Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Integra válasza Shalala (#1648) üzenetére


Integra
titán

Gambitot keresd

mod: lol, most látom, hogy már vagy is:DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1652) Gambit válasza Integra (#1651) üzenetére


Gambit
őstag

Jókor jó helyen. :D

Vesus: bukfenc != ukemi

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1653) Shalala válasza Gambit (#1649) üzenetére


Shalala
senior tag

sajnos nem ez az, ez vegulis sima hatragurulas es felall.
Amit en lattam regebben edzesen, az olyan volt hogy allasbol gurul hatrafele, de mikor a hatan van nem tovabbgurul es felall, hanem valami olyasmit mondtak hogy a hatizommal kinyujtja szinte gyertgyaba magat es kezzel felnyomja magat szinte kezallasba (1 kezzel) es onnan rogton talpra erkezik

(#1654) Gambit válasza Shalala (#1653) üzenetére


Gambit
őstag

Elhiheted, ez az. Nincs több fajta. Az már részletkérdés, hogy állásba, vagy térdelésbe érkezik. De a te kedvedért kerestem egy olyat, ahol állásba érkezik.

Amúgy nem lehetett túl penge az ember azon az edzésen, ha külön látszottak a mozdulatok. A rendes ukemi az olyan, mint ezen a videón. Egyetlen folyamatos gördülés. Sima, és könnyed. Semmi hátizom, meg egy kezes kinyomás. A lendület állít fel, nem az erőlködés.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1655) RevolvingDr


RevolvingDr
csendes tag

Sziasztok,

ezt a filmet látta már valaki ?

Sokan ajánlják : - ))

(#1656) Snoop-y válasza RevolvingDr (#1655) üzenetére


Snoop-y
veterán

Még nem de este majd megnézem. :P

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1657) Snoop-y válasza RevolvingDr (#1655) üzenetére


Snoop-y
veterán

Aztaquuuuuuuu :O :O
Hát ezt az ellenségemnek sem kívánom. Végigtekertem az egészet. Nézhetetlen gagyi vacak. Amúgy aki ezt neked ajánlotta, hogy jó az tuti nem barátod :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1658) RevolvingDr válasza Snoop-y (#1657) üzenetére


RevolvingDr
csendes tag

En is olvastam rola. Srac nagy thaibox fan, lehet nagyon alacsonyan van az ingerkuszobe :D De azert en megkuzdok a lehetetlennel es belenezek azert :DDD

és a Redbelt cimu filmet ? Azt sokan ajanljak, filmes forumokon is!

(#1659) Snoop-y válasza RevolvingDr (#1658) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azt még nem láttam de most egyelőre elég volt ez is :D
Én is nagy Muay Thai fan vagyok de hát ebben a filmben látottak köszönő viszonyban sincsenek a valósággal.

Nagyon gagyi kivitelezésű harci jelenetek tömkelege jellemzi az egészet.Rossz B kategóriás múvi. Tényleg nem érdemes megnézni.
Olyan érzésem volt ahogy néztem mint amikor Kijön egy amerikai szuperprodukció 400 millás költségvetéssel mondjuk Killer Planet néven mindenki várja és hájpol rá aztán az RTL klub meg megveszi és lejátsza neked szombat este A gyilkos óriás sáskák az űrből című múvit :D
Még azt sem mondhatnám, hogy az Ong Bak utánzata mert még az utánzat utánzatának halvány másolatát sem közelíti meg. Röviden és tömören összefoglalva

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1660) RevolvingDr válasza Snoop-y (#1659) üzenetére


RevolvingDr
csendes tag

Remelem nem egettelek ki ;]

(#1661) End válasza Snoop-y (#1645) üzenetére


End
csendes tag

Szia!

Buakaw nekem is kedvencem, de ez évben nem nyert semmit, Sato kiütötte.

(#1662) Snoop-y válasza End (#1661) üzenetére


Snoop-y
veterán

U bazz akkor az elődöntőt kevertem :(( áhhh pedig jobb stílusa van mint satonak. ( őt kifejezetten rühellem )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1663) End válasza Snoop-y (#1662) üzenetére


End
csendes tag

Én az összeset tisztelem, remek harcosok.
Sajna Pramuk mostanság elbizakodottnak tünik, és nem volt igazán jó a kéz-láb összhangja, mintha fejben nem lenne stimmel nála vmi, vagy a felkészülése volt rossz... ?

Masato és Souwer azok, akik elképesztő formában vannak. Eszméletlen jók szinte mindenben : kéz-láb összhang, ritmusérzék, robbanékonyság, kitartás, összeszedettség.

(#1664) Snoop-y válasza End (#1663) üzenetére


Snoop-y
veterán

Mintha kicsit leeresztett volna. Igazából neki annyira nem fekszik ez a K1 szabályrendszer.A láb fogás és felrugdosás mintha már tiltva lenne.Vagy ha nem akkor meg nem értem miért nem csinálja?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1665) End válasza Snoop-y (#1664) üzenetére


End
csendes tag

Ami tiltott lett, az a térdelés fejre a fej befogásával; a felrugás, lábfogás még szabályos, de csak rövid ideig. Talán nem jött ki a lépés, azért nem csinálja, meg aztán ezzel meccset nem lehet nyerni. De valószínű, hogy egy igazi jó kis (thai) könyök szabályrendszerben nem lennének gondjai. :DDD
Annyira néznék ilyen meccseket, de tv-ben már nem látni ilyet.

(#1666) Snoop-y válasza End (#1665) üzenetére


Snoop-y
veterán

Egy mázlista kollégám most megy thaiföldre. Mondtam neki, hogy ki ne hagyja a Lumpinee stadiont :)
Amúgy ha meccset nem is lehet nyerni vele eléggé demoralizáló amikor felrugdosnak mint egy kiscsirkét ( tapasztalat :D ). Na meg fárasztó is esni kelni.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1667) Vandit. válasza End (#1665) üzenetére


Vandit.
addikt

Nézz UFC-t ott van minden. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1668) End válasza Snoop-y (#1666) üzenetére


End
csendes tag

Ez igaz. :)

(#1669) End válasza Vandit. (#1667) üzenetére


End
csendes tag

Vhogy az nekem nem ugyanaz. Ritka a könyök technika és az is főleg földön.

(#1670) Tv


Tv
senior tag

Tegnapelőtt értem haza egyhetes tábor/szemináriumról. Nagyon király volt :C :R

(#1671) Snoop-y válasza Tv (#1670) üzenetére


Snoop-y
veterán

Milyen tábor?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1672) Versus82 válasza Snoop-y (#1659) üzenetére


Versus82
aktív tag

Ha jó filmet akartok akkor ajánlom a Tom Yum Goong - A sárkány bosszúja című eksönt. Ongbak 2-nek is hívják, igen Tony Jaa ossza a népet nagyon keményen. a sztori blőd hülyeség, de a bunyók nagyon ott vannak. [link]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1673) Snoop-y válasza Versus82 (#1672) üzenetére


Snoop-y
veterán

Megvan :) A kitöröm kezét lábát jelenet kicsit vicces már inkább. Ha nem 100 embert gyakna le így hanem mondjuk 3-4-et akkor még tán komolyan is lehetne venni.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1674) Versus82 válasza Snoop-y (#1673) üzenetére


Versus82
aktív tag

miért, melyik bunyós filmet hiszed el?:) mert én egyiket sem... még bruce lee nek sem hogy lever egymás után 30 embert:)

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1675) Gambit válasza Versus82 (#1674) üzenetére


Gambit
őstag

"miért, melyik bunyós filmet hiszed el?"

A Mortal Kombatot! :)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1676) Integra válasza Gambit (#1675) üzenetére


Integra
titán

én a bud spencert bármikor:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1677) Gambit válasza Integra (#1676) üzenetére


Gambit
őstag

Na igen, az is alap. :K És akkor nem szabad megfeledkeznünk Van Damme művészúrról sem a levegőben spárgarúgással. :R

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1678) Snoop-y válasza Versus82 (#1674) üzenetére


Snoop-y
veterán

Pl. a Chok Dee -ben nem láttam semmi olyasmit amit ne lehetne elhinni. De nem arról van szó, hogy mindent el kell hinni hiszen ezért film. De nekem nem mindegy, hogy bunyós akciófilmet nézek vagy mesét.Egyszerűen csak bassza a szemem meg logikailag sem stimmel, hogy 30 ember egymás után szépen sorban állva néha kettesével megrohanja hősünket az meg mint a vágóhídon gyakja őket.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1679) Snoop-y válasza Gambit (#1677) üzenetére


Snoop-y
veterán

Na igen. "Gyorsabbnak kell lenned minden ütésnél és rúgásnál" :C :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1680) brownus válasza Versus82 (#1672) üzenetére


brownus
veterán

ezt láttad már? Muay.Thai.Chaiya lassan lent van délután megnézem. azt írják itt, hogy már sztori is van:)

(#1678) Snoop-y, az oldboy-ban van egy hasonló jelenet amikor kiszabadul börtönéből és vagy 50-en rárohannak a szűk folyosón, de az olyan élet szagú.:)

[ Szerkesztve ]

(#1681) Versus82 válasza brownus (#1680) üzenetére


Versus82
aktív tag

nincs, majd mesélj hogy milyen volt!

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1682) Snoop-y válasza brownus (#1680) üzenetére


Snoop-y
veterán

Csak a trailert láttam még tavaly az nem volt rossz. Remélem nézhető lesz :)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1683) Integra válasza Gambit (#1677) üzenetére


Integra
titán

igazság szerint, amióta a shaolin soccer-t is megnéztem, gondolkodóba estem, hogy a krav maga tulajdonképpen csak parasztvakítás..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1684) Snoop-y válasza Integra (#1683) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ez egyértelmű hiszen még focizni sem lehet közben ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1685) Versus82 válasza Integra (#1683) üzenetére


Versus82
aktív tag

ehh, akkor nézd meg a következő filmjét a manyusnak, kung fu hustle, nekem már itt figyel blu réjen:D gyakorlom a gyilkos lábtechnikát, meg a 8 oldalú botot:DD

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1686) Gambit válasza Integra (#1683) üzenetére


Gambit
őstag

Az hát. Én inkább szakállat növesztek, és ráállok a pörgőrúgásra. Tud valaki akciósan ranger jelvényt?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1687) Integra válasza Snoop-y (#1684) üzenetére


Integra
titán

tökön rúgni már snassz, kame-hame-házni és közben félpályáról ficakba csavarni az cool:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1688) Integra válasza Gambit (#1686) üzenetére


Integra
titán

asszem már nekem is megvan, csak meg kellene nézni.. :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1689) Integra válasza Gambit (#1686) üzenetére


Integra
titán

tuti befutó vagy, és az idősödő szőke macák is bukni fognak rád:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1690) Snoop-y válasza Gambit (#1686) üzenetére


Snoop-y
veterán

Gambit: Há csak vedd el Norristól.

Integra: Ja elég snassz ha valamit bárki meg tud csinálni az biztos nem lehet hatásos :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1691) Tv válasza Snoop-y (#1671) üzenetére


Tv
senior tag

Kempo-Jujitsu

(#1692) Snoop-y válasza brownus (#1680) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ahh most néztem meg. Hát a trailerben szerintem fel voltak gyorsítva a bunyók vagy nem tudom de valahogy jónak tűnt. Iszonyat darabos maszatolós muay chaiya paródia :( Abszolute nem jön át a stílus sajnos. A ritmusos közbelépések és az iszonyat durva lábbal végrehajtott blokkok is hiányoznak belőle. Ha érdekel majd torrentre rakok fel muay chaiya dvd-t.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1693) brownus


brownus
veterán

nem akar valaki magán tanítványt fogadni? pl. engem?:D

ha netán van feles időtök és energiátok, legalább tudtok pluszban is gyakorolni..

(szinte minden mindegy, hogy mit csak tanulhassak és mozoghassak, de thai chi meg ilyenek nem)

[ Szerkesztve ]

(#1694) Gambit válasza brownus (#1693) üzenetére


Gambit
őstag

Hát, ha jobban menne a box, azt szívesen tanítgatnám, meg jókat tudnánk kesztyűzni. De sajnos még nagyon kókler vagyok én is. :D

SZerk: Na jó, a tanításhoz még kókler vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1695) Versus82


Versus82
aktív tag

[link]:DDD

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1696) Integra válasza Versus82 (#1695) üzenetére


Integra
titán

én nem akartam linkelni, ez szégyenfalas...
:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1697) dokar


dokar
addikt

ez itt a nagyon kemény: [link]
többet ésszel és erővel :DDD

extra - SEXRay

(#1698) Gambit válasza dokar (#1697) üzenetére


Gambit
őstag

Elolvastad a legfelső kommentet? Csak mert igaza van. ;) Szóval tényleg többet ésszel, és olvasással. :D

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1699) Tv válasza dokar (#1697) üzenetére


Tv
senior tag

Ez amúgy sztem ilyen brékdensz verseny volt. Csávókámat csunyán lealázta a másik versenyző, ezért mérgében bevert egyet neki :DDD

(#1700) Versus82


Versus82
aktív tag

boxzsák témában tud valaki segíteni?

én decathlonban néztem egy ilyentet: [link]

méretre,súlyra ilyesmi kellene, hogy lehessen rúgni is és ne lengjen mint mari csöcse gazolásnál. minőségre nem tudom milyen.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.