Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20551) dízelracer válasza hackeeeee (#20550) üzenetére


dízelracer
senior tag

:DD

(#20552) hackeeeee válasza dízelracer (#20551) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jajj... Ez még rosszabb... :DDD

Véleményem szubjektív...

(#20553) lipi67 válasza kulerr (#20547) üzenetére


lipi67
veterán

Hát..a balf@sz az sajnos jó megfogalmazás..
Szhely: Böbe hisztizik, hogy "cserbenhagytam" mert rég minden szép és jó lehetne(lóf@szt, míg Domi dirigál Neki sose..), és aug-ban lesz 2 hét leállás, szabin lesz, lépjek már el a dolgainkat megbeszélni. (csak a feleségem..). HA küld pénzt vonatra..elmegyek. Ha nem, akkor is, de akkor Hozzád! :D

(#20551) dízelracer: Te se nem vagy normális.. :D (jó az a cerka topik)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20554) darál0w válasza lipi67 (#20544) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

lehet az lesz...

20551) dízelracer uuuuuuriiiiiiisteeeeeeeeeeen :D:D :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20555) darál0w válasza dízelracer (#20546) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD :DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20556) lipi67 válasza darál0w (#20554) üzenetére


lipi67
veterán

Hát.. Mónim se töri magát, (neki mennie kellene Tujvárosba, de eltünt). Netes önéletrajzokra senki se válaszol. Személyesen kéne bemenni. Úgy legalább kérdezni is tudunk, nincs félreértés stb..
(a srácéktól semmi? Most a világ másik végén vannak 1 hónapig, ezt tudm..)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20557) darál0w válasza lipi67 (#20556) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

amire ma várom a választ az is netes volt...~másfél hét mulva hívtak. gondolom sok volt a jelentkezés :)

Jabilt ~csütörtökre várom....

telefonon kellene először időpontot egyeztetni...nem csak ugy beállítani :D

srácnak írtam már 1x...aztmondta multhéten, h küldi az apjának...de semmi.... :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20558) Gorneck válasza dízelracer (#20546) üzenetére


Gorneck
titán

;] :DDD

Gorneck#1239

(#20559) lipi67 válasza darál0w (#20557) üzenetére


lipi67
veterán

Persze! Felhívjuk őket, hogy ha meló nem is, sör (meg naptej Neked) legalább legyen!:)

-Kben igen, meg kéne magunkat hívatni..Nem nyiltnap vagy mi a kukim. Bár..Nézd. Bemegyünk, megkeressük a munkaügyist s megkérdezzük van-e felvétel, ha igen akkor érdeklődünk tovább, ha nem, megkérdezzük, hogy mikor lesz, mikorra jöjjünk. Nem olyan nagy tétel a benzin, s legalább a szemünkbe mondják, MI halljuk, hogy mi a szitu..Nem?

Mondom, 1 hónapig nyaralnak, lehet, hogy ezért. Múlt hét hétfőn utaztak el. Ennyit tudok.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20560) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Üdv,

Szétkaptam a kinyírt fűnyírót, hát úgy járt mint a passatom, eltűnt a hajtókar csapágy, és elferdült a hajtókar :F

(#20561) lipi67 válasza kicsigeri (#20560) üzenetére


lipi67
veterán

Ha nem tudnám mit melózol stb..azt hinném egy gazdaságban vagy földesúr..:)

(#20552) hackeeeee: Most kerestem teszteket és véletlenül megtaláltam Ágit:)
Nem ismered? [Ő] volt az kis libám, aki a villanyos (2es?) végen a vadmacskán lakik.
Még a 2180-as időszakban [a háttérképem is Ő volt]. Menni kéne oda is a nyáron, kicsit nosztalgiázni..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20562) kicsigeri válasza lipi67 (#20561) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ja nagyfaternak van 1 elég nagy telke itt Felsőörsön aztán már nem bírja az öreg és én nyírom a telket.

(#20563) Gyuri27 válasza kicsigeri (#20560) üzenetére


Gyuri27
félisten

Baszod nem a diófát kelett volna vele vágni. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#20564) Gorneck válasza kicsigeri (#20560) üzenetére


Gorneck
titán

Tényleg...mi van azzal a kocsival? Megérte megvenni?

Gorneck#1239

(#20565) darál0w válasza lipi67 (#20559) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

megvárom még ezt a hetet...aztán ha semmi, akkor bemegyünk :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20566) Gorneck


Gorneck
titán

Kánikula van nem kicsit...11kor voltam kint szüneten, de azóta semmi kedv kimozdulni...gondolkodtam azon is, hogy inkább maradok bent... :D

Gorneck#1239

(#20567) lipi67 válasza darál0w (#20565) üzenetére


lipi67
veterán

Oké! Most beszéltem a mostohalányommal, Kókára nincs kedved eljönni velem? (jöv.hét)
Reggel mennénk, és este vagy másnap jönnénk..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20568) krammerka válasza Gyuri27 (#20563) üzenetére


krammerka
őstag

Üdv!!

Előkerültél Gyurka? :C

Lipi: emléxem a lányra :K ,még akkoriban kérdeztem is,hogy ki van a képen........aztán jött egy egész portfolio :DDD

Melózok reggeltől-estig 12 óra ebben a melegben,fasza............ :(

(#20569) lipi67 válasza krammerka (#20568) üzenetére


lipi67
veterán

Tudom, én is. Vagy őt, vagy Editet (erre nem emlékszem) akartam elcserélni katáért meg 2 giga ram :D .

Itt most esett, de bent a lakásban nem hült le a levegő sajna..
12óra, nem lehet jó. Kopasz is olyan szar helyen van, erőmű kazánját heggeszti napi 12 órában. Minden kva mocskos és borzalmas a hőség. 1 hét alatt szarrámegy egy garnitúra melósruha, meg bakancs.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20570) darál0w válasza lipi67 (#20567) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nemtudom lesz e időm, ugyanis most hívott fel a cég, akinél voltam tegnap. mehetek okításra :D

ha tudok, majd mondok többet :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20571) dízelracer válasza krammerka (#20568) üzenetére


dízelracer
senior tag

Kitartás... :)

(#20572) lipi67 válasza darál0w (#20570) üzenetére


lipi67
veterán

Ne kímélj. Részleteket légyszi!!!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20573) lipi67 válasza darál0w (#20570) üzenetére


lipi67
veterán

Ja! Csütörtökön mikor (du-este) lenne jó neked egy röpke kis fuvar?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20574) darál0w válasza lipi67 (#20572) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

még nemtudok...majd holnap...

és holnap mondom, h csütörtökön jo e vagy nem.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20575) lipi67 válasza darál0w (#20574) üzenetére


lipi67
veterán

Csütörtökön csak haza kéne szaladni (nem, nem szó szerint) velem estefelé..
(idő nem számít, hogy 6-7- vagy 10)

ok.
Kíváncsi vagyok!!! :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20576) hackeeeee válasza lipi67 (#20561) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Őőőő Nem rémlik. :U :B Nagy azé ez a város. :D 2-es? Azt most csinálják.. Szét is van verve miatta a környék, csak tudnám minek... :W Nem 4-es? :)

Baze, nálunk is, ahol vagyok gyakorlaton besz@rt a klíma... Kicsit meleg vót má.. Elvileg holnap megcsinálják.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#20577) lipi67 válasza hackeeeee (#20576) üzenetére


lipi67
veterán

2es, 4es, darab-darab!:)
Esetleg nem nyelvvizsgáztál angol-Német-Olasz -ból. Szokott vizsgáztatni. Gondolom a hittudományi egyetemre nem jártál.. (ott tanított). Meleg..Ne is mondd, s azt mondták az okosok, holnap még melegebb lehet..:(

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20578) hackeeeee válasza lipi67 (#20577) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nemnagyon, bár egy angol nem ártana...

Naja, remélem holnap megcsinálják bent a klímát, különben halál lesz... Most egész kellemesnek lehet nevezni az időt.

Véleményem szubjektív...

(#20579) darál0w válasza hackeeeee (#20578) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

no....ma megvettem az 5230at :)

navigation edition :D

és volt egy termékfrissítés, amiből kikerült a stylus és ennek következményeképp vékonyabb lett a telo....szal most vadászhatok vaterárol egy régi hátlapot stylussal :D

bár eddig nem éreztem szükségét...hagyok 1 hét probaidőt neki...neked van e hozzá? :)

illetve milyen tokban tárolod?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20580) kicsigeri válasza Gorneck (#20564) üzenetére


kicsigeri
senior tag

ŐŐŐ a Passatot annó nagyon nem érte meg nekem. Az volt a nagy problema, hogy kurvára nem vettem észre hogy zabálja az olajat. 200 ért vettem, átirattam, 1 kanyi vasat nem költöttem rá, és 65 ért eladtam. fél év alatt.
Gyuri ecsém mért csak most szólsz, pedig azt hittem. :(

(#20581) lipi67 válasza darál0w (#20579) üzenetére


lipi67
veterán

Tartsd az "eszed tokja"-ban:)

Csütörtökön vigyé' má haza, no.

(#20580) kicsigeri : Minek is Neked kocsi..Lassan itt a tél, lehet sielni, az meg jól megy Neked!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20582) darál0w válasza lipi67 (#20581) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mondom holnap megmondom neked , h jo e...:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20583) hackeeeee válasza darál0w (#20579) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Van 1 tartalékom, de csak stylus, hátlapom nincs.

Akarok már venni ilyen plüss v milyen tokot, csak mindig elmarad, sose veszek, van ilyen ~1k körül vaterán. De amúgy ismerőstől vettem tokot, csak kicsit már viharvert, szal kéne vmi.

Véleményem szubjektív...

(#20584) darál0w válasza hackeeeee (#20583) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nekem meg adtak + 2 hátlapot, de stylus nélkül ugye...:)

meg autos navi cuccot meg fülest meg pengetőt :DDD , micros SDt....de stylus az nincs...de mondom még nem érzem szükségét...1 hét probaidő...aztán kiderül veszek e :)

de tok az kell....csak nemtudom milyen...szilikon éééé vagy szövet éééé:)

jaaaa és adatkábelt se kaptam...nekem emg csak miniusb van itthon...ez meg micro :U

még szerencse, h van itthon bluetooth...de lehet kábel is kell :U

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20585) lipi67 válasza darál0w (#20582) üzenetére


lipi67
veterán

Ok Ok.
Mennem kéne a fleknimért, a tescóba , a barnához ki d.győrbe, no meg a Maciba..(ez kb laza alkoholos állapot..) Kva meló is, üt már a guta. Megyek Etiópiába szakácsnak..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20586) hackeeeee válasza darál0w (#20584) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah, mondjuk legalább neked van autós tartód..

Ha raksz fóliát a kijelzőre, akkor nem nagyon muszáj a cerka hozzá.

Nézz szét vaterán, ott van minden. :)

Nah megyek most hunyni, jóéjtet.

Véleményem szubjektív...

(#20587) lipi67 válasza hackeeeee (#20586) üzenetére


lipi67
veterán

joccakát!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20588) darál0w válasza hackeeeee (#20586) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szíjjelnéztem. majd döntök. joccakát :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20589) darál0w válasza lipi67 (#20585) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nekem meg "oktatás" van csak nemtudom meddig...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20590) lipi67 válasza darál0w (#20589) üzenetére


lipi67
veterán

csak nem iccakáig. Én ráérek..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20591) lipi67


lipi67
veterán

[ez ország?]Hányás...

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20592) lipi67 válasza lipi67 (#20591) üzenetére


lipi67
veterán

[beszarok..]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#20593) Gorneck válasza lipi67 (#20592) üzenetére


Gorneck
titán

Nyehh.... :W

Szép napot mindenkinek. :)

Gorneck#1239

(#20594) hackeeeee válasza Gorneck (#20593) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Viszont. :)

Csak éljük túl ezt a meleget...

Véleményem szubjektív...

(#20595) Gorneck válasza hackeeeee (#20594) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát én tegnap este kb 10 percenként mehettem volna zuhanyozni, mert folyt rólam a víz...ma még melegebb lesz, ha lehet hinni a híreknek...

Gorneck#1239

(#20596) kulerr válasza Gorneck (#20595) üzenetére


kulerr
őstag

nekem már a stranddal is tele van a fakkom...már egy hete reggeltől estig ott vagyok. Unom már rendesen, de otthon várnak az új cuccok. Összerakom és megnézem mit tudnak. Vagy teljesítenek vagy szénné égnek. :K

[ Szerkesztve ]

(#20597) Gorneck válasza kulerr (#20596) üzenetére


Gorneck
titán

Milyen új cuccok?

Gorneck#1239

(#20598) kulerr válasza Gorneck (#20597) üzenetére


kulerr
őstag

ja nem vatta újak, hanem nekem újak!
2140, ha minden igaz E8400, egy G31-es Giga+ egy P5K lap, ramokból meg A data Extreme 800-asból egy pár, meg Mushkin 1066-osból egy pár...
Ezek jönnek remélem mind hiánytalanul...szal lesz mivel szórakozni. Mondjuk egy normálisabb hűtő jó lenne még , mert egy stock-hoz hasonló van csak most....valami Evercool baromság :B

[ Szerkesztve ]

(#20599) dízelracer válasza lipi67 (#20592) üzenetére


dízelracer
senior tag

"üzenik szelíd embertársaink, akik ugyanolyanok, mint mi, csak hát ugye mások a szexuális szokásaik"

Ha olyanok lennének mint mások nem parádéznának női tangában, neccharisnyában, magassarkúban, kirúzsozva felnőtt férfi létükre egy kamionon. Nem egy szarcsimbókos aranyeres szőrös férfisegget tartanának kívánatosnak. Tőlem legyen b**i aki csak akar de mit kell ezzel büszkélkedni? Amíg négy fal között művelik azt amit addig egyáltalán nem zavar. De nehogy már közpénzből a te és az én adómból védjék ezeket a perverzeket mert nekik a közfelháborodás ellenére (vagy épp pont azért?) bulizgatni támad kedvük... Közszeméremsértés + közösség elleni izgatás.

"nem értik az emberek, hogy ha magánügy, akkor miért kell a másik arcába tolni és hirdetni a fartúrás "örömeit". Eljön még annak az ideje is, hogy ciki lesz heterónak lenni."

Már eljött, sőt! Ha heteró vagy és nyíltan kimondod, hogy ez nem jól van így akkor te máris egy kirekesztő, rasszista, szemétláda vagy a társadalom söpredéke. Érted nem ők, hanem TE! És még ezek az emberek vannak felháborodva a heteró felvonuláson. Nézzenek már tükörbe basszameg... :(((

"Oszi" megmondta a tutit: "Amikor a liberálisnak hazudott elvek nem a szabadságról szólnak hanem a szabadosságról, miért kell ezt? Egyszerű az ok. Destrukció, lebontás. Minden értéket ami a konzervatív tisztességes, hagyományokat őrző, tisztelő, használó, aszerint igazodó világot lebontja az üdvös számukra. Se isten se haza, se család. Ez a cél."

Ezt a "betolakodókra" mondta, akik a kék pártból (mivel azok nem jutottak parlamentbe) kreáltak maguknak egy saját politikai pártot. Most is ott ülnek a parlamentben... :(((

(#20600) lipi67 válasza Gorneck (#20593) üzenetére


lipi67
veterán

Komolyan nem értem. Ennyit az "Üvegtigrisről" is. Ott az egész bagázs a klipben, meg Csányi , stb..Olyan lett buzikat védeni, mint operabálba járni.

(#20598) kulerr: Összeharácsoltad az apróból, vagy helyben turiztad? Ha kiélvezted, ramok nekem is jó lennének..Péntekre jön az IP 35-E.

(#20599) dízelracer: Nem érdekel ki mit mondd, kvra nem emberek ezek, égetni kellene őket, míg hírmondójuk se marad. [Ezt nézd (ha ma még nem ettél, csak akkor]. Mi köze ezeknek a valamiknek az emberiséghez? Simán lőni őket agyon, de..itt példaértékü lesz, Gy.Ferinek is köztük a helye. Orsós meg nyomja a debreceni kiválasztottakat. Kéne ide egy ...nem is tudom mi.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.