Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25951) RR-13 válasza attiati (#25950) üzenetére


RR-13
őstag

Igen. :K

(#25952) egykori válasza .tnm (#25942) üzenetére


egykori
őstag

Köszönöm, először a Gránit appban kerestem, nem találtam, de azután eszembe jutott, hogy a telefon értesítés beállításaiban lehet az, amit javasoltál.
Majd a legközelebbi tranzakciónál kiderül, hogy sikerült-e, bár éppen el tudok vele így is élni, hogy minden kétszer jön, minden kétszer jön... :)

(#25953) bigdady válasza attiati (#25950) üzenetére


bigdady
nagyúr

Olvass vissza az emberek hány százaléka rendelkezik egy havi tartalékkal vagy azzal sem és csak apad 30 napig majd jön a fizu. Az látraszolón van és lesz is

[ Szerkesztve ]

(#25954) attiati válasza bigdady (#25953) üzenetére


attiati
veterán

Nyilván ferdítek, mert nem egyenletesen oszlik el. Kevés ember tart sok pénzt látra szólóan.
Tehát nem kell 10 millió embernek vezetni a számláját. Elég, ha a zsíros ügyfeleknek számlát vezetsz.

Abban is ferdítek, hogy sokaknak nincs az a pénz ott folyamatosan. Csak rövid ideig tartják a számlán.
De a napi banki likviditáskezelés pont ezekről a problémákról szól.
Erre van a bankközi és jegybanki O/N betét és még hatmillió eszköz.

Éven belüli + látra szóló állomány : ~10,000 yard

[ Szerkesztve ]

(#25955) Qtyii válasza attiati (#25954) üzenetére


Qtyii
tag

Elég sok probléma sejlik fel a grafikon mögött :Y

(#25956) Gedeon31


Gedeon31
addikt

A Cib bank webes felületére szerettem volna belépni,de már olyan régen használtam ezt ,hogy elfelejtettem a felhasználói azonosító számokat.
Ezt a telefonos ügyfélszolgálat megtudja mondani?

(#25957) sifarr válasza Gedeon31 (#25956) üzenetére


sifarr
senior tag

Ezt a telefonos ügyfélszolgálat megtudja mondani?
Elvileg igen.
Próbáld ki a számlaszámod középső 8 számjegyét!

(#25958) fatal` válasza Gedeon31 (#25956) üzenetére


fatal`
titán

Számlaszámod közepe. De a withkey is kiírja az appban az azonosítót.

[ Szerkesztve ]

(#25959) Gedeon31 válasza sifarr (#25957) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm megnézem :)

(#25960) Gedeon31 válasza fatal` (#25958) üzenetére


Gedeon31
addikt

Tényleg működik az appban, köszönöm :)

(#25961) moma


moma
őstag

Magyar bankok mindenki megterheli az ügyfeleket a kormány által bevezetett tranzakciós illetékkel? Szóval már nem létezik semmilyen tényleg költség mentes bankszámla?

we all deserve a bit of luck.

(#25962) merqree válasza moma (#25961) üzenetére


merqree
őstag

Raiffeisen Gold2.0 nincs tranzakciós illeték.

(#25963) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Sziasztok!

Egy ideje nem jön semmi értesítés Erste George applikációban és így nem tudok jóváhagyni utalásokat & fizetéseket. Tudna esetleg segíteni valaki mi a fittyf*sz történhetett? Nálam van probléma, vagy másnál is van ilyen szívás? Kb másfél hete vettem észre a problémát.

Köszi előre is, ha valaki megsegít! :R

• Honor Magic5 Pro •

(#25964) fpatrik17 válasza fpatrik17 (#25963) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Na, ezzel sikerült, hátha másnak is hasznos lesz:
George App Huawei értesítés probléma megoldás

• Honor Magic5 Pro •

(#25965) dredjudge84 válasza moma (#25961) üzenetére


dredjudge84
őstag

Gránit bank bajnok számla.

(#25966) RR-13 válasza moma (#25961) üzenetére


RR-13
őstag

Az összefoglalót olvastad?
Abban van pár ajánlat, amiben "könnyen" elérhető, hogy semmilyen költség ne legyen. :K

Lényegében az UniCredit Partner Aktív Zéró csomag (is) ilyen, és a havi 75 ezres utalási jóváírással "könnyen" teljesíthető a díjmentes számlavezetés.

Minden részletet megtalálsz fenn.

(#25967) bigdady válasza moma (#25961) üzenetére


bigdady
nagyúr

Gránit bajnok

(#25968) ACE-


ACE-
addikt

ERSTE netbank nálatok is meghalt?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#25969) RR-13 válasza ACE- (#25968) üzenetére


RR-13
őstag

Nagyon lassan de beengedett, pedig az app. jóváhagyás után hibát, Hoppát írt... :U

(#25970) RR-13 válasza ACE- (#25968) üzenetére


RR-13
őstag

Most viszont már az app Technikai Hibát ír, hogy nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#25971) Gallmix válasza RR-13 (#25970) üzenetére


Gallmix
aktív tag

karban tartás?

(#25972) ACE- válasza Gallmix (#25971) üzenetére


ACE-
addikt

karbantartás péntek délután?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#25973) RR-13 válasza Gallmix (#25971) üzenetére


RR-13
őstag

Már működött később minden, és most is.

(#25974) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Köszönöm szépen a segítséget! A 2 éves eco vissza mondva unicredites megnyitva :R

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#25975) RR-13 válasza dewil666 (#25974) üzenetére


RR-13
őstag

Nincs mit, szívesen. :B
Akkor ezek szerint sikerült zökkenőmentesen megnyitni az UC P.A.Z. számlát az össz.f. alapján.

(#25976) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Gránit Bank ügyfél vagyok. Telefont váltottam(android) és az új telefonon hiába lépek be az app-ba nincsenek bent a régi iSms üzenetek. Ezeket elő lehet szedni valahonnét?

(#25977) dptrsk válasza Blamazs (#25976) üzenetére


dptrsk
addikt

Nem, azokat a régi készüléken levő app regisztrációhoz rendelve tárolta.

(#25978) .tnm válasza Blamazs (#25976) üzenetére


.tnm
addikt

nem, de a tranzakciók tartalma benne van a számlatörténetben is (és az van közelebb a hivataloshoz, nem az isms).
a többi meg alapvetően nem fontos információ (korábbi banki ellenőrző kódok, szülinapi köszöntések, múltbeli karbantartásra figyelmeztető üzenetek)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#25979) ngaba


ngaba
aktív tag

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy mi a különbség az UniCreditnél a már nem forgalmazott Mobil Aktív és a jelenleg is forgalmazott Mobil Aktív Plusz számlacsomagok között? Nézegetem a kondíciós listákat, és nem találom. A már nem forgalmazott csomagok szoktak mindenhol a jobbak lenni, de itt csak azt látom, hogy a régi Mobil Aktív egy kicsit mindenben drágább (ilyen van a menyasszonyomnak), ami furcsa. Illetve hogy kivezették az olcsóbb bankkártyát 2021-től, de ezt mindkettőnél.

(#25980) merqree


merqree
őstag

Nem a legnagyobb hiányosság, de csak nekem hiányzik a Raiffeisen és az UniCredit applikációkból a sörét mód?

(#25981) Oliverda válasza merqree (#25980) üzenetére


Oliverda
félisten

Majd, ha futni fog rajtuk a Doom, akkor lesz sörét mód is:

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#25982) zsola400 válasza Oliverda (#25981) üzenetére


zsola400
aktív tag

:D

(#25983) merqree válasza Oliverda (#25981) üzenetére


merqree
őstag

Ez qva automatikus szöveg javítás….
sötét 😂😂😂

(#25984) attiati válasza Oliverda (#25981) üzenetére


attiati
veterán

:))

olyan volt, hogy a Cib előtt tüntettek a gazdák vasvillával a 2008-as válság után :D

[ Szerkesztve ]

(#25985) RR-13 válasza merqree (#25983) üzenetére


RR-13
őstag

Ebben pl. van. A másikban is kellene akkor, de furcsa, hogy nincs.

[ Szerkesztve ]

(#25986) merqree válasza RR-13 (#25985) üzenetére


merqree
őstag

iOS-en nem találom egyikben sem. :W
A Raiffeisen oldalán sincs erről említés a lírásban: https://www.raiffeisen.hu/myrakezikonyv

[ Szerkesztve ]

(#25987) RR-13 válasza merqree (#25986) üzenetére


RR-13
őstag

Azért nem találod mert nincs benne a myRaiffeisen appan. :U
A fenti képek a RaiPay felhasználói kézikönyvéből van. Gondolom ez látszik a képek alapján.

(#25988) merqree válasza RR-13 (#25987) üzenetére


merqree
őstag

De én kezdeketől fogva az applikációkról írok.
RaiPay teljesen felesleges.

(#25989) RR-13 válasza merqree (#25988) üzenetére


RR-13
őstag

Arra is válaszoltam, hogy az egyik alkalmazásukban van a másikban meg furcsa, hogy nincs.
És nem az volt a lényeg, hogy felesleges-e, hanem az, hogy abba beletették, tehát "ismerik" a funkciót a fejlesztők.

(#25990) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Na, megkaptam az áprilisban nyitott unicredites számla kapcsán az ajánlói bónuszt. :C

(#25991) RR-13 válasza Ereshkigal (#25990) üzenetére


RR-13
őstag

Pont én is akkor, amikor Te. :))

(#25992) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne, hogy December közepén és Január közepén lenne egy kisebb utalásom, durván 6.000 Ft. Mivel nem szeretném elfelejteni az utalást, ezért azon gondolkodom, hogy be állítom ma vagy holnap, hogy az adott összeget utalja átt az általam megadott napon, tehát, hogy akkor ne kelljen vele foglalkoznom.
Nos ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy ha én ezt ma beállítom, akkor minél előbb állítom be, annál nagyobb lesz az utalás kezelési költsége? Például, ha én December 16.-án utalom át, mikor kellene, akkor a kezelési költség 35 Ft. Viszont ha ma beállítom, hogy nekem a rendszer December 16.-án utalja átt, akkor 450 Ft , de ha én December 1.-én állítom be, hogy Dec.16-án utalja át, akkor csak 250 Ft? Tehát nincs az, hogy minél előbb állítom be, annál nagyobb a kezelési költség? Ez az összeg fix, vagy pedig nem?

CIB banknál vagyok, onnan utalnám.

Válaszokat elfogadok , remélem érthető!

Szép estét! :R

(#25993) Sanyi.mTs válasza zeus_2k14 (#25992) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Nem a kérdésedre válasz, de akkor inkább miért nem állítasz be naptár emlékeztetőt magadnak?

(#25994) zeus_2k14 válasza Sanyi.mTs (#25993) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

Igaz, az sem hülyeség. Inkább csak lustaság :D

(#25995) bigdady válasza zeus_2k14 (#25992) üzenetére


bigdady
nagyúr

6000 Ft utalás 450 Ft-ért? Keress egy rendes bankot :D
Az sem értem hogy lehet más költsége. De mivel olyan kicsi az összeg én nem foglalkoznék vele ennyit az biztos

[ Szerkesztve ]

(#25996) INGJOKE válasza bigdady (#25995) üzenetére


INGJOKE
veterán

+1

(#25997) Oliverda válasza bigdady (#25995) üzenetére


Oliverda
félisten

Vagy ott a Wise aminél már ingyenesek az utalások és emlékeim szerint lehet időzíteni is.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#25998) sifarr válasza zeus_2k14 (#25992) üzenetére


sifarr
senior tag

... ha én ezt ma beállítom, akkor minél előbb állítom be, annál nagyobb lesz az utalás kezelési költsége?
Te itt valamit nagyon keversz.
Az utalásnak van egy díja, de az értéknapos (előre beállított) utalásnak a díja ugyanannyi szokott lenni. Legalábbis a CIB-nél nincs különbség a díjban.
Nem írtad, hogy a CIB-nél melyik díjcsomagban vagy, pedig akkor pontos díjat is tudnék írni.
De pl. a CIB ECO csomag esetében az elektronikus utalás díja 0,408 % akár azonnali, akár értéknapos az utalás. 6000 forint esetében viszont decemberben még él a kedvezmény, miszerint 20 ezer az utalás díjmentes, csak a fölötte levő összeg után kell fizetni.
Tehát 6 ezret ingyen utalhatsz, és beállíthatod az utalás előre akár ma is. A 6 ezer utalásának normál díja 24,48 Ft. lenne.
Nézd meg a díjcsomagod kondíciós listájában az utalás díját, annyit fizetsz értéknapos esetében is.

(#25999) zeus_2k14 válasza bigdady (#25995) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

Dehogy. Csak egy példát írtam, tehat a 450 Ft is csak egy példa..

(#26000) zeus_2k14 válasza sifarr (#25998) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

CIB Eco. Pont ezt akarom, hogy ma beállítom. Akkor az értéknapos utalás összege fix és nincs ahhoz kötve, hogy én mikor állítom be?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.