Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) rii válasza rii (#649) üzenetére


rii
nagyúr

megoldva ... :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#652) jeges


jeges
senior tag

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=16918[/L] #42
hasonló ötletekre emléxem, pont erre nem
de ha már volt ilyen, sorry...:)

(#653) Panther válasza launcser (#647) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Héjj! Azért még nem kell törölni! :) Amúgy már megvolt a szóbeli (tegnap), ma kapom meg a bizonyítványt :) AZTÁN BULIIIIIII ;]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#654) Panther válasza rii (#649) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hűűű tényleg, ezt kihagytam a Panther-patchből :) Pedig már én is felvetettem ezt a dolgot, hogy kéne, csak nem tudom már hol, de pont ugyanígy :)

DA END -- (Nem DA REAL END, mert az még kellhet ha még mindig kimaradt volna vmi :DDD)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#655) MaUser


MaUser
addikt

Parcinak!
A Mozilla-val/Firebird-el(inkább utóbbi lenne érdekes) sajnos nem tudom a hozzászólásoknál mozgatni a nyilakkal és a home/end billenytűkkel csak az egérrel. Ezt eddig csak BeOS alól néztem, de mivel a saját régi böngészőjével nincs gond és a FireBird/Mozilla sem csinálja ezt más site-oknál talán te tudnál valamit tenni. Tudom, hogy egy ember miatt nem éri meg, de reménykedem, hogy tudsz segíteni.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#656) MaUser válasza MaUser (#655) üzenetére


MaUser
addikt

Annyi módosítás, hogy megnéztem win alól is ott nincs ilyen gond. Szóval pasz.
De miért csak itt?????

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#657) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Parci nekam egy ojjan kedesem volna, hogy meg-e lehetne-e oldani a forum nyomtatasat mint a cikkeknel van! Soxor nincs idom vegigolvasni egy topikot, de a vill. hazafele lenen ra idom!
Koszi

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#658) PeliScan válasza neduddki (#657) üzenetére


PeliScan
addikt

Emmán komoly függőség..! :))

Viszont Parcinak rá kéne harapnia az ötletre; ha vki a metrón pl olvas egy PH! logós papírt, és néha felröhög, biztos mindenki kiváncsi lesz az ottülők közül az on-line verzióra is! :DDD

(#659) rlazol


rlazol
addikt

kedvesek! nem olvastam végig az egész topic nemtomhányezer hozzászólását, csak az első 200-at, utána vettem észre, mennyi van még... viszont ott volt egy olyan, kábé 1 éves javaslat, amit mint kezdő nagyon hiányolok és is, miszerint jó lenne, ha valahol lenne egy userre szabott összesítő, amit az adott user lát - vagyishogy melyik témába mikor szólt hozzá mondjuk az elmúlt 2 hétben vagy az utolsó 100 vagy azt is lehetne személyre szabatni. Sajnos így könnyű elveszteni a fonalat. Ha van, csak nem találtam, bocsi.
A hozzám hasonló kezdőnek sokat segítene valami, amin keresztül könnyebben megérthetnénk, hogy pl mi az a chipset, eszik vagy isszák, miért van az Intel P4 szervereiben 7501-es, míg a ws-ekben 7505-s meg hasonlók (és miért kivétel az SE7505VB2?) de mi bánat akkor a sok szöveg a 845-röl meg 865-ről. Tehát valami szótárszerűség... Mert én egy kukkot se értek sokszor abból, amiről az öregek és bölcsek beszéltek, annyira, hogy igazából kérdezni se tudok.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#660) Tompo


Tompo
aktív tag

Útálom a Hp hirdetéseket vazze :O

(#661) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Lenne egy kis gondom: már nem először fordul velem elő, hogy eltűnnek az üzeneteim (nem, nem arra gondolok, hogy kimoderáltak :) ). Szóval a helyzet a következő: én megírom az üzenetet, megnyomom az OK gombot, a fórummotor tovább is rak, bejönnek az eddig megírt hozzászólások, de az enyém nincs ott :( És később se lesz ott (jó magyarosan). Utána visszalépek, megint OK-t nyomok, és minden jó és szép, az írásom is ott van. Mivel ez már 5-6x előfordult vele, gondoltam szólok. Egyébként Mandrake linux-ot használok, meg mozilla-t.

(#662) Panther válasza Cathfaern (#661) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

1-2szer már velem is előforult, de még nem érte el a ''zavaró'' szintet :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#663) Panther válasza rlazol (#659) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Király! Még egy támogató az ötletnek. (''topikok amikhez hozzászóltam''-oldal)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#664) PeliScan válasza Panther (#663) üzenetére


PeliScan
addikt

Ez pl nagyon jó 5let szerintem is; bár én szépen béteszem a kedvencek egy zugába az általam nyitott témákat, és periodikusan végignézem, van-é vmi új 5let? másrészt meg van egy buffer-zuga is a kedvenceknek, ahova a hozzászóltam-de-még-senki-nem-válaszolt topicok kerülnek, holnapi/holnaputáni visszanézésre...

...de tény, hogy mértékrendekkel eccerűsítené a menetet egy efféle fícsör. :)

(#665) Cane


Cane
őstag

Örömmel tapasztaltam, hogy csak a ''megfelelő topicban'' tudtam hozzászólni! Ez jó...

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#666) tildy


tildy
nagyúr

Pollok jók lennének (gyk. szavazások)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#667) PeliScan


PeliScan
addikt

Nekem nem müxik az ''Aktív témák'' meg az ''Aktív tagok'' sem. :(

Nektek?

(#668) Polesz válasza PeliScan (#667) üzenetére


Polesz
addikt

Most nekem se

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#669) Sanya


Sanya
nagyúr

nekem a felhasználók adatai sem belépés nélkül.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#670) MaUser válasza PeliScan (#667) üzenetére


MaUser
addikt

Detto.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#671) Sanya válasza Sanya (#669) üzenetére


Sanya
nagyúr

belépéssel se

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#672) PeliScan


PeliScan
addikt

Hűha, twollahnak volt igaza! :)

pirosgombpirosgombpirosgombpirosgombpirosgombpirosgombpirosgomb! hű.

(#673) Shim


Shim
őstag

''Error on page'' nekem se müxik :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#674) JC válasza PeliScan (#667) üzenetére


JC
tag

Nekem se.

(#675) PeliScan válasza JC (#674) üzenetére


PeliScan
addikt

Mondom én: piros gomb volt itt.

(#676) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Követelem az ''aktív témák'' ablakomat, uff...

egyéb állatfajták

(#677) Polesz válasza PeliScan (#675) üzenetére


Polesz
addikt

Biztos készül a RIOS3 vagy hiba van a mátrixban :) De ezt Panther jobban tudja :DDD

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#678) Polesz válasza kamikaze boci (#676) üzenetére


Polesz
addikt

[L]http://prohardver.hu/rios2_otemak.php[/L]

Tessék :)

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#679) PeliScan válasza Polesz (#677) üzenetére


PeliScan
addikt

Télleg, biztos ő szabotálja itt a dolgokat, fejecskéért cserébe visszadja az akítv témákat. :)

(#680) kamikaze boci válasza Polesz (#678) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Kösz! Ha már addiktívvá teszik az embert, gondoskodjanak róla.

egyéb állatfajták

(#681) WN31RD


WN31RD
addikt

:C

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#682) WN31RD válasza WN31RD (#681) üzenetére


WN31RD
addikt

ikonok... :DDD

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#683) PeliScan válasza WN31RD (#681) üzenetére


PeliScan
addikt

Hát nem tom. :Y Amúgy üdvözlöm én is, de pl ez a jól-nézek-ki-de-hát-hat-sort-elfoglalok lila izé szerintem nem lesz túl hosszúéletű. :Y

Iszonyúan szét fogja szedni a fúrumkéet, :Y tekintve, hogy barominagy üres helyek lesznek. :Y nem is tudom, hogy nem goldolt erre Parci. (ha ő volt a tettes) :Y

(#684) PeliScan válasza PeliScan (#683) üzenetére


PeliScan
addikt

Nah, nem megmondtam? :))

(#685) rlazol


rlazol
addikt

én is üdvözlöm az új jeleket. Erről jut eszembe, hogy nagyon szívesen besegítek ilyenek és másmilyenek életre keltésében, ha megmondjátok, hol van hozzá dox, vagy akár arcokat is kreálok, ha kellenek, mert sok időm van és jó fej vagyok... :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#686) Polesz válasza PeliScan (#684) üzenetére


Polesz
addikt

:V:D

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#687) Polesz válasza PeliScan (#684) üzenetére


Polesz
addikt

Jól el is baxtam :U

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#688) PeliScan válasza Polesz (#687) üzenetére


PeliScan
addikt

Nem :DDD

(#689) napos2600


napos2600
tag

hat ez kicsit durva :D

(#690) rlazol


rlazol
addikt

még egy 5let: meg lehetne valahogy oldani, hogy hozzászólás/válasz írásakor ne csak egy, hanem több előző üzenetet is láthassunk? Van, hogy egyszerre 3-4 nyúzernek is válaszolni szeretnék, és azt annyivel 1szerűbb lenne, ha be tudnám jelölni, és egyben lemehetne a válasz, nem kéne folyton visszanéznem, hogy most kit hogy hívnak és pontosan mit is írt. Jelenleg párhuzamosan futó ablakban oldom meg, vagy elfelejtem, hogy többet is akartam... :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#691) kgb


kgb
tag

Nem tudok a hozzaszolo adataihoz hozzaferni, hibat irki!

Masnak is?

(#692) tildy


tildy
nagyúr

Én spec ennek örülök: :C

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#693) PeliScan válasza kgb (#691) üzenetére


PeliScan
addikt

És az aktív témák sem müxik, már dél óta. :(

(#694) kgb válasza tildy (#692) üzenetére


kgb
tag

van egy tema ahol kerdeztem valamit es nehany oraja nem kaptam valaszt. Egy mailt akartam dobni egy tapasztalt forumozotarsamnak.

(#695) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Jök az új smilek :)) Ennek nagyon örülök: :D De ez is jó: :U De azért kösz Parci (vagy akárki csinálta) :C

(#696) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Szerintem is jók az új smileyk, de kéne egy kiba**** szomorú, meg egy szar-az-élet-unom-mint-állat-mindjárt-öngyilkos-leszek is :U Meg a nagy új kéket szerintem is kicsit vissza kéne fogni, nagyjából az ugráló zöld szintjére.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#697) PeliScan válasza Panther (#696) üzenetére


PeliScan
addikt

off: Mi a gáz, Panther? :F Vagy csak szimplán szar nap?

(#698) Panther válasza PeliScan (#697) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ofkorsz, mint mindig :( Ez van, ezt kell... ööö... ezt kellene szeretni?!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#699) PeliScan válasza Panther (#698) üzenetére


PeliScan
addikt

Ne csináld már. :(

(#700) Panther válasza PeliScan (#699) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

PeliScan honvéd... pff :DDD Mi lesz így a hazával :DDD (Jó, ezen jót röhögtem. Na, de most komolyan.)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.