Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Integra válasza piqla (#1249) üzenetére


Integra
titán

most néztem épp.
csodás. van magyarból is elég ilyen, nem kell még egy..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1252) Vandit. válasza Integra (#1251) üzenetére


Vandit.
addikt

Jah,van csak az arány más.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1253) SaNyEe válasza piqla (#1249) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

hmm, nincs pénzük enni azért lopnak .. jah azért a Lacoste övre valahogy mégis tellett :DDD
A második mivan, pakoljálkire olyan csapódórúgás menne előre, hogy összesz@rná magát a kis törpe .. :((

-- end of transmission --

(#1254) Vandit. válasza SaNyEe (#1253) üzenetére


Vandit.
addikt

Aztán jönnének a nagyok csak többen és késsel. :((

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1255) piqla


piqla
őstag

Az en blogom is index-felugyelet alatt van, de ezek utan... Komolyan nem ertem, minek volt szukseg egy ilyen videora. Mert hogy most sokkal nagyobb onbizalommal lesz ez a kis cigany, az biztos. Mert hogy ot levideozta a teve, es neki mindent szabad. Istenem... Kedvencem tenyleg az, hogy azt hazudja, neki senkije nincsen, csak az a masik srac. Hat, ezt eleg nehezen tudom elkepzelni...

Es most neztem meg a szakertovel keszult videot: ezt o is alatamasztja. Grr :(((

Szereted az állatokat?

(#1256) ch@t man


ch@t man
csendes tag

mit is jelent a :F :((( :W :(( :( yokogeri?

(#1257) SaNyEe válasza ch@t man (#1256) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

yoko - oldalra
geri - rúgás
:B

-- end of transmission --

(#1258) Vandit.


Vandit.
addikt

Van valami új mma-s film.Nem tudja valaki a címét? :F

szerk:Megtaláltam :)
No rules

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1259) Vandit. válasza Vandit. (#1258) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem is új.2005-ös :B

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1260) Integra válasza Vandit. (#1258) üzenetére


Integra
titán

ez már trailer alapján is borzalmas mert sok köze nincsen a bunyóhoz, vagyis van, de ezt kamerába bunyónak hívják:)
azért letöltöm, de csak pamela maitt:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1261) nemi válasza Vandit. (#1250) üzenetére


nemi
tag

Jakupcsek Gabriella megmondta a Mokkaban:

CIGÁNY BUNOZES NINCS, DE CIGANY ULDOZES VAN!

Amugy poénos :D

Nekem is van egy hasonlo sztorim amikor 10-12 eves gyerek probálkozott:)

Palotan keso este mar 360 freefight kesztyuvel jarok:
1, HIDEG VAN:)
2, nem koszolom össze a kezem mindenféle koszos suhanccal
3, nagyobb felület nagyobb fájdalom.

Nah készülök a Blahara.(Extreme Digital:) )

[ Szerkesztve ]

(#1262) Vandit. válasza nemi (#1261) üzenetére


Vandit.
addikt

Jakupcsek egy szerencsétlen,de az a téma nem ide tartozik.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1263) piqla


piqla
őstag

Kicsit megkesve bar, de boldog karacsonyt minden kedves fájternek(nak) :K

Szereted az állatokat?

(#1264) Vandit.


Vandit.
addikt

Icemen megverte Axe Murderer-t. :C

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1265) Biketrialer


Biketrialer
csendes tag

Holnap első Krav Maga edzés, Rozsnyai Róbert vezetésével. Kíváncsi vagyok, h milyen lesz :))

(#1266) Markgx10 válasza Integra (#1260) üzenetére


Markgx10
őstag

Túléltem a mai edzést is (a végigbírtam kicsit nagyképű és túlzó lett volna :D) Most, hogy már majd egy hónapja nem cigizek, kezd megjönni a hatás, állóképességileg a mai volt messze a legmegterhelőbb edzés és fura mód végigcsináltam, pedig reggel még nem fogadtam volna erre nagy összegben :D Most nagyon örülök :K

(#1267) Vandit.


Vandit.
addikt

Egy kis edzés Fedortól

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1268) Integra válasza Markgx10 (#1266) üzenetére


Integra
titán

mondtam hogy megy ez! és még sokkal jobban is fog menni, gogogo:)

biketrailer: hajrá! beszámolót kérünk:)
mondd azt a robinak hogy "szolárium swat team" :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1269) bence26


bence26
csendes tag

Súlyos sérülést szenvedett az a 15 éves fiú, akit egy tíz év körüli fiú szúrt combon csütörtökön délután Budapesten, a Blaha Lujza téren - közölte a rendőrség az MTI-vel.

Unger Pál, a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese elmondta, hogy a tíz év körüli fiú azért szúrt, hogy megszerezze a másik fiú mp3-as lejátszóját. A kiskorú szurkálót a rendőrség előállította, az áldozatot pedig súlyos sérüléssel szállították kórházba a mentők - tette hozzá.
forrás: [link]

I love ya, I love ya, I freaking fucking love ya

(#1270) Integra válasza bence26 (#1269) üzenetére


Integra
titán

ez lehet hogy az a koszos kis ivadék volt?!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1271) Integra válasza Vandit. (#1267) üzenetére


Integra
titán

bakker megakadt 83%nál és nem jön tovább és most le is halt az oldal:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1272) bence26 válasza Integra (#1270) üzenetére


bence26
csendes tag

áááá nem hinném.

Bár már mindenhol első-két edzésen előkerül a gumikés és akkor a kaliról nem is beszéltünk. Karácsonykor amikor mentem apámnak webcamért az edigitalba nalam is probálkoztak.(Blahan)

Nekem el se kezdte tölteni. Amugy Fedor milyen hmet képvisel ? Sambo ?

[ Szerkesztve ]

I love ya, I love ya, I freaking fucking love ya

(#1273) Vandit. válasza Integra (#1271) üzenetére


Vandit.
addikt

Nálam simán megy.Nem értem. :(

#1270: Biztos vagyok benne. :((

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1274) Integra válasza Vandit. (#1273) üzenetére


Integra
titán

most már letöltötte teljesen.
de lekéne mentemem hdd-re.
nemtod hogy kell ezt?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1275) Vandit. válasza Integra (#1274) üzenetére


Vandit.
addikt

Belinkeled az elérési utat ide: www.vixy.net
Elvileg itt le tudod menteni. :)

szerk:Sajnos csak youtube-os videót lehet itt.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1276) Integra válasza Vandit. (#1275) üzenetére


Integra
titán

youtube-ra van beépített addon az ff-ben. de az nem ismeri ezt fel:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1277) Vandit. válasza Integra (#1276) üzenetére


Vandit.
addikt

Akkor csak nézd meg neten keresztül.Én sem töltöttem le csak lementettem a linket. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1278) Markgx10 válasza Integra (#1268) üzenetére


Markgx10
őstag

Kérdés: lesz január végén egy edzőtábor Gyöngyösön, 3 napos. Szerinted el merjek menni? Azért kérdem, mert nagyon gyenge az állóképességem és még korábban írtad, hogy azok jóval keményebbek mint egy edzés, tüdővel meg (még) épphogy végigbírok 90 percet. :U (mondjuk a szombati 4 órásat simán bírtam, mert kb fél óra volt max. az erőnléti rész, a többi technika)

(#1279) Integra válasza Markgx10 (#1278) üzenetére


Integra
titán

vegyes, én ajánlom. jó szintfelmérő.
meg ilyenkor azért nem végig erőnlét van, sőt, inkább technika.
a kimerültség abból fakad krav magában igazán, hogy nagyon sokat kell gondolkodnod, hiszen nem az agyatlan pusztítás az elsődleges cél, hanem az ideális megoldás megtalálása. és dolgozol, ezdel, tök jó, de észre se veszed, hogy mentálisan, hogy lefáradsz, mennyit kiszív belőled az, hogy minden technika után ellenőrzöd a területet magad körül, sőt, ha tudod, már bunyó közben is rajta vagy ezen, hogy időt sporolj, hamarabb készülj az esetleges következő támadásra etc..
szinte biztosra veszem, hogy az esetek 80%-ban elfelejtesz körülnézni, igaz?:) ne aggódj haladóknál is mai napig hiányzik, ennyire dolgozik az agy és ennyire nehezen ivódik beléd, hogy valóban körülnézel, mert ha nem, akkor a fejedben figyel egy törött sörösüveg esetleg..
volt már éles késes edzésünk egyszer, valszeg lesz több is idővel, na ott azért már keményen izzadtunk 90 perc alatt, hulla is volt a végére mindenki, nagyon figyelni kellett, és még jgy is volt pár megvágott póló.. annyira nem vicces már az hogy egy centire suhan el a penge a bordádtól és csak a rövidujjúdon veszed észre hogy szakdt, hogy ez közel volt.. :DDD akkor valahogy még jobban megtanulod tisztelni ezt az egész késhisztit és még inkább nem akarsz jaszkarizni az utcán.. de jó volt, én várom az újabb ilyen edzést. max utána orvos összevarr:D

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1280) Biketrialer


Biketrialer
csendes tag

Hétfői edzésen szerzett tapasztalataim:
az erőnléti részt kicsit kevésnek éreztem, a 90 perces edzés alatt kb. annyira voltam fáradt, mint thai boxon 45 perc alatt, mondjuk alapvetően nem is a nyers erő a fontos(csak úgy mint minden harccal/küzdéssel/önvédelemmel kapcsolatos technikában). A csoportot két részre osztották azokra, akiknek már megvan a P1-es vizsgájuk, és akiknek nincs. Kissé keveseltem a kezdőknek járó figyelmet, két gyakorlatot(szemből fojtásból szabadulás, oldalról fojtásból szabadulás) gyakoroltunk ~45 perc alatt, az edző pedig kétszer végigment köztünk és megnézte, h mit csinálunk, utána ment vissza a haladóbb részre. Tehát nem nagyon lehetett tudni, hogy amit csinálunk azt jól csináljuk-e, vagy rosszul gyakoroljuk be az alapokat. Ettől függetlenül most így visszatekintve élvezhető volt az edzés, egy hónapig mindenképpen járni fogok, hogy ne csak egy edzés alapján ítéljek, aztán majd kiderül, hogy mi lesz.
Hja, meg edzés végén csináltunk olyat, h 3-as csoportokba rendeződtünk, egy fogta a párnát, egy védte, egy pedig támadta. Az viszont kellemesen lefárasztott, mert két nagyobb darab sráccal kerültem egy csoportba, de mikor védtem, 3x vertek fejbe.

[ Szerkesztve ]

(#1281) Biketrialer válasza Integra (#1270) üzenetére


Biketrialer
csendes tag

(#1282) Vandit. válasza Biketrialer (#1281) üzenetére


Vandit.
addikt

Hát bazz,ezt agyon kéne b@szni.Milyen világ ez?Egyből combon szúrják az embert? :( :((

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1283) bence26 válasza Vandit. (#1282) üzenetére


bence26
csendes tag

Amugy tenyleg az indexes kissrác volt. Persze ha megakar késelni és felholtra verem, akkor engem eloallitanak vagy 5 vadpontban(kiskoru bantalmazasa, sulyos testi sertes, rasszizmus meg miegymás.)

"Amikor a kisfõnök kiadta a jelszót – „Menjünk, csináljunk meg egy telefont, ott, ahol tegnap.” –, felszálltak a 73-as buszra, de még Újpalotáig sem bírták, egy-egy rablás erejéig megszakították az útjukat a Bosnyák téren. Bár fõleg a játszótereket kedvelték, sokszor a népes buszmegállókban is „megcsinálták”, amiért jöttek. Ha meglátták az emberüket, kis vezérük megszólította õt: „Add ide a telefonodat, mert szét lesz b…va a fejed, úgy megverlek, hogy becsinálsz.” "

forras : [link]

Palotan lakok, varosligethez jartam suliba, meg egyszer sem lattam.
De a legnagyobb lol:

A román és a magyar gyermekvédelmi hatóságok között már több mint féléve zajlik a procedúra, melynek eredményeként Krisztián visszakerül majd Romániába. De már ő maga is haza készül, mert otthon jobbak az emberek.

[ Szerkesztve ]

I love ya, I love ya, I freaking fucking love ya

(#1284) Vandit. válasza bence26 (#1283) üzenetére


Vandit.
addikt

Az hát.És még ezek kapnak 100 Mrd támogatást mi?Szánalmas ország ez. :(((

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1285) bence26 válasza Vandit. (#1284) üzenetére


bence26
csendes tag

De mi az hogy valakit nem lehet kib*aszni az orszagbol ?

I love ya, I love ya, I freaking fucking love ya

(#1286) Vandit. válasza bence26 (#1285) üzenetére


Vandit.
addikt

Utolsó off: Blaha Lujza tériek a késelésről
Nincs mégegy,ilyen ország,ahol ezt megcsinálhatják.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1287) Integra válasza Biketrialer (#1281) üzenetére


Integra
titán

felrakni az első vonatra és kihajítani a román határon.
lehetőleg tévés kísérettel...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1288) bence26 válasza Vandit. (#1286) üzenetére


bence26
csendes tag

KOMÉDIA

Ezt az uj kempo stilust lehet valahol gyakorolni ?

[ Szerkesztve ]

I love ya, I love ya, I freaking fucking love ya

(#1289) Vandit. válasza bence26 (#1288) üzenetére


Vandit.
addikt

Melyiket? :F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1290) bence26 válasza Vandit. (#1289) üzenetére


bence26
csendes tag

Kakoshin kempora gondolok.

I love ya, I love ya, I freaking fucking love ya

(#1291) Vandit. válasza bence26 (#1290) üzenetére


Vandit.
addikt

Ezt olvastad?
Amúgy Meredek SE.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1292) bence26 válasza Vandit. (#1291) üzenetére


bence26
csendes tag

Google -> kempo -> ezt dobta ki amit írtál :)

ZBK nem szeretnék, MKSZ meg kevés helyen van.

I love ya, I love ya, I freaking fucking love ya

(#1293) Vandit. válasza bence26 (#1292) üzenetére


Vandit.
addikt

Már nem ZBK.
Elolvastad a cikket?Ott elmondta mi a helyzet.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1294) bence26 válasza Vandit. (#1293) üzenetére


bence26
csendes tag

El igen, meg visszaolvastam mit írtatok a ZBK stilusrol. De akkor miért nem az uj kempot hírdeti az oldal ?(gondolom azert mert nem frissitik :D )

Bár az aikibujutsu is megtetszett. Áhh olyan nehéz választani :)

[ Szerkesztve ]

I love ya, I love ya, I freaking fucking love ya

(#1295) Vandit. válasza bence26 (#1294) üzenetére


Vandit.
addikt

Jaja.Nincs frissítve. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1296) Biketrialer


Biketrialer
csendes tag

K-1-et nézte valaki tegnap(vagyis ma)?

(#1297) Markgx10 válasza Integra (#1287) üzenetére


Markgx10
őstag

Képzeld, főnök, megvolt ma az első sikerélményem. :D Elég szolid, de ma kijelenthetem, hogy állóképességileg az eddigi legnehezebb edzést végigbírtam, nem csak túléltem. Régen örültem ennyire "sportsikernek" :D Elég szánalmas vagyok, de ez is valami :U

(#1298) Integra válasza Markgx10 (#1297) üzenetére


Integra
titán

ez nem igaz, nem vagy szánalmas, gondolj bele abba, hogy milyen szánalmas voltál akkor és hogy most hol tartasz és hogy még milyen sok sikerélményed lesz!
gratula :R

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1299) Biketrialer


Biketrialer
csendes tag

Nah, a tegnapi (KM) edzés lényegesen jobb volt, több figyelmet kaptunk(mmint a kezdők), Robi megmutatta, hogy mit hogyan kell, hogy miért kell úgy, miközben gyakoroltunk járkált köztünk, mondta, h mit lehetne jobban csinálni és hogyan, szóval jó volt. Örülök, hogy nem hagytam ott egy edzés után. :)

(#1300) Integra válasza Biketrialer (#1299) üzenetére


Integra
titán

gogogo, ügyes a robi, a karján az a tetkó nem a semmiért van... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.