Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Vaze


Vaze
őstag

Kalandor ere csak azt tom irni hogy hasznald a Kedvencek fulecsket az explorerben enis azt teszem:)))

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#202) Vaze


Vaze
őstag

amugy tok jo ez a topic sok a jo kitalacio az ujitashoz de az a gaz hogy hiaba firkaltok (firkalunk) ide nemvalosulmeg belole semmi pedig olyan jo otletek vanak hogycsak nah:)))

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#203) KovacsUr válasza Vaze (#202) üzenetére


KovacsUr
addikt

Lásd #192... Nincs idő javígatni apró hibákat, készül az új verzió... Alig várom :DD

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#204) localhost válasza KovacsUr (#203) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Gyere légyszíves a trefort-ra :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#205) róland válasza The_Tom (#198) üzenetére


róland
veterán

Ilyen nálam is előfordult már. Igazán megnézhetnék. Úgy vettem észre, akkor csinál ilyet, ha épp ketten vagy többen akartok egyszerre elküldeni hozzászólást. Szerintem amíg az egyiket nem dolgozza fel, addig nem érkezteti a másikat. Én ilyenkor egyet visszalépek és elküldöm az ott lévő megírt hozzászólást újra. Így működik. :DD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#206) Hequila


Hequila
őstag

Egy ötlet:
Láttam már egy halom kúler tesztjét itt a ph! -n, de vga coolerét nem. Lehet, hogy azt nehezebb tesztelni (sőtt, biztos), de szerintem megérné a fáradtságot.
Hajrá!

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#207) up válasza Panther (#188) üzenetére


up
senior tag

Abszolút egyetértek. Ezzel az Indexet is lepipálná a PH! (Ott ugye csak választható kedvencek van, ami szintén nem rossz, de másra való.) Hajrá házigazdák! :)

(#208) up


up
senior tag

Ma a friss topicokat nézve még egy ötlet:
Kiírhatná az új téma modul, hogy
a) használják a keresőt, mert jó eséllyel ötvenszer átbeszéltük a kérdést
b) legyen információ a topic címben a probléma mibenlétére utalva, ne csak ''valaki segíccsen!'' rikoltás az éjszakába, hanem pl. ''bx-es lap nem látja az sdramot''

mindez mondjuk 50-100 hozzászólás alatt, ha addig nem tanulja meg az ember, akkor már olyan mindegy... :)

(#209) Panther válasza up (#208) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az utolsó mondattal együtt tényleg nagyon jó ötlet! Ja, és örülök hogy neked is tetszik az enyém :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#210) up válasza Panther (#209) üzenetére


up
senior tag

Mi az, hogy tetszik! Tőled függetlenül is megszületett, aztán mikor jöttem írni, láttam, hogy már szerepel! :) Nagyon egy húron pendülünk! És ráadásul az A4 az egyik kedvenc verdám :D:D:D.

(#211) zsborbas


zsborbas
aktív tag

Nekem is lenne egy építő javaslatom:
Ugye van lehetőség értesítést kérni ha hozzászólnak egy témához. Az a probléma (?) vele hogy akkor is küld értesítést ha saját magam írok az adott topicba új hozzászólást.

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#212) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Nagy Testvér figyel, igyexem logolni az igényeket, és amit lehet beépíteni az R3-ba.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#213) joghurt


joghurt
addikt

Ha már R3: nem lehetne megoldani, hogy a hozzászólások számától függõ titulust (''fanatikus tag'' stb.) néhány lehetõség közül választani lehessen?

Én most ugye ''lelkes újonc'' vagyok, ami kicsit derogál. Lelkes sem vagyok :DD , újonc sem szakmai, sem ProHardveres vonatkozásban. Legfeljebb keveset pofázok ide fölöslegesen ilyen ''Szerintem is!'' vagy ''Az egyik haverom ismerõse azt hallotta, hogy...''-stílusú hozzászólásokat. :t Mennyivel jobban hangzana például az, hogy ''kisnyugdíjas''? :P

A tej élet, erő, egészség.

(#214) Parci válasza joghurt (#213) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Szerintem ha sem lelkes, sem újonc nem vagy, akkor ne foglalkozz ezzel az egész minősítgetősdivel. De, picit beszélgetsz valakivel, és máris kvázi-tag leszel :P.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#215) joghurt válasza Parci (#214) üzenetére


joghurt
addikt

Beszélgessek magamban? Nyomjam tele hülyeséggel a Viccrovatot? Ááá...

A tej élet, erő, egészség.

(#216) KovacsUr válasza joghurt (#213) üzenetére


KovacsUr
addikt

...vagy esetleg ki lehessen kapcsolni a titulus megjelenítését, ha tényleg van erre tömegigény :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#217) joghurt válasza KovacsUr (#216) üzenetére


joghurt
addikt

Csak a ''lelkes újonc'' kifejezést tartottam röhejesnek. Ha ismernél, szerintem te is. :)) De az ilyen off-okkal majd csak elérem valamikor az õstagságot... :t

Egyébiránt arra a korábbi felvetésemre még nem reagált senki sem, hogy ha a téma címében idézõjelet ad meg valaki, akkor kicsit hülyeség fog megjelenni a témalistás legördülõ menüben. Az idézõjel környékén jön egy téglalap karakter - mintha valamilyen memóriaszemétbe futnánk bele -, a mögötte levõ szöveg meg hiányzik. Bugos a parser. :t:t:t

A tej élet, erő, egészség.

(#218) joghurt


joghurt
addikt

Ja. Csak nem hagy nyugodni a dolog. Szóval. Van például olyan, mint az [L]http://www.experts-exchange.com/[/L]. Ott fel lehet tenni kérdéseket az ügyes-bajos dolgokról, és a sok okos ember meg válaszol rá. (Eddig olyasmi a dolog, mint itt.) Viszont. Ott a kérdés feltevõje a probléma sikeres megoldása esetén ad egy pirospontot annak, aki végül is segített neki. És így az adott felhasználóról le lehet kérdezni, hogy mennyire használható, amiket ír, illetve adott témakörben kik az igazi szakértõk. És talán kevesebb az ''installáld újra a Windowsodat, az biztosan megoldja''-típusú ''segítség''.

A tej élet, erő, egészség.

(#219) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Azt javítsátok már ki légyszi, hogy a hírek alatt ha éppen 6 hozzászólás van, akkor ne jelenjen már meg a [+] További hozzászólások megtekintése a fórumban... link alul! Csak nem egy olyan nehezen fellelhető vagy javítható hiba! :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#220) J.J. András válasza LordX (#4) üzenetére


J.J. András
őstag

:)))

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#221) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Tudom már jópárszor le lett írva, de nem árt ha ismételjük: nagyon jó lenne, ha lenne egy olyan link, ahol azok a topicok lennének amikben az utóbbi X napban írtam. (Néha nagyon megtudok lepődni, hogy milyen topicokban látom vissza magamat :D Persze mindezt, jobb esetben, 1-2 héttel az írás után :()

Másik ötlet:
Nem értek a weblapkészítéshez, így nem tudom mennyire megvalósítható:
Nem lehetne így megírni a fórumot, hogy ha egymás után teljesen megegyező karakterekkel rendelekző, x számú üzenet érkezik egy topicba, akkor abból x-1-et töröljön, és csak 1-et írjon ki?

(#222) Panther válasza Cathfaern (#221) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Na az sem rossz ötlet.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#223) supercow


supercow
őstag

Nem éppen fejlesztési dologról lenne szó, de javasolnám a Fórumok közé felvenni egy ''Internet és hálózat'' című csoportot, oda mehetne az összes ''ADSL megosztás'', meg ''XP hálózati beállítások'', meg ''Melyik tűzfalat telepítsem'', ''Hülye szolgáltató'' stb., tehát minden ami internettel és adatátvitellel foglalkozik. Mert most minden az Egyéb hardverek vagy a Szoftverek közé kerül, és csak a keresővel lehet felkutatni egy nettel foglalkozó topikot.
Persze ha nem nagy probléma :)

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#224) joghurt


joghurt
addikt

Most és azonnal követelem :), hogy lehessen formázott szöveget is beadni. Vagy úgy, hogy az egész hozzászólásom úgy jelenjen meg, mint ahogy beírom (<PRE>), vagy legyen pl. [P]blabla[/P], amiből <TT>blabla</TT> lehetne.

Hülye engine széttúrta a gyönyörűen berajzolt ASCII-art kapcsolási rajzomat. :O

A tej élet, erő, egészség.

(#225) nap válasza Cathfaern (#221) üzenetére


nap
addikt

En is csatlakoznek ehhez a javaslathoz, mert vannak olyan topikok, amelyikhez hozzaszoltam, es erdekel, hogy mik az ujabb fejlemenyek, de mar az aktiv temak kozul is kifutott, es nem emlekszem a topik cimere. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#226) Vaze


Vaze
őstag

nekem nagyonis tetszet mikor a nevem alat a lelkes ujonc volt:DD
megtisztelve ereztem magam hogy ittlehetek hehe

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#227) biker


biker
nagyúr

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=12294&start=0#msg37[/L]
[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=12294&start=0#msg33[/L]

ezeket ajánlanám fel ismételten!

máshol tettem fel öket, sajna.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#228) localhost válasza biker (#227) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Köszönöm Biker, ez igy nagyon korrekt megoldás! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#229) biker válasza localhost (#228) üzenetére


biker
nagyúr

köszönöm hogy linkké tetted!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#230) Clark válasza supercow (#223) üzenetére


Clark
tag

Egyetértek. Ez már nekem is kellett volna. :P

(#231) dearbear


dearbear
tag

Válasz a [L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=12294[/L] #41 -re.
Parci!

Szerintem ahogy mondod nem lehet megúszni, hogy ne jöjjenek a floodolók/ökörködők, de a floodolás/ökörködés méretei biztosan kisebbek lennének, a minősítési rendszer eltörlése után. Hisz most elég sok ember már csak azért is beleszól egy fórumba, hogy hurrá tag lettem. Megvallom őszintén ugyan legtöbbször én csak olvasom a fórumot, de nem nagyon érdekel, hogy ki mikor milyen kategóriába kerül, úgyis tudom, hogy kitől kb mire számíthatok.

Bye!

To develop or not to develop that is the question.

(#232) tomcs válasza CsendPenge (#108) üzenetére


tomcs
őstag

en meg azt mondom ne legyen popup. ha megis uj ablakot akarsz az 1 shift-el megoldhato viszont hogy veszem ra idiota bongeszot hogy NE uj ablakban nyissa...

(#233) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Ahogy a mai napon idetévedtem, azt vettem észre, hogy történt egy-két változás. Az egyik dolog, hogy kicsit másképp van kijelezve az ''új fórumtémák''. Nekem a régi jobban tetszett, de ebbe nem halok bele. Viszont z új reklámhasábba igen :(

(#234) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Azt hiszem, itt valami gáz van... Egyszercsak belassult nagyon az oldal, aztán meg be voltam lépve, mint 'Nimrod', valami összekeveredhetett nagyon

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#235) khalox válasza Cathfaern (#233) üzenetére


khalox
őstag

Ha nem teccik, kilőheted, nekem sikerült... így nem kell bámulni,ahogy összevissza villog. Mindig idegesítenek.

(#236) Protoss


Protoss
senior tag

Hali!

bocs lehet, hogy volt

Nem lehetne meg oldani, hogy több mint egy hozzászólást lássank, ha újat irok (+ ablak nélkül)

Üdv

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#237) Nimrod válasza KovacsUr (#234) üzenetére


Nimrod
addikt

Én meg mint KovacsUr...???

(#238) Parci válasza Cathfaern (#233) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

A Fotexnetes banner egy két hetes tesztidőszakra ment fel, szívességet teszünk. Amúgy nem lesz itt (hacsak nem fizetik ki a gatyájukat is), mert a sima konstrukciójuk marha rossz. Ergo: ki fog pörögni örökre.

A bal hasábban lévő Minolta szintén ilyen: egy régi szerződés kapcsán született, egyébként a bannerek a jobb hasábban lesznek. Szintén 2 hét.

Szori.

KovacsUr: nemtom, mi lehetett a hiba, gondolom valami csillagok együttállása, vagy ilyesmi.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#239) Nimrod válasza Parci (#238) üzenetére


Nimrod
addikt

Nálam is ez volt a hiba.

(#240) Shim


Shim
őstag

Felvetődött, hogy kéne felhasználói szavasásokat (pollokat) csinálni/engedélyezni. (alapötlet Kovácsur)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#241) BRAAJEN


BRAAJEN
tag

Nem lehetne topikot kiszavazni?
Ha többen (szigorúan egyszer !), nemmel szavaznak.

''Alvéjz luk on dö brájt szájd of lájf''

(#242) KovacsUr válasza Shim (#240) üzenetére


KovacsUr
addikt

(Nem: alapötlet Nimrod, én csak megpróbáltam javaslatot tenni a spam csökkentésére :D)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#243) karyo


karyo
senior tag

Digitális fényképezőgép tesztet akarok! :))

Enjoy the silence.

(#244) hungeek válasza karyo (#243) üzenetére


hungeek
senior tag

jaja, lehetne tesztelni a különböző árkategóriájú digi fényképezőket, mondjuk árkategóriánként 4-5-öt!
tök yó lenne.......

meg esetleg dvd író teszt

(#245) karyo


karyo
senior tag

webkamera+mikrofon teszt mivel sokan vagyunk messenger felhasználók.

Enjoy the silence.

(#246) karyo


karyo
senior tag

külső, usb-s hdd kertekről sem láttam sehol leírást, talán ezekről is mehetne valami cikkféle.

Enjoy the silence.

(#247) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

az nem olyan eccerű.. :)

az indexnek van digitcam-es melléklete, a téma tehát egyelőre digicam.index.hu-s territórium.. vagy vmi ilyesmi.. :)

cantante di sampietrini

(#248) localhost válasza karyo (#246) üzenetére


localhost
Közösségépítő

karyo Barátom, talán leülhetnél és átgondolhatnád mi mindent szeretnél! :)
Azután az egész listát elküldheted ide.
De hogy soronként? Hmmm. :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#249) Cathfaern válasza keopsz (#247) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Van megoldás: a cikk elejére oda kell írni, hogy:
''bár létezik az index-nek is digitcam-es melléklete, azonban mi most hardveres szemlélettel nézünk a digitális gépekre'' :))

Egyébként a szavazásról jut eszembe: jó lenne, ha lehetne szavazni, hogy mi legyen a következő ''nagy'' cikk.

(#250) karyo válasza localhost (#248) üzenetére


karyo
senior tag

hehe:) az a baj hogy egyenként jutnak eszembe a dolgok, de megfogadom a javslatod és legközelebb akkor irok ha több kívánságom is lesz :)

Enjoy the silence.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.