Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) rudi


rudi
nagyúr

Elnézést ha már elhangzott a kérésem de nem olvastam végig az egész topicot.

Szóval: ha az ember fia beleszól pár témána és kipipálja az íméles értesítést hogy értesüljön a változásokról akkor ugye minden hozzászólásnál kap egy kedves levelet hogy valami történt. Ez így szép is meg jó is de ha mondjuk 2 nap után megnézem a postaládámat hogy az aktívabban követett témákban van-e változás akkor látok 40-50 levelet 4-5 topicból. A levelekről csak akkor derül ki hogy melyik témáról informál amikor megtekintem. Dial-upról ez eléggé nehézkes.

A kérésem/javaslatom a következő: lehetne valahogy már a levél címében jelezni hogy melyik témához tartozik, hogy ne kelljen mindet, csak az elsőt megnézni az adott témában (abból úgyis meglátom a további reagálásokat). Így a feleslegessé vált értesítőket olvasás nélkül törölhetni lehetne.

Tudom most jönnek majd az okosok hogy használjak levelezőproggit mert az gyorsan letölt mindent vagy rakjam a kedvencek közé a kívánt témákat meg hasonlóak. De aki ilyen komoly fórumot tud üzemeltetni annak (remélem) nem gond megfelelni a kérésemnek.

köszi.

Ja még valami ha jön az infó hogy 768adik hozzászólás jött akkor nem lehetne hogy az az oldal töltődjön be ahol a 768adik comment van és nem az első?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#552) biker


biker
nagyúr

Parci!
a híreknél/cikkeknél javítsátok már ki az oldalt, a linkek default frame legyen _blank, pls.
a fórumban jó, mert minden link uj ablakot nyit, így nem záródik be a ph! ha rányomok, de a hírekben sok helyen nem, pl a forrás: xy.com sem uj ablakba nyit, hanem a ph-s ablakba, így ha elolvasom, el kell menjek innen :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#553) Netmaster


Netmaster
tag

Most valami nagy gáz lehet...

Netmaster

(#554) atus válasza Netmaster (#553) üzenetére


atus
senior tag

?

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#555) Marcus


Marcus
aktív tag

Warning: Unable to jump to row 10 on PostgreSQL result index 5 in /export/www/prohardver.hu/rios2_forumok.php on line 47

Warning: Unable to jump to row 11 on PostgreSQL result index 5 in /export/www/prohardver.hu/rios2_forumok.php on line 47

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#556) Netmaster


Netmaster
tag

Valamint a Warlookos hír megint eltűnt, keopsz hozzászólásaival egyetemben a fórumtémájában.

Netmaster

(#557) Netmaster válasza Netmaster (#556) üzenetére


Netmaster
tag

Na, most már minden szép, minden jó, mindennel meg vagyok elégedve. :))

Netmaster

(#558) Parci válasza Netmaster (#557) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Az adatbázis a sok reláció miatt olyan, h ha egy dolgot törölsz, sok más is borul, ami csatolva van hozzá. Ha például egy user törlődne, akkor eltűnnek az általa írott hírek is. Ha egy fórumtéma törlődik, ugranak az üzenetei is. Stb.

Valaki törölt valamit, most visszacsináltam.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#559) Netmaster válasza Parci (#558) üzenetére


Netmaster
tag

Töröltétek keopszot? Szegény. :DD :P

Netmaster

(#560) Parci válasza Netmaster (#559) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

NEM! (nem töröltük)
Mind1, ne foglalkozz vele, csak adtam egy technikai magyarázatot.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#561) Netmaster válasza Parci (#560) üzenetére


Netmaster
tag

Nyugi, csak viccelődtem. :)

Netmaster

(#562) Netmaster


Netmaster
tag

Megint eltűnt a Warlookból minden, ami keopsz... meg maga a hír is.

Netmaster

(#563) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Nem akarok beleszólni, de szerintem amit most a Warlook Express cikkel csináltok, az a lehető legrosszab dolog: ez az állandó leszedjük-felrakjuk húza-vona...nos...mondjuk úgy, hogy elég érdekes :( Ha nem tudjátok eldönteni, hogy ez vajon beleillik-e az oldal témájába, akkor inkább szedjétek le...pontosabban ne raktátok volna fel (újra). Persze tudom, utólag könnyű okosnak lenni...Szóval jó lenne valami konkrét az egésszel kapcsolatban. Esetleg egy cikk a ''nincs mese...''-be ;]

(#564) Parci válasza Cathfaern (#563) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Igazad van, csak a ''csináltok'' (pontosabban a ''ti'') némileg nehezen definiálható, körülírható, de ezzel nem untatlak.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#565) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

oszt' ki az a RI/OS Bot? :)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#566) Cathfaern válasza Parci (#564) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Öö igen ebben igazad lehet. Többek között ezért nem neveztem meg én sem senkit. Btw. nem untatnál vele :)

(#567) dearbear válasza Parci (#534) üzenetére


dearbear
tag

Hi!

''A konkrét hírekkel, cikkekkel kapcsolatos észrevételeiket kérjük a cikk szerzőjével megvitatni -- a fórumban!''

Ez a szöveg az impresszumból való, és szerintem ellentmond ennek a kérésnek, pedig már többször is írtad a fórumba, hogy levélben kéne a helyesírási/formai hibákért reagálni. Biztos könnyen át lehetne írni. Bocs, ha ez az idézet nem erről szól.
Ráadásul például vagy két-három napja írtam Kentaurnak egy cikkével kapcsolatban, és szerintem meg sem nézte a leveleit.

Bye!

To develop or not to develop that is the question.

(#568) VladimirR


VladimirR
nagyúr

Beteszem ide is:

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=16210[/L]

Ezzel kapcolatban:

Haziga(ra)zdakhoz lenne egy keresem. Az ijen es ehhez hasonlo felhasznalokat NE tiltsatok le. Nem azert mert en elvezem ezt, hanem azert, mert csinal masikat es folytatja. En mar a Guest megszuntetese ellen is felemeltem a hangon - sikertelenul meg guestkent. Egyebkent szerinted miert ez a neve? Tudta, hogy mire a 2. ember olvassa ezt o mar nem lessz itt felhasznalo...

Szvsz hagyni kellene, hagy csinaljak amit akarnak, viszont egybol atteni faradtgozbe, hogy a fooldalon veletlenul se jelenjen meg a topic, esetleg elsullyeszteni, hogy mashol se.

(#569) Parci válasza VladimirR (#568) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ha meg nem tiltod le, akkor ilyen néven folytatja. Mi a különbség?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#570) lesaux válasza dearbear (#567) üzenetére


lesaux
veterán

Hoppá, én is írtam Kentaurnak pár napja, és nekem se reagált. Lehet, hogy ugyanazt írtuk neki? :)

(#571) VladimirR válasza Parci (#569) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Bezarhatnatok a hasonlo topicocat, hogy jol elsujjedjenek...
Kulonbseg egyebkent csak annyi van, hogy mar az elejen latom kolosszalis marhasag lesz, es nem veszem a faradtdsagot, h begigolvassam.

(#572) rii válasza VladimirR (#571) üzenetére


rii
nagyúr

olvastam en is .... ket baj van sztem a bezarassal ....

1. akkor nyit egy ujat, ujat ujat ....
2. adi nem tutta volna magat tisztazni ... sztem jo hogy beirt, jol irt be... es latom hogy ez csak egy sardobalas volt ... mer az elejen meg csak sejteni lehetett ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#573) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Új javaslattal állok elő: kéne a tagok adataihoz egy olyan rovat hogy lakhely. Ide persze nem teljes címet kéne írni, hanem csak a várost/falut/települést. A [L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=16432[/L] topik kapcsán merült fel ez bennem, és valóban, a HARDVER PIACnál igen előnyös lenne.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#574) rii válasza Panther (#573) üzenetére


rii
nagyúr

BEONY :)

nemtom kicsinalta azt a topicot, de egy iksztet megerdemelne ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#575) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

No? Valami reakció? :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#576) KovacsUr válasza Panther (#575) üzenetére


KovacsUr
addikt

Tessék: nem rossz ötlet. :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#577) Panther válasza KovacsUr (#576) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Kherály. :) Már legalább egy házigazda támogatja az elképzelést :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#578) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Na még egy marhaság Panther papától :)

Zavaró hogy az engine, amikor valaki új fórumtémát nyit, mindent kisbetűssé konvertál. Talán a legjobb az lenne, ha csak akkor konvertálna, ha mondjuk több a nagybetű, mint 30%. (Persze ez csak ötlet.)
DE ha már mindent átalakít, nem lehetne hogy az ékezetes betűket is? Tudom, azokkal a standard függvény nem tud mit kezdeni, de talán egy pár soros programkiegészítéssel? Nagyon zavaróak az ilyen kretén topikcímek szerintem: ''KÉk fÉnyŰ egÉr - házilag???'' ...hogy néz már ez ki? :) )

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#580) Panther válasza Kalandor (#579) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ez az! Konfig marhajó ötlet!

(Név mondjuk szerintem nem, azt azért mégsem adnám meg hogy mindenki láthassa... ahogy teljes lakcímet sem.)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#581) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Na mindjárt írok egy kis összefoglalót azokról a javaslatokról amihez nekem bárminemű közöm is volt (azért nagyrészt saját ötletek :) ), mert kezd kicsit áttekinthetetlen lenni e fórumtéma :) Meg ugye ki emlékszik már mi volt pl. #124-ben? :DDD (Hasraütésre írtam e számot)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#583) Kígyó válasza Mattyer (#10) üzenetére


Kígyó
senior tag

Nem hiszem, hogy yo lenne, ha rendeződnének, miután lehetnek a törölt hozzászólásra reagálások! Zavaró lenne!

(#584) Kígyó válasza Kígyó (#583) üzenetére


Kígyó
senior tag

Oppá! :DD Most nézem, hogy nem egy mai hozzászólásra reagáltam! Sorry, elnéztem!

(#585) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Number 1.
A törölt hozzászólásokkal annyit kéne tenni, hogy ha nincs meg az pl 5., 11., 23. hozzászólás, akkor az ''1-50'' oldalon ne 1-53-ig legyenek a hozzászólások. Ez megoldható lenne legeszerűbben pl úgy, hogy az első oldal tényleg 1-től 50-ig tartana, de így ugye csak 47 hozzászólást tartalmazna.
Esetleg a kitörölt hozzászólás helyén lehetne egyetlen sor hogy ''ott valaha volt valami, törölve lett ekkor és ekkor''.

Number 2.
Hozzászólás javítás tényleg kéne, de nem tudom még hogy hogyan :) Megvan! Úgy hogy addig javíthatja a hozzászólás írója, amíg más nem írt rá semmit. Úgy értem nem csak választ nem írt senki, hanem a témához nem szóltak még hozzá azóta.

Number 3.
Kénének extra arcképek!
Pl: :)

Number 4.
Ha egyszerre akarok írni hozzászólást két topicba, de nem választ, akkor sehogy nem lehet megkülönböztetni egymástól a két ablakot. Valószínűleg erre vezethetők vissza a ''bocsi nem ide akartam'' hozzászólások. Arra az oldalra ki kéne írni a topik címét, amihez hozzászólsz, ahol a hozzászólásodat begépeled! Mert ha pl. egyszerre nyomod két ablakban, hogy hosszászólsz, akkor utána már egyforma a két ''hozzászólás modul'', és nem lehet eldönteni, hogy a jó helyre írod-e amit, és nem a másikba. (Főleg lassú netkapcsolatnál előnyös, velem a modemes időkben többször is előfordult hogy több helyen benyomtam hogy ''új hozzászólás'', a betöltési idő optimalizációja miatt. Aztán meg lehetett találgatni, hogy melyik melyik...)

Number 5.
Az ''azon fórumtémák listája, amikhez valaha is hozzászóltam, a legutolsó hozzászólás/saját legutolsó hozzászólásom szerinti időrendi sorrendben'' oldalra még mindig fenntartom igényemet :)


Number 6.
Az olyan üzenetekben, amik ''Panther válasza Kalandor (#579) üzenetére'' típusúak, lehetne az, hogy ha rákattintok a #579-re, popupban előjöjjön az #579-es üzenet.

Number 7.
Kéne automatikus link-átalakítás, ha nincs [L] és [/L] :)
Mondjuk úgy, hogy pl. ha csak azt írom ([L] meg [/L] nélkül) hogy http://www.altavista.com , azt kapásból linkké alakítsa. Vagy ha a [L] és a [/L] közé akármit írok, ''http://'' (vagy bármilyen más protokoll feltüntetése) nélkül, akkor az megkapja automatikusan a ''http://''-t az elejére. Elvégre az emberek csak ilyet szoktak a protokoll lefelejtésével írni... szerintem.

Number 8.
Jó lenne, ha az adatlapon ott lenne hogy:
- ki mikor regisztrált
- lakhely (település) nevű kitölthető mező (HARDVER PIAC-ban előnyös tudna lenni...)
- konfigurácó nevű kitölthető mező (aláírásokban levő többsoros cuccok megszüntetésére)

Number 9.
Ha választ írsz, akkor alul, ahol látod íráskor hogy mire válaszolsz, ebben a sorban, hogy:
''(#580) Panther válasza Kalandor (#579) üzenetére Válasz | Email | 2003-06-12 11:16:03''
a ''Panther'', a ''Kalandor'' és a ''#579'' lehetne link.

Number 10.
Az ''Email'' link a fórumban értelmét vesztette. Akár törölhető is, elvégre ugyanazt csinlja mintha az illető nevére klikkelsz...

Number 11.
Az új PH! logónak a gyorstippjében más a szöveg mint a képen... :) (Vagy erről már volt szó és az lett a vége hogy ''it's by design''? :) )



--- Remélem semmit nem írtam 2x, és használható is lesz e hozzászólás :) ---

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#586) Sanya


Sanya
nagyúr

ja meg szerintem be kellene tiltani a webcímeket az aláírásban. aláírásban találtam:
[L]http://polyhistor.hu/[/L]
[L]http://www.eyeproduction.tk/[/L]


na ha nem írhatjuk le egyik másik számítástechnikai bolt nevét egyik-másik nagyobb topicba, akkor más miért reklámozhat itten ingyér?
Mert ha valakinek ez lenne a saját weblapja, aholez+az található, akkor OK, de ilyen polyhistor bt., meg ilyenek...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#587) Sanya válasza Sanya (#586) üzenetére


Sanya
nagyúr

ja, még jó hogy nem egy bannert szúr be az illető

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#588) Panther válasza Sanya (#587) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Bazz ez mekkora ötlet...! :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#589) lesaux válasza Sanya (#586) üzenetére


lesaux
veterán

A polyhistort én nem bántanám! :DDD

(#590) Panther válasza lesaux (#589) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Csak nem házigazda-aláírás véletlenül...? :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#591) lesaux válasza Panther (#590) üzenetére


lesaux
veterán

Nem. Senior tag.
Tudod, ki az?

(#593) lesaux válasza Kalandor (#592) üzenetére


lesaux
veterán

Na ja. Szalacsi Sanyi bácsi. :))

(#594) rog válasza Sanya (#586) üzenetére


rog
addikt

megnezted jobban a polyhistort?
:)
''A Prohardver +ABit néven 2000 őszén indult egy amatőrök által szerkesztett hardware-es lap formájában. Mára többszöri megújulás után a magyar nyelvű hardware-es lapok között megszerezte az egyik vezető helyet. Egyéni hangvételű, nívós, házi szerzők által írt tesztjeivel és híreivel szinte kötelező mindenki számára, aki bármiféle komputeralkatrész vásárlásán gondolkodik. A Prohardver honlapja a saját serverén működik, a gépen rendszergazdai feladatokat látunk el. ''

de ki mondta, hogy nem lehet beírni számtech bolt nevét a topicokba?

(#595) dnacrew


dnacrew
tag

Ha ráklikkelsz hogy válasz, és nem léptél még be, bejelentkezel és már ott is találod magad a forumok legeslegelején. Kicsit macerás visszanavigálni, és csak egy változot kellene továbbküldeni...

Resist TCPA and Microsoft! Support Open-Source and Scene!

(#596) elttiL


elttiL
senior tag

Ha valaki végigolvas egy hírt, akkor alatta ott vannak a hozzászólások. Nem lehet ez fordítva is megoldani, ha olvasok egy hozzzászólást, akkor ugyan mán legyen ott egy link, hogy mire mondták a sarácok aztatat amit...

(#597) lesaux válasza elttiL (#596) üzenetére


lesaux
veterán

De hiszen ott van!

(#598) Panther válasza elttiL (#596) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

[EREDETI HÍR] link

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#599) LukE válasza Panther (#585) üzenetére


LukE
veterán

Number 4.-> back?:DDD

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#600) Panther válasza LukE (#599) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az fárasztó... (persze ezt csináltam mindig, de mégiscsak jobb lenne úgy ahogy írtam, nem?) főleg modemmel volt az, mert így épp a lényegét vesztette el a dolog, hogy nem kell várni amíg betöltődik az oldal.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.