Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14838) bippeti válasza Argos (#14837) üzenetére


bippeti
tag

Szia,
Ha az első bekezdés lenne az A verzió, mint önmagában működő megoldás, akkor az nem jó, próbáld meg ebben a topic-ban az én nevemre keresve. Találatként csak az jelenik meg, amit én tettem fel, ahol a nevem a "címzettként" szerepel, az nem... Egyébként, ha a címzettest is figyelné és megjelenítené, az sem azt hozná, ami felmerült, hanem minden hozzászólásomat, de nem ez a cél.

A B verziót nem teljesen értem.... De lehet, hogy nem teljesen voltam érthető, megpróbálok egy példát:

Valaki arról kérdez, hogy "a lidl-ben kapható csipkés bugyi szorítja-e a farpofámat, ha fordítva veszem fel". Erre érkezik rengeteg válasz, pl.
"igen"
"nem"
"csak, ha a kardigánra húzod"
Na már most ez az utolsó infó 50 oldallal arrébb érkezett, de ugye magában a válaszokban sem csipke, sem lidl nem szerepel, ezért azokra hiába keresünk most, nem jelennek meg a válaszok. 50 oldalt végigböngészni Ctrl-F-fel azért izgalmas kihívás...
Illetve tök jó lenne, ha egy oldalon láthatnám mindenki véleményét az adott kérdéssel kapcsolatban és közben semmi mást pl. az atomsugárzással kapcsolatban...

Vissza a válaszodra: a jelenlegi helyzetben én sem tudok jobbat mondani, mint amit írtál, de azt túlzásnak érzem, hogy most megoldható a dolog...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.