Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....
- bambano: Bambanő háza tája
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
B.i.L
senior tag
válasz
Hack3er
#44691
üzenetére
Ne érts félre,azért használom keveset,mert itt HA-n vettem egy nagyon olcsó tok+üvegfólia kombót…így értelemszerűen amikor hurcibálom,nem kell külön bill,és hidd el mindennap jön velem.A toll meg,hát megvettem,de idő hiányában nem tudom kihasználni. Ennyi. (Eladni meg nem szeretném,nem is akarom)

Ui.: most vettem MacbookPro M1 - és a képet vezeték nélkül ki tudom küldeni a tv-re - ipadpróra…kíválóan működik. Sonoma rendszer. Az ipadpró meg jön velem - pont
-
-
válasz
Hack3er
#44708
üzenetére
Én kb egy évig próbálkoztam egér+billentyűzet használatával az ipad-en, nem mondom azt, hogy nem volt jó, de nekem nem tudta kiváltani a laptopot. Fórumozás, egyszerűbb e-mailezés (csatolmányok nélkül), irodai feladatok egy része rendben volt, de office appok nem olyanok, nem esnek úgy kézre. Hozzáteszem, szerintem a táblagép esetén ez a használat egy kicsit olyan is, hogy nem erre találták ki, csak erre is jó esetleg.
"Az egeres navigáláshoz nem árt egy magic trackpad"
Ilyenem nincs, de beleütköztem olyan dolgokba, teljesen egyszerű hétköznapi dolgok, amiket nem tudok megcsinálni egérrel, kell hozzá az érintőkijelző. Ilyen a gyári naptár appban az oldalra scrollozás, nem tudok benne hetet váltani mert nincs <> gomb és a gomb lenyomva tartása és húzás nem működik.
Én ma már úgy használom az ipad-et leginkább, hogy vagy olvasok rajta (Könyvek app), vagy a laptop mellett, és a laptop egerét és billentyűzetét használom rajta a Sidecar-ral. Így egész jó, pl. tud rajta futni a naptár, vagy tudok rajta nézni valami dokumentumot, és írni egy másikban a laptopon.
-
kurion
senior tag
válasz
Hack3er
#44701
üzenetére
Beállítja a rendszer felbontáson, a Mac is ezt csinálja. Amúgy olyan furán szetcsúszottnak nézne ki.
Én ha néha használom külső monitoron akkor egy Lonovo Thinkvisiont hasznalok, mert abba be van építve az usb hub.
StageManagert pedig alapból is használok, mert a 17es OS-el sokkal használhatóbb lett.
Új hozzászólás Aktív témák
- iPad Pro M4 11" 256GB wifi+ cellular 2028.10.30. Apple jótállás
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Galaxy Tab S9 128GB Wifi tablet garanciával hibátlan működéssel
- iPad 10, 64 GB, cellular, 119.000.-
- VADIÚJ Microsoft Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 256GB Tüzes Ezüst gar:2028.02.09.
- Apple Pencil Pro hibátlan 2027.10.28.Alza jótállás
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- NEO-t vennél? NE TEDD!!! KÉSZLETKISÖPRÉSI UltraAkcióóó! Air M4 16GB 512GB Garancia - több színben!
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
- Honor X7b / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
tippet
használjtátok úgy, ahogy kell
A tok a fólia és a pencil.
