Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) rudi


rudi
nagyúr

Elnézést ha már elhangzott a kérésem de nem olvastam végig az egész topicot.

Szóval: ha az ember fia beleszól pár témána és kipipálja az íméles értesítést hogy értesüljön a változásokról akkor ugye minden hozzászólásnál kap egy kedves levelet hogy valami történt. Ez így szép is meg jó is de ha mondjuk 2 nap után megnézem a postaládámat hogy az aktívabban követett témákban van-e változás akkor látok 40-50 levelet 4-5 topicból. A levelekről csak akkor derül ki hogy melyik témáról informál amikor megtekintem. Dial-upról ez eléggé nehézkes.

A kérésem/javaslatom a következő: lehetne valahogy már a levél címében jelezni hogy melyik témához tartozik, hogy ne kelljen mindet, csak az elsőt megnézni az adott témában (abból úgyis meglátom a további reagálásokat). Így a feleslegessé vált értesítőket olvasás nélkül törölhetni lehetne.

Tudom most jönnek majd az okosok hogy használjak levelezőproggit mert az gyorsan letölt mindent vagy rakjam a kedvencek közé a kívánt témákat meg hasonlóak. De aki ilyen komoly fórumot tud üzemeltetni annak (remélem) nem gond megfelelni a kérésemnek.

köszi.

Ja még valami ha jön az infó hogy 768adik hozzászólás jött akkor nem lehetne hogy az az oldal töltődjön be ahol a 768adik comment van és nem az első?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.