD-t valaki tud ? 40 es elég lenne.

Matrica igényfelmérés : http://hardverapro.hu/apro/matrica_igenyfelmeres/hsz_1-50.html

(#22346) alázógyík válasza WunderKinder (#22344) üzenetére


alázógyík
őstag

Nem értem.
Ott a nagy moderációs központban vajon milyen érdekeket sérthet egy FÜRDŐRUHÁS lány?!?!? :F

Igazad lehet....

Vagy most hogy nincs nagyPéé, unatkoznak a srácok...Ezért bekukkantottak ide egy kis életre.

(#22347) bartucc


bartucc
addikt

Valaki nem unná már meg ezt a folyamatos adok-kapokot? Senkinek nem adok igazat, nincs erőm már mindent visszaolvasni, GradeP (pl Töfikénél) ugyan tényleg túllépett egy határt, de akkor is. Másrészt meg, e-s képeket talál mindenki a polírfórumon, meg tele vele az internet, annyira fontosak azok ide? Lehet, túl válogatós vagyok, meg akkora néha az életkedvem és a libidóm mint Törppapának, de sokra nem ugranék, pénzért se. Rossz nézni, hogy csak megy a feszültség, már csak a ban-olásokról meg a szabályokról szól a topic. Lázongás-megtorlás-lázongás-megtorlás, de semmi előrelépés egyik oldalról se. Ha valaki megsértődik ezen írásom miatt tegye, nem az emberekkel van bajom, a helyzettel. Eddig nem nyilvánítottam véleményt, remélem ez előre és vissza is megteszi. :U

Lehet hogy a remek kedvem, a tüdőgyulladás, meg a már nem számolom hanyadik soron kívüli szegeden töltött nap beszél belőlem, de egy ideig pihentetem az itteni reagálást, adja a feszültségre meg a rosszkedvre az okot elég más dolog.

Szerk: ezt mindenkinek címeztem, legalább annyira a Moderátor csapatnak is. Kérem reagálni ne reagáljon senki, olvassa el, gondolja át, aztán amit hasznosítani tud belőle, hasznosítsa. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#22348) bubi92 válasza bartucc (#22347) üzenetére


bubi92
őstag

te meleg vagy?: ;] ;] :P :P

(#22349) bsh válasza WunderKinder (#22344) üzenetére


bsh
őstag

én az előbb linkeletem olyat, volt rajta vagy 50 meztelen pasi, ráadásul anim gif volt. azt is kitörölte... :U

(#22350) bartucc válasza bubi92 (#22348) üzenetére


bartucc
addikt

Jobban szeretem a régi fórumot, lehet csak a nosztalgia, nem pont az "E" képek a gond, inkább amit okoznak. Szerintem érthető volt, hogy erre céloztam főként, ha nem, most már igen.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.