Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) karyo válasza Cathfaern (#249) üzenetére


karyo
senior tag

''Egyébként a szavazásról jut eszembe: jó lenne, ha lehetne szavazni, hogy mi legyen a következő ''nagy'' cikk.''

ez szerintem is nagyon jó ötlet. Pl mistralnal is lehet szavazni hol épüljön a következő bolt.

Enjoy the silence.

(#252) keopsz válasza Cathfaern (#249) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

gyűjtsetek aláírásokat, adjátok át ünnepélyesen, és akkor meglássuk.. :)

cantante di sampietrini

(#253) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

Parci!
nem úgy volt, hogy csak a jobboldal a reklámoké?
mostmeg ott tintázik valami M1N0LT4 nyomda???

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#254) Vaze


Vaze
őstag

nemtudom hogy volt e eben a topicban olyan keres hogy lehetne valami szamlalo a topicokban peldaul bemegy egy emberke az egyik topicba de nemszol hozza csak elolvasa es kimegy szal egy ilyen szamlalot nemvetnek meg erdekelne hogy hanyan olvasak ell a topic-ot hozaszolasok nelkul mitszoltok hozza?:-)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#255) Clark válasza Vaze (#254) üzenetére


Clark
tag

Szerintem ez már létezik...

(#256) GeorgeTerror válasza Vaze (#254) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Van ilyen, ha nem a topikba mész bele, hanem csak a főtémákba (Prohardver interaktiv, Hardver piac ...)

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#257) Clark válasza GeorgeTerror (#256) üzenetére


Clark
tag

Köszönöm! ;]

(#258) Vaze


Vaze
őstag

ohh oke akor bocsesz:-))

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#259) WaterLo


WaterLo
aktív tag

Bocs, ha volt már, nincs kedvem végigolvasni a topicot.
Cikkek és hírek után akkor is kirakja a ''további hozzászolások'' linket, ha csak 6 hozzászólás van, tehát nincsenek további hozzászólások. Gondolom nem nagy ügy helyreigazítani.

....What's up!....

(#260) tomcs


tomcs
őstag

sokat volt mar szo rola hogy valahogy minositeni kene az embereket meg a hozzaszolasokat. sajnos egyre inkabb szukseg is lenne ra.

en igy elsore ugy kepzelem el hogy pl minden hozzaszolasnal 3 kis ikon, semmi form, semmi 1-5 osztalyozas mert az bonyolult csak 3felekepp lehessen pontozni (''ez vicces volt'' jo pont, ''ez hasznos volt'' jo pont es ''ezt nem kellett volna'' rossz pont) es ezeket osszeszamolva adodjon a minosites ne csak a hozzaszolasok szama alapjan. pl ki lehetne erdemelni olyan cimeket hogy ''mokamester'' ha valakinel a vicces hozzaszolasok dominalnak vagy ''szakember'' ha a segitseg pontbol van sok, meg persze ugyanezt negativ iranyban is, amint lenne par ''szoszatyar'' vagy ''flemer'' minositesu ember hatha eltunnenek a total celtalan hozzaszolasok

kinek mi a velemenye?

(#261) khalox


khalox
őstag

Szűrni kellene az olyan topic címeket, amiben egyszerre van benne az intel meg az amd, és egyből lekapni.

(#262) sebela válasza tomcs (#260) üzenetére


sebela
aktív tag

Szerintem is jó ötlet, csak lehet hogy bonyolult lenne (?).Ezzel a módszerrel meg lehetne szüntetni az ilyen hozzászólásokat:



Most megijedtetek?:DDD
(bocs ezt nagyon meg kellett tennem)
;]

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#263) Parci válasza GeorgeTerror (#253) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Már két másik topikban is leírtam, h ez egy régi időkből ránk maradt szerződés, kirepítem és többet nem lesz (csak tripla ennyi pénzért :P).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#264) Panther válasza WaterLo (#259) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Igen, ezt már én is szóvá tettem vagy 5x. De miért nem javul még mindig? :O

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#265) marcee


marcee
addikt

Nem tudom, hogy volt-e már. Nekem az hiányzik, hogy a fórumban a válaszüzenet mellett, az eredeti hozzászólás száma link-ké alakuljon.
Gyakran előfordul ugyanis, hogy a ritkán fórumozók 100 hozzászólással korábbira reagálnak és ilyenkor egy kattintással képbe lehetne kerülni.

\m/

(#266) Panther válasza marcee (#265) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az se rossz, én is gondoltam rá, de szerintem elég nehézkes. Talán úgy lenne király, ha gyorstippszerűen előugrana, ha fölötte tartod az egeret egy ideig :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#267) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Esetleg megoldható lenne, hogy csak belépett tagok láthassák a tagok e-mail címét, telefonszámát? Sőt, esetleg újoncok sem. (Vagy a tag dönthesse el, hogy ki láthatja)
Így talán elkerülhető lenne, hogy a reklám-robotok begyűjtsék a címeket az oldalról.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#268) Nimrod válasza KovacsUr (#267) üzenetére


Nimrod
addikt

Ezért váltottam a yahoo-s címemre. Oda küldheti. Csak egy katt és máris az összes szemét :)

Nem lehetne azt megoldani, hogy a saját hozzászólásomban ha elírok valamit akkor utólag szerkeszthessem (lásd. hwsw)?

(#269) localhost válasza Nimrod (#268) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Már megbocsáss, de itt, ezen a helyen azzal dicsekedni, hogy ''fake'' e-mailcímet használsz, tehát hiába is ír neked bárki is levelet, úgysem olvasod.... hát nem valami prozitív!! :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#270) e-biza


e-biza
őstag

tudom reklámbol él a prohardver, de sajnálom, hogy a föoldalon mindössze néhány darab forumtémát látok egy hirdetés miatt :(
az emailcim eltüntetését már felhozták, én is támogatom.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#271) Nimrod válasza localhost (#269) üzenetére


Nimrod
addikt

Ezt nem mondtam. Igenis elolvasom. De a yahoo-n van egy olyan, hogy spam-guard, ami összeszedi egy mappába a spam-eket, amit egyből tudok űríteni. Bár néha azokat is át kell nézzem, mert egy-két levél eltéved időnként.

(#272) Nimrod


Nimrod
addikt

Ehhez új topicot akartam nyitni, de lebeszéltem magam :DDD
Nem tudom, hogy csak nálam e, de ha lekérem az infóm (vagy másét), akkor kétszer olyan széles ablakban jelenik meg mint volt. Hiába méretezem, nem jutok sehova, legközelebb megint olyan. Ötlet?

(#273) KovacsUr válasza Nimrod (#272) üzenetére


KovacsUr
addikt

Az aktív témák lett szélesebb, ez annak a mellékhatása. This behavior is by design. :DDD

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#274) Nimrod válasza KovacsUr (#273) üzenetére


Nimrod
addikt

Akkor mégiscsak jól tettem, hogy nem nyitottam új topicot :DDD

(#275) tomcs válasza Nimrod (#268) üzenetére


tomcs
őstag

hozzaszolasszerkesztes ne legyen mert ''nem is ezt mondtam'' meg minden tele lenne ures, xyz szerkesztette ezt hozzaszolasokkal. az viszont jo lenne ha lehetne hozzafuzni, pl ha 1 hosszabb topikba irok valami marhasagot akkor ne csak 150 hozzaszolassal arrebb legyen valasz (bizom benne, masok is szoktak olvasni topikokat nem csak irni :)

fake emaillel meg megse kene buszkelkedni. en inkabb csinalok sajat szervert es akkor lesz olyan cimem hogy prohardver@tomcs....hu es akkor tudom ha innen szedtek a cimem valami spamhoz.

(#276) tomcs válasza Panther (#266) üzenetére


tomcs
őstag

ha ugyanarra gondolsz amire en ilyen valoszinuleg nem lesz. ahoz hogy tip-kent elojojjon benne kell lenni az oldalban es 100 hozzaszolas melle meg 100 ami a ''kivalto'' uzeneteket is tartalmazna nagyon megnovelne az oldal meretet

(#277) Nimrod válasza tomcs (#275) üzenetére


Nimrod
addikt

Van ''hivatalos'' is, csak ott pl. most tették fel az egész rendszert újból, úgyhogy levelek szépen törölve is lettek. Ha meg nincs otthon netem, akkor honnan szedjek nem anonim mail-címet?

(#278) ArchElf


ArchElf
addikt

a

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#279) ArchElf válasza ArchElf (#278) üzenetére


ArchElf
addikt

Hoppá...
Nem is ide, és nem is ezt akartam írni...

AE sux

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#280) LukE


LukE
veterán

mailt azért át lehet írni mondjuk @ helyett _kukac_, és akkor csináljon vele a spam bot amit akar, ember meg úgyis felfogja:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#281) Parci válasza WaterLo (#259) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Peccsed.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#282) up


up
senior tag

Sziasztok!

A minősítés nem rossz ötlet, de szerintem inkább úgy kéne, hogy
- embert lehessen és természetesen csak egyszer, 1-5 ig, ezeket átlagolja a script
- a minősítést csak bizonyos számú szavazat után adja ki, tehát 1 db 5-ös miatt ne legyen az emberke minősítése 5-ös, kelljen mondjuk 25-50 szavazat minimum
- és mondjuk csak tag-tól kezdve...
- ha usert törölnek, akkor a minősítései is eltűnnek (mármint amiket ő mondott másról)

ezek csak foszlányok persze, rakja össze aki ért hozzá és foglalkozik vele :)
egyébként ph rlz

(#283) localhost válasza Nimrod (#271) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Elnézést kérek Nimrodtól ( sőt mi több: bocsánatot! ), én félreértettem mit írtál, arra reagáltam, az általad tett kiegészítés után felfogtam a lényeget.
// ilyen is van! :) //

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#284) Nimrod válasza localhost (#283) üzenetére


Nimrod
addikt

Én meg megkaptam a mailed és elolvastam :)

(#285) Nimrod válasza LukE (#280) üzenetére


Nimrod
addikt

Hasonló az ötleted mint ami a neworder.box.sk -n van (csak most épp nem megy). Ott így van:
azonosító AT szolgáltató DOT azonosító

(#286) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Ja! Jó lenne, ha (majd, valamikor stb) az 'aktív tagok' ablakban lehetne változtatni a rendezés szempontját (pld. klikk a 'tag'-ra, tag neve szerint rendez; klikk 'Utolsó mozzanat'-ra, dátum szerint rendez)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#287) Panther válasza Parci (#281) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

No! Akkor hát tényleg jól láttam a ''Kényszerverünk, PROHARDVER!'' topicban épp az előbb, amikor 6 hozzászólás volt :)
Éljen! :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#288) Sanya


Sanya
nagyúr

Új képek, vagy külső képek jól jönnének, mert hasonló fejű emberek ha hozzászólnak egy fórumhoz az zavaró lehet. Én azért választottam ezt a béna telefont, mert ebből alig láttam egyet-kettőt. Szerintem...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#289) Laslow


Laslow
senior tag

Na én pedig azt szeretném, hogy ha olyat látok egy üzenet fejlécében, hogy pl.:
(#287) Panther válasza Parci (#281) üzenetére
akkor ha pl a Parci szóra klikkelek, akkor ne Parci adatait írja ki a gép egy ablakba, hanem szkrollozzon az adott üzenethez (a href), vagy ha kell, töltse be az adott másik lapot, VAGY, ami érdekes ötlet szerintem, egy kis popup ablakba töltse be az üzenetet, amire vki válaszolt, meg mondjuk az előtte és utána levő néhányatt. Gondoljátok meg, mennyire lenne ez hasznos! Szerintem nagyon, ezt télleg szörnyen hiányolom erről a fórumról. Egyébként perfect :)

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#290) Sanya válasza Laslow (#289) üzenetére


Sanya
nagyúr

Na ez sem rossz

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#291) Parci válasza Laslow (#289) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Popup vagy ilyesmi lesz, thx.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#292) Panther válasza Laslow (#289) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Tudtam hogy a gyorstipp-szerű megjelenítéssel lennének bajok (amit valaki írt is), ez viszont tényleg jó megoldás. De szerintem elég azt az egy üzenetet megjeleníteni, amire válaszolnak.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#293) Panther válasza Laslow (#289) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

De ebben az esetben
''(#287) Panther válasza Parci (#281) üzenetére''
inkább a ''#281''-re klikkelve jöjjön elő a popup, ahogy az az eredeti tervezetben is volt :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#294) Cane


Cane
őstag

Bocsi, lehet hogy olyan dologról írok, amelyet már valaki említett. Szóval, amikor az ''Új hozzászólás'' ablakban pötyögöm be a szöveget, akkor nem lehetne valahogy megoldani, hogy könnyebben lehessen:

prohardver.hu prohardver.hu prohardver.hu [L]http://prohardver.hu[/L] <-- ilyen szövegkiemeléseket csinálni. Bár a weblapos megoldásokhoz nem nagyon értek.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#295) tomcs válasza Cane (#294) üzenetére


tomcs
őstag

hogy erted hogy konnyebben lehessen... rakat scripttel meg gombbal meg hasznalati utasitassal ''leegyszerusiteni'' azt hogy ''[ U ] valami [/ U ]'' ?

(#296) Cane válasza tomcs (#295) üzenetére


Cane
őstag

igen erre gondoltam. nem tudom hogy ez amúgy mennyire nehezen-könnyen kivitelezhető.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#297) KovacsUr


KovacsUr
addikt

És ami nehogy kimaradjon: a smiley-k letiltása. Most tököltem percekig, mire sikerült beírnom egy linket egy t-vel kezdődő e-mail címre... :)
Apropó: lehetne előnézet is, akkor az ilyen hibák rögtön kiszűrhetőek lennének

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#298) KovacsUr válasza Cane (#296) üzenetére


KovacsUr
addikt

Könnyen. De tényleg van rá szükség?

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#299) Cane válasza KovacsUr (#298) üzenetére


Cane
őstag

Nem azt mondom, leszakad a karom ha be kell Írni a szögletes zárójeleket, csak sokan a linkeknél nem használják ezeket a kódokat és így a linkre ugrás is egyszerűbb lenne. Szerintem.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#300) Panther válasza Cane (#299) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Legyen automatikus link-átalakítás, ha nincs [ L ] és [ /L ] :)
Ez az [ L ], [ /L ] is úgyis csak akkor működik ha ott a ''http://'' :(

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.