Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) CollectoR


CollectoR
aktív tag

[link]
Ide jár valaki közületek?

(#1752) harylmu válasza CollectoR (#1751) üzenetére


harylmu
őstag

Képek alapján nagyon korrektnek tűnik. :)

(#1753) harylmu


harylmu
őstag

Tegnap megnéztem egy thai box edzést és holnap részt is veszek. :) Ha valakit érdekel, akkor írhatok beszámolót.

(#1754) CollectoR válasza harylmu (#1752) üzenetére


CollectoR
aktív tag

Azért néztem mert közel van hozzám, ha jól láttam nemrég alakult, eddig a RE-gym tagja volt. Emailomra nem válaszolnak :( Sebaj, majd megpróbálom személyesen.
Írj beszámolót, kíváncsi vagyok.

(#1755) Integra válasza harylmu (#1753) üzenetére


Integra
titán

persze, írj, szívesen olvassuk! :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1756) harylmu


harylmu
őstag

1 óra múlva megyek edzeni, úgy hogy majd holnap reggel beszámolok :)

(#1757) harylmu válasza harylmu (#1756) üzenetére


harylmu
őstag

Na tehát. Elején jó sok futkorászás aztán a szokásos sarok emelés, térdemelés. Aztán tapsra guggolás, tapsra 20fekvő stb. Elég alapos lazítások voltak. Azt hittem itt elcsúszok az izzadtságomba basszus. :DDD Azt hittem behalok, mikor az edző olyat szól " 30 négyütemű". :D (amit eddig elmondtam, az volt 30perc :) ) Utána kűzdőkombinációkat csináltunk pajzsal, pajzs nélkül és a "szünetekbe" meg 30hasizom. Ez ment az edzés végéig. Utána lehet maradni fight-olni. :)
Ami meglepő volt: csak térdelést és körkörös rúgást csináltunk. Semmi könyök :Y
Egyelőre nagyon tetszik, de elég monotonnak tűnik. Nem tudom mikor fogom megunni. Ha jól emlékszem, akkor Integra pont ezért fejezte be. :)

mod: azt még hozzátenném, hogy olyan lábizomlázam van (amellett hogy 1,5 évig kyo-ztam), hogy ülni alig tudok :D

[ Szerkesztve ]

(#1758) CollectoR válasza harylmu (#1757) üzenetére


CollectoR
aktív tag

Hmm ez olyan katonai kiképzőtábornak hangzik ;) De a kemény munka szinte mindíg kifizetődő.

(#1759) harylmu válasza CollectoR (#1758) üzenetére


harylmu
őstag

Igazából szinte mindent visszavonhatok amit írtam. Tegnap egy másik edző volt. Egy szó: brutális. 20 percig csináltuk ezt: 20felülés, 20fekvő. Pihenőidő nélkül. Végül összejött 350felülés és 150-200 fekvőtámasz. :)) Na gondonhatjátok :D Utána 15percig nyújtás, aztán kűzdőkombinációk majd fight :) Akivel voltam párban, az a srác azt mondta, hogy ez az edző olyanokat csinált, mikor csak ő oktatott hogy 1 órán keresztül futottak, közbe fekvő, guggolás, has. :DDD Imádom, tisztára beleszerettem. :D Olyan izomlázam van, hogy szabadesésbe ülök le basszus. :D

[ Szerkesztve ]

(#1760) Integra válasza harylmu (#1759) üzenetére


Integra
titán

és ezért fizetsz?
ezt otthon is tudod csinálni. azt hittem küzdősportolni mész, nem tornaórára..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1761) harylmu válasza Integra (#1760) üzenetére


harylmu
őstag

Nem hinném, hogy ennyire ártana egy kis kondíció. De mondom, csak 30-40perc a lazítás/erősítés.

(#1762) sasa311 válasza Integra (#1760) üzenetére


sasa311
veterán

Pont ez jutott nekem is eszembe ....
:)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1763) Integra


Integra
titán

MTI - ugyelet@mail.index.hu
2008. november 4., kedd 11:31 | Frissítve: 42 perce
Eggyel kevesebb ellenfele lesz Bor Barnának a nehézsúlyú cselgáncsküzdelmekben, ugyanis ketrecharcosnak állt a pekingi olimpián aranyérmes japán Isi Szatosi. "Új fejezet kezdődik az életemben. Ez a vegyes harcművészet vonultatja fel a világ legerősebb bajnokait, akikkel mindig is meg akartam küzdeni" - nyilatkozta a 21 éves kiválóság, aki az augusztusi ötkarikás játékokon legyőzte a paksiak dzsúdósát verő egyiptomi Iszlam el-Sehabit, a magyar ezért nem jutott vigaszágra. Isi tervei szerint szeretné kihívni a horvát Mirko "Terminator" Filipovicot, a "Techno Góliát" művésznéven futó, 215 centis dél-koreai Csoj Hong Mant és a jelenlegi világbajnok orosz Fjodor Emeljanyenkót, akit csak Utolsó Császárnak neveznek szakmai berkekben.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1764) Versus82 válasza Integra (#1763) üzenetére


Versus82
aktív tag

szép álmok::DD

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1765) Integra válasza Versus82 (#1764) üzenetére


Integra
titán

én is alapos verést érzek a dologban... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1766) válasza CollectoR (#1751) üzenetére



újonc

szia CollectoR!
én oda járok. szerintem pöpec.

(#1767) John Popcorn


John Popcorn
újonc

Sziasztok!
Levente vagyok, 15 éves, segítséget szeretnék kérni.Érdekelnek a harcművészetek, azon belül leginkább az állóharc, miket tudtok javasolni?Előre is köszi a válaszokat.

(#1768) _az válasza Integra (#1765) üzenetére


_az
senior tag

hi

mesélnél a bjj-s tapasztalataidról? pláne az utcai önvédelem szempontjából milyennek értékeled? összevetve kravmagával. illetve bármi infonak örülök... :)

az

(#1769) CollectoR válasza John Popcorn (#1767) üzenetére


CollectoR
aktív tag

Hali, szerintem alkatfüggő, illetve attól is függ te mit szeretnél konkrétabban. Nálam az is szerepet játszik mennyibe kerül az edzés, és helyileg hol van. Ha adhatok tanácsot menj el néhány különböző edzésre, hogy megnézd, melyik szimpatikus. Mert az a legroszabb, mikor olyat csinálsz, amihez semmi kedved, és felesleges időpocsékolásnak veszed. ;)

(#1770) CollectoR válasza (#1766) üzenetére


CollectoR
aktív tag

Bővebben tudnál róla mesélni?

(#1771) John Popcorn válasza CollectoR (#1769) üzenetére


John Popcorn
újonc

oké, köszi, majd megnézek néhány edzést és majd jelentkezem:)

(#1772) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Yip Manról készül film.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#1773) End válasza SystemRoot (#1772) üzenetére


End
csendes tag

És így első blikkre nem is tünik rossznak...

(#1774) harylmu válasza SystemRoot (#1772) üzenetére


harylmu
őstag

Nekem ez már nagyon majomkodás :B Maradok Tony Jaa filmjeinél. :)

(#1775) SystemRoot válasza harylmu (#1774) üzenetére


SystemRoot
őstag

Miért lenne az? Nyilván tele lesz irreális mesés elemekkel, de ettől függetlenül lehet szép és művészies film, ami Yip Man Nagymester mégjobban beleírja a legendák könyvébe.

(#1773) End
bizony nem tűnik rossznak. :K

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#1776) Integra válasza _az (#1768) üzenetére


Integra
titán

sok tapasztalat most nincsen, mert nem edzem, csak kettlebellezek, úgyhogy tavaszig csak erőnlét és állóképesség fejlesztés van programon.
besokalltam krav magából, bjj-ből, mindenből és nem akarok kiégni. frissen szeretném jövőre megcsinálni a g5-öt év vége felé és ezért most nem akarok vele foglalkozni. és a munkám most fontosabb amúgy is.

de amit mondani tudok, hogy nagyon jó. a Max egy elképesztő pali, az edzések hangulatosak, csöndesek, marha jó a légkör, egy jóbarátom jár igazán hozzá rendszeresen, ő többet tudna mesélni. nagyon jól megtanít földharcolni, brutálisan jó játék szerintem. hogy az utcán mennyire érvényesül?
nos, ha elkapnak és földhözbasznak és nem vagy elég gyors és ügyes, akkor eléggé..
betonon nyekkenni nem vicces.
bjj-ben nincsen ugye a krav maga féle szemétkedés, szabályokhoz kötött. ha földre visznek én kiharapom a nyakát, kinyomom a szemét és azonnal felállok, nem érdekel, de megölöm, mert felkell álnom, kerül amibe kerül. feltéve ha ügyes vagyok és gyors..
utcai harcnál ugye a krav maga mindig abból indul ki, hogy egy támadó nem támadó, egy ütés nem ütés. mindig készülnöd kell a következő támadóra, miközben küzdesz az aktuálissal.
ezért amig a bjj-s földön akar végezni veled, te fel akarsz állni azonnal. két teljesen különböző mentalitás. ha fejben jó vagy és gyors és elkapod a szemét, torkát vagy épp lágyékát, van esélyed.
de nem szabad a bjj-s embert lebecsülni. 1-1 földön, én nem adnék magamnak sok esélyt egy komoly bjj-s ellen:DDD
úgyhogy nekem az a cél, hogy minél hamarabb felálljak.. arról nem is beszélve, hogy bármikor jöhet a haverja, hogy amíg leszorít, az meg szimplán fejber rúgjon..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1777) Ati9500


Ati9500
senior tag

Eladó egy vadi új boxzsák, kb 1* lett használva...
kemény anyaggal van kitömve, műbőr..
tömege 40 kg, magassága 140 *40

Szállításban nem tudok segíteni, átvehető Budapest, Újpest

ár 9000 Ft

bocs az offért!

(#1778) Vandit.


Vandit.
addikt

Randy Couture kikapott a melák pankrátortól. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1779) Integra válasza Vandit. (#1778) üzenetére


Integra
titán

volt valaho a grand prix közvetítése??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1780) harylmu


harylmu
őstag

De La Hoya-t megverte Pacquiao! Most megy 13:00-tól az ismétlés a Sport2-őn.

(#1781) harylmu válasza harylmu (#1780) üzenetére


harylmu
őstag

Eszméletlen jól boxolt a kicsi. :) De La Hoya hozzá képest lajhár volt..

(#1782) lorcsi


lorcsi
veterán

k1

(#1783) Reno7


Reno7
senior tag

Systema nevű harcművészetről hallott már valaki? Valami vélemény róla?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#1784) harylmu válasza Reno7 (#1783) üzenetére


harylmu
őstag

Noname hm-ekbe nem tudom mennyire lehet bízni.. én biztos mennék ilyenekre.

Ott a krav-maga

[ Szerkesztve ]

(#1785) Reno7 válasza harylmu (#1784) üzenetére


Reno7
senior tag

Tudtommal a Spetsnaz is systema-t használ,szal ezér nemtom hogy télleg noname,vagy csak felénk ismeretlen. :F

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#1786) Integra válasza Reno7 (#1785) üzenetére


Integra
titán

akkor systemázz:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1787) Vandit. válasza Integra (#1779) üzenetére


Vandit.
addikt

Ha arra gondolsz, hogy meg tudod-e nézni, akkor a válaszom: :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1788) Reno7 válasza Integra (#1786) üzenetére


Reno7
senior tag

Igazándiból kétlem hogy a civileknek tanított változat megegyezne a katonaival...Meg egyébként sem találtam magyar trénert,mert aki volt az abba hagyta tudtommal.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#1789) Integra válasza Reno7 (#1788) üzenetére


Integra
titán

én a "katonait" sem tanulnám ebből a csodából, az biztos.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1790) Reno7 válasza Integra (#1789) üzenetére


Reno7
senior tag

Engem a késdobálós trükkjei vonzanak :DDD de egyértelmű hogy civil,meg mindenféle rendvédelmi szervnek is a KM a legjobb.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#1791) Integra


Integra
titán

tony jaa halftime show:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1792) harylmu válasza Integra (#1791) üzenetére


harylmu
őstag

Ong Bak 2-őt már értékelte az IMDB.
Elég ígéretes. ;)

(#1793) harylmu


harylmu
őstag

Na miújság, mindenki edz? :)

[ Szerkesztve ]

(#1794) Integra


Integra
titán

A Magyar Ju Jitsu Szövetség Közgyűlése 2009.évtől Berkes László 4.dan fokozatú mestert - az eddigi alelnököt - választotta meg elnökéül.

A Közgyűlésen rekordszámú szavazatra jogosult mester, instruktor és tisztségviselő jelent meg. A régi elnököt, Kovács Attila 6.dan fokozatú mestert eddigi munkájának elismeréseképpen a szövetség technikai igazgatójává nevezte ki. A személyi és strukturális változások az alapító elnöknek és a dankollégium vezetőjének - Kelemen István 8.dan fokozatú mesternek - egyetértésével történtek.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1795) Ricardo


Ricardo
félisten

Mindjárt kezdődik Erdei, és Balzsay meccse. Ki nézi?

(#1796) Ricardo


Ricardo
félisten

Látom zajlik itt az élet :(

(#1797) harylmu válasza Ricardo (#1795) üzenetére


harylmu
őstag

Erdei jól bunyózótt, Karcsi-nak már szüksége volt a bírók jó indulatára. :D

indulok lassan edzésre :)

(#1798) Integra


Integra
titán

növényi norbis cikk

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1799) Integra


Integra
titán

norbi nyert
szép volt!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1800) Egorov


Egorov
aktív tag

Fent van valahol Növényi meccse?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.