Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Fermat válasza Integra (#1098) üzenetére


Fermat
tag

Nekem azt mondták, hogy lökdésték őt azt amikor az egyik meglökte elkapta behuzta kicsit megcsapkodta. Utána elmentek a srácok... :)

Remélem nem mende monda...

[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1102) KBELL válasza Cray Tyler (#295) üzenetére


KBELL
csendes tag

Cray,

Tal ne tevesszen meg. Es azt kell mondanom, hogy altalaban senki sem... :) Tal allat kuzdelemben, pedig nem latszik rajta. Es kuzdottem mar olyan szogletesre gyurt navys gyerekkel, akitol azert megrettentem, aztan meg halal gaz volt...De ha valaki latta Maxot - BJJ - sem gondolna, hogy a pali szetszed fel perc alatt, es hat megis. Es meg sorolhatnam a peldakat. Szoval ne itelj elso latasra, mert meglepodsz...:)

(#1103) Fermat


Fermat
tag

Személy szerint elkezdek rágyurni a hetfői KMre, kiváncsi vagyok mit művel kedves Ervin :)

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1104) KBELL válasza Fermat (#1103) üzenetére


KBELL
csendes tag

Fermat,

Szerintem Ervin az egyik legtobbet fejlodott instruktor az elmult 1 evben. Fizikalisan meg valami allat, amit kihoz magabol.

(#1105) gasMask!


gasMask!
tag

:( Idén nyáron szüneteltettem a Krav Magát, egyrészt a nyaralás miatt, másrészt a sípcsontom miatt. Ha már szóbakerült kicsit kitérek erre is, mert azóta vannak fejlemények.

Valamiért különösen szeretem a köríves rúgásokat, főleg combra. Bár rámszóltak már párszor hogy inkább hanyagoljam, és a lágyékrúgásokra menjek rá, nekem valahogy ez megmaradt. Ebből kifolyólag elég gyakori volt amikor úgy jó erőteljesen összecsattant két sípcsont. Az természetesn hogy néhány ilyen edzés után napokig - khm - kurvára fájt a sípcsontom, és azt is észrevettem hogy kezd más alakot felölteni. :DDD Nem lett már olyan sima a felülete, inkább kissé göröngyös. Gondoltam nem baj, csak így lehet megedzeni. Meg a fájdalom a barátunk ugyebár. :) . Az i-re a pont az egyik utolsó edzésen került fel, amikoris Tibi (instruktor) egy lábsöprést akart végrehajtani rajtam, de én pont teljes testsúllyal a jobb lábamon álltam. Jó nagyot csattant, fájt is rohadtul. Azóta, - figyelem ez nem hangzik túl jól - valami tényleg nincs rendben a jobb sípcsontommal. Valamik(?) mozognak a bőr alatt. Nem fáj, de ha megnyomom fel-le csúszkál több darab valami. Igazából nem is zavarna, csak azért mégis jó lenne megtudni hogy mi van. Gondoltam csont nem lehet, mert akkor az rohadtul fájna. Megmutattam dokinak aki azt mondta valószínűleg a csontvelőből tört le pár kisebb darab, de azért menjek el ortopédiára.

Kaptam beutalót. Elmentem. Csak három és fél órát kellett várnom, és mivel erre nem számítottam, még egy könyvet sem vittem magammal. Szóval gondolhatjátok hogy repült az idő. Majd a nap végén, utolsóként bementem az orvoshoz. Ez azért fura mert csomóan jöttek még utánam is. Na mindegy. Bemegyek a dokihoz.

- Jónapot kívánok.
- Jónapot, mi a panasza?
elmondom neki mi a gond, és a mutatóujjával megböki az említett részt a sípcsontomon.
- Neméééérdekees.
- Szóval ez normális?
- Nem tudooom. Lehet hogy nekem is van ilyen. Ne érdekelje.
- De küzdősportolok. Nem gond ha erre rárúgnak?
- De gond. De ne érdekelje. Csinálja nyugodtan.
- Jó de egyáltalán mi ez? Letört csont?
- Mittudomén.
Azért az mégsincs rendben hogy három órát várok arra hogy elmondja hogy nem tudja mi ez, nem tudja jelent-e problémát, nem tudja mit kellene vele csinálni. Kicsit faggattam mire elmondta hogy valószínűleg ''kis kötőszöveti csomó''. De nem biztos. Szóval nem tudom pontosan mi van a lábammal, nem tudom folytathatom-e az edzést. Éljen a magyar egészségügy.

Bassza meg.. :((

De mindegy, mert ahogy elnéztem az órarendem idén nem fogok tudni edzésekre járni. Legalábbis ahova eddig jártam (T.L. aTEREM) oda biztos nem. Pedig nagyon hiányzik már az edzés. :)

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#1106) Fermat válasza gasMask! (#1105) üzenetére


Fermat
tag

Énis kicsit gázban vagyok mert nekem csak kedd-péntek jo edzés sezmpontjábol,és nincs nagyon ilyen kempo klub..(foleg ahova regen jartam)
Most kis Km ''hivatalosan'' utana meglassuk milesz.
Valami jo kis edzés kene a Műegyetem környékén.

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1107) KBELL válasza gasMask! (#1105) üzenetére


KBELL
csendes tag

GasMask,

Mondjuk, ha ezt egy filmben latom akkor vicces. Igy, hogy igaz, mar nem annyira. :(

(#1108) Fermat


Fermat
tag

Kedves forumozok,
segítséget szeretnék kérni.
Keresek edzéseket kedden-pénteken illetve ha tudnék szerezni tesis igazolást akkor hetfon-szerda is bejátszana( az egyetem miatt).
Valami üti rugi szeretnék, jo kis kondicionálost, karate GI megoldás örülnék(pl. kempo vagy kudo, talan bjj).Az edzésdíjra nem vagyok érzékény, inkább egy stabil biztos, komoly helyet keresek ahol foglalkoznak kezdőkkel is :)

Várom az ötleteket, amiket előre is köszönök.

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1109) gasMask!


gasMask!
tag

moderalva - Kidus

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#1110) Fermat válasza gasMask! (#1109) üzenetére


Fermat
tag

moderalva - Kidus

Amugy nem is tudtam, hogy a Bourne filmekben(pl. az Ultimátum) KM gyakorolt volna Matt Damon, mert elég durván osztotta a népet :D Sőt.. többször is megnáztem az akciokat mert nem kicsit volt erős :D

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1111) Integra válasza gasMask! (#1109) üzenetére


Integra
titán

ne haragudj, de ezeket kiszedetem, fermat, tied is. privátban kbell-nek ezeket ha már mindenképpen írni akartok erről. de szerintem ne tegyétek, tudja úgy is.
szomorú az egész

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1112) Vandit. válasza Fermat (#1108) üzenetére


Vandit.
addikt

[link] :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1113) Fermat válasza Integra (#1111) üzenetére


Fermat
tag

oke, akkor abban megegyezhetunk hogy szanalmas.
Jövő héttől KM :)
Maffiakempo is fog játszani, csak még nemtudom hol :)


[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1114) Integra válasza Fermat (#1110) üzenetére


Integra
titán

láttam a werk filmjét a bourne-nak, a bunyós jeleneteket különösen néztem, csak részben lehet km, mert azért van benne varázslás is rendesen.
de kétségtelen hogy üt-vág a film.
amikor átugrik a másik házba az ablakon keresztül és a kamera ugrik a háta mögött utána..
na az valami elképesztően nagy látvány:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1115) Fermat válasza Integra (#1114) üzenetére


Fermat
tag

Engem már az alap verekedős jelenetek(üti rugi dob vág) is nagyon megfogott.
De szerintem ez volt az utolsó Bórn rész :(

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1116) gasMask! válasza Integra (#1111) üzenetére


gasMask!
tag

Naponta X ezer ember olvassa azt az oldalt, szóval nem értem miért szedted ki. Vagy az X ezer - 10 számít valamit? :DDD De ha így könnyebben találjátok meg a lelki békéteket akkor rendben. :)

Mindegy, ha legközelebb valaki beszól majd jól megmondom neki hogy a zsidó gárda tagja vagyok, és veszélyes a nemzetbiztonságra is. Azért ez elég vicces. Ennyi erővel sipákolhatnának a kung-fu-sok miatt is, hogy a kínaiaknak is van gárdája, és a shaolin papokat bármikor bevethetik a magyarság ellen. :DDD

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#1117) Fermat válasza gasMask! (#1116) üzenetére


Fermat
tag

Nem itt más probléma van. Politikai, de ebbe ne menjünk bele.

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1118) Fermat


Fermat
tag

Akinek iwiw meghivó kell írjon, már csak 3 nap ;)

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1119) Integra válasza Fermat (#1118) üzenetére


Integra
titán

külld el magadnak mailre és akkor nem vész el, csak ne használd el, visszaszáll és újra ott van x nap rendelkezésre állás idő

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1120) Fermat válasza Integra (#1119) üzenetére


Fermat
tag

de senkinek nem kell....

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1121) Integra válasza Fermat (#1120) üzenetére


Integra
titán

akkor vissza a feladónak:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1122) Fermat


Fermat
tag

ashihara karatéról hallott már valaki ? vagy talan űzi itt valaki ? ;)

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#1123) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Krav Maga:
[link]

[Szerkesztve]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#1124) Vandit.


Vandit.
addikt

Valakinek esetleg nincsenek meg a régebbi Pride/UFC meccsek?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1125) gasMask! válasza Vandit. (#1124) üzenetére


gasMask!
tag

Talán a jóságos torrent apót kérdezd meg. :)

nekem csak bas ruttenes meccsek vannak. :D

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#1126) Vandit. válasza gasMask! (#1125) üzenetére


Vandit.
addikt

Ott néztem,de olyan nagyon régit nem találtam.Például kíváncsi lennék a Pride/UFC 01-re. ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1127) CollectoR


CollectoR
aktív tag

[link]
Ilyet eddig csak a filmekben láttam :Y

(#1128) piqla válasza CollectoR (#1127) üzenetére


piqla
őstag

Hat szerintem nem nagy durranas, hacsak a biro majdnem lerugasat nem vesszuk annak :U

Szereted az állatokat?

(#1129) CollectoR válasza piqla (#1128) üzenetére


CollectoR
aktív tag

:DDD Nem nagy durranás, csak érdekesség. Lehetne még egy két emberrel több a ringben :)

(#1130) Vandit. válasza gasMask! (#1125) üzenetére


Vandit.
addikt

Megtaláltam.Összes UFC és Pride meccs. ;] Összesen 180 giga.Több hét lesz,de megéri.Esetleg valakinek nincsenek edzés videói?Nem találtam egy épkézlábat sem. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1131) nemi válasza Vandit. (#1130) üzenetére


nemi
tag

Vandit: Nálatok mennyibe kerül az edzés ? Mindig Lajos Roland tartja az edzéseket ? Hányan vagytok és hogy méznek ki az edzések ?(Kempora gondolok)

www.zenbukankempo.com oldalon a DAN kollégiumban már nem szerepel Lajos Roland neve, LOL.

(#1132) Vandit. válasza nemi (#1131) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem tom sajna most nem tok járni. :( Igen,de most kint van,ha jól tudom.Változó a létszám és az edzés menete is. :)

Azt néztem én is.Inkább nem kommentálom. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1133) nemi válasza Vandit. (#1132) üzenetére


nemi
tag

Haverkámmal elszeretnék menni kempozni oda, esetleg bővebb infoval tudnál szolgálni az edzés árával kapcsolatban illetve hogy most ki tartja priviben. kösz :)

(#1134) Ricardo válasza CollectoR (#1127) üzenetére


Ricardo
félisten

Akaszthatnának csengőt a nyakukba hogy legalább irányba tudjanak állni :D

(#1135) nemi válasza Ricardo (#1134) üzenetére


nemi
tag

ezjó :D

Amugy kezd kihalni a topik.

(#1136) Vandit. válasza nemi (#1135) üzenetére


Vandit.
addikt

Dehogy hal ki.Csak pihen most. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1137) brownus válasza Vandit. (#1136) üzenetére


brownus
veterán

na, akkor had dicsekedjek el az unokaöcséimmel ha szabad:)

büszke vagyok rájuk nemtom meddig lesznek kint a címlapon, itt a kép is: balról a 2. marcus, 4. david, aki a serleget tartja a magasba:)

[I]A 110 gyerekböl 5 kapott kulön dijat, David az egyik.

A dij a leggyorsabb meccsert volt. Volt egy 2 masodperces, David 3 masodperc, a több harom gyerek pedig 5 masodperc.[/I]

(#1138) Vandit. válasza brownus (#1137) üzenetére


Vandit.
addikt

Még viszik valamire,úgy néz ki. ;) Gratula :R

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1139) nemi válasza brownus (#1137) üzenetére


nemi
tag

Grat. :C

Nem is tudtam hogy Judoban fehercsikos övek vannak :)

Amugy külföldön élnek ?

(#1140) ch@t man


ch@t man
csendes tag


igaz h a karatet vagy a dzsúdót egy 50 kilós apáca fejlesztette ki? :F

(#1141) nemi válasza ch@t man (#1140) üzenetére


nemi
tag

te szerintema wingtsunkungfura gondolsz :D

(#1142) brownus válasza nemi (#1139) üzenetére


brownus
veterán

svédo.-ban, és nagyon szeretik csinálni. igaz, könnyű dolguk van mert az apjuk edző.

(#1143) nemi válasza brownus (#1142) üzenetére


nemi
tag

gondolom ott a viszonyok is jobbak. Ügyesek is szoval minden adott :)

(#1144) nemi


nemi
tag

Kudo Daido-Juku: http://kudo-daidojuku.hu (linkelés valamiért nem müxik nálam :F )
Izelitő: http://www.youtube.com/watch?v=QssZZ-Jfgao
Hmm ez a kudo igéretesnek tűnik. Szerintem erre benevezek, van már pesten is ráadásul nincsen formagyakorlat :)
Magyarok jol szerepeltek a kudo ebn, igaz csak egy ketten indultak de ebből egy arany.

"A Kudo elnöke , a Japán Igazságügyi Miniszter nyitotta meg az Európa Bajnokságot.

A megnyitó beszédben elhangzott szívünk ügye is, hogy a Kudo vezetése, és a Japán vezetőség tárgyalásban áll az Olimpiai Bizotságal, igéretett kaptak rá, hogy a Kudo Olimpiai sportággá válik!"

Magyar arany: (grat :C )

[ Szerkesztve ]

(#1145) piqla válasza brownus (#1137) üzenetére


piqla
őstag

3 masodperc? Pofan rugta az enemit az meg kifekudt, vagy hogy? :B

Szereted az állatokat?

(#1146) piqla válasza nemi (#1144) üzenetére


piqla
őstag

Sok helyen latom a reklamjukat, bar nem igazan tetszik, hogy mar 6 eves kortol hirdetik.
Szimpatikus fiatalember :DDD

Szereted az állatokat?

(#1147) Vandit. válasza nemi (#1144) üzenetére


Vandit.
addikt

Nekem ez nem jön be :( Semmi értelem nincs.Kb mintha UFC-t pontoznák :)) Semmi egyenes ütés,kapálózás és parasztlengők mennek. :(
Link

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1148) Vandit. válasza Vandit. (#1147) üzenetére


Vandit.
addikt

Ááá nem fért bele már a szerkesztés. :W
És a fejelgetés meg egyenesen nevetséges.Ez gyakorlatilag UFC védőfelszerelésben csak sikeres akció után leállítják és kap pontot.Mi jó ebben :U

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1149) brownus válasza piqla (#1145) üzenetére


brownus
veterán

(#1150) piqla válasza brownus (#1149) üzenetére


piqla
őstag

Mi az a csunya, gunyos kacaj ;] Amugy gratulalok.

Szereted az állatokat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.