Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) tozso válasza jeges (#899) üzenetére


tozso
tag

Persze hogy próbáltam. De semmi. Lehet hogy az én gépem vacakol.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#902) tozso válasza jeges (#899) üzenetére


tozso
tag

Ok már jó. Látom másnak is volt hasonló problémája.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#903) Sanya


Sanya
nagyúr

Egy megjegyzés: Az utóbbi időben ismét élvezhető a prohardver. Gondolom köszönhető ez a moderálásoknak.

Köszönöm

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#904) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Egy kis hiba látható a [L]http://prohardver.hu/rios2_hir.php?id=3729[/L] oldalon a #1-nél :D

(Ha már eltűnt volna: [L]http://pantherz.uw.hu/ph1.jpg[/L]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#905) Polesz válasza Panther (#904) üzenetére


Polesz
addikt

Ott van az még most is. A főrumban már rendesen jelenik meg.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#906) Panther válasza Polesz (#905) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Jah. Ismét megmutatkozott nekem egy hiba a mátrixban :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#907) Parci válasza Panther (#904) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Huhh, jó sokat írtatok.

Kalandor emailcímét szerintem Kalandor buherálta meg, azért volt bugos ott a hírnél, mert rossz volt a mailcím.

A topikokra ránézek. Amúgy még tegnap is peccseltem ezt-azt, úgyhogy megkérek mindenkit, hogy gyűjtsük össze azokat a hibákat, amik MOST fennállnak!

Köszi.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#908) Panther válasza Parci (#907) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

De ha átmentem a fórumba, nem volt hiba. Ha meg vissza, újra ott volt. Most akkor hogy is van ez :F

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#909) Parci válasza Panther (#908) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

úgy, hogy ez még a régi szar RI/OS R2, és külön script csinálja azt. attól, hogy az egyikben megy, a másikban még nem kéne... az R3-ban minden egységesítve van és az idióta html-php felépítés ellenére is csak egyszer implementálva.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#910) Panther válasza Parci (#909) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ahá! Vágom. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#911) Apika


Apika
Közösségépítő

Az új R3 motorral lehet módosítani utólagosan a hozzászólásokat? Így kevesebb felesleges korrekciós hozzászólás lenne.

(#912) lesaux


lesaux
veterán

https-t lehet majd linkbe tenni?

(#913) Parci válasza Apika (#911) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Most haragudni fox: már az R2-vel is lehet, egyszerűen nem volt engedélyezve a visszaélések miatt.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#914) Apika válasza Parci (#913) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Köszönöm a választ. Nem haragszom, miért is tenném? Ti jobban átlátjátok a dolgot. Csak egy felvetés volt.

(#915) Genialis


Genialis
aktív tag

Ötlet: A főoldalon a hírekhez tartozó linkekbe bele kéne túrni egy title=''x hozzászólás''-t is az eddigi hozzászólások számával. Csak nem tudom mennyire lassítaná be a főoldalt. Mondjuk ez csak a fórum adatszerkezetétől függ.

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#916) Polesz válasza Parci (#913) üzenetére


Polesz
addikt

Parci ha egy témát töröltök és még valaki hozzá akar szólni menetközben akkor eg y postgresql hibát kap. Persze a második sorban jön az, hogy nincs jogosultságod.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#917) Ketama válasza Polesz (#916) üzenetére


Ketama
aktív tag

Velem is ez történt az utolsó IQ Blaster (by twollah) topikban. Először azt hittem, hogy csak a szokásos sql hiba aztán mikor másodszorra is hibát kaptam akkor láttam, hogy nincs jogosultságom.

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#918) Polesz válasza Ketama (#917) üzenetére


Polesz
addikt

Ahogy néztem a bezárt topicokkal nincs gond, ott rendesen megjelenik csak a figyelmeztetés. Mondjuk szerintem azt meg lehetne oldani, hogy ha már zárt a topic akkor a Válasz lehetőséget ki kellene szedni. Nem tudom mekkora meló lehet én csak gondolkodom hangosan és feleslegesen :D

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#919) Parci válasza Polesz (#916) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Igen, én is épp törölni akartam :).
Hát, ez van, refresh és vége.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#920) Polesz válasza Parci (#919) üzenetére


Polesz
addikt

Mondjuk azt nem lehetne megoldani, hogy a téma nem tűnik el a süllyesztőben, hanem egyszerűen a hozzászólásokat törlitek, majd az 1-es hozzászólásban közlitek, hogy ''az indított téma méltatlan volt a ph! szelleméhez'', ''szétoffolás miatt'', ''egyéb okok miatt'' be lett zárva?

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#921) Polesz válasza Parci (#919) üzenetére


Polesz
addikt

Mondjuk azt nem lehetne megoldani, hogy a téma nem tűnik el a süllyesztőben, hanem egyszerűen a hozzászólásokat törlitek, majd az 1-es hozzászólásban közlitek, hogy ''az indított téma méltatlan volt a ph! szelleméhez'', ''szétoffolás miatt'', ''egyéb okok miatt'' be lett zárva?

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#922) Polesz válasza Polesz (#921) üzenetére


Polesz
addikt

Meg az, hogy ha 2szer csontra ugyanaz a hozzászólás megy el akkor szelektáljon :(

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#923) tozso


tozso
tag

jnos megint nem látni az utolsó hozzászólásokat egyes topicokban. :O

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#924) Vikthor válasza Parci (#913) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Szia Parci!

Bocs a tegnapiért... :)

Akkor már megkérdezném, hogy chat felület nem lesz a közeljövőben?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#925) tozso


tozso
tag

Az üzenetek száma nem igazán stimmel néhol, például a Gta Viec City topicnál 702-t mutat, de ha megnyitom akkor az utolsó 712. hozzászolást mutat.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#926) tozso válasza tozso (#925) üzenetére


tozso
tag

Vagy például itt is eltér a számozás.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#927) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Parci 16:30 kormueken hozzaszoltam a gta totyikhoz, fell is tette datumszerint a tetejere, de a hozzaszolasomnak nyoma sics benne, vagy csak nem latom!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#928) tozso válasza neduddki (#927) üzenetére


tozso
tag

Elvileg DrSoul szólt hozzá dátum szerint utoljára 16:31-kor, de az ővét se lehet látni, legalábbis én nem látom.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#929) Keitaro válasza tozso (#926) üzenetére


Keitaro
addikt

a számozás azért tért el, mert a számozás úgy történik ahogy észrevettem hogy amikor kitörölnek egy hozzászólást akkor a többi hozzászólás azonosítószáma megmarad. Így pl írnak huszan valahova és 1-10-ig mindent kitörölnek. Lesz 10 hozzászólás, de #20-as lesz az utolsó.

(#930) tozso válasza Keitaro (#929) üzenetére


tozso
tag

Hát akkor elég sok helyen van törlés.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#931) Keitaro válasza tozso (#930) üzenetére


Keitaro
addikt

Biza. Van mit. Plussz átállás eleje felé lett egy két prob, de amiről te beszélsz az a törlés lesz

(#932) tozso


tozso
tag

Sajna nem változik a helyzet, nem látszik a Gta-s hozzászólásom.

:O:O:O

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#933) Polesz


Polesz
addikt

Nem akarok kukacoskodni, de a topic címekben a helyesírási hibákat javítani kellene a moderátoroknak :U

Pl mér nem megy helyett Miért nem megy...

Tudom a szleng de akkor is.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#934) tildy


tildy
nagyúr

Nálam van így elcsúszva a fórum?!Vagy mindenkinél?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#935) tozso válasza tildy (#934) üzenetére


tozso
tag

Nálam is el van egy kicsit jobbra.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#936) tildy válasza tozso (#935) üzenetére


tildy
nagyúr

ez esetben megnyugodtam, hogy nem az én készülékemben van hiba....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#937) Panther válasza tildy (#936) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az új játékos topik címében nincs szóköz egy hosszabb részen, így az engine nem tud sort törni, ezért van ''szétcsúszva'' a fórum :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#938) Shim


Shim
őstag

wáááááá.

Két hétig nem volt netem. Felforrt a modem. Visszajövök erre még mindig nincs poll. Milyen dolog ez?! :P

Az oldaltörő topicot meg úgyis hamarosan törlik, úgyhogy jelyreáll a rend...

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#939) KEndre


KEndre
HÁZIGAZDA

Szpéjszeket betettem, Parcinak egy lecke, hogy kényszerelválasztást tegyen az új motorba, mert ez problémás így (meg széles képnél is). Jelzem neki, igaz most nyaral, biztos észveszejtő módon keres valahol egy csatpontot, hogy ránk nézzen,:P

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#940) Nimrod


Nimrod
addikt

Lenne egy kérésem. Please ha lehetne nékem elég ez a hozzászólásszám, nem azt kérem, hogy álljon meg a számláló, hanem hogy ne fejlődjek - értsd: GrandMaster titulust akarok, csak magamnak (milyen szerény mi?) és maradjak mindig az (nem kő nekem függő meg félisten kategória). Megoldható?

(#941) Szőrös  válasza Nimrod (#940) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mi ez itten kívánságműsor ? hehe :DDD Akkor én UltraMegaHyperBrutálPH!Fan titulust kérek magamnak ! :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#942) tildy


tildy
nagyúr

Nem lehetne olyan, hogy egy fórumhoz hozzászóláskor a form alatt megjelenjen a fórum?
Ez esetben elkerülhető lenne, hogy egymás után négy vagy több hozzászólás jöjjön tőlem.De szerintem másnak is van hasonló problem.

Nem akarok iylen miatt senkit magamra haragitani, de úgy tűnik sikerült, pl. tsibe...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#943) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Már lehet, hogy mondtam, de egy chat felület biztos, hogy feldobná a PH!-t.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#944) Panther válasza tildy (#942) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Szerintem nem igazán megoldható... ráadásul melyik része jelenne meg a fórumnak? (pl. ha válaszolsz a #120-ra amikor a topik már #300-nál jár)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#945) tildy válasza Panther (#944) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha a 120-sra válaszolok, akkor arra kattintok, és akkor alatta van.Én úgy értem, hogy normál hozzászólásnál, nem válasznál.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#946) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Ha lehetne egy apró kérésem, azt szeretném kérni, hogy a hírek végéhez újabban zárójelben dőltbetűvel hozzáfűzött részt valahogy másképp válasszátok el a konkrét hírtől mint e két módszerrel, mert tök fárasztó a szemenek több mint 10 sort olvasgatni ilyen dőltbetűből! Thanx!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#947) Panther válasza tildy (#945) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az addig OK, de egész konkrétan melyik hozzászólás(ok)nak kéne ott lennie szted?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#948) twollah


twollah
nagyúr

Valamit kéne csinálni a Ph motorjának a hozzászólás részével.
Egyre többször találkozom azzal a hibával, hogy hozzászólok valamihez, és a hozzászólás egyáltalán nem jelenik meg a fórumban.

(#949) h4ndsp1k3n


h4ndsp1k3n
tag

Nekem is van 1 ötletem: legyen ilyen utolsó tíz fórum amit látogattam vagy vmi ilyesmi, mert nehéz előkeresni a régebbi eldugott fórumokat, pedig +nézném hogy írtak-e utánam. Az emailes értesítés meg nem a legjobb, főleg ha teszem azt nem jut eszembe 1 napig és utáne +nézem az emailt és kapok kb 250 levelet hogy új hozzászólás érkezett a topicba... Ja meg kéne topic kedvencek is

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye!

(#950) twollah


twollah
nagyúr

Egy mighty HÁZIGAZDA vagy MODERÁTOR igazán rendbehozhatná az OFFTOPIC3at.
Olyan zavaró, hogy nem jelenik meg az oldal normálisan akkor ha a hozzászólások számának a megjelenítése 30dbra van állítva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.