Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-07-31 10:46:22

LOGOUT.hu

Interneteléréssel kapcsolatos problémak topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) bat777


bat777
csendes tag

Hali mindenkinek.
A munkahelyemen van probléma a nettel. VAn internet rendesen 8 le és 3 fel, semmi gond a nettel, letöltés feltöltés megy. Az internetszolgáltató emberei megnézték minden rendben van. De van probléma, 3 dolog: A google dokuentumokban amiben a céges dolgok vannak, nem tudunk dolgozni, mert kiírja, h kapcsolodik a google webhelyhez, mp-ig nem reagál -második a youtube videók szakadása, nem játsza le a videókat, 10mp ént megáll, bele kell tekerni majd megint megy, a videót tölti csak a lejátszás nem megy. -a skype állandóan újracsatlakozik, másik oldalról nézva állandóan ugrál a skype le fel a netre. Mindhárom probléma ellenőrizve több helyen, csak itt szórakozik, otthon meg máshol semmi hiba. Mikrohullámu net van, az 2 routerrel van szétosztva a házba és az irodába, 2 gép megy róla, egy win7 es és egy xp-s (az oprendszerrel se lehet semmi) meg van egy netbook ami wifin csatlakozik. Minden gépen fenntáll ez a probléma, tehát itt lehet a baj, nem egy géppel van baj..mind a 3 ugyanazt csinálná? nevetséges. Torrent meg ilyenek tökéletesen mennek... A mikrohullámú előtt adsl volt, akkor is fentállt a hiba, az egyik router ki lett cserélve... nem tudjuk, h mi a hiba.. online marketingel foglalkozunk és mindenünk g.docban van, és nem tudunk normálisan dolgozni.. segítség kéne, h mi lehet a baj :(

(#302) wmati válasza bat777 (#301) üzenetére


wmati
addikt

Szerintem szakadozik a kapcsolat én kipróbálnám hogy ahol bejön nett oda csatlakoznék közvetlenül és akkor is fenn áll e a gond ha igen akkor a szolgáltatót kell piszkálni ha ott minden rendbe van akkor lehet hogy van egy hibás kábel vagy az egyik router szórakozik akár az is lehet hogy a 2 router hibás konfigja okozza ezt

(#303) agger5


agger5
csendes tag

Sziasztok! Sima t-home-os szélessávú netünk van. Nemrég egy nagy vihar volt nálunk, a villany is elment. Az elosztó ki volt kapcsolva, ehhez kapcsolódik a modem, meg a gépház is. Nem voltunk itthon, és mikor hazajöttünk, nem tudtunk csatlakozni a netre. Ezt írta: "Hiba 678: A távoli számítógép nem válaszol". Próbálkoztam azzal, amit ajánlott, újra beírtam a felhasználónevet, jelszót, beállítottam amit tudtam, de semmi. Utána átdugtam a kábelt a laptopba, ott semmi gond nincs vele, hibátlanul működik. Az asztali gépnek sincs más baja, és elvileg nem is volt áram alatt, szóval ötletem sincs, mi lehet a gond. :(

(#304) wmati válasza agger5 (#303) üzenetére


wmati
addikt

Jelentsd be szerintem modem hiba nem hiszem hogy tudnád orvosolni vagy ha szereld meagad akkor kell egy másik modem

[ Szerkesztve ]

(#305) f_sanyee válasza wmati (#304) üzenetére


f_sanyee
senior tag

modemhiba? akkor a masik gepen se kene mukodni...

[ Szerkesztve ]

(#306) wmati válasza f_sanyee (#305) üzenetére


wmati
addikt

Jogos köszi

(#307) agger5 válasza agger5 (#303) üzenetére


agger5
csendes tag

Végül megoldódott, egy haverom segített.:) Az adatlappal volt gond, betett egy külön hálózati kártyát, és most már működik.:)

(#308) Atek123


Atek123
csendes tag

Hello az lenne a problémám, hogy 15mbit/s netem 1,7MB/s helyett csak 1,1 MB/s tud, de nem tudom miért lehet ez 2 évig semmi sem volt mindig maxon töltött most meg egyik reggel azt vettem észre hogy nem akar sehogy sem feljebb menni 1,1től T-home-os DSL Családi 15Mbit/s netem van.

(#309) guga


guga
Közösségépítő

Üdv!

Mozilla Firefox probléma, de csak egyetlen oldallal. A profilt kimentettem mozbackup, csak a könyvjelzők, előzmények, és jelszavak. Reinstall + a kiegészítők frissítése, de a hiba maradt ugyanaz. Konkrétan a hirado.hu oldala, nem a saját gépem, aprócska gond, de szeretném megoldani.

Your browser sent a request that the gateway did not understand.

Possible reasons:

Your browser violates the HTTP/1.1 protocol.
There is an interoperability problem between your browser and this proxy.
Possible solutions:

Contact your system administrator for assistance.
Contact your Zorp support team for assistance.

Kösz előre is, ha valaki tud hasznos tippet. Hja, proxy beállítások automatikus érzékelése van kijelölve. + explorer alatt megy az oldal.

[ Szerkesztve ]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#310) Kirir


Kirir
tag

Megközelítőleg három héttel ezelőtt az egyik reggel a gépem bekacsolása után nem volt internet kapcsolatom. Újraindítottam a modemet, meg is oldódott a probléma. Ám másnap ismét megjelent a probléma. Majd a következő napok mindegyikén, valamint egy idő után az első újraindítás után sem lett internetkapcsolat. Felhívtam az UPC szolgáltatót, közölte velem, hogy a modem küld nekik jelet és nincs központi hiba. Ezután vettem egy teljesen új a modemet és a számítógépet összekötő jeltovábbító kábelt. A probléma megmaradt. Format C megoldással újratelepítettem a gépemet, aznap nem is volt semmi baj. De harmadnap megint megjelent a probléma. Ismét felhívtam a szolgáltatót, aki közölte, hogy a modem küld jelet a központba és nekik a szolgáltatás csak odáig tart. Ezért minden reggel, áramtalanítom a modemet, megmozgatom a kábelvégeket, bekapcsolom a gépet és a modemet és várom a szerencsémet, néha elsőre van internet, de általában legalább 3 indítás szükséges. Most már nagyon unom.
Windows XP SP3 operációs rendszerem van. amikor nincs internetkapcsolat, akkor azt írja ki, hogy nem tudja az ip címet kiosztani. A számítógép küldi a jelet, de nem kap, mert a fogadott csomagok száma nulla. Próbáltam utánanézni a problémának az interneten, de nem találtam semmi hasznos információt. Egyáltalán hogyan tudnák elindulni a problémamegoldás terén? Mit próbáljak ki? Mit tehetnék?

(#311) Gubek-Einste válasza Kirir (#310) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Folyamatosan zaklatni kell őket, nem szabad hagyni, hogy lerázzanak.
Milyen modemed van?
Meg lehet azt is próbálni, hogy a hiba bejelentés alatt ki húzod az áramból a modemet és addig úgy is hagyod amíg velük beszélsz, erre csak lesz valami értelmes válaszuk.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#312) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Ma egyfolytában kapok DNS erorrorokat, HTTP105, és 118, timeoutot egész hamar netezés helyett. Refreshre többnyire bejön. Win7 64-bit, chromium nightly, de nem a böngészőn múlik, a többi is ezt csinálja, és a telefon is wifin. Invitel 5megabites DSL. Szerintetek ez most mi?

(#313) d.beni


d.beni
aktív tag

sziasztok!
nálam pr telecom 60mb os net van.
de sajnos már a bekötés óta torrentezés közben véletlenszerűen megszakad a kapcsolat...
érdekes módon a modem nem jelti ki hogy nincs net.. annyiban változik a viselkedése hogy nem villog az a led ami szokott villogni net használat közben... a netet csak ugy tudom visszavarázsolni ha áramtalanitom a modemet majd vissza adom neki az áramot... (nincs bejelentkezési azonosito stb mint thomenál)
kihivtam őket bemérték a kábeleket, aztmondták hogy nincs semmi baja...
most kapok a héten egy uj modemet elvileg... de félek tőle hogy nem a modem lesz a rossz...
valakinek hasonló? esetleg tipp a hibára?

[ Szerkesztve ]

(#314) DjPremier


DjPremier
aktív tag

Sziasztok.Segitséget kérnék.Most pénteken bekötötték a csupasz ADSL-t.D-Link DSL 360R ADSL2+ modem van a végén.Windows Vista Home.Csatolok 2 képet az egyik az adatok a vonalról meg a modemröl.Másik a hibajelenség.X időnként fogja és szétkapcsol,nem tudom mi lehet.Elöre is köszi.

[ Szerkesztve ]

''A mennyország szép hely, de a pokolban több az ismerős.''

(#315) Gubek-Einste válasza DjPremier (#314) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Keresd meg dchard fórumtársat, ő profi az ilyenekben.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#316) DjPremier válasza Gubek-Einste (#315) üzenetére


DjPremier
aktív tag

Köszi

''A mennyország szép hely, de a pokolban több az ismerős.''

(#317) Delike91


Delike91
csendes tag

Sziasztok!
Kicsit eltérnék a témától viszont ez is internet probléma számomra.
Kábelnetem van, eddig asztali gépre rá volt kötve kábellel a modem és szépen volt internet.
Viszont a napokba vettem egy laptopot így hát kihúztam asztaliból be laptopba hogy leszedjek pár alap programot amire szükségem van. Viszont internet sehogy se akart lenni. Ki húztam a modemet vissza dugtam de semmi.
Nagyon nem értek hozzá így szeretnék egy kis segítséget kérni.
Várjak vagy értelmetlen?
Esetleg valamiféle megoldás a router-en kívül?

Előre is köszönöm!

:R

[ Szerkesztve ]

(#318) Gubek-Einste válasza Delike91 (#317) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A kábelnet az asztali gép hálókártyájának MAC címéhez van kötve és emiatt nem megy a laptopon.
A megoldás vagy a laptop hálókártyájának MAC címének az átírása vagy router bekötés amin MAC Clone is megtörténik. Más megoldás még a MAC cím átregisztrálása de ezt inkább nem ajánlom.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#319) faranus


faranus
aktív tag

sziasztok

nekem egy olyan problémám van hogy 25 megás netem van eddig jól működött de egyik napról a másikra (semmit nem állítottam) csak 10 megát tudtam fogadni az asztali pc n! több tesztet is csináltam 10 mega letöltés és ugyanannyit feltöltés. az eddig megszokott 25 helyett de a feltöltési sebességem maradt. Már kicseréltem a kábelt a routert mindent de ugyan ez van! Minden másik gépnél megvan a 25 mega letöltés csak az asztali konfigomon nincs! szerintetek ez valami nagyon vicces win7 bug lesz vagy az alaplapon ment valami tönkre?

tisztelettel faranus :R

(#320) Gubek-Einste válasza faranus (#319) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Inkább ITT vagy ITT tedd fel a kérdésedet mivel a többi gépen meg van a teljes sebesség így a net hiba ki is van zárva.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#321) #01682176


#01682176
törölt tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Szeretnénk hamachin keresztül játszani, eddig működött, de tegnap óta az eseménynaplóban DHCP hiba van a következő szöveggel:
"A számítógép a(z) 7A7919863734 hálózati című hálózati kártyához a DHCP-kiszolgáló nem rendelt hálózati címet. A következő hiba történt:
A műveletet a felhasználó megszakította. . A számítógép továbbra is megpróbál címet igényelni a hálózati cím kiszolgálójától (DHCP)."
Everestben megnézve a hamachi DHCP jog kezdete és vége egy időpont. A gépen kézzel konfigurált ip cím van kiosztva (LINKSYS WRT54GL routerem van).

Valaki valamilyen megoldást?

Próbáltam már hogy a hamachinak adok fix ip-t de akkor a hamachi hibát ír..

Szerk.: A hálózati beállításokban megjelent egy internetátjáró kategória, benne: Internetkapcsolat: letiltva..

[ Szerkesztve ]

(#322) #01682176 válasza #01682176 (#321) üzenetére


#01682176
törölt tag

Illetve még ilyeneket is ír:

A kiszolgáló nem köthető az átvitelhez (\Device\NetBT_Tcpip_{E7390E9E-75EE-4F68-97A4-2954D6C6124C}), mert a hálózaton van egy másik gép ugyanezzel a névvel. A kiszolgáló ezért nem indulhat.

A számítógép megállapította, hogy a(z) 7A7900000001 hálózati című hálózati kártyához rendelt 5.0.0.17 IP-cím már használatban van a hálózaton. A számítógép automatikusan megpróbál egy másik címet igényelni.

(#323) johni86


johni86
tag

Sziasztok!

Segitséget kérek, mivel szórakozik a netem, hol van hol nincs.Van hogy semmi problem, azt egyszer csak rázendít neki áll szakadozni, már eléggé idegesít.Az alaplapomon 2 hálozati csatlakozó van, és ha az egyikből átdugom a másikba a kábelt, pikk pakk egyből van net, persze csak kis ideig, mert megin elkezd szakadozni, ez ma kezdődött. Volt már ilyen korábban, akkor már nagyon untam, tettem fel egy uj rendszert és mostanáig minden rendben is volt.

Msn el nem is volt baj de netezni azt nem lehet, ha megnyitok mondjuk 5 oldalt egyszerre akkor pl abból betölt 3at de a másik 2 már nem. Vagy ha filmet nézek egy darabig betölti azt megin semmi
Nem hiszem hogy tönkrement volna a router, talán rosszul számolhat vagy ilyesmi, nem tudom nem értek hozzá, ezért is irtam, uj wint meg nem akarok megin feltenni.Valakinek ötlete?

(#324) Gubek-Einste válasza johni86 (#323) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen router-t használsz?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#325) johni86 válasza Gubek-Einste (#324) üzenetére


johni86
tag

zyxel p600 series ezt adta a szolgáltató (invitel) erről veszi a jelet még egy laptop. De ami még érdekes hogy a laptopon megy minden frankón csak én nem tudok netezni, de valamikor azon sem lehet. Most is dugdosom a kábelt hogy el tudjam küldeni a hsz.

(#326) johni86


johni86
tag

Senki nem tud semmi használhatót mondani?
Ja és mikor megszakad nem is jelzi a windows, már ha ez mond valakinek valamit

[ Szerkesztve ]

(#327) syC


syC
addikt

Üdv!

Lehet rossz helyre megy, de ...
T-s ügyfelek: nem tapasztaltatok brutális mértékű sebességcsökkenést január-tól kezdve? Nekem személy szerint 3.2MB helyett 1.2MB, ma már csak fix 50-70KB/sec a letöltési sebességem... Youtube-os videók szaggatnak, nem értem mi van. Létezik hogy valami adatforgalom túllépés miatt korlátozás van? Kezd bosszantani.

(#328) InvitelGuide válasza johni86 (#325) üzenetére


InvitelGuide
csendes tag

Kedves Johni86,

ha továbbra is fennáll a probléma, hívd az éjjel-nappali hibabejelentőt és segítenek. A számukat a honlapunkon találod.

Üdvözlettel,
Invitel

Üdvözlettel, InvitelGuide www.facebook.com/Invitel

(#329) Eremit


Eremit
csendes tag

Sziasztok!

Én is inviteles vagyok, eddig T-Home-os voltam (4Mb), csak sajnos a lakhelyemen nem tudták a 20Mb-os netet biztosítani az adott címen, ezért az Invitelnél kellett 25Mb-esre előfizetni. A problémám a következő. Van, hogy egész hosszú ideig jó a net, aztán rájön valami és kiírja, az Internet Explorer nem tudja megjeleníteni a weblapot, a Firefox is hibát jelez olyankor. Futtatom azt a hibakeresőt, aztán sokszor problémát talál a winsock katalógussal, akkor szoktam netsh winsock reset-et futtatni, de ez sem használ, meg előzményeket törlök. Aztán 2-3 perc múlva ismét jó a net, aztán megint ezt írja 10 perc múlva, változó időközönként, teljesen kiszámíthatatlan. A furcsa az, mikor wifin netezek a telefonon, akkor semmi probléma nincs, minden megy simán, csak a gépen akadozik. Már próbáltam bővítmények nélküli futtatást, akkor se volt jobb. Vírusirtót kikapcsolva se jött vissza a net sokszor, úgyhogy nem értem. Valakinek van ötlete? Köszönöm!

(#330) InvitelGuide válasza Eremit (#329) üzenetére


InvitelGuide
csendes tag

Kedves Eremit,

ha megírod a problémát a helpdesk@invitel.co.hu -ra, szívesen segítünk!

Üdvözlettel,
Invitel

Üdvözlettel, InvitelGuide www.facebook.com/Invitel

(#331) club1 válasza InvitelGuide (#330) üzenetére


club1
veterán

Mivel itt igen nagy valószínűséggel nem az internet-szolgáltatás hibájáról, hanem egy adott operációs rendszerben meglévő hibáról (tippem szerint hálókártya hardveres vagy szoftveres problémájáról) van szó, nem értem a hozzászólásodat...

(#332) p.awet


p.awet
csendes tag

Hello!
A háztartásban nálunk két gép van összekötve router segítségével,így oldjuk meg,hogy mindkét gépen tudjunk netezni. Ez így van már kb 4-5 éve. Viszont hirtelen az történt,hogy az egyik gépen vállalhatatlanul lassú lett az internet,míg a másikon maradt ugyanolyan gyors. Az egyik gépen Win XP,a másikon Win7 van,de ez nem igazán hinném,hogy probléma lenne,mert ez már így van legalább 2-3 éve. Próbáltam már drivert frissíteni,stb,de semmi javulás. Kérlek segítsetek,mi lehet a probléma,és arra mi a megoldás
A válaszokat előre is köszönöm

(#333) Gubek-Einste válasza p.awet (#332) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A router-t próbáltad már reset-elni és újra beállítani?
Milyen router van pontosan?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#334) Fecogame válasza p.awet (#332) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha a routeren a két gép LAN vezetékét megcseréled, akkor is fenn áll a probléma? Így kideríthető, hogy a gépen vagy a routerben van-e a hiba.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#335) p.awet válasza Gubek-Einste (#333) üzenetére


p.awet
csendes tag

TP Link TL-R460 a router típusa

(#336) Gubek-Einste válasza p.awet (#335) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Reset és újrabeállítás volt már?
Firmware-t próbáltál frissíteni a router-en?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#337) p.awet válasza Fecogame (#334) üzenetére


p.awet
csendes tag

Kábelcsere sajnos nem segített.

(#338) Fecogame válasza p.awet (#337) üzenetére


Fecogame
veterán

Ugyanaz a gép maradt lassú? Ha igen, akkor a gépnél kell a hibát keresni.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#339) p.awet válasza Gubek-Einste (#336) üzenetére


p.awet
csendes tag

Router reset és újra beállítás megvolt,kábelcserénél ugyanaz a gép maradt lassú.
A gépnek mi lehet a baja,mi lehet ott elállítódva?
Egy formázás megoldja a problémát?

(#340) lajxko


lajxko
tag

Üdv!

Adott a házban egy router. Ehhez szeretnék kapcsolni egy másikat acces pointként, hogy az emeleten is jó legyen a jelerősség. Minden megoldva tecnhikailag(kábbellel össze vannak kötve), azonban dns-gateway-dhcp problémával küzdök, ha ebben valaki tudna segíteni hálás lennék.
Azt már sikerült elérni, hogy wifin bejön az acces point admin oldala, be is próbáltam állítgatni, de valamit nem jól csinálok, mert azt írja hogy ütközik az első router netjével.
Auto modban nem volt jó, statitkussal is próbáltam, de ott is ugyanezt a hibát dobja. Ötlet?

típusok:
1.router linksys WRT54GL
2.router acces pointként tenda n3 router

(#341) Gubek-Einste válasza p.awet (#339) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha nem hardver hiba van akkor megoldhatja.

#340 lajxko ENNEK alapján próbáld meg.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#342) jilian


jilian
addikt

Helló!

Adott egy T.home -os internet csomag 30 Mbit/s -mal.
Ha elindítok valami letöltést a böngészőből, mp3... netán egy torrentet, de még a speedtest is jól mutatja a letöltési sebességem. Tehát megvan a 30 Mbit.
Viszont!
Sajnos az FTP elérésem nagyon gáz, egyszerűen nem tudok letölteni a sávszélemmel. :(
Jobb esetben ~ 1 Mb -tal jön de inkább ~ 500 Kb.
Érdeklődtem a szervernél, azt mondta, hogy nála minden jó, nincs felőle korlát. (képet is kaptam, hogy neki jön max.-on)
Beszéltem a T.-s "szuper szervizzel", mivel gondoltam FTP korlátot kaptam, de azt mondták, hogy olyan, hogy "FTP korlátozás", nincs:: -köztem és a szerver között lesz valami fennakadás.
De mi lehet?
Próbáltam, hogy mind a két TV-t lehúzom, csak a gép van a routerben, semmi változás.
A net meg nincs túlterhelve mert gondolom akkor torrentel sem tudnék 3 Mb -tal letölteni...
Amit még megpróbálok holnap egy gyors win 7 reinstall.
Esetleg a routerben kéne valamit megnézni/állítani?
Tanácstalan vagyok. :(((
Szerintetek?

(#343) hamachi


hamachi
csendes tag

Hali!
Nem biztos, h ide kellene írni a problémám de nem találtam másik topicot:
Tegnap délután valami folytán megszűnt a telefon vonal.Egy fél óra múlva ismét használható volt a készülék ám ekkor azt vettem észre, h minden egyes telefon felével után illetve ha tárcsázni akart valaki, megszűnt az internet kapcsolat.Addig míg telefonált itthon valaki használhatatlan volt az internet de ha leraktam a telefont ismét volt net. Aztán se telefonálás se semmi megint megszakadt és ismét jó lett.
Net típus: ADSL
Szolgáltató: külföldi

(#344) p.awet válasza p.awet (#339) üzenetére


p.awet
csendes tag

Hali!
Leformáztam a gépet,másfél hétig minden rendben is volt,de most visszatért az alap probléma,hogy az internet belassul nagyon,a letöltés viszont ugyanúgy jön teljes sebességgel.Miután csinálok egy újracsatlakozást,akkor utána kb fél óráig jó minden. Vírus nem lehet,mert raktam tűzfalat rögtön formázás után. Mi lehet a baj,mi és hol lehet elállítódva?
Előre is köszi segítséget

(#345) SchumiBácsi

Hali all!

Egy érdekes és bosszantó hiba jelent meg a napokban.
Amikor elkezdek játszani egy idő után elmegy a net. Modem szerint a kábel rendben PC rendben, viszont az elmenő-érkező LED-ek alig villogásából veszem észre hogy áll az egész.

Ekkor tálca win7 és a hibaelhárító, ami többnyire elhárítja a hibát. Ha nem akkor lehet kihúzni a modemet és újrakezdeni a procedúrát ami marhára idegesítő. Windowsba ez a hiba "soha" nem jelentkezik csak játékban.

5let?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#346) Newyorker


Newyorker
addikt

Sziasztok!

A napokban vettem észre azt, hogy pl megakarom nyitni a net.jogtar.hu oldat, vagy pl most a videotar.mtv.hu és nem nyitja meg, hanem ez az üzenet fogad:

"Your browser sent a request that the gateway did not understand.

Possible reasons:

Your browser violates the HTTP/1.1 protocol.
There is an interoperability problem between your browser and this proxy.

Possible solutions:

Contact your system administrator for assistance.
Contact your Zorp support team for assistance.

Page generated on Firewall by Zorp version on Sat Feb 16 15:50:02 CET 2013."

Mi a megoldás? Köszönöm!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#347) club1 válasza Newyorker (#346) üzenetére


club1
veterán

A böngésződ és a Zorp proxy kiszolgálód között átviteli probléma van. Konzultálj a Zorp tűzfaladat felügyelő rendszergazdával (vagy kerüld ki a proxy kiszolgálót (ha tudod)).

(#348) Newyorker válasza club1 (#347) üzenetére


Newyorker
addikt

Uh, ennyire nem vágom azért, szval ezt "Zorp tűzfaladat felügyelő rendszergazdával" hogyan? Ez egy sima itthoni PC :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#349) club1 válasza Newyorker (#348) üzenetére


club1
veterán

Akkor a tippem szerint van egy vacakul működő biztonsági vagy tűzfal szoftvered a gépeden.

(#350) Newyorker válasza club1 (#349) üzenetére


Newyorker
addikt

asus m5a99xevo lapom van, nem lehet azt vhogy kilőni? Van nod32őm.

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.