Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- potyautas: Másik küldetés
-
LOGOUT
Pár mondatban a Lenovo ThinkPad sorozatú laptopjainak a jótállásáról:
Új hozzászólás Aktív témák
-
Véletlenek ellen kell védeni a gépet, amik megtörténhetnek és meg is történnek.
A cél a régi vasak megépítésénél az volt, hogy nagy erőhatásokat, eséseket, folyadékot is elviseljen a gép úgy, hogy a lehető legtovább megóvja a következőket:
- kijelző
- alaplap
- hddTehát hogy ne kelljen azonnal adatmentésre, vagy szervizbe vinni, hanem tudd tovább használni, legalább addig, míg leszeded róla, amire szükséged van.
60-as szériával mi van, ha véletlen ráülsz? Kettétörik a vérbe az egész.Viszont... ez is business. Vékony, könnyű managergépek. Vagy gépek fotelprogramozóknak, designereknek. Ezek már nem azok a TP-k, amiket az űrállomáson lehetett látni tucatjával.
Nekem pl nem ezzel van bajom, ez is egy igény.
Én a combos hűtésű, desktop-közeli teljesítménnyel rendelkező, de még nem P-szériás vasat szeretnék látni, a T-W520-ak és részben 30-ak direkt utódját. Ami nem akar jönni. Genről genre ezeket a gépeket könnyítik, butítják, holott ez a fél-dtr kategória sosem arról szólt, hogy könnyű legyen, vagy hogy sokat menjen akkuról. -
Tikakukac
titán
Nonononoooo. Ácsi van. Siklik a vonat. Neked jó, neked nem gond, hogy ezek most olyanok, amiket 3-4 éve konzumerben is fikáztunk a tesztekben.
Viszont 1:1 marhára más a leányzó fekvése. Az pedig, hogy valaki belekönyököl meg nekimegy egy gépnek... gondolom direkt öntögeti bele a mindenfélét az emberek többsége is a gépébe, nem pedig véletlenül, hiába figyelt oda.
Ez nem így megy, pont az lenne a dolga ezeknek a cuccoknak, hogy a véletlenek jobban bírják. Ilyen alapon dugd be az összes vízelvezetőt az összes TP-n is, hiszen annyi elvárható lenne, hogy ne önts bele dolgokat. Értibérti már?
Új hozzászólás Aktív témák
- Lenovo Y50-70
- Dell Latitude E5470 i5-6300U 16GB 256SSD WIN11Pro Új akkumulátor
- Dell Precision 3520 i7-7700HQ/16GB/512NVMe/Nvidia620/WIN11PRO Új aksi.
- Lenovo ThinkPad T14 Gen 5 Ultra-I7/16GB/512SSD/FHD/garancia!
- Bomba ár! HP ProBook 440 G6 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W10 I Gari!
- AKCIÓ! Honor 200 Lite 8GB 256GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 10500T 16GB DDR4 512GB SSD RX 5500 XT 8GB Zalman T4 Plus Chieftec 600W
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 6000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Bomba ár! Acer Switch SA5 - i3-6GEN I 4GB I 128SSD I 12" 2K Touch I Cam I W11 I Garancia!
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

