Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#182) pojakcs válasza Porcupain (#181) üzenetére


pojakcs
senior tag

Ez lemaradt, légyszíves a valóságot add vissza:
"Minden tiszteletem a tiéd, hogy ha így meg vagy győződve az igazadban...."

Elnézést, én az üzeneted szerkesztése előtt kezdtem a válaszomat írni.

A vitában igazi kérdések szerepelnek....de Te ilyet nem tettél fel, már elsőre se, de én sokáig türelemmel válaszoltam.. Egyébként ha egyből ideges leszel ilyeneken akkor gratulálok....

Miből gondolod hogy ideges volnék? Nem vagyok az ,mitől is kellene annak lennem? Kellemes meleg van, teljességgel jó a konfortérzetem.
Igazi kérdéseket tettem fel, amire nem kaptam számomra elfogadható választ, de egy szóval sem mondtam hogy kötelező lenne válaszolnod.

Egyébként volt olyan is, hogy "infrapanel" felhasználó az biztos csak reklám miatt regisztrált. Én rendszeres olvasója vagyok ph!-nak. logoutnak stb, és láttam, hogy van ilyen téma és van igény rá és ha továbbiakban is lesz, akkor én szívesen fogok rá válaszolni (az értelmes kérdésekre).

Jómagam is rendszeres olvasója vagyok eme fórumoknak. És? Szívesen szoktam segíteni a fórumtársaknak, amiben tudok. És?
Elégedett felhasználót meg éppen pár hozzászólással eszmecserénk előtt olvastam:[177]

A házalást meg nem konkrétan értettem, de ahhoz tudom hasonlítani, az ilyen, kissé túlárazott "csúcstechnológiát".

Üdv: Csaba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.