Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Mégegyszer, mert így hülyén néz ki, az előzőt, és ezt a mondatot légyszíves, kedves Moderátor, majd töröld ki, ha lehet.

Nos, a PH talin érdeklődtem az után, hogy lehetne-e egy kívánságlista topic, amiben mindenki az ötleteit, kínáságait, illetve javaslatait írhatná le, címezve a PROHARDVER! szerkesztőgárdájának. Ezt persze úgy gondoltam, hogy egy házigazda indítsa el. Mivel nem indult ilyen topic, ezért feltételezem azt, hogy ez az. (mindennemű tévedésem kéretik kijavítani!).
Eredetileg gépvásárlás miatt néztem itt körül, aztán itt ''ragadtam''. Nem újdonság ez, hiszen mindig is sokan néztek el ide ezért (pl. a PH banner is erre bíztat). Amit hiányolok: nincs a szerkesztők ([L]http://prohardver.hu/ph2_impresszum.php[/L]) részéről ajánlás. Vagyis, mi most a javasolt vétel (azért javasolt (szubjektív szakmai vélemény), hogy ne lehessen támadni azt). Szegény kezdő/haladó júzernek ne kelljen a 117. milyen gépet/alaplapot/vga karit/hardvert vegyek topicot indítania, amiben 28 féle ötletet/javaslatot kap. (én szívesen leírom 117-szer a véleményemet, de lehet, hogy jobban járnának az emberkék, ha a hozzáértőbbek adnának tanácsot nekik, akik ezzel foglalkoznak non-stop) És ezzel félig-meddig el is érkeztünk a következő javaslatomhoz is: az elmélettel foglalkozó cikkekhez. Örvendetes, hogy ezek száma növekedni látszik, de mivel véleményemhez hozzátartozik, leírom. Persze remélem, hogy tovább fog növekedni ez a szám. (Den és Emvy cikke negyon ott volt) Na meg eszembe jutott valami nagyon durva. Egy dinamikusan növekedő szakmai hardveres szótár. Vagyis azok az átkozott rövidítések. Ez persze (nagyon) hosszútávú ötlet, hiszen ezt évek alatt lehet fejleszteni, bővíteni, feltölteni. (rövidebb idő alatt iszonyatos időt, tőkét, és embert kívánna meg a feladat, és nem is érné meg) Ha van egy rövidítés, akkor rámutatva a kurzorral, megjelenik a jelentése, értelme. Vagy ha kell valami, akkor rákeresel, és okosodsz. Az, hogy ez utóbbi két ötlet kinek miért lenne jó, azt mindenkinek a fantáziájára bízom, hosszú lenne kifejteni, meg szerintem egy picit evidens is a válasz. A több adat a tagoknál ötlet már elhangzott, de azért tőlem se maradjon ki. :) Hasonló apróság, a letöltés rovaton belül ne csak a letölthető file neve legyen, hanem egy tartalomra utaló mondat is. (pl. egy éve feltöltött cuccos magyarázatát, leírását keresgélni a hírek között...). És kissé visszakanyarodva a hozzászólásom elejére, az ajánlással kapcsolatban. (épp most indult egy topic ezzel kapcsolatban). Vannak hírek, cikkek, stb., de én (gondolom nem csak én) hiányolom a linkek ajánlását.

P.S.:Nos, hirtelen ennyi. Tudom, hogy amit írtam, az sok munkával lehetne megvalósítani, remélem azért senki nem veszi rossz néven, hogy segítő szándékkal igyekszem jobbítani kedvenc oldalam.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#52) Cathfaern válasza CsendPenge (#51) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Most már érted miért lenne jó a hozzászólások utólagos szerkesztése? :DD

(#53) CsendPenge válasza Cathfaern (#52) üzenetére


CsendPenge
őstag

Talált, sülyedt :DD Jó lenne, csak sok meló. Na meg az egészet ne lehessen módosítani.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#54) Cathfaern válasza Cathfaern (#52) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha pedig a moderátorok kitörölnék azt amit kértél, akkor kapnánk egy kiváló indokot arra is, hogy miért nem jó az utólagos hozzászólás-szerkesztés :))

(#55) Parci válasza CsendPenge (#51) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

A javasolt vétel kérdésre hamarosan választ adunk.
A szótár nagyon jó ötlet, évek óta tervezzük mi is, de irdatlan meló. Ki vállalná, ki ellenőrizné, ki gondozná, ki aktualizálná, stb?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#56) CsendPenge válasza Parci (#55) üzenetére


CsendPenge
őstag

Köszi :)
A szótárban szívesen segítek, ha lehet/kell.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#57) lzsolt


lzsolt
tag

A javasolt vételt (konfigurációt) elég kényes dolognak tartom, hiszen ahány ház annyi szokás

Mindenkinek más és más választási kritériuma , (nem beszélve az Inte v. AMD, nVidia v. ATi vallási háborúkről)

Ez a személyes véleményem, nem a Prohardver álláspontját közöltem :D

(#58) CsendPenge válasza lzsolt (#57) üzenetére


CsendPenge
őstag

''hiszen ahány ház annyi szokás ''
Ez igaz. De mindenki a saját szakterületének megfelelően több javaslatot is tehet. Pl.: proci, ha AMD akkor XP1600+, ha Intel akkor P4 1.8A, de lehet mégtovább osztani ezeket, pl. legolcsóbb konfigba, vagy best buy, stb. Vagyis egy kategóriát több alkategóriára lehet osztani. Amúgy ha valakinek nem egyezik a véleménye, attól még nem kell megvennie, amit javasoltok. Ja, meg azt is ki kell hirdetni előre, hogy beleduma a javaslatba nincs. (milyen meredek lenne, ha alkategóriánként kb. 3-400 emberrel kéne szimultán ''vitatkozni'' :D )

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#59) lzsolt


lzsolt
tag

Csak azért vagyok egy kicsit óvatosabb, mert gondolom már te is jártál úgy, hogy javasoltál egy konfigot, megvette, összeraktad neki aztán fél év múlva egyszer kifagyott az IE és az ügyfél elkezdett panaszkodni , hogy szar az AMD (vagy az Intel) mert ha ő azt tudta volna nem Maxtor-t hanem IBM-et vett volna stb.

kicsit olyan mint amikor az ember ügyvédet, könyvelőt, orvost ajánl másnak

(neked megfelel de lehet , hogy neki nem szimpatikus):D

(#60) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Én hozzászólás-javításnak azért gondoltam azt, hogy addig lehessen javítani rajta amíg más nem szólt hozzá a témához, mert az tényleg nem lenne jó ha olyan hozzászólás változna meg, amit már sok fórumozó elolvasott és válaszolt rá vagy ami bármelyikük véleményét - amit aztán az illető beírt a fórumba - befolyásolta.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#61) CsendPenge válasza lzsolt (#59) üzenetére


CsendPenge
őstag

Igen,ismerős a dolog. De az emberi hülgyeésget, butaságot, rosszindulatot nem lehet elkerülni. És szerintem egy anyázóra/elégedetlenkedőre jutna 10-20-n ember, akinek jó lenne, és aki jól járna vele.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#62) Hacked_3940


Hacked_3940
csendes tag

Sziasztok!

Ugyan nem a fejlesztőkhöz lenne kérésem, hanem a fórumozók felé egy kis apróság, amely talán javíthatna valamennyit a PH-n :)

Szóval, gyerekek, ha már feldobtok egy új témát, egy hozzászólást, egy akármit, és mondjuk valaki válaszol, netalántán vissza is kérdez pár dolgot, ugyan, ne restelljétek már elolvasni, és a feltett kérdéseket megválaszolni.
Meg az igaz, hogy azt nagyon rossz látni, ha egy javasolt ötlet nem válik be, de néha egy visszaigazolás olyan jól esne, hogy a felvetett téma kapcsán mi történt, sikerült/nem sikerült/bevált az ötlet/nem vált be, etc. Azt hiszem, ez azoknak is jól esne majd egyszer, akik majd valamikor 10 év múlva idetévednek, és valami tanács után böngészve végignézik a PH fórumait. Jó lenne tudni, hogy egyes problémák megoldódtak-e, és ha igen, melyik tanács volt a nyerő.

Sértődés ne essék, én nem azokhoz a kedves fórumozókhoz szóltam most, akik rendesen válaszolnak! Meg azt is tudom ám, hogy az ''ostoba'' kérdéseket a profik nem szívesen válaszolják meg, mert magukban lereagálták már, hogy az úgysejótehülye...

Segítsük egymást, gyerekek :)

tsibe

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#63) CsendPenge válasza Hacked_3940 (#62) üzenetére


CsendPenge
őstag

Néha a lassú net, néha az idő hiánya (nincs időm fórumozni stb.). Szerintem nem igazán szándékos. :P

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#64) Hacked_3996


Hacked_3996
csendes tag

Sztem ami hiányzik az a következö
Modositása a leirtaknak. Elkerülhető, hogy valaki leir valamit, utána az egész forum felháborodik, átrja és máris az uj olvaso nem érti miért vagytok ilyenek, szoval ez az effektus elkerülhető ugy, hogy bizonyos időtartamon belül lehetne editálni, mondjuk 2-3 reakcioig, a Házigazdák figyelnék hogy ne legyen ilyen vicces dolog. Mondjuk leirok valamit, az oltári nagy b*romság, mert utána olvasok, akkor azért lehessen modositani, mielott tul sokan reagálnának rá feleslegesen. Vagy lehetne töröltetni.
Amit még hiányolok, hogy az imélcimet bárki elolvashatja, igy ha valaki ir rá programot, könnyedén leszedheti az emailcimeinket, s spamelhet. Tehát sztem a megoldás az lenne, ha regisztrált userek egymásnak imélre a prohardveren keresztül tudnának küldeni üzenetet.

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#65) Hacked_3996


Hacked_3996
csendes tag

A táblázatokat lehetne valami átláthatobb formában közölni? mint mondjuk a toms, firingsquad, anand vagy más :) mert ezeket a táblázatokat nem látom át, hogy mikor hogy milyen szinnel van :)

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#66) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Egy ötlet, amit a Nyugat,hu fórumán láttam:
Ott új hozzászólásnál írásánál van egy olyan gomb, hogy ''megjelenítés'' és így beadja ahogy a fórumban az éppen írt üzenet látszani fog. Ezáltal kiválóan láthatóvá válnak a smile-i gépelési hibák, kipróbálhatóak a linkek stb. az üzenet elküldése előtt!

(#67) Ahhoj


Ahhoj
aktív tag

Pff. pont most olvasgattam el csak pár hozzászólást, és veszem észre, hogy már más is mondta a prohardver hadver kisszótár 5letet :))
mind1. a hozzászerkesztések utólagos szerkesztése szerintem is felesleges, előte kéne jól átgondolni, mit írunk.
több infó az emberkéről: inkább a gépéről, ahova leírhatja, miylen alaplap, proci, stb van neki, és így ha vmi probléma van, nem kell mindig megkérdezni/elmondani.
nem tudom, írta-e már vki, de jó lenne továbbá az, hogy ha egy, vagy akár több bizonyos termékről szól a hír/cikk, akkor a végén legyen ott a termék gyártójának a linkje arra az esetre, ha vki további infókat szeretne megtudni az adott termékről.

(#68) guess.who


guess.who
senior tag

Azt hiszem, egyet nem írt még senki: nekem nagyon hiányzik, hogy a szoftver felismerje a HTML tag-eket. Itt jelen pillanatban konkrétan a HREF parancsra gondolok, azzal legalább egy-egy 4-5 soros linknél elkerülhető lenne, hogy az egész blabla megjelenjen, csak annyi látszana pl., hogy ''kattints ide''...

Kicsit hülyén fogalmaztam, de remélem, értettétek, mit akartam mondani. :)

(#69) 9CS


9CS
senior tag

A reklámokkal kapcsolatban, nem lehetne, hogy egy új ablakot nyisson, ha ráklikkelek? Szerintem az kényelmesebb, mert megnézem, aztán, ha bezárom ott van alatta a PH. Parci?

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#70) The_Tom


The_Tom
senior tag

Dear, Database Admin!

1 kerdes: Hova tunnek a regi topicok?? Kb egy eve inditottam egyet vmi ilyesmi cimmel: ''ABIT BH6+P3 800/133'', most keresem es nem talalom. En vagyok vaksi??

Kösz.

Üdv.

Szerintem.

(#71) bz


bz
tag

Tisztelt programozó bácsik !

Szeretnék egy olyan funkciót, ami kilistázza időrendben visszafelé a hozzászólásaimat, tehát mint a főlapon baloldalt az Új fórumtémák, de csak azokat, amikhez hozzászóltam. Ha ez meglenne, akkor például erre a kérésre adott reagálásotok sem menne veszendőbe, mert ha legközelebb erre járok, akkor látnám, hogy ebbe a topicba belepofáztam legutóbb.

Köszönöm szépen.

(#72) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

Az eljövendő tagoknak kellene egy ojan, hogy a regisztrációnál kiírja mejik arcképből mennyi van. Meg kellene még egy csomó arcot

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#73) Panther válasza Panther (#32) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Azt a két dolgot amit leírtam a #32-ben, nem lehetne megvalósítani? Nem hinném hogy nehezek, viszont marha jó lenne ha lennének! Legalább írja ide valaki hogy ''Nem, lehetetlen!!'' vagy valami mást, csak hogy tudjam hogy olvasta ezt az illetékes...

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#74) venember


venember
tag

Bocsánat, hogy létezem, de kell valakinek, hogy javítsuk a prohardvert? Jelesül azokra gondoltam, akik tehetik... :)) (vagy van ilyen, csak nem tudok róla...:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD :P

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#75) WN31RD


WN31RD
addikt

Valószínűleg hiba a scriptekben:

Ha az aláírásomban dőlt betűk vannak, akkor az jól fog megjelenni a hozzászólások alján, de ha újraszerkesztem az adataimat, akkor már ''<i>'' jelenik meg a szögletes zárójeles ''I'' helyett. Ha ezt elfelejtem kézzel kijavítani, akkor onnantól kezdve ''<i>''-k lesznek az aláírásomban dőlt betűk helyett.

Nem tudom, észrevette-e ezt már valaki, ha igen, akkor bocs, de nem volt kedvem végigolvasni ezt az egész threadet.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#76) S.p.A


S.p.A
tag

Igaz, hogy végigolvastam, de ...

1. lista a hozzászólásaimról
2. lista, hogy melyik fórumról kértem levélben értesítést (tulajdon képpen ez a levélbeni értesítés nekem nem is tetszik, szóval, ha esetleg eltünne akkor ez a lehetőség nem szükséges :) )
3. ha vki vmit kitöröl, akkor legyen odaírva, hogy innen vmi eltűnt. Elég rossz, hogy ha az ember csak x hozzászólás múlva jön rá, hogy: ''Aha, tehát itt volt egy kép.''

Igazából, már régóta fontolgattam egy levél írását Parcinak, csak hát közbejött ez a kalózkodás és nem akartam zavarni.

(#77) S.p.A válasza WN31RD (#75) üzenetére


S.p.A
tag

Igen ez velem is előfordult, csak amikor mosolyt tettem az aláírásomba.

(#78) S.p.A válasza Cathfaern (#66) üzenetére


S.p.A
tag

Igen ez sokat segítene és nem is lenne nagy dolog.

(#79) Panther válasza WN31RD (#75) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Egyrészt az aláírásod magától is dőltbetűs (mindenkié), másrészt ez valószínűleg az adataid tárolási módja miatt van így, azaz hogy már HTML-kódban van elmentve. Ezen csak a tárolás módjának megváltoztatásával lehetne változtatni (azaz azt mentené el amit beírsz és nem a már átalakítottat), de akkor a szervergépnek minden egyes hozzászólásnál el kéne végezni a HTML-formába alakítást, ami elég sok munka lenne a CPU-nak figyelembe véve a fórum népességét és forgalmát. Esetleg lehetne azt hogy minden felhasználó adatai duplán vannak tárolva, egyszer az eredeti, egyszer a már átírt formában. Ugyanez igaz a képekre is. Ja, és harmadszor: ez egy javaslatos téma, hibákat kéretik a ''Bug reports''-ban jelezni.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#80) WN31RD válasza Panther (#79) üzenetére


WN31RD
addikt

''Egyrészt az aláírásod magától is dőltbetűs (mindenkié)''
Ez elkerülte a figyelmemet :O, de a lényegen nem változtat, mert a vastag betűkre éppúgy vonatkozik, amit írtam.

''a szervergépnek minden egyes hozzászólásnál el kéne végezni a HTML-formába alakítást''
Nem feltétlenül, mert meg lehetne oldani, hogy csak az adatok módosításánaál alakít vissza.

''ez egy javaslatos téma, hibákat kéretik a ''Bug reports''-ban jelezni.''
Bocs, nem figyeltem, hogy van olyan topic is, majd legközelebb oda írok ilyesmit.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#81) Panther válasza WN31RD (#80) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

A visszaalakításon én is gondolkodtam, de nem tudom megoldható-e... bár végülis lehet hogy igen.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#82) guess.who


guess.who
senior tag

Akartam már többször is mondani: picit zavaró, hogy a fő fórumtémák mögött az első oszlopban az utolsó hozzászóló neve és adatai láthatóak, míg utána a moderátoréi -ezzel szemben a topicok mögött előbb van a topicgazda, és utána az utolsó hozzászóló... Ha a kettőt egységesíteni lehetne, az jó volna. (Mondjuk szerintem logikusabb lenne a legutolsó oszlopba a legutolsó hozzászólót tenni mindkét rendszerben... :)

(#83) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Bocs, ha nyitott kapukat döngetek, de szeretném, ha lehetne valahogy <pre> tageket beszúrni a <b>, <i>, <u> mellett... kódrészlethez például jól jönne

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#84) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Emberek, itt vagyok, figyelek, és a javaslatok egy részét biztos meg is fogom csinálni -- következő életemben. Viccet félretéve, köszönöm az ötleteket és észrevételeket, amiket tudok, megcsinálok emberi időn belül, de legyetek megértőek, mert 127 szimultán projekt és napi teendő fut a site körül.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#85) #34929152 válasza Parci (#84) üzenetére


#34929152
törölt tag

Nem tudunk valamiben segíteni, Parci?

(#86) zozo_srac


zozo_srac
csendes tag

ha valaki nagyon ráér a prohardver!en (tudom, hogy mission impossibe :) ), akkor egy ilyet is lehetne csinálni:

sokaszor találkoztam már olyannal, hogy egy emberke nem tud mit kezdeni a sok pézével, vagy éppen a szép lassan hardverre kuporgatott lóvéját szeretné értelmesen elkölteni, csak sajnos nincs igazán otthon a hardveres dolgokban. bemegy a közeli számtechboltba, és rásóznak valami előreösszerakott drága sz*rt, és jól megszívja.
nekik lenne segítség egy olyan kis ''rovat'' a prohardveren, ami úgy havonta frissülne, és megtalálható lenne benne 3 árkategória konfigurációja, leírva minden periféria előnyeivel, hátrányaival. szóval ha 2 hackertámadás között nagyon unatkoznátok :DD

''Der Mensch is eine Krankheit für die Welt. Und wir ... bringen die Heilung.''

(#87) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Eszembe jutott egy apróság. Ha van egy lezárt topic, és valaki hozzá akar szólni, ne azt írja ki, hogy nincs jogod hozzá, hanem valami barátságosabb szöveget :) Nekem nem probléma, csak ha valaki nem ismerős még itt, akkor neki kellemetlen lehet.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#88) guess.who válasza CsendPenge (#87) üzenetére


guess.who
senior tag

(Lezárt topicnál szerintem meg sem jelenik az ''új hozzászólás'' gombocska, nem?)

(#89) dON't hAcK! válasza guess.who (#88) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

De.

dON't hAcK élt, ...

(#90) dON't hAcK! válasza dON't hAcK! (#89) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Bocs, CsendPenge arra gondolt, hogy a VÁLASZ gomb megnyomásakor legyen barátibb az üzenet!

dON't hAcK élt, ...

(#91) guess.who válasza dON't hAcK! (#90) üzenetére


guess.who
senior tag

Oké, közben már én is rájöttem, hogy úgy lehet(ne) hozzászólni lezárt topicokhoz.

Storno.

(#92) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Eszembe jutott megint egy apróság. (Bár lehet, hogy ezt meg lehet találni itt valahol) Jó lenne, ha hír szinten gyakrabban kerülne nyilvánosságra statisztika a PROHARDVER! látogatottságát illetően. Vagy ez nem publikus? Mármint a pontosabb statisztika, hogy pl. naponta 6978-an olvassák a ph-t. (Vagy többen? :D ) Egyrész érdekelne (gondolom másokat is, hogy menniyre népszerű a kedvenc oldaluk), illetve talán bizonyos önmoderációs hatást gyakorolna (ennyi ember előtt hülyeséget mondani...) Igen, lehet érvelni azzal, akkor sokan azért nyomulnának, hogy ''huuu ennyien olvassák amit írok?'' de eddig is viszonylag jó volt a fórumközösség önmoderációja, illetve ha kellett, Den és/vagy Emvy (meg persze Parci, Karib, Keopsz stb.) nem volt messze. Vélemény?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#93) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik ez a topic is meghalt...

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#94) nap


nap
addikt

Megoldhato-e, hogy ha valaki betesz egy kibaszotthosszu linket, akkor egy bizonyos karakterszam folott ne jelenitse meg a link szoveget, hanem egy link feliratot helyezzen el, viszont a linkre kattintva elerheto legyen a link.
Ez azert lenne jo, hogy ne csusszon szet a topic (lasd pl [L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=7980[/L]), hanem tovabbra is emberi fogyasztasra alkalmas legyen.
Koszi ! :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#95) Gamespy™


Gamespy™
tag

Szerintem a hozzászólásmódosítást úgy kellene magolDani hogy csak addig lehessen amíg még nem került be utána másik üzi(pl így nem lesz zagyvaság a válaszod egy azóta már rég megváltozott üzenetre)Na????

Ide valami frappánsat kéne írnom...

(#96) Gamespy™


Gamespy™
tag

ja és gáz hogy egy szót nem tördel ketté mint az előbbi esetben demonstráltam(pl ha ilyen hülyék mint én szórakoznak akkor kilóg a sorból)

Ide valami frappánsat kéne írnom...

(#97) The_Tom


The_Tom
senior tag

Aktív témák: Wow, tök jó! :)

Igy tovább!!

Üdv.

Szerintem.

(#98) KovacsUr válasza The_Tom (#97) üzenetére


KovacsUr
addikt

Erre tényleg vártunk már! Köszi!
Mondjuk jó lenne, ha az ablak kiférne 800x600-ban is.... most túl magas

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#99) localhost válasza KovacsUr (#98) üzenetére


localhost
Közösségépítő

800*600-ban szeretném én is... :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#100) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Nesztek :).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.