Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13551) Somatom válasza eshe (#13549) üzenetére


Somatom
veterán

Dehogy, te hűtlen. :DDD A telephelyen vagyok.
Zweibrücken -be vittem gipszet, onnan beküldtek franciába 15Km -re rakodni és jöttem vissza németbe. De, a felrakó mellett volt egy nagy bevásárlóközpont. Kedden meg Schmitten -be viszek sört, ahonnan többnyire Egerkingenes pótcserét szoktak adni. Ha onnan Karlsruhe felé a francia oldalon megyek, akkor a határon még be tudok ugrani francia közértbe. Én csak ilyen franciákat kapok.

KAMELOT:
Viccelsz? Max három nap alatt felzabálom..

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13552) eshe válasza Somatom (#13551) üzenetére


eshe
tag

Majd mindjárt megsajnállak ha lesz egy kis időm :DD .Èn meg itt hétvégézek az utólsó parkolóban a 471 es előtt.A Gábor ajánlgatta hogy ugorjak be megfürödni meg az öreget meglátogatni hátha ad valamit mikulásra :C

(#13553) Somatom válasza eshe (#13552) üzenetére


Somatom
veterán

Gyere be! Adok a karácsonyi aji tusfürdőmből. :)
Amúgy meg nem kell ez a duma. Hagy ne sajnáljalak, miközben kaszálod a nagy lóvékat. A mellékesről nem is beszélve. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13554) eshe válasza Somatom (#13553) üzenetére


eshe
tag

Ha tudom hogy benn vagy bizonyisten bemegyek :DDD .Burgauban voltam vásárolni mert ott nincs tömeg meg bementem a actionba karácsonyi cuccokért.Különben is nagyobb hálával beszélhetnél velem mert nekem is köszönheted a 150 eur béremelést meg a januári emelést. :C Különben is lehet hogy most már karácsonyra nem kettő tusfürdőt kapsz hanem hármat :))

(#13555) HoTaZo válasza Somatom (#13548) üzenetére


HoTaZo
őstag

Akkor nem nyúlnál mellé! ;]
300€-ért azért jóval nagyobb hűtőre lenne szükséged!
De szólj nyugodtan, ha valami megtetszik és nem egyértelmű a Google fordítása. :D

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#13556) Somatom válasza eshe (#13554) üzenetére


Somatom
veterán

Nem úgy van az. Előző hétvégén Fazekas Peti faggatta az öreget. Azt mondta, hogy nem lesz semmilyen további emelés, inkább eladja azokat az autókat, amikre nem lesz sofőr. Ó, hányszor hallottam már ezt a dumát. Úgyhogy intézd a helyemet! :)

Basszus! Mekkora ziccer lett volna! Az öreg kinéz az ablakon és a ház előtt, az utcán parkol egy Bissingenes szerelvény. Tuti megütötte volna a guta.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13557) Somatom válasza HoTaZo (#13555) üzenetére


Somatom
veterán

:R

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13558) eshe válasza Somatom (#13556) üzenetére


eshe
tag

Az mért lett volna neked jó, akkor már az örökösnő vinné tovább a céget és hamar vége lenne :) Vagy benősülnél a családba és te lennél a góré :DD Hajthatnád a sok lógós sofőrt ugysem tudnának átverni mert minden trükköt ismersz :))

(#13559) Somatom válasza eshe (#13558) üzenetére


Somatom
veterán

Pfujjjjj.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13560) csibe1 válasza Somatom (#13559) üzenetére


csibe1
addikt

Annyira ronda a csaj? ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#13561) KAMELOT válasza Somatom (#13551) üzenetére


KAMELOT
titán

100eu 3 nap? Nekem annyi 4 hét! Rendesen elszórod a lovettát! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#13562) eshe válasza csibe1 (#13560) üzenetére


eshe
tag

Hát ez izlés kérdése.Az biztos hogy az évjáratához képest nincs benne sok kilómèter.De legalább Soma tudna neki ú(u)jj dolgokat mutatni. :DD Amúgy rendes korrekt csaj főleg az apjához képest ,én bírtam.A nővére a napernyősök főnöke az viszont még az apját is űbereli mindenben.

(#13563) Somatom válasza KAMELOT (#13561) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt a két hetet is az életem részének tekintem. Nem fogok két hétig zsíroskenyeret enni azért, hogy több pénzt vihessek haza.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13564) csibe1 válasza Somatom (#13563) üzenetére


csibe1
addikt

Az addig ok, hogy 100 eurónyi sajtot (ha akarsz) be tudsz puszilni 3 nap alatt. :K
Amúgy nem azt írtad, hogy haza viszed a sajtot? :D
A kolléga elsiklott felette szerintem. ;)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#13565) Somatom válasza csibe1 (#13564) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnos, nagyoltam. Volt a 100 -ban hazavivős sajt, de összben 100 fölött költöttem. A műszaki osztályt pedig szándékosan elkerültem, mert már így is tele vannak otthon a kütyüs fiókok. Féltem, hogy ha arra tévednék, akkor leemelnék a polcról egy CC W. Google TV -t. A CC Ultrát is egy ugyanilyen betévedésnél tettem magamévá a'la 80 Euró.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13566) Avicularia válasza Somatom (#13565) üzenetére


Avicularia
veterán

Stadia Premier pack-ot vettem múlt héten közvetlenül a google-tól, 900 sek helyett 250 sek volt ami cirka 25 euró. Ebben van egy CC ultra és egy stadia kontroller, de én is a cc ultráért vettem meg.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#13567) KAMELOT válasza Somatom (#13563) üzenetére


KAMELOT
titán

Ki beszélt itt arról, hogy zsíros kenyeret eszik valaki?!?
Van rendes reggeli 2x, ebéd 1x és vacspra 1x.
4x naponta eszek rendesen. Csak ugye én megtanultam még nagyon régen, hogyan kell minőségi kaját kihozni olcsón. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#13568) csibe1 válasza Somatom (#13565) üzenetére


csibe1
addikt

A műszaki osztály, meg a lámpák, meg ez, meg az... :DD
Egy ideje igyekszem mindig ötször átgondolni, hogy tényleg kell-e az a hirtelen megtetszett kütyü. :)
Elsősorban, mert nincs mindenre keret; másrészt meg ha lenne keret, akkor a végén külön raktár kellene a cuccoknak. :DDD
Most is vettem két lámpát akkuval, meg két bitkészletet. :)
Ez volt az önmegtartóztató verzió :DDD
Pedig csorgott a nyálam pár akciónál :))
Meg az itt mutogatott sajtoknál is, bár mostanában ritkábban eszek sajtot. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#13569) HoTaZo válasza KAMELOT (#13567) üzenetére


HoTaZo
őstag

Az, hogy nem költötök (már én se) cigire, azért megmutatja az eredményét. Ha Ferrarit nem is rakunk össze, azért így könnyebb félretenni. Kinek erre, kinek arra.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#13570) Somatom válasza KAMELOT (#13567) üzenetére


Somatom
veterán

De, minek? A pénz nem azért van, hogy elköltsük? Lehetőleg arra, ami örömet okoz? Ha neked az okoz örömet, hogy spórolósan kajálsz, az a Te dolgod. Én szeretek tengeri herkentyűket enni, vagy beülni egy étterembe és a fülke helyett, asztalnál ülve kajálni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13571) HoTaZo válasza csibe1 (#13568) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nekünk is vissza kellett fognunk magunkat, tető felújítás volt, 6 Milla (fele visszajött), így párom kapott kézi láncfűrészt, asztali fűrész - multi gépet, én akkus kerék kulcsot.
Nehéz időket élünk... :DDD

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#13572) Somatom válasza csibe1 (#13568) üzenetére


Somatom
veterán

Az még nem gáz. Én egy 20 lábas tengeri konténert vettem a nagyobb "kütyüimnek", amihez persze területet is bérelek és még külön egyet a lakókocsimnak, amiben már szintén nehezen férek el. Plusz van egy lezárt lakásom a nyóckerben, amit szintén tárolónak használok. Az egyik szobába nemrég szállásoltam el a kemping bringámat, a nyári gumijaimat, meg három fölösleges ülést az autómból. Jó, belátom, ez így nem mondható optimális megoldásnak. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13573) csibe1 válasza HoTaZo (#13571) üzenetére


csibe1
addikt

Szerintem azért valamennyit mégis spóroltál; főleg azzal, hogy nem vettél meg igazából felesleges dolgokat csak azért, mert akciós volt. :)
Anno vettem csomó kütyüt, mert épp olcsó volt; aztán eltűnt, elhagytam, elajándékoztam, ott maradt valakinél (végülis ez is az ajándékozás egy formája :D ).
Egy ideje igyekszem csak azt megvenni ami tényleg kell, és lehetőleg hasznos is.
Nagyobb részben sikerül is, szerencsére. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#13574) csibe1 válasza Somatom (#13572) üzenetére


csibe1
addikt

Az úgy nem rossz. :DDD
Lehet, hogy jobban járnál ha megvennéd a placcot, és akkor nem kellene bérelned. :)
Anno én a könyvekkel voltam így amíg el nem kezdtek terjedni az ebook-ok.
Azóta szerencsére nem gond a gyűjtemény gyarapítása; de lőtte már elég necces volt a helyzet. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#13575) KAMELOT válasza HoTaZo (#13569) üzenetére


KAMELOT
titán

Nincs cigi, pia, kávé, meg a többi felesleges hülyeség.

Somatom: Mint írtam rendes kaját eszek pont az amire szükségem van. SZedek többfajta vitamint. Ugye én 18 évig hobbi szinten testépítést csináltam, mert ez okozott örömet. (fokozatosam egyik lenti szobát átalakítom kisebb teremre, ahol majd tudok edzeni). Így a kaját is ahhoz igazítottam.
Azt is írtam. Kiválasztottam magamnak kajákat, amik minőségi tápanyagokat tartalmaznak és árban is rendben vannak.
Igen én is elköltöm....házfelújításra és autóvásárlásra. :)
Te tengeri herkentyűket eszel, én meg csibemellet!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#13576) Somatom válasza csibe1 (#13574) üzenetére


Somatom
veterán

Hát ez az! Anyám könyvmániás volt. Költözésnél több bőrönd telt meg könyvekkel. Aztán ott van a félkész TT terepasztalom, amit még gyerekként a nagyapámmal építettem. Az asztalon kívül egy kétajtós szekrény van tele házakkal, fákkal, fűvel, mozdonyokkal, kocsikkal. Kiadhatnám a lakást, de ezekkel mit csináljak?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13577) csibe1 válasza Somatom (#13576) üzenetére


csibe1
addikt

Jó kérdés!!! :K
Attól függ mennyire kötődsz azokhoz a könyvekhez. Ha nem igazán akkor hirdesd meg őket, lehet valaki még jó pénzt ad értük.
A terepasztal az gondolom érzelmi értéket is képvisel, annak kellene helyet találni; ezt igazából te tudod.
Az is egy verzió, hogy szerzel valami kisebb tárolót a könyveknek, terepasztalos dolgoknak meg egyebeknek (kivinnéd a konténer mellé), hogy kiadhasd a lakást ha nem ott laksz.
Utána kellene nézni az áraknak, mert lehet jobban járnál, és a konténernek meg a lakókocsinak bérelt placcot is meg tudnád venni a végén.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#13578) Somatom válasza csibe1 (#13577) üzenetére


Somatom
veterán

Az a vásárlás esélytelen. Nagy terület, többszáz millás tétel lenne. Vmi vidéki telekben gondolkodom, de nem sűrgős a project.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13579) csibe1 válasza Somatom (#13578) üzenetére


csibe1
addikt

Azért is írtam, hogy igazából Te látod át az egészet, mi a fontos igazából. :)
Akkor meg lesz a vidéki telek plusz egy konténerrel, aztán a lakást meg kiadhatod; ha majd valamikor úgy gondolod.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#13580) Tüzi válasza Somatom (#13576) üzenetére

Te egyre szimpibb vagy :) nekem is van tt-m :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13581) Tüzi

[link] ezt rajzold le a betétlapon

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13582) Somatom válasza Tüzi (#13581) üzenetére


Somatom
veterán

Főnök! Baj van. Nekem jött egy repülő. :DDD

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13583) zsid válasza Tüzi (#13581) üzenetére


zsid
senior tag

<tRucKdriFteR>

(#13584) Tüzi válasza zsid (#13583) üzenetére

:C

[kép]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13585) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Sziasztok!

A Youtubén szemembe ötlött ez a video.

[Teherautó-utánfutó törött tengelyének javítása || Teljes folyamat] kb. 20 perc.

Van ahol így csinálják. :)

Mindig tanul az ember...

Sofőrök mellett lassan szerelők is jöhetnek Ázsiából.

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#13586) zsid válasza ElektrikusDE (#13585) üzenetére


zsid
senior tag

Láttam már pár ilyen videót a pakisztáni szerelőktől. Szerintem tök durva, hogy sok esetben 4-6 ember csinálja kettő munkáját mert "primitív" eszközöket használnak. Amúgy baromi ügyesek, csak nagyon nem hatékonyak.

<tRucKdriFteR>

(#13587) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tud valamit a keddi 12.08. a-i ünnepről Ausztriában?
Hungarokamion szerint 0-22-ig stop van!
Az gáz mert nem fogunk hazaérni magyarba szerintem csak hajnali 2-3 körül, megint mehetünk tiltásba amíg meg nem fognak :W

(#13588) HoTaZo válasza zsid (#13586) üzenetére


HoTaZo
őstag

Pont erre gondoltam.
Hány ember, mennyi időt tölt vele?
Mennyire éri meg nekik ennyit, ennyiért dolgozni? ... :U

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#13589) Tüzi válasza HoTaZo (#13588) üzenetére

Szükség nagy úr. Ahogy a pénztelenség is.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13590) Avicularia válasza ElektrikusDE (#13585) üzenetére


Avicularia
veterán

Mindent ülve meg guggolva csinálva pizsamában, minden munkavédelmi eszközt nélkülözve. Mintha képtelenek lennének állni.

(#13591) Zolás válasza Intruder A 6 (#13587) üzenetére


Zolás
addikt

Bakker, én is mehetek cseh felé...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13592) Tüzi

Az lehet, hogy a lengyel koleka eltolta hátra a fülkét az alvázhoz képest?! :W

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13593) zsid válasza Tüzi (#13592) üzenetére


zsid
senior tag

Lehetséges. Fel kell nyiltni az elejét és meg kell nézni az első két fülketartóbakot ( vagy akár a két hátsót is ). Ott rögtön látszik ha elmozdult valami.

<tRucKdriFteR>

(#13594) Tüzi válasza zsid (#13593) üzenetére

Remek... akkor asszem' erre az évre vége a melónak. Hazaérek, betolom műhelybe, aztán majd lebiztosítózzák... kivi vagyok mennyi lesz a bukta.
Gondolom majd a kötelező is emelkedni fog mindenhol, főleg ha megjönnek az indiai csodadrájvörök... kell kenguru-rács...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13595) HoTaZo válasza Tüzi (#13589) üzenetére


HoTaZo
őstag

Persze, de ők se buták, sőt nagyon találékonyak, okosak. Van egy mottóm: a lusta ember megteszi azt, amit kell, hogy könnyebb legyen a dolga. - Utálok spanit tekergetni, vettem egy kis csavarbehajtót, barkácsol(tat)tam egy fejet hozzá és már könnyebb az életem.- A "lusta" emberek miatt lettek és fejlődtek a szerszámok. Nekik is fejlődniük kellett, hogy esztergálhassanak. Míg az egyiknek nehéz volt az a tengely és inkább csörlőre áldozott, addig a másik még mindig az izom energiára támaszkodik.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#13596) HoTaZo válasza Tüzi (#13592) üzenetére


HoTaZo
őstag

Szerintem is lehet. Ott, ahol fém tört, ott komolyabb dolog is lehet... :(((

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#13597) csibe1 válasza Tüzi (#13594) üzenetére


csibe1
addikt

Annak azért nézz utána, hogy mi a helyzet akkor ha a biztosító által fizetett összeg nem fedezi a téged ért kárt.
Lehetséges vagy érdemes-e magánúton beperelni a károkozót a javítási különbözetért; a kiesett munkanapok miatti bevételkiesésért.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#13598) Tüzi

Köszi az infót és a jótanácsokat, észrevételeket mindenkinek. :R

Valami on-topik is legyen ma részemről...
Hogyan lehet egy gázzal kétfélét főzni...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#13599) KAMELOT válasza zsid (#13586) üzenetére


KAMELOT
titán

Szűz Mária szeplőtelen fogantatása...2021.12.08 szerda

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#13600) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Ti mit tesztek a pára ellen?
Hiába van résre nyitva az ablak, valahogy több párát engedek, mint amivel elbír a klíma.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.