Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Parci válasza #34929152 (#500) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Szia tsibe!

Köszi, jó, hogy észrevetted, javítottam.
Hálózatok témakör lesz, ha elég erős tartalmunk is lesz oda (lesz ember, aki ért hozzá, és folyamatosan ír ilyen cikkeket és híreket). Egyelőre nincs, sajnos.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#502) biker válasza Parci (#501) üzenetére


biker
nagyúr

de a fórumban ettől lehetne, nem?
mert van annyi hálózatos téma már most is, itt-ott, egyébhardverben, szoftverben összevissza...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#503) Sanya


Sanya
nagyúr

Itt mindeki fél a spamoktól. nem tudom, nekem még egy levelet sem küldtek így...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#504) rii válasza biker (#499) üzenetére


rii
nagyúr

siettem, bocs,... nagyon siettem... JAVITOM
aszonta valaki, hogy túl sok értelmetlen nevű topic nyílik, pölö :mit mér, segiccsetek .... akor a HAZIGAZDA felajánlana neki pár lehetséges formát .... beirna ebbe a nem tul jo nevű topicba egy két lehetséges új címet, és a topicnyitó meg választhatna .... de egy POPUP szerintem is jó lenne, ami figyelmeztet a rosszul megválasztott topic-cim hátrányaira .... megy egy E-MAIL, amit a regisztráláskor kapnak ..... meg a regisztráció miért nem úgy megy, hogy regisztráció után kapok egy levelet, egy megerősitő LINK-el a levélben, amire ha rámegyek, akkor lesz érvényes a regisztráció, mert igy más e-mail cimével is belehtne magam regisztráltatnom, nem?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#505) Mik^


Mik^
tag

Azt szeretnem kerdezni, hogy csak en nem tudok linux/mozilla alol egy oldalon keresni, vagy ez valami altalanos ''problema''?

Mik

(#506) Polesz válasza Mik^ (#505) üzenetére


Polesz
addikt

Milyen keresésre gondolsz konkrétan?

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#507) Mik^


Mik^
tag

A ''Find in This Page...'' inaktiv

(#508) biker válasza rii (#504) üzenetére


biker
nagyúr

ha visszaolvasol alaposan, ÉN is és más is felvetette már, hogy topiknyitáskor azonos/hasonló keresése legyen...

ez elég terhelő feladat, minden alkalommal, asszem ezért nincs még.

reges emailesre:
így is megteheted, hogy beregelsz egy emailt, és aztán delete a freemail/yahoo és társairól.

az ellen nem véd...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#509) rii válasza biker (#508) üzenetére


rii
nagyúr

én nem aszontam, hogy rákeresni hanolóra, csak azt, hogy a házihazda észrevenné hogy általános a topic-cime, elolvassa a nyitó üzenetet, és az alapján ajánlj fel kötelezően választható cimeket ... amugy elolvastam már 2x ezt, tom hogy voltak már ilyenek.... amugy ez egy BRAIN-STORM vagymi, nem...? ....ja, meg tudom, hogy terhelö, őszintét megszólva ez egy nagyon nagy rencer, elismerésem annak, aki ezt üzemlteti, meg átlátja

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#510) Parci válasza biker (#502) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Lehetne, bár nem szerencsés, h ha kimegy hálózatos hír, akkor az ahhoz kapcsolódó fórumtéma már nem oda kerül (hiszen a hír az egyébben lesz). OK, nem megy ki gyakran ilyen hír, de akkor is kupi lenne.

Inkább egyben lépjük majd meg az egészet.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#511) Polesz válasza Mik^ (#507) üzenetére


Polesz
addikt

Hmm nálam korrektül működik...

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#512) rii


rii
nagyúr

jó lenne szerintem hogy a Új hozzászólás tetején le lenne irva a topic neve ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#513) biker válasza Parci (#510) üzenetére


biker
nagyúr

ok! :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#514) biker válasza rii (#512) üzenetére


biker
nagyúr

emeld szemed 40pixellel feljebb, és ott van a legördülőboxban, ez a lap tetején lévőre igaz... :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#515) Nimrod


Nimrod
addikt

Kezd az agyamra menni, hogy mindig kivág egy idő után a rendszer. Ha csak frissítgetve nézegetem az oldalt de nem szólok hozzá mert pl. minek beleugatni mindenbe meg mára már kuss akkor nem lehetne megoldani, hogy ne kelljen fél óránként mindig úja loginolni?

(#516) Mik^ válasza Polesz (#511) üzenetére


Mik^
tag

Akkor ugylatszik nalam sux valami.
Kossz.

Mik

(#517) rii válasza biker (#514) üzenetére


rii
nagyúr

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, .... hmmm igen, még jó hogy nem válaszoltam azonnal, mert most értettem meg :) a 40 pixel tartott sokáig http://prohardver.hu/rios2_uzenet_input.php?act=new&from=5965&pnum=514&from=5965 szerintem ez teljesen magától értetődő, a kérésem törölve ... :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#518) biker válasza Nimrod (#515) üzenetére


biker
nagyúr

akkor nem csak engem zavar a 30perces coooookie timeout

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#519) chili


chili
csendes tag

Kicsit lehet fura ötlet,de engem egyre jobban irritál.
Egyre több marhára nem hardveres topic van,ami mondjuk nem baj.Vitassuk meg azt is az itteniekkel.
De azt nem lehetne megoldani,kedves házigazdák,hogy a lakáshozjutás és a kisfecskék ne virítsanak a ph címlapján? :))
Pl. a Fáradt gőzből ne kerüljön topic cím a címlap új fórumtémái közé.Akit érdekelnek a kisfecskék,úgyis megtalálja őket a Fórum-Aktív témák menüjében.Mégiscsak Mo. legjobb hardveroldala,kérem. :))

Padlógáz,ablaktörlő!

(#520) lesaux


lesaux
veterán

Lehet, hogy rosszul emlékszem, de nekem úgy rémlik, be lett harangozva, hogy nem kerülnek ki az offtopic témák a főoldalra.
De egy pár napja kifigyeltem, hogy mégis odakerülnek. Valahogy visszaszivárogtak. :DDD
Meg nem akarok tahó lenni, és lehet, hogy le leszek ugatva miatta, de egy házigazdának se lehessen már az aláírása 30 kb-os, ha egy mód van rá.

(#521) rii válasza lesaux (#520) üzenetére


rii
nagyúr

30kbyte? asz rengeteg, ... az 3,072 karakter, (....vagy kép...?), egy sorba kb 100 karakter fér ki, és 4 sorná hosszabbat még nem láttam, tehát a leghosszabb aláírás is max 400 byte, vagyis 0,4 kbyte .... izé, ehhh ... szójjatok rám ha nem jó mondom .... de mé baj, ha 30 kilo? amugy bisztos :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#522) lesaux válasza rii (#521) üzenetére


lesaux
veterán

2 képről van szó.
Aláírásokból ki szokták szedni a házigazdák a nagy képeket a modemesek és a vodanetesek kedvéért (is).

(#523) rii válasza lesaux (#522) üzenetére


rii
nagyúr

okok, ... énnemtuttam miröl van szó :) PEACE

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#524) Grim Reaper válasza rii (#523) üzenetére


Grim Reaper
csendes tag

Ha jól tévedek a mi szeretett fáraónk(keopsz)aláírására gondol, de egy fáraónál szerintem rendben van hogy képírással(hieroglif) ír alá nem holmi folyóírással:DD

Most olyan hangon, akár ólomtömbök koppanása a grániton, azt mondja: IGEN

(#525) rii


rii
nagyúr

ha a hozzászólásoknál rákliekkelek a nevemre, akkor feljonnek az adataim, ... nem lehetne erre az ablakra egy gombot tenni, mire egy másik ilyen lapocska is feljohetne, rajta mondjuk egy saját fotoval, meg saját adatokkal? csak hogy mongyuk tuggyák, akik velem forumoznak, hogy hogy is nézek ki.... vagy akkor a gépemröl egy fotót :DDD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#526) rii válasza Grim Reaper (#524) üzenetére


rii
nagyúr

oké-oké, csak megijettem, hogy a 3 soros aláirásommal vannak a gondok... :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#527) LukE


LukE
veterán

egyre jobb a 21. hét cikke:))

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#528) _George válasza Ploszi (#14) üzenetére


_George
senior tag

szerintem sem lenne rossz ötlet, de nem chat, hanem más néven! ne kérdezd min! de nem lenne rossz, mert nem más topicjában írnánk az esetleges barátnak szánt egy két személyes dolgot!

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#529) MaUser


MaUser
addikt

Kedves házigazdák! Többször említettétek ha hibát találunk valahol ne a kommentbe írjuk hanem a e-mail-ben. De a mail-t hová küldjem, ha kell? Bármelyik házigazda e-mail-jára?

Nem akartok PH! pólót csinálni? De most komolyan.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#530) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Arra az oldalra kéne valahova kiírni a topik címét, ahol a hozzászólásodat begépeled! Mert ha pl. egyszerre nyomod két ablakban, hogy hosszászólsz, akkor utána már egyforma a két ''hozzászólás modul'', és nem lehet eldönteni, hogy a jó helyre írod-e amit, és nem a másikba. (Főleg lassú netkapcsolatnál előnyös, velem a modemes időkben többször is előfordult hogy több helyen benyomtam hogy ''új hozzászólás'', a betöltési idő optimalizációja miatt. Aztán meg lehetett találgatni, hogy melyik melyik...)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#531) rii válasza Panther (#530) üzenetére


rii
nagyúr

eszontam én is a #512-ben, biker meg válaszolt válaszolt rá a #514-ben.... ugyhogy problem megoldva :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#532) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Régi adósság: elkezdtem kinyírni a képeket az aláírásokból...
Sok, nagy, zavaró, felesleges. Most megint mindenki egyenlő :P.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#533) MaUser


MaUser
addikt

#529, mert lusta vagyok gépelni.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#534) Parci válasza MaUser (#529) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ha helyesírási hibát találtok, cikkben -- meglepő módon a cikk szerzőjének, vagy nekem, vagy ilyesmi :).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#535) MaUser válasza Parci (#534) üzenetére


MaUser
addikt

Ok, és a póló?:P

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#536) Bagoly válasza Parci (#532) üzenetére


Bagoly
senior tag

Nem igaz! Én nem tudom mások képeit törölgetni. :DDD
Vagy a házigazdák a legegyenlőbbek az egyenlők közt? ;]

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#537) Tapsi válasza MaUser (#535) üzenetére


Tapsi
addikt

Yo ötlet,elejére a PH!;hátul + a Linux pingvin pirózna Bill Gates búráján.:D

(#538) Bagoly


Bagoly
senior tag

Parci?
Üveg-user project?

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=15699[/L]
#17

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#539) MaUser válasza Tapsi (#537) üzenetére


MaUser
addikt

Öööö, hát én egy kicsit konzervatívabbra gondoltam. Mondjuk focimez elrendezésben (elől szív felett kicsi /jó tudom az ember szíve középfelé van nem baloldalon/ hátul nagy ph logó mondjuk, mint az amit le lehet tölteni háttérnek).

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#540) Panther válasza rii (#531) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Tudom hogy ezt írtátok, azért írtam én is hogy látszódjon, van rá igény. Amúgy meg: #124 :)) (ugyhogy problem megoldva :) )

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#541) Bagoly


Bagoly
senior tag

Bemásolom ide is, hogy észrevehető legyen:

...''Tovább mennék, szorgalmazom, hogy felismerhetőek legyenek az átneveződött DJ_mixerek. Tudom, hogy ez azt segíti elő, hogy néhány felhasználó ne tudjon úgymond nulláról kezdeni, de mindenki vállalja azt a viselkedést, amit folytat.
Kövezzetek meg, de én nem akarok ilyen DJ_mixer szintű f@szkalapoknak segíteni a problémájuk megoldásában. Dolgozzanak meg a felejtésért is. (Többek között ezért is sz@rják le amit csinálnak, mert ''úgyis csak egy újjab reg, azt akkor jófej leszek.....'')''...

Aki szintén valós igényt érezz erre, vállalja fel, hogy látszódjék van rá igény!

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#542) MaUser válasza Bagoly (#541) üzenetére


MaUser
addikt

Már írtam, de az ismétlés a tudás anyja: +1 szavazat.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#543) lesaux


lesaux
veterán

Shtml kolléga vetette föl ebben a topicban: [L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=15636[/L], hogy a többoldalas cikkeknél minden oldalra mutasson külön link.

(#544) Nimrod válasza Bagoly (#541) üzenetére


Nimrod
addikt

Egyetértek.
Script kiddie effektus :((

(#545) KovacsUr válasza Bagoly (#541) üzenetére


KovacsUr
addikt

Ezt pontosan hogy gondolod? Ha azonos IP-címet találunk, gyanúsítsuk meg, hogy ő az, aki korábban ezt a címet használta? Esetleg kapjon a loginje mögé valami billogot? És ha dinamikus IP-je van, elköltözött, iskolából, munkahelyről PH!-zik, vagy proxy-t használ...?

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#546) rii


rii
nagyúr

új téma nyitásánál legyen kiirva, hogy HARWARE, vagy SOFTWARE, vagy FÁRATT GŐZ .... sztem

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#547) Bagoly válasza KovacsUr (#545) üzenetére


Bagoly
senior tag

Nos dinamikus ip esetén nyilván kicsit nehezebb kivitelezni....(direkt nem írtam lehetetlent, bár én sem tudok jelenleg erre hatásos módszert.), viszont fix ip esetén egyszerűen megvalósítható. Az a bizonyos bilog pedig a régi neve lenne. (Ha ez hátrányosan különböztetné meg másoktól, annak csak a saját viselkedése lenne az oka.) Ha csak a fix ip-s ''jófejek'' azonosíthatóak lennének (akár csak az adatok panelen) már lenne egy kis visszatartó ereje.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#548) Cathfaern válasza Bagoly (#547) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Csak az a baj, hogy nagyon kevés a fix IP-s. Már azok sincsenek túl sokan, akik otthonról nezetnek (igaz, utóbbi edőben ez egyre nő), ráadásul egyre elterjedtebb a Kábel/ADSL. Maradt egy szűk réteg, akik modemezik/mobilról netezik. Szóval az ötlet nem rossz, csak...

(#549) Parci válasza Bagoly (#547) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Kivitelezhetetlen. A legdurvább netes auditorok is szenvednek, hogy minél pontosabban mérjék az egyedi látogatókat.

Az 5let akár jó, akár nem, lehetetlen megcsinálni. Szori.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#550) VladimirR válasza Tapsi (#537) üzenetére


VladimirR
nagyúr

akkor meg miert ne doglott pingvin?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.