Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) KovacsUr válasza Panther (#300) üzenetére


KovacsUr
addikt

(vagy bármely más protokoll... és ez így van jól)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#303) KovacsUr válasza Kalandor (#302) üzenetére


KovacsUr
addikt

Nem egészen... Ezzel az lenne a baj, hogy minden pszichopata rögtön elkezdené ontatni a hozzászólásokat, amíg topicot nem nyithat.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#305) ArchElf válasza Kalandor (#302) üzenetére


ArchElf
addikt

És a [Hardver Piacon] nem biztos, hogy jól jönne ki...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#306) ArchElf válasza ArchElf (#305) üzenetére


ArchElf
addikt

Ja és dupla hozzászólás SUX...
:(((
AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#307) Parci válasza Panther (#300) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Nem, sima www-vel is megy.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#308) Panther válasza Parci (#307) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Igen? Hmm... úgy emlékeztem hogy csak ha van ''http://''. Csodálkoztam is először amikor beírtam, hogy [L]mittudomén.hu/x.jpg[/L], erre nem lett belőle link. De aztán rájöttem mitől függ :) De akkor azt mondod, hogy a [L]http://www.altavista.com[/L] is működik? Mindjárt meglátjuk (meglátom) :D

De lehetne úgy, hogy pl. ha csak azt írom ([L] meg [/L] nélkül) hogy www.altavista.com , azt kapásból linkké alakítsa. Vagy ha a [L] és a [/L] közé akármit írok, ''http://'' (vagy bármilyen más protokoll feltüntetése) nélkül, akkor az megkapja automatikusan a ''http://''-t az elejére. Elvégre az emberek csak ilyet szoktak a protokoll lefelejtésével írni... szerintem.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#309) Panther válasza Panther (#308) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Akkor megy. Pedig ott a link elejére tényleg nem tettem ''http://''-t :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#311) MaUser válasza Kalandor (#310) üzenetére


MaUser
addikt

Eseteleg a hardver piacon visszaállíthatnátok a guest-et. Nem lenne annyi regisztrálás. Bár akkor meg ki tudja milyen őrült irogat, mint nemrég csak a nevét elfelejtettem a r9700pro-s kollégának.:(
De ha bevezetitek az limitet, akkor meg könnyen lehet hogy mindent szétoffolnak.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#312) Panther válasza MaUser (#311) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem jók ezek... mindig lesz kiskapu. Például:
Hardver piacban lehet témát nyitni: ott nyitnak mindent, azt is ami nem oda való
Nem lehet nyitni 50 hozzászólásig: mi van ha vkinek (még ki nem tárgyalt)problémája van, és segítségért jön ide? Az hova írja?
Stb, stb...

Egy megoldás van csak: orvosi igazolást kell bemutatni róla, hogy a regisztrálni kívánó illető mentálisan teljesen komplett :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#313) Panther válasza Panther (#312) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Persze ''PH! approved'' orvos által kiállított igazolást :DD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#314) khalox válasza Panther (#312) üzenetére


khalox
őstag

ja.. regisztráláshoz töltsön ki egy IQ, egy EQ meg egy hardverismereti tesztet. 100/100/50% felett regisztrálhat... :D

(#315) marcee


marcee
addikt

Nem t'om, hogy ilyenről volt-e már szó, de nekem hiányzik:
Bejelentkezés után ki lehetne listáztatni, hogy a megszólalásaimra, milyen reagálások (''válasz'') születtek.

\m/

(#316) Panther válasza marcee (#315) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Pillanatnyilag csak olyan kezdeményezés volt (tudtommal), hogy egy olyan oldal kéne, aminek címe talán a következő lehetne: ''azon fórumtémák listája, amikhez valaha is hozzászóltam, a legutolsó hozzászólás/saját legutolsó hozzászólásom szerinti időrendi sorrendben'' :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#317) bdav válasza Panther (#316) üzenetére


bdav
őstag

Ez ténylegb jó lenne. Pl. énis naponta 1-2 szer jövök fel, és tök elfelejtem miket irkáltam össze előző nap :) Mert néha jó mélyre el tud süllyedni egy-egy topic (nem elvonatkoztatni! :D)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#318) Parci válasza bdav (#317) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Dolgozunk valami ilyesmin (legalább egy user hozzászólás keresőn), de ne feledjétek, hogy 230e üzenet között elég nehéz bármit gyorsan, a szervert nem agyonterhelve csinálni...

Az ilyen jellegű megoldásoknál tehát ez lesz a döntő szempont.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#319) Vertic válasza Parci (#318) üzenetére


Vertic
aktív tag

bitindex építés?

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#320) bdav válasza Parci (#318) üzenetére


bdav
őstag

Mondjuk olyasmi kéne, ami felhozza pl. az utolsó 10 topicot amihez hozzászól a juzer. Kereső azért nem olyan jó, mert körülményes a használata, vagy meg kell adni egy halom feltételt, vagy sokat kell keresni az eredmények között

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#321) Vertic válasza bdav (#320) üzenetére


Vertic
aktív tag

Egyszerű dátumfilter... :DDD

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#322) bdav válasza Vertic (#321) üzenetére


bdav
őstag

Nem programozási szempontbol körülményes, hanem felhasználói szempontbol :)

Lehet hogy a legegyszerűbb lenne létrehozni egy olyan cuccot, amiben csak az uccsó 10 topic (neve és azonositoja) tárolódik, amihez a juzer hozzászólt (lehetne csatolni az adatlaphoz is akár, mármint megvalósításilag)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#323) Vertic válasza bdav (#322) üzenetére


Vertic
aktív tag

Nem hiszem, hogy nagy munka beírni egy kezdő és végdátumot, és sokkal erőteljesebb az eszköz. De azt is meg lehetne csinálni amit mondasz, mert kényelmes. Csak egy hozzászóló alapján kereső nagyon jó lenne szvsz, és kár lenne ''csak'' a butábbat megvalósítani.

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#324) Parci válasza Vertic (#323) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ilyen mindenképpen lesz. A többit meglátjuk, ha meg tudom csinálni értelmesen, az is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#325) Panther válasza bdav (#322) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Legyen ''utolsó 20 topic, amihez hozzászóltam'', és megegyeztünk :)
De ebben az esetben szerintem is az lenne a legésszerűbb, ha úgy lenne tárolva, hogy minden usernek egy külön ilyen file, aztán ha újhoz szól hozzá, akkor az megy első helyre, utsó meg kiesik ''oszt' jóvan'' :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#326) KovacsUr


KovacsUr
addikt

WINDOWS! mai szereplése alapján esetleg be lehetne vezetni, hogy egy IP-ről/loginnel pld. 10 percen belül ne lehessen két témát nyitni.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#327) localhost válasza KovacsUr (#326) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Vagy valami hasonlót! Támogatom! :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#328) rvs válasza KovacsUr (#326) üzenetére


rvs
aktív tag

helyes.
éppen akartam mondani.
egyébként nagyon szimpatikus az egész fórum, még akkor is, ha inkább olvasok, mint írok. csakugye vannak a gyönyörű égitestek, meg turmixgépek, meg az értelmes operációs rendszerek.
valami géniuszi ötlet tényleg születhetne valamelyik házigazda fejében, hogy hogyan lehetne tenni valamit ellenük, mert eléggé rontják a színvonalat.
(ötletem: kelljen 5 percet várni minden hozzászólás után, és 15 percet két témaindítás között minimum. tudom, hogy ez már felmerült, de nekem ez a legszimpatikusabb. meg esetleg reg után is lehetne várni egy kicsit, hogy ne lehessen azonnal anyázni más néven. (lsd.:index))
nos ennyi volna..

(#329) rvs válasza rvs (#328) üzenetére


rvs
aktív tag

ill. pontosítok : 5 perc 3 hozzászólás után. :) azért minden szöveg után 5 min sok lenne egyeseknek. :t

(#330) #57764352


#57764352
törölt tag

Hi!
Valaki biztos felhozta már, de jó lenne, ha lehetne üzit küldeni a másiknak.
A fontosabb, az télleg, a ki szólt hozzá az adott fórumhoz.
Vagy a legjobb: KEDVENCEK.
Erre szerintem nagy igény lenne!

(#331) bdav válasza #57764352 (#330) üzenetére


bdav
őstag

Kedvencek itt azért nem működhet - ellentétben az Index fórumaival- mert a topicok nagy része hihetetlen gyorsan elévül - Indexen ugye a több éves múlttal rendelkező topicok is vannnak.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#332) up


up
senior tag

Hm... szerintem legyen szankcionálandó egy piacos topicban, ha valaki fikázik vagy letornázza az árat, úgy, hogy nem is érdekli a cucc. Az ilyenektől falra tudok mászni, még akkor is, ha nem én akarok eladni... :)

(#333) up válasza Parci (#318) üzenetére


up
senior tag

User hozzászólás kereső szerintem kicsit Nagy Testvéres. Ezt nem szeretem az Indexen is, ha az embernek van három éve meg kétezer hozzászólása, akkor bárki előtt nyitott könyv. Szerintem inkább csak olyan legyen, ami az X legutóbbi hozzászólással ellátott topicot listázza (és esetleg az is csak magának a felhasználónak).

(#334) up válasza Panther (#312) üzenetére


up
senior tag

Naponta 1 topic, így kezdő is nyithat a problémájának. Lelkesnek 2, kvázi-tagnak 3... vagy más eloszlás szerint?

De az is megoldás, hogy kvázi-tagról csak akkor lehet továbblépni, ha a házigazdák ezt engedélyezik (mondjuk lenne nekik egy spec oldal azokról, akik a hozzászólásszámot elérték). Akkor megnéznék, hogy csak floodolt, vagy értelmesebb hozzászólásokat nyomott és eszerint cselekednének :).

(#335) Panther válasza up (#334) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem rossz ötlet! Csak hát >6000 usernél... Bár nagyrészük mondjuk úgyis megakad az újonc szinten.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#336) bdav válasza up (#334) üzenetére


bdav
őstag

Sztem marha macerás, és ennyire felesleges túlbonyolítani, meg nagyon diktatórikus lenne az oldal akkor, etc...

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#337) CharlieDrop válasza Panther (#335) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Persze, megakad, pláne, ha nincs mihez hozzászólni :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#338) ArchElf


ArchElf
addikt

Vazz, az elöbb volt egy topic név nélkül :))
rios2_uzenetek.php?from=13563
Mi volt ez? gyorsan észrevették a házigazdák...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#340) bdav válasza ArchElf (#338) üzenetére


bdav
őstag

lehet hogy valami vicces ember azt adta meg topicnévnek :))

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#349) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Szerintem igen. De bocs, tisztítom ezt a témát... Fáradt gőzben kitárgyalhatjátok :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#350) marcee válasza KovacsUr (#349) üzenetére


marcee
addikt

off
Egy ''ifjú'' házigazda dolgos mindennapjai?! :D
on

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.