Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) band1103 válasza Casoli (#7250) üzenetére


band1103
őstag

És te honnan tudod ennyre biztosan hogy nincs hozzá semmi köze? Van összehasonlítási alapod hogy milyen nem 24Hz kompatibilis akadás és a bármi más technológiás akadás-nem-akadás között?

Vagy úgy gondolod hogy ez a 24Hz-es mizéria a marketingdumák közé tartozik?

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#7252) WonderCSabo válasza Casoli (#7250) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Aha. Akkor szerinted mihez van köze?

Az első mondatodat pedig a haverodnak stb. mondhatod, de Nekem nem. Csak segíteni próbáltam. Még ha esetleg rosszat mondtam volna, (de nem mondtam), akkor se mondhatsz ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#7253) PuMbA


PuMbA
titán

Szert tettem a Gainward G210-esére. Minden pöccre megy és nincs fagyás,mint a HD3200-zal Flash 10.1 esetén. Passzív létére igen hűvösen megy: idle 44 fok,load 46fok. Ubuntu alatt sikerült beüzemelnem a VDPAU-t is és ott is minden megy rendesen (igazából sokkal jobban,mint ATI-n ,mert Compiz közben nincs tearing és a színt sem lövi át 16-235-re ,mint az ATI). Képminőségben az Ubuntu győz,valahogy jobban találják el a gyári beállításokat a színkezelésben (amíg Winen nem tolok egy színkezelési kalibrációt addig simán rosszabb,mint az Ubuntu).PowerMizer megy [link]
Ubuntu-s VDPAU írást megírom.

[ Szerkesztve ]

(#7254) Casoli válasza band1103 (#7251) üzenetére


Casoli
őstag

Talán azért mert az egymás mellé rakott sok sok TV mind 200e-től kezdődik? Biztos a nagyrésze nem támogatja a 24p-t... azért akad. Nem vitázok, nem érdekes a dolog. Majd máshol kérdezek rá.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#7255) WonderCSabo válasza Casoli (#7254) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Talán meg kellett volna nézned, hogy melyiken van 24p felirat. De most télleg, szted ha nem 24Hz-es probléma akkor mi?

(#7256) stevve válasza Casoli (#7254) üzenetére


stevve
nagyúr

Értjük a problémádat (én legalábbis tapasztaltam már, amiről írsz), de ezek a tévék (nyilván különböző gyártó termékei is) mind picit más képjavító technológiát használhatnak. Természetes, hogy a drágábbak megkapják a legfejlettebb chipeket, míg a régebbiek, olcsóbbak nem. Van, amelyik 5:5 pulldown-t kap, van, ahol máshogyan oldják meg plusz keretek beszúrását. Nem nagyon értem pontosan, hová akarsz kilyukadni, ,mit szeretnél megtudni, de arra a kérdésedre, hogy szoftveresen (értsd: PC-n) miért nincs ez mind megoldva, csak azt tudom mondani, hogy egy célhardver + saját kód és egy általános hardver + 1000 féle driver + codec, stb nem egy kategória.

Megint más kérdés, hogy analóg adást ezeken a marha nagy tévéken demózni elég csalóka. ez is lehet a probléma. Én is szoktam nézelődni a nagyobb áruházakban és bizony sok 100+ centis profibbnak mondott tévénél is látom, hogy nem teljesen folyamatos, de sokszor az is rögtön feltűnik, hogy az adás analóg, eleve rossz minőségű, stb.

[ Szerkesztve ]

(#7257) PuMbA


PuMbA
titán

Mindig amikor Ubuntuzok a hang jobbnak tűnik (több benne az élet). Szüleim szerint is jobb a hang (szerintük tisztább). Ha beszámolnátok a ti tapasztalaitokról az jó lenne,mert hamarabb kiderülne az igazság. Tehát ha van egy kis időtök és megnéznétek ezt, azt megköszönném.
1. lehetőség: LiveCD-->ekkor csak .flac fog menni,mert az mp3 kodeket telepíteni kell
2. lehetőség: [link], [link]: ezeket egy mappába tenni,majd elindítani a Wubi-t. Ha Windows 7 esetén van 100MB-os partíció akkor telepítés előtt a Lemezkezelőben meghajtóbetűjelet kell adni neki és a telepítés után a C gyökérbe rakott két filet(wubildr) át kell másolni rá. Ezek után el lehet venni a betűjelet.

[ Szerkesztve ]

(#7258) PuMbA válasza PuMbA (#7257) üzenetére


PuMbA
titán

Ja igen, számok:
Legjobban ezen hallom a különbséget: [link] (HD kell a jó hangminőséghez)
Aztán meg: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#7259) WonderCSabo válasza PuMbA (#7258) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem tudom, hogy 125Kbps AACon meg 260Kbps mp3-on egyáltalán mekkora különbségek lehetnek. Sztem inkább FLACcal vagy CDvel kéne kipróbálni. Egyébként milyen progival próbáltad ubuntun meg windowson?

(#7260) PuMbA válasza WonderCSabo (#7259) üzenetére


PuMbA
titán

Windows: Foobar2000 és minden alapbeállításon,Ubuntu: Rhythmbox és szintén minden alapon
Linkeltem mindenféle formátumú és minőségű számot az előbb: a YoutTube video 232kbps-es AAC,az mp3-as zene ~269kbps VBR,a harmadik pedig egy ~1000kbps-es FLAC

[ Szerkesztve ]

(#7261) WonderCSabo válasza PuMbA (#7260) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A FLACot már nem töltöttem le... :W A Médiainfó MPC-HCben az AACra nekem 125Kbps ír ki nem tom miért. :F

Szerk.: A Mediacoder is 125-öt ír.

[ Szerkesztve ]

(#7262) CPT.Pirk válasza PuMbA (#7257) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Meghallgatom majd neked, csak nem vagyok otthon. Viszont nem emlékszem, hogy lett volna eltérés, kép és hang is ugyanolyan volt nálam, mint winen. Majd tolok konkrét screenshotot, valami faja minőségű, mondjuk Imaxes felvételről XP-n, W7-n és Ubin.

Várom majd a vdapu-s cikked, beteszem majd gyorsan. :C

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7263) PuMbA válasza WonderCSabo (#7261) üzenetére


PuMbA
titán

Akkor csak 125kbps,ami annyira nem rossz AAC esetén ( HD filmeknél 232kbps-nek kéne lennie a hangnak - ezt olvastam egy oldalon).

CPT.Pirk: 9.10-es Ubin teszteltem (nálam már elég stabil hála a sok frissítésnek)

[ Szerkesztve ]

(#7264) WonderCSabo válasza PuMbA (#7263) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ma este, vagy holnap kipróbálom Live CDről.

(#7265) CPT.Pirk válasza PuMbA (#7263) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Otthoni, asztali gépemen mindegyik Ubi full stabilan ment 8.04 óta használtam őket, ezzel nincs gond, csak volt egy XP telepítés, és azóta még nem állítottam helyre a Win7 és Ubi boot loaderjét. Valszeg fog kapni mindkettő egy friss telepítést, mert korábban elrontott tuning miatt okoztam pár (sok) kékhalált W7-nek... Csak most nem vagyok otthon, majd holnap este talán megoldom.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7266) PuMbA


PuMbA
titán

A kép az ugyanolyan Win7 és Ubi alatt hardveres gyorsítással - megnéztem screenshot összehasonlítással. Az tévesztett meg,hogy a HD3200-nál jobb a képe a G210-nek (több hangyát is látok HD filmekben).

[ Szerkesztve ]

(#7267) band1103 válasza PuMbA (#7266) üzenetére


band1103
őstag

Tudnál olyan screenshot -ot dobni amivel össze lehet vetni egy HD3200-as és a 210-es képminőségét?
Nagyon kíváncsi vagyok.
Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#7268) ANT


ANT
őstag

Az 1080p@24Hz üzemmóddal kapcsolatban lenne kérdésem.
Szépen beállítottam mindent az LCD tv-hez (még Catalystot is frissítettem :D ), de sajna azt vettem észre, hogy továbbra is fennáll a mozgás közbeni (minimális, de észrevehető) kép-akadozás.
Pedig az itt olvasottak alapján a 23,976-os filmeknek simán kéne(?) futniuk 24Hz üzemmódban.
Csak xvid és AC3 Filter van telepítve, semmi más, de nem hiszem ,hogy ezek zavarnának be.
Esetleg kell még valami plusz beállítás MPC-HC-ben?
Mondjuk az is érdekes, hogy CCC-ben 24Hz a kijelző képfrissítés, a Win7 képernyő beállítások alatt pedig 23Hz. Vagy ennek nincs jelentősége?

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#7269) WonderCSabo válasza ANT (#7268) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az MPC-HC újabb bétáiban pont erre van egy jó kis opció.

(#7270) Malachi


Malachi
addikt

Sziasztok, segítséget kérek. Tegnap kaptam egy ilyen tanácsot (utólag is KÖSZÖNÖM):

"A 4550 jó még egy kis 3D is belefér, de csak DXVA-t gyorsit vagyis ha a film
kódolásának bitrátája nem esik ebbe a szabványba akkor a cpu-nak kell
szenvednie."

Ezt akkor nem gondoltam végig. Utánaolvastam, annyi kiderült, hogy bizonyos módon kódolt .mkv fileokat nem szeret a HD4550. Már csak azt kéne tudnom, mennyire általános ez a kódolási mizéria, magyarul mondjuk 10db 720p-s .mkv-ból vajon mennyit nem eszik meg a videokártya? Van-e valakinek ilyen, vagy HD4350 kártyája és mi vele a tapasztalata?

2 lehetőségem van, vagy veszek egy használt Gigabyte GF9400GT 512MB-t gari nélkül, dobozzal 8k-ért és akkor nem foglalkozom a témával a PureVideo bedarál mindent ILLETVE vehetnék egy XFX HD4550 512MB-ot vadi újan, garival, olcsóbban (nagyker) viszont akkor izgulhatok, hogy ha 720p-re szottyan kedvem, akkor zsákbamacska az egész.

Netezős munkagépbe, csak filmezni kellene. Minden tanácsot nagyon megköszönök!

(#7271) ANT válasza WonderCSabo (#7269) üzenetére


ANT
őstag

Köszi, akkor szedek egy frissebbet és kipróbálom.
Jelenleg még a 1453-as build megy nálam. :B Amúgy ezt a frissítést minden új verzió megjelenésekor le kell zavarni? Mert akkor naponta-kétnaponta lehet cserélni az MPC-HC-t.
Szerk: pedig a linkelt orosz oldal még el is van mentve kedvencek közé nálam, de csak néha szoktam ránézni.

[ Szerkesztve ]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#7272) CPT.Pirk válasza Malachi (#7270) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jelenleg a nem jól kódolt mkv-k HW-s lejátszása sokkal jobban működik GF karival, meg ott a cuda is besegít, stb.

Viszont ha normális helyről tölt az ember le, akkor meg ott elég ritka a nem dxva kompatibilis mkv. Konkrétan ha név nélkül mondjuk Magyarország legnagyobb torrent oldalát, onnan 10-ből 9 film megy dxva-val.
Persze ha pont az nem megy, amit meg akarna nézni az ember, akkor ez nem segít. :N

ANT: Én hetente, kéthetente szoktam lekapni az új bétát.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7273) WonderCSabo válasza ANT (#7271) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem, nem kell állandóan frissíteni. Én mindig a legújabbat használom, mert viszonylag gyakran raknak bele új dolgokat, meg érdekel is.

(#7274) FF23 válasza PuMbA (#7253) üzenetére


FF23
senior tag

Csatlakoztam egy MSI-vel.
Érdekes ez a PowerMizer. Ez valami linux ficsőr, és tényleg jót mutat? Mert nekem W7 alatt egyáltalán nem változik az órajel.

Fogyasztásban ehhez képest így változott:
IDLE:68W->59W

DXVA: 77-80W->66-68W
DXVA nélkül: 88-94W->80-83W
---------------------------------------
DXVA: 75-77W->65-67W
DXVA nélkül: 77-80W->67-70W

[ Szerkesztve ]

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#7275) Malachi válasza CPT.Pirk (#7272) üzenetére


Malachi
addikt

végül is nem halok bele, ha nem megy a 720p, akkor megnézem avi-ban, de ezek szerint akkor nagy arányban mennek ezek az .mkv-k rendesen. ez volt a lényeg, köszönöm!

(#7276) PuMbA válasza FF23 (#7274) üzenetére


PuMbA
titán

Windows alatt is változik állandóan nekem (GPU-Z mutatja). Amúgy a Gainwardok BIOS-a a legjobb,mert Radeonok esetében DXVA-nál sem vált fel 3D órajelekre,míg más gyártók kártyáinál előfordul.

[ Szerkesztve ]

(#7277) PuMbA válasza band1103 (#7267) üzenetére


PuMbA
titán

Jövő hét végén tudom csak megcsinálni,mert addig a koliban vagyok és ott a laptop van nálam.

[ Szerkesztve ]

(#7278) FF23 válasza PuMbA (#7276) üzenetére


FF23
senior tag

Azért kérdem, mert Ubuntuban (sík hülye vagyok hozzá) nekem is ugyanazt mutatja mint a képeden, viszont winben fix órajeleken van. Azt hittem, hogy valami driver bug.
Afterburnerrel vettem le 2D-ben, 3D-ben hagytam az eredetit, szerencsére nem vált fel rá.
Biosába nem tudok belenézni, mert a Nibitor még nem ismeri.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#7279) band1103 válasza Malachi (#7270) üzenetére


band1103
őstag

Szia!

Nekem volt HD4550-esem és tavaly októberben csináltam egy átfogó film tesztet melyben 43 db 1080p-s filmből 16 film nem felelt meg a DXVA-nak pedig Magyarország legnagyobb "virágboltjából" szereztem be őket. Sajna a 720p-s filmekből is kijutott a rosszból bár annak az arányát külön nem jegyeztem fel.
Több tesztet is tervezek de sajna manapság nem nagyon van rá időm. Pl.: elég sok HD film jelent meg október óta és kellene csinálnom egy újabb DXVA felmérés. Na meg beígértem egy CPU-s tesztet is hogy meg tudjuk állapítani hogy pontosabban mint eddig hogy hol az a CPU határ ahol már le lehet játszani a különböző filmeket.

"ha a film kódolásának bitrátája " Ez nem igaz. Nem a bitráta a gázos hanem a film kódolásának egyéb paraméterei (lásd.1hsz.).

PuMbA: Az tökéletes lesz köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#7280) ANT válasza WonderCSabo (#7269) üzenetére


ANT
őstag

És bejött! :C Kösz a tippet.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#7281) PartyShan válasza ANT (#7268) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Nekem is ugyanez a problémám, ami Neked. CCC-ben beállítom a 24Hz-et, win7 meg csak 23nak érzékeli. A kezdeti win7 ccc drivernél ugyanez volt, csak ott 60hz helyett mindig 59-et mutatott. Arra lennék kíváncsi, hogy akinek nv karija van ott mi a helyzet? Arra tippelek, hogy ez driver probléma és ezért is marad meg a minimális akadozás 24hz-es üzemmódban. Vista alatt nem volt ilyen probléma.

Nekem azzal amit WonderCSabo írt megoldással az a gondom, hogy mivel 2 monitort használok (LCD TV és sima monitor) nem rakja ki a tv-re full screenbe, hanem fele-fele, tehát a film egyik fele a tv-n a másik meg a monitoron van :S

[ Szerkesztve ]

(#7282) ANT válasza PartyShan (#7281) üzenetére


ANT
őstag

Nekem is monitor+TV van, de a film teljes képernyőn frankón megy a tévén. Beállítottad a tévét elsődleges kijelzőnek?

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#7283) PartyShan válasza ANT (#7282) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Ha kiválasztom win7 alatt a tv-t elsődleges kijelzőnek akkor azon lesz a tálca is ami nekem nem jó mert akkor tv nézés közben nem tudok netezni és állítgatni sem akarom minden alkalommal. MPC-HC-ban a teljes képernyős mód az a TV-re van állítva persze.
Erről beszélek. Nálam ezt produkálja :S

(#7284) ANT válasza PartyShan (#7283) üzenetére


ANT
őstag

Hogyne tudnál netezni. Sőt, bármi mást csinálhatsz a monitoron, amíg a tévén megy a film. Elindítod az akármilyen alkalmazást---->megjelenik a tévén (mert ugye ő az elsődleges kijelző)--->áthúzod az ablakot a monitorra és kész. Én is így tolom kiterjesztett módban.
Vagy ez a megoldás nem jó?
Szerk: OFF

[ Szerkesztve ]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#7285) PartyShan válasza ANT (#7284) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Félreértettük egymást :) Tudom, hogy tudok netezni. Pont, hogy ezeket az áthúzgálásokat akarom elkerülni. Az a lényeg, hogy 2klikk a filmre a 19" monitoron és átrakja a tvre full screen. Na ekkor van az a hiba amit mutattam és ez csak akkor jön elő, ha azt az opciót használom, amit WonderCsabo is javasolt. Ha az ki van kapcsolva akkor nincs probléma, viszont a minimális akadás megmarad. (Mellesleg nekem mindig olyan problémáim akadtak itt amikor beírtam hogy teljesen egyedi és nem született rá megoldás, azt hiszem erre sem fog :) )
Természetesen semmi codec csak az ac3filter van telepítve, tehát még az sem lehet hogy valami más zavar be.

Szerk: Ha az mpc-t áthúzom a tv-re úgy már jó. Egyelőre akkor marad ez a megoldás.
Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#7286) WonderCSabo válasza ANT (#7280) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nincs mit! :K

(#7287) Malachi válasza band1103 (#7279) üzenetére


Malachi
addikt

Nem is számítottam ilyen kimerítő válaszra! Minden kérdés tiszta, köszönöm! :)

(#7288) paraszt2


paraszt2
csendes tag

Hali!
Nekem az lenne a problémám ,hogy Pumba javaslatára felraktam az MPC HC-t és beállítgattam mindent ,hogy optikai kimeneten DTS szóljon. Viszont inaktív a felirat menü amire nem sikerült rájönnöm ,hogy miért. Így nem tudok feliratosan filmet nézni.
Másik problémám viszont az lenne ,hogy nem játsza le az M2ts formátumokat.
Plusz nekem a kendvenc lejátszóm az Kmplayer és rá sem tudok digitális kimenetű hangot varázsolni (nem kis próbálkozások árán sem)
Lehet ,hogy eme válaszok már elhangzottak a fórumban de jó pár óra olvasgatás és keresgélés után belefásultam . Bocsi
Válaszokat és a segítségeket előre is Köszi :R

Hozzáteszem én csak simán paraszt akartam lenni csak valamelyik paraszt elfoglalta azt ,hogy paraszt

(#7289) siriq válasza s7evcsenko (#48) üzenetére


siriq
őstag

Ha atrakod aviba, majd svcd be hogy minden regi lejatszo felismerje muxik(uj lejatszo ismeri az avit, meg ujabb ismeri az mkv-t is).

szerk: lehet ezereves hsz-re valaszok igy hajnalban?

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#7290) WonderCSabo válasza paraszt2 (#7288) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az első hsz szerint állítottad be? EVR rendereren van? Felirat auto betöltés be van kapcsolva? A felirat fájl neve egyezik a filmével? Az m2ts egy Blu-Ray része, ugye? Az Total Media Theatre 3-al tudod lejátszani.

(#7291) paraszt2 válasza WonderCSabo (#7290) üzenetére


paraszt2
csendes tag

Óóóó a pipa kimaradt köszi. A "gyári" media player viszi az M2ts-t ,ráadásul a hangja is jó, csak arra lettem volna kíváncsi hogy mpc hc-vel meg lehetne -e oldani a lejátszását ,hogy csak 1 lejátszót kelljen használni. Igazából az lenne a tökéletes ha meg tudnám kmplayerbe oldani a hangot, ugyanígy mint az mpc-nél. De ha továbbra is több lejátszót kell használnom abba se fogok belehalni :)

Hozzáteszem én csak simán paraszt akartam lenni csak valamelyik paraszt elfoglalta azt ,hogy paraszt

(#7292) WonderCSabo válasza paraszt2 (#7291) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem tom milyen m2ts az. Nekem lejátssza őket. Ez csak különálló, vagy egy Blu-Ray lemez része? Ezt lejátssza?

[ Szerkesztve ]

(#7293) paraszt2 válasza WonderCSabo (#7292) üzenetére


paraszt2
csendes tag

Igen egy Blu-ray része... ,és most néztem hogy lejátsza, csak a hang nem stimmel, pontosobban nem dts hangot küld az erősítő felé. Ez azért érdekes mert az előbb amit belinkeltél ott viszont jó a hang.

Hozzáteszem én csak simán paraszt akartam lenni csak valamelyik paraszt elfoglalta azt ,hogy paraszt

(#7294) PuMbA válasza PuMbA (#7260) üzenetére


PuMbA
titán

YouTube-os szám jobb minőségben: [link]

paraszt2: Blu-ray-hez ArcSoft TotalMedia Theatre kell amiben meg tudod nyitni az egész BD struktúrát és a hang jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7295) WonderCSabo válasza paraszt2 (#7293) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Előbb írtam, hogyha ez egy egész Blu-Ray lemez, akkor ArcSoft TotalMedia Theatre 3-al nyisd meg. A linkelt fájl azért megy, mert az egy különálló m2ts fájl.

(#7296) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Szervusztok, erdemes feltenni a Haali.Matroska.Splitter-1.9.355.21.exe-t? A KMPlayer az alapertelmezett lejatszom de feltettem az MPC-HC mpc-homecinema.1659 verziot is.
Meg sosem hasznaltam ezert vagyok kivancsi a velemenyetekre.

(#7297) WonderCSabo válasza Steelmanus (#7296) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Használj MPC-HC-t, az első hsz szerinti beállításokkal. Nem szükséges hozzá Haali Media Splitter, csak nagyon ritka extrém esetekben. (Pl.ha 2 videósáv van)

(#7298) FF23 válasza FF23 (#7278) üzenetére


FF23
senior tag

Driver bugnak látszik, mert egy monitorral működik az órajelszabályozás.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#7299) Steelmanus válasza WonderCSabo (#7297) üzenetére


Steelmanus
addikt

Koszonom, akkor nem kell. Igen mar az MPC-HC az alapertelmezett, mert a KMPlayer-t DVD lejatszasnal allitgatni kell de meg butykolom mert szeretem es regota hasznalom de most valtottam.

(#7300) paraszt2 válasza WonderCSabo (#7295) üzenetére


paraszt2
csendes tag

Köszi ,a problémás m2ts fájl 1 Bd-discből származik. De azon kívűl találtam még a vínyón m2-eseket és azokat hibátlanul viszi.
Az említett fájl meg majd játszom a windows erededi lejátszóján...

[ Szerkesztve ]

Hozzáteszem én csak simán paraszt akartam lenni csak valamelyik paraszt elfoglalta azt ,hogy paraszt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.