Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) rii válasza Parci (#996) üzenetére


rii
nagyúr

utólag már nem változattoka rangok nevein .......?
kedvence - févöritsz ... vagy valami hasonló ..... :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1002) Parci válasza vicces (#999) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Hozzá nem nyúltam 2 hete ehhez a feature-höz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1003) rii válasza Parci (#1000) üzenetére


rii
nagyúr

az egyéniségeeeeeeeeeeeeemmmmm .......... :DDD

az mennyit javítja a PH-t, hogy egy komplett Debian HOW-To -t mondott el Botye a kérdésimre reagálva ............. ;]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1004) crab válasza rii (#995) üzenetére


crab
senior tag

über alles jön a kedvenc után.

(#1005) vicces válasza rii (#998) üzenetére


vicces
addikt

szerintem bőven jól vannak igy a rangok;
nem tudom miért fontos ez mindenkinek annyira.
ha valaki keveset ir, de okosat, azt ugy is megjegyzi a nép, és akkor lehet akár ujonc is, mégis a nép szemében phaddikt/vagy mi/ lehet.

látom neked számit a rangod. ha modositanák a rangokhoz tartozo h.sz-ok számát, akkor visszaesnél lelkes ujoncnak, ''..vagy mit tom én..''.
az jo lenne?


meg kölünben is nem kéne chat-elni, és kész.


bevallom egyszer én is chateltem:/bár lehet , hogy többször/
amikor fawkes-től vettem az eheim-et, akkor nem icq, e-mail-en .. bezséltük meg a találkozot, hanem itt. azt mondta gyorsak leszünk...rohadt sok ''fake'' h.sz. lett belőle....

:)

(#1006) rii válasza crab (#1004) üzenetére


rii
nagyúr

ez csak polyén....... vagy belsö infó, vagy nyiltan is hangoztatta valaki mérvadó egyén.......? (:

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1007) rii válasza vicces (#1005) üzenetére


rii
nagyúr

''..............látom neked számit a rangod. ............'' nekem nem számít .... mindig az az elfogadott nekem ami van ...... megbékélek vele ...... nem örülök, hogy MÁR östag vagyok fél év alatt ....

de mentségem legyen e kettö topic...........:
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=6292[/L]
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=21498[/L]

''............meg kölünben is nem kéne chat-elni, és kész...........''
..... nem szokásom .......... nemtom honnan szeded .......

piiiiisz (:

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1008) crab válasza rii (#1006) üzenetére


crab
senior tag

Emvy elvette Den moderátori címét, hogy kiderűljön a rangja és az lett amit mondtam.
De szerintem ezt nem kell híresztelni.:)

(#1009) rii válasza Parci (#1000) üzenetére


rii
nagyúr

jól értem ....? rontja a PH szinvonalát, ha igy irogatnak az emberkék...........? :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1010) rii válasza crab (#1008) üzenetére


rii
nagyúr

okééé .... :)

MODERÁCIÓÓÓÓÓÓÓÓÓTTTT .... :DDD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1011) crab


crab
senior tag

Az volna a jó ha a fáradtgőz témák nem jelennének meg a bal oldali hasábon!
Ez lehetséges?

(#1012) Sanya válasza crab (#1008) üzenetére


Sanya
nagyúr

Den nem tud moderálni? ez mire jó nekünk?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1013) Cathfaern válasza Sanya (#1012) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Csak addig vette el, amíg ki nem derült a rangja. Utána visszakapta. De ugyebár Parci azóta megváltoztatta a rabgokat, szóval könnyen lehet, hogy már nem az.

(#1014) Sanya válasza Cathfaern (#1013) üzenetére


Sanya
nagyúr

wow, már nem értem, de mindegy.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1015) crab válasza Sanya (#1012) üzenetére


crab
senior tag

csak fél percre!:)

(#1016) Sanya


Sanya
nagyúr

tényleg, mikor lesz újra kereső? én szeretnék már keresni

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1017) róland


róland
veterán

Nem lehetne a házigazdák és a moderátorok arcképét megkülönböztetni az egyszerű felhasználókétól?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1018) KovacsUr válasza róland (#1017) üzenetére


KovacsUr
addikt

Például glóriával? :DDD

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#1019) tildy válasza KovacsUr (#1018) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem rossz ötlet:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1020) róland válasza KovacsUr (#1018) üzenetére


róland
veterán

Az ötlet nem rossz. Házigazdáknál javaslom. Meg ne sértődj, de mit szólsz, ha a moderátorok egy céltábla előtt állnának?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1021) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Esetleg lehetne nyitni egy külön ''Játék'' rovatot, és az általános témák közé rendezni. Ide jöhetnének az olyan témák, mint ''Ki szereti a Doomot?'', stb. Ezeket ugyanis most teljes joggal nyitja a felhasználó a Szoftver rovatba, mégsem igazán nevezhetőek szakmai témának... :-/

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#1022) Obi-1 válasza up (#984) üzenetére


Obi-1
őstag

Szvsz ez mindig szerepelhetne (memento mori), nem csak az új hozzászólóknál. Persze nekem is úgy tűnik, hogy a legtöbbször újonc csinál ilyet, de ez mégis hátrányos megkülönböztetés.

Only a Sith deals in absolutes.

(#1023) Cathfaern válasza KovacsUr (#1021) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen ez nekem is eszembejutott. Mert a játékokat nagyon nem nevezném szakmai résznek :D) lenne, akkor esetleg, de így nem igazán :(

(#1024) WN31RD


WN31RD
addikt

Egy javaslat:
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=22007[/L], #14

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#1025) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Hibás a fórum!erre a topicra kiírta ugye hogy 1000 üzenet van,és 9988 lekérdezés.Jó,mondom megcsípem az 1001.HSZ-t.Ehhez képest mit látok?Valami 1024 körüli HSZ szám van..

(#1026) crab


crab
senior tag

Olyat nem lehetne csinálni, hogy nekem ne legyen rangom, hanem mundjuk Not-ranked felirat lenne a nickem alatt?
Nem azért, hogy velem kivételezzetek csak mert!:)

(#1027) Panther válasza _Volkovy_ (#1025) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Talán volt benne vhol moderáció.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1028) Pet_i


Pet_i
senior tag

Parci! Biztos volt már, de nem olvasom el a topicot megint végig:

Lehetne egy olyan funkció, hogy lássam milyen témákhoz szóltam hozzá mondjuk az utolsó 1 hétben.

(#1029) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Amúgy egy javaslat, tegnap jutott eszembe:

Ha a hírekben vagy cikkekben hibát lelünk, beírjuk a kapcsolódó fórumba. Ezért mindig le vagyunk szólva, hogy mailben küldjük már, mert az sem bonyolultabb, stb. De az embernek (magamból kiindulva) gyakran nincs kedve új ablakot nyitni, belépni a freemailre, levelet írni, megkeresni a szerző emailcímét, kijavítgatni benne a (kukac)okat és (pont)okat, majd leírni hogy itt és itt ez meg ez a hiba, majd elküldeni. Épp ezért írunk a fórumba, mert ott 1 klikk, majd beírod hogy pl. ''a muszály-t j-vel kell írni, és OK.
A megoldás pedig talán az lenne, ha lenne a híreknél és cikkeknél egy ''SMS'' vagy mittudoménmilyen funkció, amire ha rákattintasz (és be vagy logolva -- ha nem vagy akkor belogoltat), küld egy mailt a szerzőnek, hogy ''ezzel és ezzel a hírrel/cikkel kapcsolatban [XY user] ezt szeretné jelezni: [szöveg]''. Ezt szerintem bárki megtenné, mert ugyanúgy egy klikk, egy pár szó és egy OK: semmivel sem bonyolultabb mint a fórumba írni, ellentétben a mail-lel.

Bocs hogy végig vastagított volt, de ki kell valahogy tűnnie a lényegnek a többi közül; elvégre ez a topik javaslatokról szól, vagymi :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1030) Panther válasza Pet_i (#1028) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ezen igényt már vagy fél éve mondogatjuk itt, emlékeim szerint én írtam először még valamikor nagyonrégen :)

pl. #188-ban is már csak hivatkozom rá :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1031) Pet_i válasza Panther (#1030) üzenetére


Pet_i
senior tag

Akkor +1 támogató szavazat ehhez :)

(#1032) tildy válasza Panther (#1029) üzenetére


tildy
nagyúr

Ráadásul ott van phpban a mail() fv:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1033) Panther válasza tildy (#1032) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Azt nem is láttam :) De mindesetre ha van PH mailszerver (mert ugye van) akkor gondoltam ez megoldható lenne, ráadásul hasznos is.

Más (bár szerintem ezt is írtam már vhol): meg lehetne szüntetni az ''Email'' linket a hozzászólások fejlécéből, mert régesrég értelmét vesztette már (gyk: ugyanazt csinálja mint a user nevére klikkelés).

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1034) Sopi válasza Pet_i (#1028) üzenetére


Sopi
senior tag

Ez bizony nem lenne hülyeség

(#1035) Panther válasza Sopi (#1034) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Esetleg javíthatnánk azzal is a fórumot, hogy kivesszük az ekkora képeket az aláírásból. Kérlek.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1036) Panther válasza Panther (#1033) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nos, #1029 #1033? Parci?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1037) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Szóljon már egy házigazda majd ha olvassa ezt... vagy már teljesen átköltöztünk a RIOS3beta topikba ilyen ügyekkel?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1039) Apika válasza Kalandor (#1038) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ja! Mert ahhoz jó sokat kéne dógozni...

(#1040) KovacsUr válasza Panther (#1037) üzenetére


KovacsUr
addikt

Nos, Parci azt írta valahol, hogy minden a beta topicba menjen, de én úgy csinálom, hogy a feature requesteket ide, a bug reportokat oda írom... :U

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#1041) Panther válasza KovacsUr (#1040) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Szerintem is ez az ésszerű... elvégre a javaslatok nem attól függnek hogy RIOS3 vagy RIOSakármennyi, a bugok viszont igen.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1042) steveetm


steveetm
őstag

Új témát nem szeretnék ennek nyitni, a két téma vele kapcsolatba zárva van.(tudom kérték hogy most álljon, de ezt el kell mondanom).
Na szal a lényeg, ha egy témát lezárnak, mert vita alakul ki, akkor jó lenne ha a vitában résztvevő házigazda/moderátor ez esetben nem élne vissza azzal a jogával hogy ír a topicba, megvonva ezzel a lehetőséget a másik féltől, hogy megvédhesse magát. Nem túl(sőt egyáltalán nem) fair dolog.

Üdv.: steveetm

(#1043) KovacsUr válasza steveetm (#1042) üzenetére


KovacsUr
addikt

Az ilyen ''utolsó'' hozzászólások általában pontosan azt a célt szolgálják, hogy a téma lezárója kifejthesse, miért zárta le a témát, és ezzel elejét vegye a további ezzel kapcsolatos témák (pld. ''Miért zárták be a topicomat?????!!!'') megnyitásának.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#1044) steveetm válasza KovacsUr (#1043) üzenetére


steveetm
őstag

Ha ez lett volna nem lenne gond, de nem ő zárta be a témát, már egy ideje zárva volt, és az indok mondjuk max annyi, hogy :'további vitákat megelőzendőleg lezárva'
Az én meglátásom szerint nem ez történt, viszont innentől tényleg nem ragálok többet az ügyre, amig nem szólnak, ezért is bocs.
Üdv.: steveetm

(#1045) róland


róland
veterán

PARCI!!!

Tudom, hogy nem időszerű, így a RI/OS R3 béta tesztnél, de!

Javasolnám, hogy legalább a hírekből, a közeljövőben egy wap oldalt összehozni. Utazás közben sajnos nincs nálam számítógép csak a mobiltelefonom, de szívesen olvasnáma híreiteket akkor is. Esetleg ha kereső is lenne, még jobban örülnék neki. Bízva a fejlesztésben, jó munkát kívánok nektek! :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1046) rigoci válasza Mattyer (#15) üzenetére


rigoci
csendes tag

OFF
Valaki mondja meg, hogyan kell az értesítést kikapcsolni?!
OFF

iMAC 20"

(#1047) Lacza


Lacza
senior tag

Azért ezt az oldalt egy szuszra végigolvasni(50 db#), hát nem sok mondanivaló volt benne :(
Lehet hogy 5letek kellenének amit valaki arra figyelmes el is olvas.
Szerintem nem rossz az egész, én legalábbis +ragadtam itt de sokan csak a ranglétrával vannak elfoglalva, és csak írják az 1re nagyobb hülyeségeket csak a számláló menjen már x fölé.
Ja tényleg ,mikor leszek már PH addikt?:C

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#1048) ebx


ebx
aktív tag

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=22579[/L] ben 2 db. 14-es hozzászolás van. + datum sem jo? (a második korábbi?)

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#1049) MaUser


MaUser
addikt

Hol keressem a keresést, mert nem tudok rákeresni, hogy mi történt eme funkcióval. :)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.