Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) bubus66 válasza Cunaja (#7300) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor ha megjön a kártya megpróbálom És utána akkor szerintem ugyan úgy vissza lehet tenni a Telekomos kártyát?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7302) Cunaja válasza bubus66 (#7301) üzenetére


Cunaja
addikt

Természetesen. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7303) bubus66 válasza Cunaja (#7302) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm. Dolgozol? én szolgálatba vagyok most.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7304) Cunaja válasza bubus66 (#7303) üzenetére


Cunaja
addikt

Mindig dolgozom. Jelenleg az XDA-t lesem, de semmi extra.
Közben a petíción is gondolkodom. Egy Huawei szaki azt írta Kínában, hogy tuti nem érnénk el vele semmit az Amcsi szankció miatt. A Huawei nem hajlana olyan dolgokra, ami miatt a rendszere nem lenne zárt. Nem akarná, hogy ez miatt is támadja valaki, hogy engedélyezi a rendszerének a mókolását. Szerinted van benne valami?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7305) bubus66 válasza Cunaja (#7304) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem lehet benne valami max azt kellene, hogy a frissítések jöjjenek meg időben.

Egy próbát azért megérne.. Ez gyagya Trump miatt van remélem most bukni fog... Az XDA-n van külön topikja a Nova5T-nek?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7306) Cunaja válasza bubus66 (#7305) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen, iszonyatos nagy piaci verseny van.
Emberünk meg néha nem érthető dolgokat csinál.
A Huawei-t meg csak az érdekli, hogy az USA ne korlátozza. Megél nélküle is, de ez csak figyelemelterelés és dollár milliós kiesés. A vezér már így is mondta, hogy kemény évük lesz.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7307) bubus66 válasza Cunaja (#7306) üzenetére


bubus66
nagyúr

igen azt olvastam én is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7308) Cunaja válasza bubus66 (#7307) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha feloldaná az USA a szankciókat, akkor akár első is lehetne a piacon. Így nem biztos, hogy sikerül neki. Ezért semmi olyat nem akar csinálni, ami negatívan befolyásolná. Vagyis nem engedélyezi a rendszer nyítást. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7309) bubus66 válasza Cunaja (#7308) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen meg kell várni még a Trump vagy leváltják, vagy lemondatják, megint lehet, hogy sikerült neki kirobbantani egy nemzetközi botrányt. [link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7310) Cunaja válasza bubus66 (#7309) üzenetére


Cunaja
addikt

Hm, ez érdekes. Majd meglátjuk mi lesz.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7311) bubus66 válasza Cunaja (#7310) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát ja erre én is kíváncsi leszek Na megyek körömre. majd ma délután leszek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7312) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot neked.

Sziasztok szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7313) szemesi69 válasza bubus66 (#7312) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Sziasztok!
Hogy muzsikál az új vas? :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#7314) bubus66 válasza szemesi69 (#7313) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Eddig jó muzsikál, az asszonyak tetszik a Honor20.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7315) bubus66 válasza Cunaja (#7310) üzenetére


bubus66
nagyúr

Cunaja, a Frissítést érdemes lenne megpróbálni, hogy kiveszem a SIM kártyát?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7316) szemesi69 válasza bubus66 (#7315) üzenetére


szemesi69
addikt

Inkább más szolgáltató sim kártyáját tedd bele, mert ha a tiéd is c150 mint cunaja-nál, szerintem akkor nincs jelentősége, hogy anélkül próbálod.
Azt elhiszem párod meg szerette a honort :)
Több huawei fórumon olvastam már, hogy sim kártya cserével meg kapták a frissítést, aztán ment vissza a régi.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#7317) bubus66 válasza szemesi69 (#7316) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen C150 a cust jövő héten jön egy Vodafone-os azzal megpróbálom. Igen ezt én is olvastam. Ugy gondoltam, hogy csinálnák egy Factory resetet és kSIM kártya nélkül probálnám meg frissíteni.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7318) szemesi69 válasza bubus66 (#7317) üzenetére


szemesi69
addikt

Mondjuk nem értem nálatok c150, nálam a P30 szintén T-nél lett véve c431, mondjuk T-s kártya nem volt még benne, mert nekem vodás kártyám is van, és azt használom.
Szerintem úgy próbáld fr. után rögtön vodás kártya és úgy próbáld frissíteni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#7319) bubus66 válasza szemesi69 (#7318) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen úgy gondoltam én Factory Reset vodás kártya be és próba. Mondjuk ezt én sem értem, mert a Honor 20 szintén C431. Telekomos és Telekomos SIM.el ia volt van használva.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7320) szemesi69 válasza bubus66 (#7319) üzenetére


szemesi69
addikt

A voda is telepít cust verziót a szolgáltatások miatt, mégis c431 marad, viszont a P30 lite vodánál lett véve az c02, holott a build c431. Ezek szerint belenyúlnak a szolgáltatók, de nem mindegyikbe. Mikor megjött nem néztél bele sim behelyezés előtt? Akkor is c150 lehetett? A P30 lite is eddig nem foglalkoztatott, de hogy olvastam amit cunaja írt, ezért belenéztem, így meg lepett a co2 :Y

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#7321) bubus66 válasza szemesi69 (#7320) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem néztem sajnos. Szerintem az nem gond mert ha a 10-es felmegy akkor úgy is csinálok még egy FR és úyg megy vissza a Telekomos kártya.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7322) bubus66 válasza bubus66 (#7321) üzenetére


bubus66
nagyúr

Most kérdeztem a Telekomot, mossák magukat rendessen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7323) szemesi69 válasza bubus66 (#7322) üzenetére


szemesi69
addikt

Ilyen téren nem tudnak ők sem megfelelő választ adni :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#7324) bubus66 válasza szemesi69 (#7323) üzenetére


bubus66
nagyúr

Dehogynem legyek türelemmel meg készüléket akar állítani mit kérdezem miköze van a készülék beállításnak ehez.

Kérdezem, hogy nem lehetne a petchet mellőzni
Válasz
Rendben, köszönjük a visszajelzést, továbbítom megfelelő részleg felé, hogy ezt tapasztalod, remélhetőleg miahamarbb sikerül megoldást találni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7325) csocsoszán


csocsoszán
őstag

[link]

Nem tudom, nézhető?

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#7326) szemesi69 válasza csocsoszán (#7325) üzenetére


szemesi69
addikt

Igen.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#7327) Cunaja válasza csocsoszán (#7325) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Csocsó!
Ez elég kemény volt!
Ilyenkor mindig azt kérdezem magamtól, hogy 64-évesen mit fog csinálni a tűzoltó?
Ők azok akik megérdemelnék a korai nyugdíjat. Embertelen amiket megcsinálnak.
:R nekik.!
Sziasztok, szép estét!

Szerk:
Szia Bubus, igen és ilyenkor szetvág az ideg. Oké, ne menjen olyan korai nyugdíjba, aki csak irodai alkalmazott volt végig a tűzoltóságnál. Aki viszont folyamatos akcióban van, volt, azért ő(k) megérdemelné(k).
Mi is az ég alatt vagyunk végig és az emberek biztonságáért is felelünk. A kollégáim 63-évesen alig bírnak már menni, de még van nekik másfél év. Azért 50 év a szabad ég alatt, az sem semmi.
Minden fizikai dolgozót elküldenék 50 évesen max nyugdíjba.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7328) bubus66 válasza Cunaja (#7327) üzenetére


bubus66
nagyúr

semmit sem fog tudni csinálni sőt már 45 felett sem nagyon föleg olyan helyen ahol nagyon sok balesethez vonulnak.

Egy 20 éves szolgálat kb 5-7 évet vesz el egy Tűzoltó életéből.

Erre

Helyszinelők
Én még ezeknek a munkájával nem cserélnék minden tiszteletm az ővék

Ez is nagyon jó

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7329) bubus66 válasza Cunaja (#7327) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na az megint kemény lehet 50 évet szabad ég alatt minden tiszteletem az övék.

Nem érdekelne senkit, ha az irodai dolgozó is elmehetne, csak lennénnek a bajtársak megfizetve a legnagyobb baj, ahoz ha így marad nem lesz Tűzoltó mert leszerlenék és sajnos olyanok akiknek már meg van a tapasztalatuk és a rutinjuk. Ők már nem adják mint anno mikor mikaptuk és adtuk tovább.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7330) Cunaja válasza bubus66 (#7328) üzenetére


Cunaja
addikt

Kiveheted, de ha a Cust már C150 lett, akkor mindegy.
A videók azért kemények.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7331) Cunaja válasza bubus66 (#7329) üzenetére


Cunaja
addikt

Amikor már a tűzoltó is kiakad.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7332) bubus66 válasza Cunaja (#7330) üzenetére


bubus66
nagyúr

De ha csinálok egy FR akkor se jó?

(#7331) Cunaja

Hát azon már nem csodálkozok, ami ott megy arra nincs magyarázat.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7333) Cunaja válasza bubus66 (#7332) üzenetére


Cunaja
addikt

Ki kell próbálni.
A baj ott kezdődik, az FR. nem biztos, hogy letörli a version/cust/dt mappát ahova berágta magát a T.
Ugye ha nem törli le, illetve a hivatkozást sem, akkor marad a C150.
Kikészít, hogy nem nyitható a BL. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7334) bubus66 válasza Cunaja (#7333) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor nem biztos a Vodafone-os kártya is Pedig FR után újra szokta telíteni ezeket a Patcheket, irtam a Telekomnak, hogy jó lenne ebben az ügyben lépnének valamit.

Nyitnyi nyitható, csak nem érdmes a garnacia mitt, de te a boxal visszatudod úgy zárni, hogy megnem mondják, hogy nyitva volt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7335) Cunaja válasza bubus66 (#7334) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem támogatja a box.
Ugyanis olyan betű kombinációt tartalmazz, amit nem tud kiolvasni.
Írtam a gyártónak, azt írták, hogy dolgoznak a szoftveren.
Viszont amíg nem adja ki a full romot, addig kár is próbálkozni. Ugyanis ha valamit gajra vágunk, a full rom a menekülés.
Ezzel szenvednek az XDA-n is.
Pl. egy érdekes dolog.
Miért is akarja a T, átirni egy független telefon böngésző kezdőoldalát? :W
<string key="ChromeHomePageUrl">http://www.telekom.hu/</string>
Közben megnéztem a Cust összes bejegyzését, nincs lekorlátozva semmi, de van egy alagút átírányítás a Huawei szerverről a T-szerverére. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7336) bubus66 válasza Cunaja (#7335) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ne ez az, ezt is elküldöm nekik. Mi az az átirányitás?

Kíváncsi leszek a Vodafoe-nos kártyával mit csinál?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7337) Cunaja válasza bubus66 (#7336) üzenetére


Cunaja
addikt

Egyszóval csak azért csinálja ezt az egészet, hogy a saját alkalmazásait, rátudja erőltetni az emberekre.
Egyből letöröltem mindet amúgy.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7338) bubus66 válasza Cunaja (#7337) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt én is mindjárt letöröltem.

Érdekes a Honor 20 (most a páromnál van) arra nem eröltette rá. Kellene egy peticíót csinálni, hogy ha egyszer függtelen a telefon akkor az maradjon az is és ne akarja rá eröltetni az üö dolgait. Ha kell valamelyik úgy is letöltöm.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7339) bubus66 válasza Cunaja (#7333) üzenetére


bubus66
nagyúr

De törli ez az FR után van SIM nélkül Tehát a vodás kártya jó lesz

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7340) Cunaja válasza bubus66 (#7339) üzenetére


Cunaja
addikt

Na és update is van?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7341) bubus66 válasza Cunaja (#7340) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az nincs lehet, hogy ha vártam volna akkor lett volna most nincs itthon másik kártya de akkor a vodaval fog menni, szerintem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7342) Cunaja válasza bubus66 (#7341) üzenetére


Cunaja
addikt

Majd meglátjuk. Szerintem nincs köze hozzá, mert ha az Imei-d nincs soron, akkor úgysem jön.
Azért kíváncsi leszek.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7343) bubus66 válasza Cunaja (#7342) üzenetére


bubus66
nagyúr

na ja egy probát megér.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7344) Cunaja


Cunaja
addikt

Ezt nem hiszem el.
Mégértem mindenki hozzáállását, mert mindenkinek van véleménye, hova tartozása, de valakiket ezért letartoztatni, azért ez mégis csak sok. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7345) bubus66 válasza Cunaja (#7344) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát ezek tényleg nem normálisak :W

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7346) Cunaja válasza bubus66 (#7345) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen, azokat vitetném el, akik feljelentették őket.
A gyerekekkel mi is építettünk hóleányt is, akkor minket is rabositani kell?
Mindegy, megyek aludni. Szép estét és szép álmokat Mindenkinek!

Szerk.
Jó pihenést Bubus!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7347) bubus66 válasza Cunaja (#7346) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pont ezt akartam én is írni, hogy megyek aludni mert honap járőrbe leszek.

Jó ét jó pihenést neked.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7348) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggel szép napot neked.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7349) Cunaja válasza bubus66 (#7348) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Bubus!
Kicsit visszafogottabbak a lányok, az utolsó kivételével. ;]
Jeninek így is kiesik majd a szeme. :DDD
Most rendeltem ilyet, majd meglátjuk ha megjön. A P9-re van és nagyon jó. Könnyű és alig észrevenni.
Itt a másik, aminek két hibája van. A mágnesek miatt árnyékolás lép fel és a súlya.
Az Osmo mobil 3 200g-os telefont bír el. Hiába csökkent a tok súlya ha megnézed, akkor is nehéz.

A P9 a most rendelt toktól, nem lett jóval nehezebb.
A rendelt tokban nincs mágnes és ugyanúgy stabilan fedi a teljes készüléket.

Szép vasárnapot Mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#7350) jeni válasza Cunaja (#7349) üzenetére


jeni
félisten

az asszony meg ne lássa ;]
mindig azt mondja a bolondok találkozója a prohardver,másról nem tudnak írni mint ,hogy.......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.