Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) bsh válasza God Vazzeg (#22249) üzenetére


bsh
őstag

én csak annyit tudok, hogy döner kebap falafel! :B

(#22252) fero02 válasza daninet (#22240) üzenetére


fero02
veterán

Csak Grande volt, meg én vagyok Ferencz ebben a topikban... :P :DDD

Köszi mindenkinek a ferózást. :R

(#22253) TeeBee73 válasza DeltaPower (#22248) üzenetére


TeeBee73
addikt

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#22254) aXXon


aXXon
senior tag

Xp alá kellene valami program, amivel a rendszerpartícióhoz tudnék csapni pár gigát, mert egyfolytában ugat, hogy már 1 mega van :D Ha lehet, egy darabig még elkerülném az újratelepítést, így valami biztonságos megoldás kellene....

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#22255) alázógyík válasza aXXon (#22254) üzenetére


alázógyík
őstag

(#22256) aXXon válasza alázógyík (#22255) üzenetére


aXXon
senior tag

:R Kösz. Remélem nem fossa össze magát :D

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#22257) bsh válasza aXXon (#22254) üzenetére


bsh
őstag

de vastagon fog a ceruzád :P

(#22258) aXXon válasza bsh (#22257) üzenetére


aXXon
senior tag

Már megtanultam, hogy ha valami fontos, vagy sürgős, azt emeld ki, mert különben elvész :D

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#22259) forintuser válasza DeltaPower (#22248) üzenetére


forintuser
őstag

Mennyél már.Itt németben sikerült a török negyedben lakást kapni.A múltkor elment mellettem egy öreg török papó....Üngütrü büngürü...Rárüngürü bebüngürü.,...Nem kell az neked...

Holnapkészítést vállalok.

(#22260) DeltaPower válasza alázógyík (#22250) üzenetére


DeltaPower
őstag

A fűrész vigye le! ;]

De az milyen szó már, amit a google translate se ismer?

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22261) tibibi válasza alázógyík (#22246) üzenetére


tibibi
őstag

kköszi mindenkinek okosabb lettem :DDD :W

(#22262) alázógyík válasza tibibi (#22261) üzenetére


alázógyík
őstag

Eladnád? Kicsi pézé érdekelne. :K

(#22263) bsh válasza alázógyík (#22262) üzenetére


bsh
őstag

e

(#22264) tibibi válasza alázógyík (#22262) üzenetére


tibibi
őstag

mennyié mond ki
:K

(#22265) aXXon válasza alázógyík (#22255) üzenetére


aXXon
senior tag

Na a másik partícióból sikerült lecsípni 2 gigát gebasz nélkül, de nem engedi hozzátenni, csak ahhoz, amiből leszedtem. A rendszerpartícióhoz valamiért nem akarja hozzárakni :F

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#22266) bsh válasza aXXon (#22265) üzenetére


bsh
őstag

mivel nem vastagon írtad, így nem fontos, tehát nem segítek :DDD

a második elejéből csíptél le, vagy a végéből? mert ha a végéből, akkor még el is kell toljad, hogy az első után legyen annyi hely, amennyivel növelni akarod.

(#22267) DeltaPower válasza aXXon (#22265) üzenetére


DeltaPower
őstag

Rendszert win alatt nem lehet buzítani, a partíciókezelők általában restartolnak és win indulás előtt piszkálják a partíciót.
A másik dolog, hogy valószínűleg a második partíció végéből szedtél le 2 gigát, azt nem tudod hozzátenni az első végéhez, mert a partíciónak egybefüggőnek kell lennie.
Ezen kívül ha a második partíció extended típusúként van létrehozva, akkor abban hiába van üres hely, nem tudod hozzátenni a rendszerhez, mert az mindig primary típusú.
Megoldás: a rendszer utáni partíciókat hátrébb kell tolni úgy hogy a rendszer mögött legyen az üres hely.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22268) aXXon válasza bsh (#22266) üzenetére


aXXon
senior tag

Ez az, király vagy, de hogyan toljam el?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#22269) aXXon


aXXon
senior tag

Naaaa, harmotok segitsegevel talan mar menni fog...

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#22270) DeltaPower válasza aXXon (#22268) üzenetére


DeltaPower
őstag

A második partíció átméretezésénél ne a jobb oldali csúszkát húzd befelé, hanem a bal oldalit, így előtte keletkezik az üres hely. Ha nem üres a partíció, akkor készülj fel hogy jó sokáig fogja pakolászni az adatokat. Mondjuk én nem üres partíciót csak akkor állnék neki piszkálni, ha pótolható adat van rajta.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22271) aXXon


aXXon
senior tag

Gyík, Delta, bsh!

Sikerült, köszönöm a segítséget mindhármótoknak! A végére eléggé megvilágosodtam már, hogy mit meg merre, remélem, hogy következőleg már ügyesebb leszek, de még jobban remélem, hogy saját célra nem lesz többé szükségem ilyesmire. Egyébként meglepő módon, amikor a tároló partíciót babráltam, mindkét alkalommal újraindult, úgy ahogyan Delta is vázolta, de amikor a felszabadult helyet csaptam végül is hozzá a rendszerpartícióhoz, azt meg megcsináltam kb 5 másodperc alatt a Windowsban :DDD Az a lényeg, hogy kafa lett.

Köszönöm mégegyszer mindhármótoknak, Gyíknak még azt is, hogy visszahívott ;)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#22272) alázógyík


alázógyík
őstag

Ha lett volna bennetek egy kis GrandePéé féle TROLL vér, akkor úgy mondtátok volna el aXXonnak az egészet, hogy mind a 2 partíció megfeküdt volna. :DDD

Szerk.: aXXon, ügyes vagy. ;)

[ Szerkesztve ]

(#22273) aXXon válasza alázógyík (#22272) üzenetére


aXXon
senior tag

Kösz, de kuláztam nagyon :D :D

Grandénak való film ;) [link]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#22274) bsh válasza alázógyík (#22272) üzenetére


bsh
őstag

szépíteni ér még? :DDD

aXXon, dban-nal őőő... ellenőrizd le, hogy minden hibátlan lett-e! ;]

(#22275) aXXon válasza bsh (#22274) üzenetére


aXXon
senior tag

Nem versz át, tudom ám, hogy csak biztonsági másolatot csinálna :DDD ;] :P

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#22276) alázógyík válasza aXXon (#22273) üzenetére


alázógyík
őstag

Áááááh, ez imdb-n 5.0, ami nagyon sok nagypének. Az ő kedvencei szigorúan 3 alattiak. Felette nem érti őket. :DD ;]

bsh: Ez jó lesz neki, ezzel atom stabillá teheti a munkáját. ;]

(#22277) bsh


bsh
őstag

emiatt akar alaplapot cserélni. :C mer bisztoss rosz!

(#22278) Norb3rto válasza bsh (#22277) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Mijaza DVD meghajtó? :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#22279) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Szakik, mennyi egy átlagos autóaksi élettartama? 6 év után ma valszeg elhalálozott a verdában levő...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22280) akom válasza DeltaPower (#22279) üzenetére


akom
senior tag

Tapasztalatból mondom hogy az élettartam minden akkumulátornál úgy alakul, hogy ahány év garancia +1 hónap. :DDD

(#22281) tibibi válasza DeltaPower (#22279) üzenetére


tibibi
őstag

még 6 évet bírnia kell :D

(#22282) alázógyík válasza DeltaPower (#22279) üzenetére


alázógyík
őstag

Az már bőven jó sajna manapság. :K

(#22283) aXXon válasza DeltaPower (#22279) üzenetére


aXXon
senior tag

Márkától és minőségtől is függ, bár úgy tudom, hogy pár márkát egy helyen gyártanak, bár ettől a minősége még lehet különböző.

Saját tapasztalataim alapján elmondható, hogy a 6 év azért elég jónak mondható. Nekem a legrövidebb az 2!!!!! év volt.

Tavaly is előjött ez az akku kérdés, akkor is, most is leírom, mert nekem továbbra is furcsa a dolog, hogy nívós akkukereskedésben vásárolt akkunál előfordult, hogy ott helyben töltötte fel az ember savval az akksit. Én addig azt hittem, hogy nyilván a savban is lehet különbség (lehet?) de akkor és ott ez megcáfolódott bennem.

Még egy személyes tapasztalat, aztán vagy megfogadod, vagy nem : nagyon drága akkut nem érdemes venni, mint ahogy nagyon olcsót sem, az arany középutat kell megtalálni. Érdemes megkérdezni az ismerősöket, kinek milyen tapasztalatai vannak/voltak a már elhasznált akkukkal, illetve ha a jelenleg használtat ajánlja, vajon mióta használja?

Nekem a Bannerral voltak pozitív tapasztalataim, míg a Perionnal már vegyesek.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#22284) DeltaPower válasza aXXon (#22283) üzenetére


DeltaPower
őstag

Perion ez is, "made in eu". Feldobtam éjszakára töltőre, reggel kiderül mennyire halott.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22285) tibibi


tibibi
őstag

Gigabyte EP35-DS3L
Intel E5200 (2.5GHZ)
2GB DDRII RAM
320GB SATA II HDD
GeForce GT210-1GB GDDR3
Pioneer DVD-RW
Codegen 400W táp plusz fekete ház
van egy ilyen eladó 30k

(#22286) DeltaPower válasza tibibi (#22285) üzenetére


DeltaPower
őstag

Sok, adok érte ezeöccát és egy jó aksit :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22287) george11


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#22288) TeeBee73 válasza DeltaPower (#22260) üzenetére


TeeBee73
addikt

Török. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#22289) M_o_g_y_i válasza DeltaPower (#22284) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

A mi verdánkba ugye most lett cserélve a 8,5 éves (mint kiderült az aljába sütött gyártási időből) Bosch Silver, de a maiak lehet nem bírnak ki már ugyanennyit (mármint u.ez a márka-típus) így eladói tanácsra (és mer' ugye ismerem az illetőt és megbízok a szavában) magyar akksi került bele. Már ez is kalciumos, mint a "nagyok" de nem kellett megfizetni a márkanevet. Bírjon ki mondjuk 4-5 évet így rögtön téllel kezdve a pályafutását (de gondolom ez így szokott lenni általában az akksiknál) és már megérte.
Ha beméreted mennyi A-t tud indításkor adni, abból tudsz következtetni mennyire x@r. :K És ha mondjuk zárlatos lenne, azt is jelzi a műszer.

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#22290) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Ephylepsy rovat.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#22291) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hallóóó

Nincs valakinek két darabja tápegysége eladósorban? :D Chieftec / FSP

400W / 350W

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22292) Szlovi válasza TeeBee73 (#22290) üzenetére


Szlovi
aktív tag

Inkább ez

[ Szerkesztve ]

(#22293) fero02 válasza Graphics (#22291) üzenetére


fero02
veterán

Itt nem az a kérdés, hogy van-e vkinek (naná, hogy van), hanem hogy Neked mid van! ;) :K

tessszikérteni? ;] :DDD

(#22294) Graphics válasza fero02 (#22293) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D Bármi , na jó nem egészen, hát tudok adni érte pénzenergiát, vagy pozicionálóeszközt is, ja meg pénzenergiát :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22295) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#22296) Graphics válasza Norb3rto (#22295) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Airbag 2x

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22297) daninet


daninet
veterán

Samu led monitor jobb oldalán szürke vagy fekete háttéren villogó fény vibrál elég zavaróan. HDMI és Dsub porton is. Fehéren érdekes mód nem látszik.
Kurva körülményes lesz visszacipelnem gariztatni, de erősítsetek meg, hogy nem úszom meg :(((

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#22298) DeltaPower válasza daninet (#22297) üzenetére


DeltaPower
őstag

Sok sikert, remélem nem hajtanak el vele... Új cucc? Amit leírtál, az alapján a szélén kilátszik a backlight, ami szerintem gyári hiba.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22299) george11


george11
senior tag

első :U
homártopic

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#22300) God Vazzeg válasza tibibi (#22285) üzenetére


God Vazzeg
veterán

20-é viszem :D

Máso-dick :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.