Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30501) albert8


albert8
addikt

Egy kis képcsomag[link]
szerintetek esélyes PC-stylera? :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30502) radi8tor válasza albert8 (#30501) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szép és igényesen megoldott gép. Egyedüli dolog, ami szúrja a szemem az a hátlapi I/O shield színe. Nagyon elüt a többitől. De ezen kívül minden tuti. :R

⭐ Stella

(#30503) albert8 válasza radi8tor (#30502) üzenetére


albert8
addikt

Igen azt még meg fogom csináltatni :K
csak nem találtam rá megfelelő boltot meg embert

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30504) tatabánya válasza albert8 (#30501) üzenetére


tatabánya
senior tag

Széép! Nagy munka lehetett az a harisnyázás, én is elpepecseltem a táppal egy darabig. Nem kell oda a hátlapi panel és már meg is oldottad...

(#30505) TESCO-Zsömle válasza albert8 (#30501) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Schimán.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30506) M_o_g_y_i válasza albert8 (#30503) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Dekorációs boltban vegyél matt fekete öntapadó fóliát, fm-re adják. Lesz vagy 150 Ft egy 10 centi széles arab belőle! :DDD
Magad is meg tudod csinálni. :K

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#30507) albert8 válasza M_o_g_y_i (#30506) üzenetére


albert8
addikt

Abból vannak a venti közepén látható körök, de az túl gány, úgyhogy arra nem csinálom
majd valaki lefesti mert sprayel sem akarom :N

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30508) M_o_g_y_i válasza albert8 (#30507) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Pedig szerintem szépen nézne ki, de Te tudod! :R

Jól néz ki amúgy a géped. :K

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#30509) tatabánya


tatabánya
senior tag

és összeállt a gépezet:

[link]

(#30510) zuchy


zuchy
őstag

Az enyém is elkészült. [link]

PC-STYLE.hu

(#30511) Bogyó bá' válasza zuchy (#30510) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Szép ez a ház, nem kicsit! :R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#30512) szab.tam válasza zuchy (#30510) üzenetére


szab.tam
nagyúr

gyönyörű! :C :R

teljesen a szívem és ízlésem szerint való. (csak a kék ledeket bszdsnám ki belőle, kb. fél perc alatt....)
a többi hibátlan. már mentem is el a galériát. :K :))

a rácsok adnak neki egy diszkrét agresszívitást. nem úgy mint a gusztustalan transformers házaknál, hanem közeben megmarad a letisztult eleganciája.

mint egy jól sikerült autó optikai tuning: hűtőmaszk, spoiler...

szerk:
bocsánat a hülye kérdésért: a rácsokat ugye te csináltad? hogy néz ki a ház eredetiben? :U

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30513) zuchy válasza Bogyó bá' (#30511) üzenetére


zuchy
őstag

Köszi. :R

szab.tam: Köszi. A rácsokat is én csináltam. Eredetiben ez egy CM690 volt. Kívülről nem is, de belülről felismerhető. A ledek kikapcsolhatóak, csak az más kérdés, hogy a venti is kék ledes.

A mostani CM-ek szerintem is eléggé otrombák. A cosmos széria szép volt anno.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#30514) szab.tam válasza zuchy (#30513) üzenetére


szab.tam
nagyúr

láttam a konfig leírásodban, hogy van cm690-ed, meg némi vonások is ismerősek voltak, (nekem is van), de azt hittem, ez egy külön, 690-től eltérő ház.
mondjuk, el is tér kissé... :D

b+, nem semmi. :C

(nah, nem ömlengek tovább...)

be is linkellek a barkács topic-ba, mert volt ott nemrég egy látványtervekre nyálat verő valaki,a ki most épen a pihijét tölti. fikázott is valakit, helyre is tették. nem a látványtervre kell nagyra lenni, hanem ami kész van...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30515) nismoka válasza zuchy (#30510) üzenetére


nismoka
addikt

Ez nagyon szép, tetszik a belső letisztultság és a rácsok! Az a kék fény szerintem jó, ennyi kell! Gratula!

(#30516) Dexter-2000 válasza zuchy (#30510) üzenetére


Dexter-2000
őstag

jó lett, szeretem a letisztult dolgokat :C

Szépnapot!

(#30517) M_o_g_y_i válasza szab.tam (#30514) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Nézd meg a másik galériát is, a készítést! :Y

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#30518) szab.tam válasza M_o_g_y_i (#30517) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem is láttam, hogy van arról is. thx, tanulmányozom! :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30519) Bogyó bá' válasza M_o_g_y_i (#30517) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Fúbazz, nem gyenge! Minden elismerésem a kollégáé!

OFF: én még ahhoz is gyáva vagyok, hogy a vadifrissen vett FD. ARC Minimnek kivágjam plexisre az oldalát. Mindig útáltam az ilyesmit, gyerekes dolognak tartottam (47 éves vagyok), de annyira tetszik a ház belseje, hogy most oldallap nélkül áll az asztalomon. Munka közben azt nézegetem....

kieg: eddig csak 5 ezer forintos übergagyi házaim voltak (benne rendezetlen alkatrészhalmazzal), azokat is mindig az asztal alatt rugdostam...... hát, egy drága ház az valami egészen más tud lenni!

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#30520) zuchy


zuchy
őstag

Köszi mindenkinek. :R

PC-STYLE.hu

(#30521) fsb1000 válasza zuchy (#30510) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Üdv!
A VGA-n mennyit segít az a hátlap? Ha jól látom aluból van az is?

(#30522) zuchy válasza fsb1000 (#30521) üzenetére


zuchy
őstag

Hi Hátlap nélkül olyan 60 fok közelében volt még régen ugyanezzel a hűtővel. Egy centi hely van a VGA és a hátlap között és a venti be tud fújni. De fel szokott melegedni a lemez. Igazából nem nagyon nézem már, mert egy éve így van már. Az elején persze figyeltem. Szerintem max pár fokot jelent pluszba. Ja meg azért nem is nézem mert elég macerás kicsikarni belőle a hőmérsékleti adatokat. Ha jól van hűtve a kártya minden része, akkor nem lehet belőle gond.

A kártya 2008 januári.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#30523) 5@$ válasza ZetorGumi (#30364) üzenetére


5@$
aktív tag

Koszi!

Kb 5 ora melo...

Telefon:0670-2094610

(#30524) ZetorGumi válasza 5@$ (#30523) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Nincsmit.

Az széép, csak azért kérdeztem, mert énis szeretnék szálankénti harisnyázást, és hogy kb mennyi időbe lenne. De ez nemsok szerintem, vagyis megéri a fáradtságot. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#30525) enormous


enormous
csendes tag

Mindenképp megéri, de türelmesnek kell lenni, főleg ha első harisnyázásod. Ha nem úgy alakul ahogy szeretnéd, akkor menj friss levegőre felfrissülni, hogy újult erővel láss neki a folytatásnak. Sok sikert! (Több szín, több móka)

szerk:
Ja igen.. Ha valaki Nyíregyházán szeretne profi fotókat a modjáról, keressen fel bátran : )

[ Szerkesztve ]

                                                                                                   /enormous/

(#30526) 5@$


5@$
aktív tag

[link]

:Y oppá:P

Telefon:0670-2094610

(#30527) tatabánya válasza 5@$ (#30526) üzenetére


tatabánya
senior tag

nem kicsit kerül sokba :S, mondjuk az én harisnyámból kilátszik a kábel színe, de együtt tudok vele élni főleg hogy 1/6-ba került ennek..

(#30528) TomiLi válasza 5@$ (#30526) üzenetére


TomiLi
addikt

:C Ezt örömmel látom! :C

Bogyóka

(#30529) radi8tor válasza 5@$ (#30526) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem nem működik a linked.

⭐ Stella

(#30530) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Az én kicsikém. :DD

És ezt tudja:
Kép

És ezek vannak benne, körülötte.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#30531) Beretvás


Beretvás
addikt

Na mi lett már?? Kihalt ez a topik is?? :F

(#30532) TomiLi válasza Beretvás (#30531) üzenetére


TomiLi
addikt

Megint találtam egy kis csemegét...
Ha volt, akkor sorry, mert már év eleji. Igaz ezek "csak" tervek, de nagyon ütősek! Érdemes végig nézni az összes oldalt! [link]

Nekem a Gladio a kedvencem külsőre... Belsőre meg nem tudnék választani....

Bogyóka

(#30533) ZetorGumi válasza TomiLi (#30532) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Szép pc ház tervek. :)

Köszi amugy a linket, 1-2 ötletet lehet felhasználok innen magamnak is, mivel énis eljutottam oda, hogy saját kuckó kell. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#30534) TomiLi válasza ZetorGumi (#30533) üzenetére


TomiLi
addikt

Nekem is nagyon tetszenek! Az összes pc ház gyártónak is ajánlhatnánk a figyelmébe!
Az ember 5-6 ház kipróbálása után tényleg oda jut, hogy kell egy saját megoldás. Vagy egy agyon moddingolt gyári.....

Nincs mit, ne nekem! :B Sok sikert hozzá, kíváncsian várom a fejleményeket!!! :C

Bogyóka

(#30535) szab.tam válasza TomiLi (#30534) üzenetére


szab.tam
nagyúr

sajnos minden hardvergyártó nem szépet és jót akar gyártani. ez a házakra is érvényes. erről mi, vevők tehetünk.
patikamérlegre van téve a minőség, ár, kinézet hármas.
amiből a legtöbb profitot lehet hozni. előbb csinálnak olcsó vackot, mint drága minőségi cuccot.

ha pedig valami baromi jó, de picit drágább, egyből jönnek a nyálverők. lsd, nemrég a 6990-re való léghűtés hír...

nem egyszerű ez.

ezért fogok kb. 2 múlva tervezni, és gyárta(t)ni egy kis szériás, passzív hűtésű házat. (házcsaládot?)
minimál dizájnra gondoltam, de igazából még az sem lesz. funkcionalista lesz csak. de az nagyon.... :K

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30536) TomiLi válasza szab.tam (#30535) üzenetére


TomiLi
addikt

Igen! Igazad van sajnos! Viszont egy "előnye" van! Egyre több egyedi és szép gép készül itt ph.-n! :DD :C

Attól viszont a hideg kiráz amikor 73 milliomodik egykaptafára készült ház jelenik meg, és vannak akiknek még tetszik... persze az újszülöttnek minden új, de itt ph-n...

Kíváncsian várom az új extrém megoldásod! Az első nagyon brutális és hatékony lett! :C

Bogyóka

(#30537) TomiLi válasza TomiLi (#30536) üzenetére


TomiLi
addikt

Az előbbihez még csak annyit, hogy azért az is "vicc", hogyha végre megszületik egy igényes egész jó kialakítású ház (ami még pofás is), akkor az meg a felejtős kategória az iszonyat ára miatt! Konkrétan a Lian Li PC-X500FX-re gondolok
Persze ez sem felelne meg mindenkinek, minden szempontból...
Léghűtés szempontjából viszont szerintem nem rossz ez az elképzelés amit a Lian Li alkalmaz. Nekem az tetszik benne (azon kívűl, hogy full alu, és elég impozáns), hogy nincs a cpu-vga és a befúvó ventik között semmi! (hdd-odd....egyéb)
Szerintem ez nem rossz ötlet. Persze pont ennél a háznál a dizájn el is veszi ezt az előnyt (teli előlap), de vannak ugyanilyen kialakítású megoldásai is a Lian-nak, amiken az előlap rácsos...

Bogyóka

(#30538) tatabánya válasza TomiLi (#30537) üzenetére


tatabánya
senior tag

azért tegyük hozzá, hogy ez a PH-s közösség viszonylag elég kicsi és a többi felhasználó tényleg használati eszköznek tekinti a gépét. nem lesi állandóan, hogy milyen kívül, hogy van elrendezve a belseje, mekkorák a hőfokok.. annak a kevés - hasszám - mondjuk 5% akiknek meg ezek számítanak nem lehet bevételi forrásként tekinteni, így érthetők a gyártok. Én is most csinosítottam a gépet saját megelégedésemre, de hiába jön át ismerős legutóbb is egy "aha jólvannal" ki volt szúrva a szemem a véres verítékes munkámért :D

(#30539) zolee5016 válasza tatabánya (#30538) üzenetére


zolee5016
őstag

Hi Nekem csak annyi lenne az észrevételem, hogy itt a PH-n inkább csak a belső számit, annak az 5%-nak, is ez inkább a kábelbarátok klubbjaa külső a puritán egyszerű gyári megoldás. Csak az a különbség hogy milyen szint talált ki a kollega.Az 5%nak az 5 %-a aki meg hozzá is nyúl a külsőhöz, azt meg ált mindig megtalálják (tuti a kábelekkel)Szab.Tam,Zuchy,JaJa1981Ők PÉLDAértéküek a munkájukkal,És van még 1-2 "tökös" megoldás a többi sivár gyári ruha.
Sokszor az a gondolatom, hogy kellene 1topic ezeknek az embereknek is akik a külsővel is törödnek mégha több kevesebb sikerrel is.Ez a topic ,a pc style is csak a kábelosoké:nem lehetne egy külön az optikásoké?Mielőtt elvágnák a torkom tudom hogy q..va sok melo a kábelezés és minden elismerésem aki csinálja ,de ne csak erről szóljon már!Lehet hogy többen is megmutatnák a cuccukat!

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#30540) szab.tam


szab.tam
nagyúr

a harisnya fétis rabjait én mindig csodálva és irígykedve nézem.

már többször leírtam, én a kábelek elrendezésére genetikailag alkalmatlan vagyok. más pedig képes hónapokat eltölteni velük. általában szép is lesz az eredmény. aztán meg jöhet a sok plexi, hogy egyáltalán látható legyen. :)

a kábelbarátok duma ült..... :DDD

úgyhogy harisnyakábelezők: :R

de ami az összhagtalan, színes ledek, ventik kavalkádja. sok esetben bűncselekmény. közösség és gyomor elleni izgatás.

az viszont tetszik, amikor fekete a gép külső, belső, és a kábelezés fekete-piros, a ventik meg pirosak. és zöldben, esetleg sárgában. (a kék már kicsit gáz, habár múltkor láttam abból is láttam 2 gyönyörűt, mert a kábelek is kékek voltak. egy fehér-kék, és egy fekete-kék.

de amikor 3-4 színben vílágít, mint egy karácsonyfa, akkor azt inkább eldugnám, nem mutogatnám.... :N

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30541) KAMELOT válasza zuchy (#30510) üzenetére


KAMELOT
titán

(#30501) albert8 és (#30509) tatabánya
Mind a hármotokhoz szól. Szép gépek, jól lettek megcsinálva ;)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#30542) KAMELOT válasza Blabcsi (#30530) üzenetére


KAMELOT
titán

hasonló az enyém is ;)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#30543) jones965 válasza zolee5016 (#30539) üzenetére


jones965
Modder

Az azért eléggé leredukált kijelentés, hogy a topikunk csak a kábelharisnyákkal foglalkozna. Az, hogy kevesen publikálnak oda gépeket, nem biztos, hogy a mi hibánk. Magam részéről feleslegesnek tartanék még egy hasonló témával foglalkozó topik nyitását.
Korábban csak ez a topik volt, de sok embernek csípta a szemét, hogy át merték nevezni ezt a topikot a pc-style-val közösre. Így inkább kivonultunk a Fáradt gőz kategóriába.
Vagyunk azért magyarországon jó páran, akik hobby szinten űzzük ezt a fajta szórakozást, de nem egy barátom van, aki nincs is regelve a ph-ra. Ők számos szép munkát adtak ki a kezeik közül, ami nemzetközi viszonylatban is megállta a helyét.

Mellesleg a pc-style.hu topik azért szerintem szorosan összefügg eme topik tartalmával, de mivel külön nonprofit weboldalt üzemeltetünk, így érthető ha bizonyos mértékig különválasztott. Mindenki munkáját szívesen látjuk, viszont hogy az előbb említett oldalon publikálva lesz-e, azt jómagam és pár társam dönti el.
Tehát munkára fel, dremelt a kézbe! ;)

(#30544) TomiLi válasza tatabánya (#30538) üzenetére


TomiLi
addikt

Ebben igazad van, hogy nem egy célközönség vagyunk, nem a moddingosok határozzák meg a piacot. Sőt ha tovább megyünk évek óta szarnak a pc-sek fejére, úgy unblock ha a játékokat nézzük.. Marketinggel próbálják hülyíteni a népet, de aki kicsit elmélyül a témában hamar rájön, hogy egy katyvasz a játékként eladott termékek 90%-a...

De ha csak a funkciókat vesszük alapul, akkor máris más a helyzet a házakat illetően! Az átlag ház léghűtéshez készül! Funkciójukat ellátják, de annyi hulladék termék van, és a verseny is elmarad (lehet, hogy a piac nem kívánja meg - nem tudom)
A mai napig nem értem pl ezt a mostani elrendezést ami az átlag házakat jellemzi, lenne egy-két ötletem, egy-két, már meglévő ház kialakításából egy "mix"-et lehetne csinálni, ami egészen "újdonságként" hatna.

Bogyóka

(#30545) szab.tam válasza jones965 (#30543) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem is tudtam arról a topic-ról. :R :))

(#30544) ceaser
házzal kapcsolatosan forradalmi 5leteim vannak. de hát a nemzetközi levédés menete, költsége igen brutális.
ha meg nem megy, inkább rohadjon meg a felejmben addig....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#30546) albert8 válasza zolee5016 (#30539) üzenetére


albert8
addikt

Hidd e,l lenne pár ember, aki megcsinálná a külsőt is, de szerinted mindenkinek van a kertben vagy garázsban szerszáma ehhez? vagy anyaga? ideje? esetleg keret rá? :U

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30547) KAMELOT válasza albert8 (#30546) üzenetére


KAMELOT
titán

az emberek örülnek ha a mai világban van PC és mobil otthon meg tudják fizetni a számlákat....nem még hogy moddignolni a házat!! :D

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#30548) Beretvás


Beretvás
addikt

Hy. Amennyiket elköltötök kábelharisnyákra meg ilyenekre abból 2x meglehetne csinálni a külsőt is..De kinek a pap kinek a paplan..

(#30549) zolee5016


zolee5016
őstag

Srácok!!! Már hadd ne sajnáljak senkit 30-40kházért, a 12- 16k-s procihűtőért,9 k-s ventiért !!! Meg 80%nak ssd de kicsi ,csakhogy mert má nekem van!(+30k) Ezek elég gyenge kifogások! Nekem sincs más mint egy kis szerszámosláda meg 1-2 ismerős akivel vágatokl, furatok ha kell, addig is emberek között vagyok ,nem csak egyedül kockulok.Na szóval csak ne játsszuk itt a csórót mert ez ebből a szempontból nem igaz ránk.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#30550) Beretvás válasza zolee5016 (#30549) üzenetére


Beretvás
addikt

+1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.