Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-25 10:20:57

LOGOUT.hu

JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9043) lafaty80 válasza martonx (#9042) üzenetére


lafaty80
őstag

Ok, értem.

Checkmarx integrates automated software security technologies into DevOps
A probléma, ami most kezdte el csak zavarni a rendszert: DOM-based vulnerabilities

jsfiddle a kódot most dobtam össze (ne a szerkezetét nézzétek :D ), illetve a stackoverflow-ról szedtem egy escapeHTML megoldást, próbaképpen...
"data" lesz amit visszakapok, ez lehet ilyen formában, vagy json-ba ágyazva, igazából mindegy, ezért ezt használtam.

Most nálam a sima .append van beállítva erre checkmarx ezt mondja nekem: "The application's $.post embeds untrusted data in the generated output with append"

Sajnos legtöbb esetben csak url címre és sima string-re találok megoldást, az én verziómra nem.
Az a hab a tortán, hogy konkrét megoldási lehetőséget sem ajánl fel checkmarx, csak a sebezhetőséget írja le, tehát nem tudom milyen módon tudnám a számára elfogadható megoldást megcsinálni :)

Bár nem fontos szerintem a program php-s, és a $.post() is egy php-t hív meg, onnan jön vissza az eredmény(data) ide.

Remélem így elég lesz/lehet :D
:R

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.