Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-07-31 10:46:22

LOGOUT.hu

Interneteléréssel kapcsolatos problémak topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) hesitater


hesitater
csendes tag

Sziasztok.

Az lenne a problémám, hogy pár hete váltottunk Externetről T-Home-ra és gyakorlatilag azóta egyfolytában szakadozik a kapcsolat. Van úgy, hogy pár órán keresztül 4-5 percenként. Aztán napokig megyeget, de egyszer csak megint elkezdi.

Mi lehet a gond? Előre is kösz.

A.

(#202) kokszi75 válasza hesitater (#201) üzenetére


kokszi75
csendes tag

Szia!Sebesség maradt,vagy gyorsabb lett?A gyorsabb netek kevesebb vonali tartalékkal rendelkeznek.Átfedés volt,vagy a meglévő helyére adták ki a vonalat?Esetleg maradt minden csak szolgáltató váltás volt?Kicsit több részlet kellene.

(#203) Apenta17


Apenta17
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni?
Az lenne a problémám ,hogy 3 gépünk van 10 megás internet és amikor csak én játszok akkor nincs probléma a nettel de ha valaki bekapcsolja a másik 2 gépet vagy csak egyet akkor már elkezdek pingelni nem tudok játszani nem tudok videókat nézni neten mert lassu megáll stb....
Azon gondolkodtam hogy van e olyan megoldás hogy elosszuk a gépet között a megákat tehát hogy ha valaki tölt mondjuk akkor én nem fogok laggolni mert csak 4 mega az amivel tölthet vagy valami ilyesmi. Nem értek a nethez azért fogalmazok így. Aki tud segíteni annak megköszönném

(#204) janii_l0l


janii_l0l
csendes tag

hi,

nekem olyan problemam lenne, hogy egyre inkabb no a pingem, tehat a download, upload az jo, csak pl kihuzom a netkabelt a gepbol es ujra bedugom, akkor kb 10-15 percig OK a pingem, aztan elkezd noni, es teljesen jatszhatatlanok lesznek a netes jatekok. valaki tudja mi lehet a baj?

(#205) scott_free


scott_free
senior tag

hali,

nálatok sem jön be az argep.hu oldal? én pár nap óta nem tudom elérni. :F

(#206) localhost válasza scott_free (#205) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De bejön.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#207) Gubek-Einste válasza scott_free (#205) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Simán bejön.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#208) scott_free


scott_free
senior tag

na fasza:
"This problem occurs when viewing the same site over a router from more that one computer or application at the same time for a period of time. This activates something in the server software that puts your IP address on a so called "BAND LIST". Your web hosting company will not be able to correct it because they don't know what is going on because they can see that it is working fine from their point of view. "

vagyis a hülye argep.hu oldal valamiért tiltólistára tette a címemet - vagy az egész szolgáltatóét?

ezen keresztül nálam is megy: proxify.com

vajon meddig tarthat ez a tiltás? vagy írjak nekik? :F

(#209) scott_free válasza scott_free (#208) üzenetére


scott_free
senior tag

közben megszűnt a tiltás.

(#210) Totya23


Totya23
csendes tag

Sziasztok.
15 megás netem van, kb 2 hónapja lett bekötve. ment 5 hétig, de az utóbbi 3 hétben állandóan szakadozik, ha 8-9 mega fölé megy a letöltés. voltak is a t-comosok megnézni. de a hálózat is jó, meg a modem is amit próbára adtak... d-link dsl-360r. korábban is ezzel ment. de nem jó még mindig... olyat is mondtak hogy ha nem jó a földelés és mivel érzékenyek a modemek ilyen sebességnél, attól is szakadhat a net. de a földelésnél nem találtam hibát...
segítsen valaki! már nem tudom hogy mi a fene lehet a hiba. és ez föggetlen attól hogy routerrel megy van anélkül... :S

(#211) Gubek-Einste válasza Totya23 (#210) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Szerez egy ilyen D-Link DSL-321B modemet mivel a 15 megás netet (a leírtakból erre következtetek) sokkal jobban kezelik mint amit a szolgáltatók adnak, hátha ezzel megszűnik a probléma.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#212) Rodzsers


Rodzsers
csendes tag

Btel Business Telecom Kft! (A Trükkös Hanyag Internet Szolgáltató )

Én is vettem egy ilyen kütyüt. Kértem a céget, hogy jöjjenek ki és mérjék meg a helyszínen a térerőt illetve hogy oldják meg a felmerült technikai problémát. Erre a Btel nem hajlandó, amiről írásos panaszlevelemre adott válaszlevelükben tájékoztattak.
Jeleztem a Btel nek, hogy amennyiben nem tudják megoldani a problémát akkor vissza szeretném adni a készüléket és az előfizetést, mivel nem tudják biztosítani azt a szolgáltatást amit vállaltak.
Magával az internettel nem volt gond , kivéve a sebességet nem kaptam azt amire előfizettem 8mbit = átlag 0.12Kb/s
Kommunikációképtelen ügyfélszolgálati munkatársak, a számlázási rendszerük siralmas, megfelelő ügyfélkapcsolattartás hiánya, vezető beosztású személyek elérhetetlenek pl: ügyvezető,

NetWorx 5.0.5
Az internetes adatforgalmunkat méri grafikus kijelzővel vagy számkijelzéssel.
Telepítés után leül az óra mellé a tálcára és csendben, a háttérben regisztrálja a kimenő, illetve bejövő adatforgalmat. Nem csak azoknak hasznos akiknek korlátolt letöltésű internete van, mert sok hasznos funkcióval rendelkezik. Beállítható csak egy bizonyos időszakos mérésre de ezenkívül mérhetünk naponként vagy hetenként esetleg az adott hónapot végig de akár folyamatosan is. Nem csak ennyi a tudása. Pingelni lehet, sebességet mér, és pontos jelentést készít arról, hogy milyen programok vagy folyamatok csatlakoztak gépünkről a netre. Nagyon hasznos ha tudni akarjuk egy programról, hogy képes-e „hazatelefonálni”.

Aki nem rendelkezik korlátlan nettel annak mindenképp érdemes telepíteni, hiszen így nem lépi túl a korlátokat és beállítható az időbeni figyelmeztetés. Másnak is érdemes mert sok hasznos tevékenységet kisérhetünk figyelemmel.

(#213) zs-mate


zs-mate
tag

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni ezen az igen hideg reggelen:D

Adott volt a netem, juropnet ha érdekes, vezetékes, és volt 1 router 4 géppel, minden frankó volt.

De elromlott a router adaptere, semmi gond, maradt 1 szál net. Azonban ha dugdossuk egyik gépből a másikba(modemben cseréljük a szálakat) az én gépem nem működik. Hiába áramtalanítom a gépet modemet akármit, észleki hogy van net(nem a nincs bedugva üzenet) hanem tölt és azonosítást ír ki. Opr win7, többi gép megy win7el xpvel nemszámít. Kábelhiba se lehet ugyanis cserélgetés után minden gép jó nálam, enyém sehol se..

Kérlek segítsetek

(#214) cannibalbike


cannibalbike
csendes tag

hello. egy kis segítségre lenne szükségem. a probléma : internet van , az msn beis tud lépni és működik , azonban ha felmegyek az internetre , semmi oldal nemjön be.... explorer-t használok de crhomal is kiprobálta ,és úgysem jo . előre is köszönöm a választ.

(#215) smith81


smith81
csendes tag

Hasonló problémám van nekem is, mint az előttem felszólalónak.

Az én esetem: T-Com területen lakok / ADSL internetem van. Korábbi szolgáltatóm a Drávanet volt, semmi probléma nem volt velük. De a hűségidő lejárta után jelentősen megemelték a havidijat. Aláirhattam volna náluk még egy évre, azonban igy sem tudtak versenyképes árat adni.

Szünetmentes szolgáltatóváltással átmentem a Btelhez (Business Telecom). A szolgáltatóváltás zökkenőmentesen ment. De ezzel a Btellel a következő problémám van: az oldalak nagyon keservesen töltődnek be, vagy 10-szer rá kell frissiteni az oldalra, mire nagynehezen betöltődik. Különösen az emailszolgáltatókkal van gond. A Hotmailbe be se tudok lépni, a Yahoo Mail is nagyon lassan töltődik, a freemail egyáltalán nem, a freemail szimpla (nagyon lassan) mukodik, a Vaterat peldaul egyaltalan nem lehet megnezni.
Viszont a letöltések gyorsan (a dijcsomagomnak megfelelo sebesseggel) lejönnek.

Probaltam Explorerrel, Firefoxal, Chrome-al, de semmivel sem hasznalhato normalisan a böngészés. (egyébként XP-t használok)

Újrainditottam (áramtalanitottam) a modemet (D-Link DSL-360R), de nem segit. Ez a modem a Drávanettel hiba nélkül működött.

Összesen 3 laptoppal próbáltam ki ezt a netet, de mindhárom laptopnál ugyanazok voltak a tünetek:
BÖNGÉSZÉSRE ALKALMATLAN A NET
(skype jól használható, letöltések megfelelő sebességgel jönnek, speedtest.net oldal is a dijcsomagomnak megfelelo sebesseget hozza)

Mit csináljak?? Ráadásul 1 évre aláirtam a Btelhez, ugyhogy szabadulni sem egyszerű...

(#216) akoska23


akoska23
aktív tag

Hali segitsetek nekem. Két napja vettem észre hogy nagyon lassú a net letöltési sebesség 70-100 Kbyte feltöltési 3-5 Mbyte!! na ezt nem értem elvileg egy 3Mbyte letöltési sebességü netre van elöfizetve és ezek a sebességi adatok kicsit furcsák.(több sebességi tesztel nézve) 2 laptopon is mérve.Vajon mi lehet a baj? A net egy antennán keresztül jön routerrel van osztva wifin de még soha nem csinált ilyet.Segitsetek.. :R

Köszi

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#217) Honor41


Honor41
csendes tag

Nekem egy 10 Mbps-os internetem van azaz 10 megabit/sec. de a letöltéseknél csak maximum 130 Kb/sec.-ig megy fel. nem tudom mi lehet a baj. Talán az hogy 1GB az adatforgalom.NEM :(((

(#218) kisnyuszi123


kisnyuszi123
csendes tag

Üdv!

Miért van az, hogy az internet 1-2 évig tökéletesen megy, soha nem szakad meg aztán hirtelen elkezd szakadozni, lassulni időjárástól és napszaktól függetlenül? Ez volt nekem a UPC-nél és most a T-home-nál is. Erre ki küldtek egy szerelőt aki természetesen nem tudott rájönni a problémára. Ajánlották, hogy menjünk át másik csomagba ami természetesen drágább vagy rosszabb... De az új ügyfeleknek meg hatalmas kedvezményeket adnak és nekik szinte ingyen van a net.... Nem értem ezt az egészet. Miért jó ez nekik?

(#219) Hannibal Bac


Hannibal Bac
csendes tag

Sziasztok!
Boldog Új Évet Kívánok!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Lényeg ,hogy időnként elmegy az internet kapcsolatom. Ez napi rendszeress0éget jelent.kb 1-2 perc átlagban aztán mintha misem történt volna megy minden tovább Szolgáltató azt mondja ők nem érzékelnek ilyen hibát Tehát a gép okozhat ilyen hibát vagy kábel probléma vagy valami más? Másfél hónapja kínlódom ezzel a gonddal. Hoztam másik gépet, de 100% -ban nem tudtam kizárni, hogy a kábellel nincs gond mert csak 1-2 órát tudtam próbálni és bár addig ment minden rendesen, de mivel nem percenként léptem más és más oldalra lehet, hogy csak pont elkerültem a kapcsolat nélküli részt. Ami még gond, ha nincs kapcsolat akkor sem jelenik meg az ikon a gép alján ami jelzi, hogy nincs hálózat. Ha kihúzom a dugót akkor természetesen jelzi, hogy helyi kapcsolat van. Válaszotokat előre is köszönöm.

(#220) energy4ever


energy4ever
addikt

Sziasztok!
Lenne egy problémám!
Van egy WIN XP-s notim, meg egy win 2000-res asztali gépem.
A noti WIFI kapcsolatban van, rendesen működik rajta a net,stb, de én az asztali gépre is szeretnék net-et varázsolni.
LAN kábellel össze van kötve a két gép, de nem tudom beállítani sehogy se, azt hogy legyen net az asztali gépen is.
Valaki tudna segíteni ebben? Válaszokat előre is köszönöm!

(#221) Elydan


Elydan
aktív tag

Sziasztok,

az utóbbi időben nem képes a gépem a youtubes videók végigjátszására. Elindul a videó, és egy teljesen véletlenszerű időben megáll. (ez lehet 1 perc, de 10 másodperc is :( ) A videót végig betölti, netem elvileg hibátlanul megy...Néhány honlappal is gondja van, csak másodszorra tölti be, meg ilyenek...
Van ötletetek, h mi lehet a gond? :F

köszi
Elydan

(#222) sgery


sgery
őstag

Sziasztok!

Digi netem van, edimax gibabites routerrel, illetve gigabyte alaplap/alaplai ethernet csatlakóval Windows 7 alatt.
Ha nyitva van egy torrent kliens, akkor a böngészés irtózatosan lassú. Próbáltam cfoseed-et, de nem javult. Létezik valami jó program, amivel minden megy megfelelően? Mert így csak kikapcsolt torrentnél lehet rendesen böngészni :/
Továbbá naponta 1x újra kell indítanom a routert és/vagy törölnöm a etherned drivert majd újrarakni, hogy újra gyors legyen net. Ilyenkor sokszorosan felgyorsul a böngészés. Ez is érdekes :/

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#223) club1 válasza sgery (#222) üzenetére


club1
veterán

Szerintem a router lesz a gyenge láncszem...

(#224) sgery válasza club1 (#223) üzenetére


sgery
őstag

BR-6574N Wireless Router
Erről lenne szó. Nem olcsó router, régen amikor máshol laktam ott upc-re volt kötve, több gépről ment róla az internet, mindkettőn torrent és net de semmi gond nem volt. Néha ott is újra kellett indítani a routert (heti 1x kb) és szintén törölni a drivert és újrarakni.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#225) club1 válasza sgery (#224) üzenetére


club1
veterán

Hány Mbps-ot kellett routolnia a UPC-nél, és mennyit most?

(#226) sgery válasza club1 (#225) üzenetére


sgery
őstag

UPC-nél 120/10mbit-es, most Diginél 80/40Mbit-es net van

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#227) club1 válasza sgery (#226) üzenetére


club1
veterán

Próbáld meg a torrent kliensben csökkenteni a szálak számát. Ha ez gyorsítja a böngészést, akkor a router nem bírja.

(#228) sgery válasza club1 (#227) üzenetére


sgery
őstag

Nem hiszem, hogy ez a gond, mert ugyan ez a router volt a upc netnél is, ott 2 gépen 2x annyi szálon ment a torrent és ott jó volt a net.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#229) club1 válasza sgery (#228) üzenetére


club1
veterán

Nem csak ez számít. A router tűzfala is használja a CPU-t, ebből a szempontból lehet hogy problémamentesebb volt a UPC. Ezzel a routerrel kapcsolatban pedig elég sok túlterheléses problémát lehet találni a neten.

(#230) 69er


69er
csendes tag

Sziasztok!

Problámám a következő: Win 7 indításakor már a rendszer fölállt, azonban míg lesz internet elérhetőség várni kell kb 1 teljes percet. A hálózat ikon szerint először nincs internetkapcsolat, majd azonosítás... és akkor 1 perc után megtalálja. Ez azonban nem mindig fordult elő, pár napig azonnal megtalálta a netet indításkor, nem kellett várni semennyit. Után pontosan éjjel 1-kor elment a net, pár perc múlva visszajött, és azóta megint ezt csinálja. Nem értem mivel lehet a gond, régebben winXP-n ez sosem fordult elő. Mi lehet a gond és mit csináljak vele? Edimax routeren keresztül kapom egyébként a netet, T-home kábelnet.

(#231) beszter1991


beszter1991
tag

Heló Acer one gépen az windows 7 -el simán csatlakozom a netre, de XP-n már nem tud.
IP cím lekérdezés... de nem csatlakozik.
Telepítve van a wlan, Lan, ethernet

Mi lehet a baj?

(#232) club1 válasza beszter1991 (#231) üzenetére


club1
veterán

Ez így problémaleírásnak elég karcsú. Itt senki sem gondolatolvasó hogy kitalálja, milyen netre, milyen eszközön keresztül akarsz csatlakozni. Pedig ezt minimum tudni kellene az ötleteléshez...

(#233) beszter1991 válasza club1 (#232) üzenetére


beszter1991
tag

Acer aspire one

kép

(#234) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!
A kérdésem: beültem laptopommal egy kávézóba ahol van wifi. Elkértem a jelszót, beírtam. A hálozati kapcsolatoknál maxon van a jel és azt írja, hogy Csatlakoztatva. Legfelül a kis fapad mellett pedig az van írva, hogy nem azonosított hálozat, nincs internetkapcsolat. És persze a gond, hogy valóban nincs. Mi a teendő?
Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#235) club1 válasza beszter1991 (#233) üzenetére


club1
veterán

Akkor ha jól látom, van egy T-Home internet-megosztó eszközöd, amire WLAN-on keresztül lógatod fel a két géped. Az egyik (W7) felcsatlakozik, a másik (XP) felcsatlakozik, vagy létre sem jön a WLAN-os kapcsolat az internet-megosztóval? Ha utóbbi, akkor vagy jelszó, vagy a titkosítás típusa (WPA és/vagy WPA2 is lehet, azon belül TKIP vagy AES lehet) nem stimmel. Ha pedig minden stimmel, akkor az XP wlan adaptere problémás/nem kompatibilis az adott titkosítással...

(#236) club1 válasza Lmh (#234) üzenetére


club1
veterán

Több dolog lehet. A legegyszerűbb: A wifit létrehozó eszköz nem lóg az interneten. A leggyakoribb: Az eszközön mac-address szűrés van beállítva, és a szűrési feltételnek nem felel meg a géped hálókártyájának azonosítója.

(#237) beszter1991 válasza club1 (#235) üzenetére


beszter1991
tag

1 gépen van mind2 op Win XP és Win7 is.

Win7 simán csatlakozik Xp-ve már nem.

(#238) kali válasza beszter1991 (#237) üzenetére


kali
legenda

esetleg próbáld meg wpa-p - aes párosítással! illetve amennyiben az xp sp3 vagy sp2 alá külön telepítve a wpa2 javítás, úgy wpa2-p - aes párosítással!

(#239) club1 válasza beszter1991 (#237) üzenetére


club1
veterán

Abból, hogy ugyanazt a hardvert használják, még nem következik, hogy ugyanúgy is vannak beállítva. Ugyanúgy vannak beállítva? (Mindkettőn sima wpa van TKIP mellett azonos jelszóval?)

(#240) Lmh válasza club1 (#236) üzenetére


Lmh
őstag

Köszi :) Hazudnék ha azt mondanám hogy értem. Egy samsung np350 u2b gépem van. Win7 64bittel. Segít ez valamit? Amugy az iphonemmal is probaltam csatlakozni, azzal is csatlakozott, mégse jött be a wifi kb 1 órán keresztűl. Aztán most fogja rendesen. Viszont a gépet sajnos kikapcsoltam közben, uh annak nem volt esélye feléledni. Esetleg vmi egyéb tipp amit a gépemen érdemes kipróbálni? Valamilyen biztonsági szintet csökkenteni vagy nyilvános hálozati beállításban valami? Csak tippelgetek... Vagy ezeknek semmi értelme?

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#241) beszter1991 válasza club1 (#239) üzenetére


beszter1991
tag

WPA- ként írja ki amikor keresi a wifi-ket. T-home_xxxxx WPA

Ferktam az SP3-at de ugyan az a baj.

(#242) Ciripke


Ciripke
tag

Sziasztok!

Az alábbi problémám van az internettel,és nem találtam még rá magyarázatot/megoldást.

UPC 60 net, Win7 op.rendszer, linksys router

Heti pár alkalommal előfordul, hogy bekapcsolom a gépet, és nincs net.
A routert elérem, azt jelzi, hogy csatlakozva van a hálóra, van IP-je, stb.
Amikor Hibaelhárítást kérek a windowstól, azt mondja, hogy a "DNS kiszolgáló hiba".
Az egyetlen ami segít, a kábelmodem újraindítása, utána megy a net.
Mi okozhatja ezt?

(#243) zlatan92


zlatan92
csendes tag

Üdv!
A következő lenne a problémám. Nemrég szert tettem egy notebook-ra, és mivel nincs itthon router, ha azon akartam netezni, jobb híján átdugdostam az asztali gépből a netkábelt. Eddig ezzel a megoldással semmi probléma nem volt, tökéletesen működött, de néhány napja hiába dugom be a netkábelt a notebook-ba, nem igazán szuperál a net. Szinte semmi nem jön be, ami meg véletlenül mégis, az meg írtó lassan tölt be... Mi lehet ennek az oka? A hálózati diagnosztika ezt írja állandóan: "Úgy tűnik, a számítógép beállításai megfelelőek, de az eszköz vagy erőforrás (DNS-kiszolgáló) nem válaszol."
Ha visszadugom a netkábelt az asztali számítógépbe, akkor egyébként tökéletesen működik az internet, éppen ezért vagyok ennyire tanácstalan.

(#244) club1 válasza Ciripke (#242) üzenetére


club1
veterán

Ha nem a kábelmodemet, hanem csak a routert indítod újra, akkor nem változik semmi? Mert ha nem, akkor a modemed problémás, ha igen, a routered...

(#245) club1 válasza zlatan92 (#243) üzenetére


club1
veterán

Milyen neted van (adsl, kábelnet, optika, ethernet, stb) és melyik szolgáltatónál?

(#246) zlatan92 válasza club1 (#245) üzenetére


zlatan92
csendes tag

Égő, de nem tudom pontosan, szerintem ethernet. A szolgáltató a Naracom, mivel január 1-től a régi szolgáltató az összes ügyfelét átadta nekik.

(#247) beszter1991


beszter1991
tag

Jó lett :) felraktam egy másik drivert most már XP-n is csatlakozik.

(#248) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!
Olyan gondom lenne, hogy mostanában baromi sűrűn szinte teljesen elmegy a net. Legalábbis iszonyatosan lelassul. Még ha épp be vagyok jelentkezve steamre, msn-re... akkor ott tudok üzenetet küldeni/fogadni, de pl már semmilyen honlap nem jön be, még google sem.
Korábban is volt ilyen , pár hetente. Olyankor lemegyek a modemhez és látom, hogy össze-vissza villog a modem 4-5 zöld ledje, már látom rajta, hogy teljesen megkergült. Ilyenkor kikapcsolom, várok kicsit, visszakapcsolom és akkor jó minden. Ami a nagyobb baj, hogy mostanság naponta többször megkergül, többször kell újraindítanom, hogy jó legyen.

Ez minek a hibája? Szolgáltató, modem, egyéb?

Ha kell még valami infó a diagnosztikához, akkor kérdezzetek!

Előre is nagyon köszönöm a választ :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#249) Gubek-Einste válasza Lmh (#248) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ami jó lenne:
Melyik szolgáltató?
Milyen módon kapod a netet (optika, koax, xDSL, stb)?
Mekkora milyen csomagot fizetsz?
Milyen modemed van?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#250) Lmh válasza Gubek-Einste (#249) üzenetére


Lmh
őstag

Szia!
Valamennyit sikerült talán megtudnom!

-T-home Palettánk van. ( valószínűleg M )
-Olyan van, hogy analóg net? Én még csak analóg tv-ről hallottam, de ha van akkor talán olyan netünk van.
-D-Link modem; Model: DSL-360L

Egyéb kérdés? :P :B

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.