Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GoodSpeed: A megfelelő matrac kiválasztása egy hosszú folyamat végén!
- urandom0: Száműztem az AI-t az életemből
- bb0t: Ikea PAX gardrób és a pokol logisztikája
- bambano: Bambanő háza tája
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- hcl: Poco F2 Pro facepalm
-
LOGOUT
Pár mondatban a Lenovo ThinkPad sorozatú laptopjainak a jótállásáról:
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tim82
félisten
válasz
AxBattler
#116590
üzenetére
Nem tudom, hogy a Yoga verziónak milyen hibalehetőségei vannak, de a "sima" L380-at (ami kb. ugyanaz a ház, mint a Yoga L380 / "sima" és Yoga L390) használom már pár hónapja és elégedett vagyok vele. Azért fontos, hogy ezek kábé Thinkpad-dizájnos ultrabook-ok, viszonylag kis kapacitású akkukkal, reálisan szerintem 5-6 óra körüli akkus üzemidő hozható ki belőlük.
Én mondjuk vigyázok is rá, mint minden használatban lévő gépemre.
A billentyűzete, kijelzője teljesen rendben van (utóbbi azért nem kiemelkedő IPS létére, de nem is voltak hatalmas elvárásaim), a ház vékonyított, de alapvetően stabil.
Én ugye "roncsvadász" vagyok, eleve szándékosan egy leharcolt, sérült L380-at vettem, amit kipofoztam. Az én példányomnak az volt a baja, hogy valakinek sikerült valahogy kitörnie a fedlapból a zsanért odafogó csavarok meneteit. Feltételezem, hogy ez gyenge pont, bár nem tudom máshogy elképzelni az esetet, minthogy valaki izomból és egyben gyorsan szó szerint feltépte felnyitás helyett a kijelzőt. Ezt persze klasszikus Thinkpad-ekkel így nem lehetne megcsinálni. Az én esetemben a fedlap cseréje kellett (+ világítós billentyűzetet, RAM-ot, akkut, NVME SSD-t vettem bele és kicseréltem AX-esre a wifi kártyát).
Úgy, hogy tartósan használtam, használok több L szériás gépet is, nekem nincsen róluk rossz véleményem. A Yoga variánsokkal viszont nincs tapasztalatom.
-
válasz
AxBattler
#116590
üzenetére
Az X220t a letörő palmrest sarkaival, lötyögő akkujával, legalja ghostingos ips kijelzőjével, folyton elmászó touch kalibrációjával, letörő, kihulló kijelző rögzítőpöckeivel, leeső gumitalpaival, ordenáré minősésű mikrofonjával?
Na az már tuti nem jön vissza.
Én is imádtam az enyémet, de azért volt ott is baj dögivel.
Persze volt cserébe irtó cuki kinézet, király dock, slice akku opció, 7 soros billzet. a fos műanyag alatt erős felépítés.
Új hozzászólás Aktív témák
- Lenovo Thinkpad E14 G4 I5-1235u/16 GB/256 NVMe /14" FULL HD gyári garanciás magyar laptop eladó
- Dell Latitude 3410 /I5-10310u/8GB/256GB SSD/14" FHD garanciás laptop eladó
- ASUS ROG Strix Scar 16 (2024) 16" 240Hz MiniLED, i9-14900HX, RTX 4090 16GB 175W, 32GB 5600Mhz, 1TB
- HP EliteBook 640 G10 - 14" FullHD IPS - i5-1335U - 8GB - 512GB - Win11 - 1 év garancia - MAGYAR
- Asus TUF F17 FX706LI 17.3" FHD IPS i7-10750H GTX 1650Ti 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Xbox Series X 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Apple Magic Mouse A3204 (USB-C)
- IKEA Format lámpák eladóak (Egyben kedvezménnyel vihető!)
- LG 40WP95XP-W - 40" NANO IPS - 5120x2160 5K - 72Hz 5ms - TB 4.0 - HDR - AMD FreeSync
- HP ProBook 650 G8 Intel i5-1145G7 32GB 512GB magyarbill 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

