Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Ketrecharchoz milyen eredmények kellenek hogy lehessen indulni?

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2952) Markgx10 válasza Gaboman (#2951) üzenetére


Markgx10
őstag

Semmilyen eredmény nem kell, jelentkezel egy versenyre, majd ott elmondják a feltételeket.

Ha te akarsz indulni, akkor pár megjegyzés. A te súlycsoportodban olyan nevek vannak, pl. a Tatár, akitől óriási verést kapnál, (vagy az a szegedi óriás, neki nem jut eszembe a neve, vagy Bufla stb. ) Mondom anélkül, hogy kisebbíteném az érdemeid. Persze tudom, hogy te ezt máshogy gondolod belülről, de mindenképp javaslom először, hogy Budapesten lemész egy MMA edzésre és megkéred az edzőt, hgy hozzon neked össze egy edzőmeccset egy +100kg körüli MMA-s versenyzővel.

De én rögtön kérdeznék is. Az ugye már kiderül az írásaidból, hogy páran kung-fuztok, meg erősíted az ütőfelületeid, sőt thai-boxot is gyakoroltál korábban de pl. milyen tapasztalatod van földön? Szoktál napi szinten földezni, mondjuk birkozók ellen? Milyen befejezéseket ismersz lenn?

Nem kötözködni akarok, csak érdekel. Köszi, ha válaszolsz. :R

(#2953) Gaboman válasza Markgx10 (#2952) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nem gondolom másképp,jelenleg nem vagyok felkészülve egy ilyen versenyre azt tudom,de a Si-fu jövő tavasszal szeretne indítani.
Én korainak tartom még,ráérek akár 2év múlva is.
Sajnos a földharcot nálunk nem erőlteti a mester,ebben neki sincs nagy tapasztalata és ezt én is sajnálom.
Mármint WT földharc van,de az nem olyan mint a Kempo,Jiu Jitsu,M.M.A.földharc.
Van Móron Jiu Jitsu edzés,lehet megnéznék párat hogy földharcot is tanulhassak.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2954) Integra válasza Gaboman (#2953) üzenetére


Integra
titán

földharc = bjj
ennyi a lényeg, enélkül ne is indulj mma-ban, mert véged.
van mindenhol földharc, saját stílusban, tény, de nem véletlen a bjj lett az abszolút alap mma-ban, ha földharcól van szó.
állórész alapja pedig egyértelműen a box, aztán thai-box vagy/és, muay-thai (mindegy hogy hívjuk).
szerintem :B

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2955) Gaboman válasza Integra (#2954) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ezt mondom én is a mesternek hogy földarc nélkül nem lehet,de ő csak erősködik hogy igen.
Néztem több videót is M.M.A.ban,és szinte mindig a földön ér véget a harc,ott is jónak kell lenni hogy győzhess.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2956) gege71.hu válasza Integra (#2954) üzenetére


gege71.hu
addikt

MMA-hoz dióhéjban jó az összefoglalód, egyetértek. :))

Még esetleg a judo és/vagy birkózó technikák kiegészítésként jók a földön illetve a földrevitelben a BJJ mellé.
NA meg az eszméletlen cardio/állóképesség és gránit-áll ami nem árt :)
A muay thai nagyban segít abban, hogy az ember bírja a testre lábra ható ütéseket, rúgásokat. Hobbystaként is kezdem egyre jobban szokni az ilyen "disznóságokat"
Eleinte sajgott mindenem napokig egy "finom" sparring után. Mostanra már egész hamar elmúlik :) Jó ha az ember átérzi milyen ha megcsapkodják itt ott...ez egy ilyen társasjáték. Valami beteg módon én ettől függetlenül nagyom szeretem az egészet :)

(#2957) Gaboman válasza gege71.hu (#2956) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ezzel én is így vagyok,szeretem odatenni magam hogy érezzem milyen amikor eltalálnak.
4órás edzés alatt elég jól szétszedjük egymást,itt,ott kék,lila foltok,duzzanatok jelzik hogy betaláltak rendesen.
Ilyen szempontból nem is lenne gond velem,a földharc viszont hiányzik nekem is nagyon.Edzőpartnerem előző WT egyesületénél volt,ő is ezt hiányolja a mostaninál.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2958) Integra válasza gege71.hu (#2956) üzenetére


Integra
titán

régen 3-4 évet judoztam, bevallom, sokat nem ér bjj ellen, max-ék úgy raktak össze, hogy öröm volt nézni. már amire emlékszem belőle, rég volt. sípcsontozást egy másfél éve befejeztem, ahogy az edzéseket is felfüggesztettem (munka) és valahol nem is baj, mert már kezdtem kiégni, besokalltam, és a sípcsontjaim is ahogy kinéztek.. nagyon durván kék-lila volt már, meg huplis, kezdtem átesni a ló túloldalára asszem és innentől már csak az egészségre lett volna káros az egész. nekem is fájt, a másiknak meg pláne(:DDD) néha összepisálás határán voltam edzések után, mikor a harmadik blokk is ugyanoda csúszott.. mai napig jó rücskös, érzem ha végighúzom az ujjam rajta. meg most a motoros zakóm után pláne semmi próbálkozás, kell még 1-2 hónap mire teljesen rendbejön a lábam..
rohadtul észnél kell lenni ezzel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2959) Gaboman válasza Integra (#2958) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Az biztos hogy észnél kell lenni,nagyon könnyen szerezhet az ember maradandó sérüléseket,nem játék!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2960) gege71.hu


gege71.hu
addikt

UFC 118, Augusztus 28.
Második kiemelt meccs:
James Toney boxoló vs Randy Couture.
Na erre roppant kíváncsi vagyok. :)
A feka bunyósnak mindenesetre már nagy az arca, hogy így meg úgy kiüti Couture-t...öhhööhöö :) Meg ne lepődjön majd :D

(#2961) gege71.hu


gege71.hu
addikt

UFC 117ről (eddig 4 meccset néztem meg) csak annyit árulok el, hogy idén ez a gála visz mindent nálam...
és még a főmeccsig se jutottam. :)

(#2962) Markgx10 válasza gege71.hu (#2960) üzenetére


Markgx10
őstag

Nagyon remélem Couture kiüti a picsába Toney-t, minden egyes cikket olvastam a meccsel kapcsolatban kb 10 MMA-val foglalkozó oldalon :D annyira érdekel és a Strikeforce félnehézsúlyú bajnokának King Mo-nak (aki Toney edzőtársa) a nyilatkozata fogott meg, aki azt mondta, hogy akárhányszor eldöntötte, hogy földre viszi Toney-t, annyiszor meg is csinálta, így biztos abban, hogy egy még nála is nagyobb klasszis (Randy C.) ugyanolyan simán meg tudja majd oldani a feladatot. :U

(#2963) Integra válasza gege71.hu (#2961) üzenetére


Integra
titán

majd morgen megkukkieren:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2964) paleinho válasza gege71.hu (#2961) üzenetére


paleinho
senior tag

valóban ez idén eddig a legjobb, és a main event is nagyon tetszett :K

(#2965) Markgx10 válasza paleinho (#2964) üzenetére


Markgx10
őstag

Szelektáltan kezdtem nézni, eddig az Hughes, Dos Santos, Struve, Fitch meccseket néztem meg és persze a főmeccset, ami 23 percig úgy alakult, ahogy szerettem volna, már szinte felállva tapsoltam, mikor jött az a kurva fordulat. :( :D Halálosan jó meccsek, most meg ha hazaérek, akkor elkezdem az elejéről és végignyomom a családom legnagyobb örömére ;]

(#2966) .impulse.


.impulse.
csendes tag

Van itt valaki aki ide jár/járt, Vona János edzéseire?
http://www.boxedzes.hu/

Várom a véleményeket, mert ha jó a hely akkor szeptembertől megyek.

Btw kesztyűből általában mekkora kell? Illetve jobb annyival a bőr a műbőrnél hogy megér plusz ötezer forintot?

(#2967) gege71.hu válasza .impulse. (#2966) üzenetére


gege71.hu
addikt

12 OZ(unciás) kesztyű jó.
Bőrt ajánlok. A műbőr egy kalap xar. Hamar gallyra megy és igénytelen.
Túl rövid az élet ahhoz, hogy szar borokat igyunk és műbőrben bunyózzunk nem igaz? :D

(#2968) Integra válasza .impulse. (#2966) üzenetére


Integra
titán

victorsportban kapsz sok jóféle bőrkásztyút.
twins, everlast, mi van nekik még..?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2969) gege71.hu válasza .impulse. (#2966) üzenetére


gege71.hu
addikt

Ez:
EBAYRŐL
nagyon jó vétel és még postaköltség sincs.

NE akasszon meg hogy muay thai kesztyű :) Teljesen jó sima ökölvívásra is :)

[ Szerkesztve ]

(#2970) Integra válasza gege71.hu (#2969) üzenetére


Integra
titán

10 rugóért tényleg jó ár:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2971) Integra válasza Integra (#2970) üzenetére


Integra
titán

keresek egy havernak bp-en egy olyan edzőtermet ahol kitudna bérelni magának egy nagy homokzsákot és egymaga tudja püfölni, beleugatás nélkül. tudtok ilyen kultúrált helyet?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2972) brownus válasza Integra (#2971) üzenetére


brownus
veterán

üdv,

ismered Ozoróczy Zoltán-t? G3, és szeptember elején indít egy reggeli csoportot, jó helyen is ráadásul, szóval ha minden klappol akkor megint km-re járhatok:)

szép napot, b

(#2973) Integra válasza brownus (#2972) üzenetére


Integra
titán

nem ismerem, sajnos nem tudok segíteni.
én csak a legrégebbi srácokat ismerem, akikkel együtt csináltam én is, az újakról nem tudok semmit, minden évben jönnek az újak megszámlálhatatlanul. biztos vannak jobbak és gyengébbek köztük, de erről már nem tudok mit mondani, mert nem mozgok egy ideje már ebben a körben.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2974) brownus válasza Integra (#2973) üzenetére


brownus
veterán

nem baj, már jelentkeztem, majd beszámolok milyen volt:)

4 év után megint km, királyság:) bódottááá van

[ Szerkesztve ]

(#2975) Integra válasza brownus (#2974) üzenetére


Integra
titán

ha minden jól megy hamarosan nekem is másfél év után, dolgozik az ego, lekéne raknom már a következő szintet.. :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2976) gege71.hu válasza gege71.hu (#2960) üzenetére


gege71.hu
addikt

Spoiler:

UFC 118

James Toney a nagy arcával úgy járt ahogy azt vártam is :)
Le a padlóra és kapott egy szép fojtást:)

BJ penn pedig a visszavágón is kikapott. Nagyon gyors ez az Edgar gyerek és piszok kemény az a lendület és kitartás amivel mind az 5 menetet vég nyomta. Úgy tűnt az ötödikben is a mozgása mint a legelején. nem tudom miből van az a csávó de le a kalappal.

(#2977) #16741888


#16741888
törölt tag

Sziasztok, egészségügyi helyzetem úgy hozta hogy muszáj elkezdenem egy harcművészetet. Elég bonyesz a helyzet, lényeg az hogy valószínüleg egy csomó problémára megoldást nyújtana.

Az Aikidora találtam rá mint egy olyan dologra ami remek kiegészítője lehet annak az útnak amit elindultam. napi szintű meditáció, spirituális témák irénti érdeklődés stb.

Tudtok ajánlani dél pest környékén egy olyan dojot ahol úgy tanulhatnék hogy mellette az Aikido spirituális oldala sincs háttérbe szorítva? Létezik egyáltalán ilyen Magyarországon? Fontos lenne nekem hogy a fizikai mellett a szellemi oldal legalább olyan erős legyen csak picit kételkedem benne hogy létezne "igazi" Aikido oktatás Magyarországon.

Van erről valakinek tapasztalata?

:R Ezer köszönet.

(#2978) Markgx10 válasza gege71.hu (#2976) üzenetére


Markgx10
őstag

Spoiler

Nagyon, nagyon örültem a Toney meccs eredményének ;] A sok duma után kiderült, hogy a nagy bokszvilágbajnok 1 azaz 1-et nem tudott ütni. :D Szerintem most már mindenki látja, hogy nem véletlenül nem tarolt itt egy bokszoló sem a UFC megalakulása óta, ez nem az a sport :K

A Nate Diaz meccs volt még brutális, legalább a verés, amit az ellenfele kapott. Huhh, az kemény volt. :U

(#2979) MichaelSD válasza #16741888 (#2977) üzenetére


MichaelSD
őstag

Most megköveznek, de az aikidonak nincs spirituális háttere, csak annyi amennyi az alapítónak volt és amennyi átjön a japán kultúrával. De magának az aikidonak nincs.

De hogy konstruktív legyek, próbáld me a Ki Aikidot, ők a "legspirituálisabbak".

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2980) Gaboman


Gaboman
nagyúr

2 héten belül úgy néz ki megkapom az első Kempos ellenfelemet.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2981) Markgx10 válasza Gaboman (#2980) üzenetére


Markgx10
őstag

Hogy hívják az ellenfeled? (az edzőm nagyon sokszoros kempo magyar bajnok is, 100% hogy ismeri, ha komolyabb versenyzőről van szó, kikérdezném, hogy milyen szintet képvisel) Köszi.

(#2982) Gaboman válasza Markgx10 (#2981) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nem tudom még a nevét sajnos,Si-Fu rendezi az egészet.
Mesterszint 1es fokozatú,ha pontos információim lesznek róla megírom.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2983) Integra válasza Gaboman (#2980) üzenetére


Integra
titán

gogogo!!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2984) Gaboman válasza Integra (#2983) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Megyek is teljes erőbedobással. ;)
Egy ilyen szintű embertől nem szégyen kikapni sem,ha meg mégis sikerül fölé kerekednem annak felettébb örülnék.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2985) Lajkó


Lajkó
őstag

Üdv! :)
Csihipuhi témában ez a legaktívabb topic, úgyhogy ide írnék először. Ti biztos tudtok segíteni nekem zsákoló kesztyűt választani. Volt már szerencsém héhányszor kesztyűt húzni, de sosem néztem a méretét egyiknek sem.
Tudom, hogy az a legjobb, ha felpróbálom, de erre a héten nincs lehetőségem! Viszont most kellene döntenem!
Pontosan hol kell megmérni a kezem kerületét? Zsákoló kesztyünél számít a tenyér hossza? Olvastam már mindenfélét, és elvesztettem a fonalat.
Láttam "olcsón" egy S-es méretü Kensho kesztyűt, de nem tudom bevállaljam-e.
Kellene valami táblázat is, hogy el tudjak igazodni a kesztyű méretek világában!
Köszi! :B

(#2986) MichaelSD válasza Lajkó (#2985) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nekem XLes Ruca normál és zsákoló kesztyűm van. Ha segít ha felpróbálod, akkor szívesen megnézheted őket.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2987) Lajkó válasza MichaelSD (#2986) üzenetére


Lajkó
őstag

Köszi, de én Sárospatak mellett lakom!
És holnap 9:20-ig el kell döntenem, hogy milyen méret a megfelelő!!! :F

(#2988) Integra


Integra
titán

édes istenem...
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2989) Lajkó válasza Integra (#2988) üzenetére


Lajkó
őstag

Érdekes iromány! :))
Az leső vidin, a bökős csávót, biztos szívesen állcsúcson pattintanák egyesek 1on1... :(((

TCS the King! :))

(#2990) Gaboman válasza Lajkó (#2989) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Az ilyen kés elleni bemutatónak értelmét nem látom,aki ért is a késforgatáshoz és te puszta kézzel vagy ellene a legideálisabb ha szaladsz.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2991) rum-cajsz válasza MichaelSD (#2979) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Bocs, hogy belepofázok, ismeretlenként.

De annyiban pontosítanálak, hogy semmilyen harcművészetnek nincs spirituális háttere a Te megfogalmazásod szerint :)
Igazából (Európában legalábbis) ketté kell választani a küzdősportot a harcművészettől. Minden küzdősport mögött ott van a szellemi háttér, csak sajnos nálunk ebbe nem fektetnek energiát.
Abban egyetértek Veled, hogy szerintem sincs értelme spirituális szempont szerint választani, mert spiritusz ott van, ahol az edző ad bele. Az meg tök mindegy, hogy karate, kempo, vagy taj-csi.
Sokkal fontosabb, hogy az ember mit vár a saját testétől, mennyi fizikai energiát akar belefektetni, ha már küzdősporttal/harcművészettel akar foglalkozni.

Késharc/késbemutató:
Szerintem van értelme ennek is. Nem minden helyzetből lehet elfutni (mi van például, ha a barátnőddel együtt támadnak meg). A hadseregben sem véletlenül gyakorolják a késpárbajt, nyilván azért mert van értelme. Ugyanis (szerencsére) nem csak szakképzett késelők támadnak késsel.
De természetesen egyetértek azzal, hogy ha lehet inkább menekülni/kerülni kell (főleg puszta kézzel).

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#2992) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Sziasztok egyezerre lehetséges 2 harcművészetet tanulni, vagy belezavarodhat az ember?
ha nem akkor ti melyiket ajánlanátok nekem a ninjutsut vagy a win tsun kungfut?
Miben tér e la kettő azon kívül hogy az egyik japán a másik kinai stílus?
Melyik hatékonyabb? (utcán ahol nincsenek szabályok)
Illetve miben tér el a kettő!
A kettő közül a mester nem teljesen jól képzett és rosszúl tanít("máshogy")akkor melyiknél veszíthetek a többet a hatékonyságából?(Amúgy Veszprémi dojokba járnék majd ha ismerné ott valaki az oktatásokat...)
Várnám a válaszokat mindenkitől! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2993) Hatchet válasza LifeSpirit (#2992) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Szia!

Persze, lehetséges kettőt nyomatni egyszerre, ha kitelik az idődből és a pénztárcádból. IMHO egyéntől függ, hogy belezavarodsz vagy nem.

Ninjutsu vs. WT kung-fu...: Nem leszek népszerűbb ezzel a hozzászólásommal: de egyiket sem.

Amit ÉN ajánlanék, az:
- box / thai box (ütni és rúgni itt tanulsz meg rendesen...aki mást mond, az nem próbálta ;] ),
- illetve judo / BJJ / birkózás (földrevitel, földharc, de a legfontosabb a föld elkerülése, mert utcán nem hempergünk!!!).
- illetve Krav Maga/ Escrima (de ezekhez erősen ajánlott, ha közben vagy előtte megtanulsz ütni és rúgni rendesen).

:K

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2994) Hatchet válasza Integra (#2988) üzenetére


Hatchet
csendes tag

A kurzusokon az önvédelem lehetséges büntetőjogi következményeire is felhívják a tanítványok figyelmét, mondja Várhidi András. "Sokáig azt kellett mondanunk, hogy ha egy ember a kezében késsel fenyeget, de te úgy elvered, hogy abból neki három hónap rehabja lesz, túlzott erő alkalmazásáért te járhatsz rosszul". A Btk. jogos védelemre vonatkozó rendelkezései januárban módosultak. Az új jogszabály szerint egyrészt "a megtámadott nem köteles kitérni a jogtalan támadás elől", másrészt nem büntethető az, aki "az elhárítás szükséges mértékét ijedtségből vagy menthető felindulásból túllépi".

1. És vajon a bírói gyakorlat hogy alakul(t)...?
2. Aki több tanút visz be a tárgyalásra...

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2995) Gaboman válasza LifeSpirit (#2992) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ha utcán akarod használni akkor a WT ideális számodra,ugyanis utcai harcra készít fel ahol nincsenek szabályok,nincs keretek közé szorítva.WTben is van földharc bár nem mindegyik ágazatában.Igaz utcán tényleg nem igazán használják,ha nem készülsz versenyekre akkor nem biztos hogy hasznát veszed.Bár minél tapasztaltabb az ember annál jobb.

A késes témához:
Tényleg csak akkor érdemes szembeszállni vele ha nincs lehetőség a futásra.Egyébként futás de 1000el.Nem érdemes megkockáztatni hogy esetleg otthagyd a fogadat,ugyanis nem tudhatod hogy esetleg nem e egy mester állsz veled szembe.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2996) MichaelSD válasza rum-cajsz (#2991) üzenetére


MichaelSD
őstag

Amit általában spirituális háttérnek neveznek, az adott ország kulturális, vallási és szociális jellege. Nem több, nem kevesebb. Nem igazán tudom mit várnak az emberek a "spirituális háttértől"...

Ahol vannak kés technikák, legalább is amilyen stílusokban találkoztam velük, elsősorban és kihangsúlyozottan technikai szerepük van (precízió, reakció sebességének növelése, stb.), illetve régi stílusok, és ott másképpen használták a kést, ami ellen van értelme védekezni (pl.: japán stílusok nagy része ahol a kés 99%ban páncél elleni van).

Az más kérdés, hogy sok majom az hiszi, hogy ezzel a késnél jobbak. Higgyék, ezt híbom természetes szelekciónak. :)

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2997) Horka1


Horka1
tag

Utcára a WT nem való, igazából sehova sem való. Érdekes, ötletes, de nem való harcra. Inkább balett-harc.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#2998) Gaboman válasza Horka1 (#2997) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Na ez a legnagyobb baromság amit eddig hallottam.
Te tudod miről beszélsz egyáltalán?
Mert szerintem egyáltalán nem. :(

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2999) Horka1 válasza Gaboman (#2998) üzenetére


Horka1
tag

Igen. Voltam instruktora annak a szervezetnek. Akkoriban még normálisan edzettünk, ami ma folyik az egy baromság. Mestervizsgát lehet venni pénzért, csak ígérd meg, hogy majd azért meg is tanulod a fokozathoz illő tananyagot :DD
Röhej, amúgy meg egy lehúzó szekta, akár a hitgyülekezet, csak itt a Mádai ötletei válnak a hitük tárgyává.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#3000) Horka1 válasza MichaelSD (#2996) üzenetére


Horka1
tag

Neked pedig a spiritualitás fogalmával előbb megkellene ismerkedni, mielőtt ilyen lózungokkal fárasztod az olvasókat.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.