Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) samson


samson
tag

nem igazan ertem, miert akarjatok, hogy megjelenjen az emailcim a maga valosagos alakjaban: user@domain.com

ha valakinek gyakran irsz emailt, akkor egyszer kell beirni az email kliensedbe a cimet...

legkozelebb mar ott lesz benne!

(#452) Parci válasza samson (#450) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

írd meg nekem a .php kódot lécci, ami egy string inputból csinál egy képet ugyanarról a szövegről (lehetőleg ugyanolyan fonttal, mérettel, stb), majd miután megjelenítettem, eltünteti a fölöslegessé vált képet.

ha megcsinálod, beteszem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#453) samson válasza Parci (#452) üzenetére


samson
tag

na ez a a beszed!:)

par perc es kuldom

(#454) samson


samson
tag

mail elment

(#455) launcser


launcser
senior tag

na most tényleg kicseréltétek ezt az emailcimet cuccot?
elég gagyi lett igy
én megszoktam hogy rákattint juzer, rákattint mailcím, és már írom is
most fejtsem ki a pontokból meg kukacokból?
komolyan gondoltátok?

tütüü

(#456) samson válasza launcser (#455) üzenetére


samson
tag

nagyon remelem, hogy parci komolyan gondolta:)

te szeretsz spamet kapni?

(#457) launcser válasza samson (#456) üzenetére


launcser
senior tag

erre a címemre nem kaptam még spamet nagyon
meg ha jön heti 1-2 kitörlöm, 2 mp megkapni és kitörölni, vagy túllépni rajta max :)
de kibogozni a pontokból meg kukacokból a cimet, meg beírni az van 5-6 mp is :)

tütüü

(#458) samson válasza launcser (#455) üzenetére


samson
tag

>>én megszoktam hogy rákattint juzer, rákattint mailcím, és már írom is

hany emailt irsz igy naponta?

ismerosoknek irod? ebben az esetben az email kliensedben is benne van a cim mar, nem?

mindig kulonbozo embereknek irod? ha igen, akkor te is spammelsz?:))

(#459) launcser válasza samson (#458) üzenetére


launcser
senior tag

biztos benne van a listában, kb 400 név van benne
felének kb 1x irtam max mailt vagy 2x
onnan keressem ki? :)

tütüü

(#460) samson válasza launcser (#459) üzenetére


samson
tag

huhh, nehez eset vagy.

inkabb iszok egy sort:)

(#461) launcser válasza samson (#460) üzenetére


launcser
senior tag

tedd azt
:)
szerintem el kéne kódolni valahogy az emailcímeket, valami véletlen elkulcsolás módszerrel
mit szólsz hozzá? :)

tütüü

(#462) samson válasza launcser (#461) üzenetére


samson
tag

hehe:)
ez jo:)

(#463) biker


biker
nagyúr

sok spamet kapok, de delete...

amugy, pl externetnek küldtem pár mailt, de belefáradtam.

havi 100-200 levél, spamok, vírusok, és sz.nak rá.

de a legjobb a levlistájuk.

2003-ban is képtelen a y2k hibát kiküszöbölni, és vannak levelek 2098-ból is... :DD
és nincs levél 2000-böl egy darab sem :DD

de nem érdekli öket...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#464) Elrood


Elrood
őstag

Látom megváltozott pár perccel ezelőtt a Prohardver! kép. Tetszik, de kicsit nagy lett. Eltolja a felső részt. (Bár sejtem , hogy dolgoztok az ügyön:) )

Javaslatom, hogy az E3 végeztével, hagyjátok a főoldalon a friss Hardwired-s hírek linkjeit.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#465) LukE válasza Elrood (#464) üzenetére


LukE
veterán

nem tolja el, de frissítsd az összes képet, néhány azonos néven maradt.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#466) Elrood válasza LukE (#465) üzenetére


Elrood
őstag

Az a fene Temporary Internet Files:)
Így már minden a helyén.

SPAM ügyhöz:
Az itt megadott emailomra nem jött eddig spam. Pedig már léteziklassan egy éve, de ezt ritkán adom meg máshol. Van egy másik emailom, az már több éve létezik, több helyen megadtam, de arra se jön spam, vírus néhány, és a nigériai levelek. (Ha freemail véd spam ellen akkor nem szóltam).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#467) TomLion válasza Elrood (#466) üzenetére


TomLion
tag

Csatlakoznék, de szerintem a freemail ''nem véd spam ellen''

''Jobb ma egy XP mint holnap egy Duron''

(#468) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Nekem is freemailem van, jön is a spam&vírus 1000-el (bár nem hiszem hogy innen, inkább csak a ''freemail véd a...'' miatt írom), de mit lehet tenni? Törölni kell oszt' kész :(

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#469) samson


samson
tag

lehet, hogy egyes spammelok nem latnak bizniszt egy ''.hu''-s cimben...

ki tudja, ez csak egy feltetelezes.

nekem ''.com''-os, es kapok egy par spamet.

hogy ennek az oka a prohardver, vagy mas levlistak, azt nem tudom, de nem is nagyon lenyeges szerintem. Ha a PH ''jol'' jeleniti meg az emailcimeket, akkor a PH nem lesz tobbet az oka:), es a lenyeg.

(#470) Sanya


Sanya
nagyúr

Azlenne a legjobb, ha csak miután beléptél, azután kérhetnél le infot a másikról...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#471) up válasza launcser (#461) üzenetére


up
senior tag

Egypár helyen úgy csinálják, hogy a @-ot átalakítják valami másra, pl akarki_at_freemail.hu. Ezt gondolom nem szűri pár címgyűjtő. De lehetne más is, lehetőleg egyedi, a prohardverre csak nem írnak külön szoftvert! :t Csak kicsi kellemetlenség szerintem, ha be kell gépelni, vagy kopipészt után ki kell cserélni azt a pár karaktert...

(#472) localhost válasza up (#471) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És most mit látsz az adataimnál?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#473) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

Az új logótól szétesett kicsit a felső rész dizájnja :)
Viszont a logó meg a szöveg bejön

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#474) up válasza localhost (#472) üzenetére


up
senior tag

O.K. :)

(#475) Cathfaern válasza GeorgeTerror (#473) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

(#465) ;]

(#476) róland válasza samson (#469) üzenetére


róland
veterán

Bocs! készits magadnak egy freemail-es postafiókot és onnan forward-dal továbbitasd a leveleidet a régire. Itt a PH!-n meg megadod a freemail-es cimed.

Ez is egy megoldása a problémának, és emeiatt nem kell több száz emberrel kitolni.


:))

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#477) samson válasza róland (#476) üzenetére


samson
tag

kitolas tobb szaz emberrel?

micsoda???

az, hogy 20 karaktert beirsz az email kliensedbe? 1-szer! csak 1-szer kell beirni!
felteve, hogy vmi intelligensebb klienst hasznalsz. gondolom, hogy nem

''telnet szervernev 25
HELO.

etc...''

-vel irod a leveleidet...

egyebkent en feladom, nem irok erveket tobbet...ugy latom felesleges.

majd a hazigazdak meg eldontik, hogy mi legyen.

udv

(#478) samson válasza róland (#476) üzenetére


samson
tag

tegyuk fel, hogy MA nem kapsz spamet a freemailes cimedre, vagy akarmilyen .hu-s cimre.

mi a garancia, hogy HOLNAP sem fogsz?

(#479) róland válasza samson (#478) üzenetére


róland
veterán

Eddig megúsztam a nagyobb SPAM áradatot. De épp emiatt a fontosabb levelezésemet, nem olyan címről intézem, ahol kitenném magamat a ''rosszindulatú'' leveleknek.

Elég sok ingyenes levelezőrendszer működik. Szerintem regisztrálj azoknál és azt használd, ha a SPAM-től tartasz. Ha többször elönti a SPAM-áradat azt a postafiókodat, akkor regisztrálsz egy másikat, máshol, itt meg javítod az elérhetőségedet. Akivel pedig fontos levelezést folytattál, annk küldesz egy mailt, hogy mi az új címed.

Hát ennyit a levelezésről. :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#480) launcser válasza samson (#477) üzenetére


launcser
senior tag

cymenként 20 karakter :)
jó mind1, megtörtént már
nemhiszem hogy vissza lesz cserélve
de kéne valami jobb megoldást találni

tütüü

(#481) samson válasza róland (#479) üzenetére


samson
tag

ertelek en mit mondasz, es nem olyan nagy hulyeseg, de a spam ellen nem ugy kell vedekezni, hogy mindig regisztralsz uj emailcimet.

itt most nem az en spam-jeimrol van szo.

amit te mondasz az csak a tuneti kezeles.

amit en mondok, az pedig megakadalyozna a spamet a PH-n keresztul.


hogy melyik a jobb, az mar filozofia.

eleve azt is mondhatnad, hogy hasznaljak spam filtert a levelkliensemben. Nos, ez is csak tuneti kezeles.

(#482) róland válasza samson (#481) üzenetére


róland
veterán

Csak egy biztonságtechnikai példa:

Biztonságtechnikával komolyan foglalkozó szakemberek rég feladták azt a nézetet, hogy létezik feltörhetetlen zár (itt széles értelemben). Jelen álláspontjuk az, hogy annyira kell megnehezíteni a bejutást, hogy már ne érje meg a megszerezhető haszon.

Szerintem a SPAM ellen is így kell védekezni.

Én nem vetem el a Te megoldásod, én amúgy is saját web-es lebelezőt használok, tehát legelső alkalommal át kell írnom a címet, mert egy rákattintással az Outlook nyílik meg, de nem azt akarom használni.

Felvetem, hogy lehetne valami belső levelezőrendszert is kialakítani, szerintem megoldható, hogy az oda küldött leveleket a rendszer továbbküldje az általad megadott e-mail címre, ami nem lenne nyilvános.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#483) róland válasza róland (#482) üzenetére


róland
veterán

Tudom, az utolsó gondolatommal vitatkozni fogtok, hogy így meg hogy írjunk egymásnak e-mailt, ha más ügyben akarunk segítséget kérni és nem tudjuk. De ezt már mindenkire rábízom, hogy maga oldja meg. :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#484) samson válasza róland (#483) üzenetére


samson
tag

ja.

a belso emailezo rendszerre inkabb nem mondok semmit:)
szerintem a PH nem egy email-szolgaltato:)

vegulis kozos nevezore jutottunk:

-a PH-nak is el kell kovetni mindent, hogy rajta keresztul ne szerezzenek meg emailcimeket
-s a felhasznalonak meg szinten vedekeznie kell a spam ellen ugy, ahogyan o akar...direkt erre a celre letrehozott emailcim, spam-filter, etc...de ezek egyeni szoc. problemak, nem tartozik a PH-ra.

udv

(#485) biker


biker
nagyúr

hi parci!

...va jó, és szép az uj logo, de szétcsuszik a fejléc...
és kilóg a széle...

de ha lehet, maradjon... :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#486) biker


biker
nagyúr

és a főoldal, cikkek, hírek, stb gomb-képek is keverednek. hol ujdesign, hol régi.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#487) biker


biker
nagyúr

előző kettő visszavonva...

kérdezzük meg az IE fejlesztőktől, hogy ha ezt beleírtad a lapba:
<meta http-equiv=''pragma'' content=''no-cache''>
<meta http-equiv=''cache-control'' content=''no-cache''>
akkor miért keres a cache-emben bármit is...

bocsesz.
tegnap éjjel jöttem meg olaszból, és elég fura kép fogadott itt... :D

szóval sirály...
ie meg.......be

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#488) Ra3


Ra3
őstag

a spamos témához csak annyit mióta a itt lecserélték az emailcim formátumot nem kapok napi 8-10 levelet ami mehetne egyből a kukába...szoval szerintem igenis pozitiv a dolog, és van értelme.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#489) samson válasza Ra3 (#488) üzenetére


samson
tag

vegre valaki!!!

egyebkent en is kevesebbet kapok

(#490) biker


biker
nagyúr

szerintem meg ugyanannyit kell kapjál, mert le vannak azoknál a robotknál tárolva a címek, és csak ujakat keres mindíg, tehát ahol egyszer megtaláltak, onnan továbbra is kapni fogsz. :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#491) samson válasza biker (#490) üzenetére


samson
tag


kevesebbet kapok az teny:)


egy par adatbazisban benne vagyok az biztos, de hogy milyen szisztema szerint spammelnek, azt ki tudja?:)

ha valaszolsz a spam-re, akkor biztos nem hagynak beken, de ha nem?

(#492) biker válasza samson (#491) üzenetére


biker
nagyúr

én mindet törlöm, csak ami biztos, hogy nem robottól jött, arra küldök egy kedves választ...

néha lehet tudni, hogy robottól jött-e, vagy sem...
azokra durvulni szoktam...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#493) tomcs válasza samson (#491) üzenetére


tomcs
őstag

akkoris az en moccerem a tuti :) vodamail jo hogy le7 regisztralni 5 kulonbozo aliast, a normalisat nem irom be sehova botoknak meg ritkan van ennyi kreativitasuk hogy kitalaljak :)

(#494) rii


rii
nagyúr

nem lehetne megadni, hogy milyen széles legyen a topic szélessége ...? mongyuk asszem most szerintem 800 széles.... nem lehetne egyénenként megadni, hogy milyen széles lehessen, 1024? apszolút nem látok rá erre a cuccosra, csak hogy PHP-ben van, de többet, nem nagyon összetett biztos....
szo: 1. levelet küldeni minden regisztrácijóhoz
szo: 2. 1024 széles is lehessen....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#495) Sanya


Sanya
nagyúr

ja és az egy év után aki nem jelentkezik be, annak törlődjön a regisztrációja...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#496) Sanya válasza tomcs (#493) üzenetére


Sanya
nagyúr

csá tomcs

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#497) rii válasza rii (#494) üzenetére


rii
nagyúr

aszonta valaki, hogy túl sok értelmetlen nevű topic nyílik, pölö : mit mér, segiccsetek .... akor a HAZIGASZDA felajánlana neki pár lehetséges formát .... de egy POPUP szerintem is jó lenne, megy egy E-MAIL :-/

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#498) samson válasza rii (#497) üzenetére


samson
tag

egy dekodolot is mellekeljel legkozelebb

(#499) biker válasza rii (#497) üzenetére


biker
nagyúr

áruld már el, te szándékosan írsz így???

1-2 alkalommal, poénból oké, de hogy csak betűzve lehessne megérteni, az már durva.
folyamatosan így írsz...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#500) #34929152


#34929152
törölt tag

Sziasztok!

Csak két aprócska megjegyzést szeretnék tenni. A logó szövegét megváltoztattátok, viszont a forrásban még mindig az előző van, szóval ha fölé viszem ez egeret, akkor még a régit írja ki. Bár végülis nekem mindegy, csak gondoltam, szólok :) (Mielőtt bárki nekemesne, hogy b+ ürítsd a cache-t, szeretném közölni, hogy megtörtént...)
A másik, hogy örömmel láttam tegnap, hogy szét lett szedve a videokártyák/monitorok témakör, sőt lett egy multimédia is. Külön hálózat témakör nem lesz, gyerekek? Vagy ez nagyon nem fér bele egy hardveroldal arculatába?

Köszi, hogy meghallgattatok, csak ennyit szerettem volna mondani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.