Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) engineeeer válasza Warriv (#2499) üzenetére


engineeeer
tag

Például pénteken is állásból indul a harc de ha lemegyünk földre akkor lehet folytatni ill kedden is volt hogy vettünk földharc technikákat.Ez csak január óta van így.

(#2502) Hatchet válasza Markgx10 (#2500) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Couture vs Coleman: nem gyenge na, 46 évesen!

Marquardt vs. Sonnen: Nem volt rossz meccs ez sem. Sonnen-srác eléggé rákényszerítette magát M-re,a ki sokat nem tudott tenni. Bár a végén a submission kísérlete majdnem bejött.

---

Tegnap több év kényszerszünet után lementem edzésre... van izomláz, de jó!!! :))

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2503) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Sziasztok,elkezdtem Móron a Wing tsun oktatást,nagyon tetszik.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2504) Warriv válasza engineeeer (#2501) üzenetére


Warriv
csendes tag

Értem.
Egy a lényeg - holnap edzés :D én küzdeni fogok szívvel-lélekkel, hogy behozzalak titeket, akik már fél éve nyomjátok. Egyszer majd csak sikerül :DDD

A gazdasági válság miatt kormányunk lekapcsolni kényszerült a fényt az alagút végén. Megértésüket köszönjük.

(#2505) Markgx10 válasza Hatchet (#2502) üzenetére


Markgx10
őstag

Tegnap edzés után mondta az edzőm, hogy nézzem meg a Strikeforce Miamiból (ez ugye most volt nemrég) a Nick Diaz meccsét, ott is azt a jobbost, ahogy befejezi. Érdemes megtekinteni azt is, tanítani kellene :R

MOd: Megkérdezhetem, hogy Te milyen edzésre jársz? És miért kellett éveket kihagyni? Sérülés?

[ Szerkesztve ]

(#2506) Gaboman válasza Markgx10 (#2505) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nekem első edzés után az alkarom annyira fájt mint állat,elverték keményen.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2507) Markgx10 válasza Gaboman (#2506) üzenetére


Markgx10
őstag

Megmondom, nekem mi a bajom az ilyen jellegű harcművészetekkel, mint amilyenre Te is jársz (wing-tsun, meg krav-maga + ilyenek). Tökéletesen hatékonyak utcán, pillanat alatt kinyomod a szemét vagy kettétöröd a térdét, esetleg leszakítod a fejét :D, nem is lenne semmi esélyem egy ilyen harcművész ellen, viszont nem lehet egy jót verekedni benne, legalább edzésen :D Én sem régen járok ilyen vegyes rendszerre, meg akik ideírnak sem sokkal régebben, de azt mindenki látja, hogy itt már az első edzés végén bunyózhatsz egy jót, még ha tök béna vagy is és ez a legjobb az egészben a küzdelem és hogy ez mindig van. Én ezt szeretem még akkor is, ha mindenki rommá ver, mert tudom, hogy 1 év és ez már nem így lesz ;]

(#2508) Gaboman válasza Markgx10 (#2507) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Lesz majd kumite nálunk is csak idővel,mesterem azt mondta nem dob bele egyből a mélybe.
Végül is 1.5órán keresztül támadásokat,védekezéseket gyakorlunk eléggé keményen,ezt meg is látszott a kezemen.
Edzőpartneremnek fel is dagadtak szépen.
Mondták is hogy az első időkben fájni fog és majd az idő múlásával hozzászokik.
Az tetszik benne hogy 10vagyunk így a mesternek sok ideje van foglalkozni egy,egy emberkével.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2509) Integra válasza Gaboman (#2506) üzenetére


Integra
titán

és ebben mi a jó, hogy félig nyomorék leszel edzés végére?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2510) Integra válasza Markgx10 (#2507) üzenetére


Integra
titán

ezért kell keresztbe edzeni, ezt csinálom én is.
box, bjj, kicsit gyúrod a haverokat, vagy ők gyúrnak téged össze.. :DDD
szemet kinyomni, térdet elrúgni csak egyszer csinálsz, végszükség esetén. rohadt veszélyes dolog. fejben is ott kell lenni hozzá.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2511) Gaboman válasza Integra (#2509) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nincs hozzászokva az alkarom,hozzáedzik,az öklömmel nem lett volna ilyen gondom mert azt edzem régóta.
Semmi jó nem volt benne,de idővel majd nem lesz így,mert megerősödik az is.
Én is párosítani szeretném a Wing tsunt a régebbi bunyós stílusommal,mondtam is az mesternek hogy ez nem e baj.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2512) Integra válasza Gaboman (#2511) üzenetére


Integra
titán

az mit jelent, hogy az öklöd edzed? killbillesen csupasz fát püfölsz?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2513) Gaboman válasza Integra (#2512) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Igen,igen,vagyis van rajta egy kis szivacs.
Térdem,sípcsontom,könyökömet is.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2514) Integra válasza Gaboman (#2513) üzenetére


Integra
titán

és ez miért jó? :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2515) Gaboman válasza Integra (#2514) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Kérdezz meg egy Mui Thai harcost hogy miért is!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2516) Markgx10 válasza Gaboman (#2515) üzenetére


Markgx10
őstag

De ő téged kérdezett :D Viszonylag kevés muay thai harcos járkál errefelé, szóval megköszönnénk, ha elmondanád :D Konkrétan hogy kezdted? Mennyit ütöttél, milyen felületre, milyen erőből? Érdekelne engem is.

Integra: Igazad van, de 3 féle dologra már nem lenne pénzem, ez az egyetlen oka van a dolognak. :B :D

(#2517) Gaboman válasza Markgx10 (#2516) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Leástam egy 2.5m 20cm átmérőjű gerendát a földbe kb 3-4éve,három helyen (alul,középen,fejmagasságban)szivaccsal körbefogadtam,első időben finoman természetesen kevesebb ütéssel,rúgással,térdeléssel kezdtem.Aztán ahogy teltek az edzések egyre bátrabban,erősebben csináltam,megerősíti a csontokat,tűrőképességed,fájdalomküszöböd is nagyobb lesz tőle.Én sem vagyok még nagy szám benne,de sokkal jobb mintha nem csinálnám.A mostani edzésemhez is jól fog jönni,tudom rajta gyakorolni az ütéseket,rúgásokat,elhajlásokat.Egyszerűen szeretek rajta edzeni,ilyenkor fél méteres hóban is kijárok csinálni,kint edzem a szabadban.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2518) Integra válasza Gaboman (#2515) üzenetére


Integra
titán

én ugyan semmilyen harcost, vagy mestert nem kérdezek, magam is thaiboxoltam egy-pár évet. arra viszont tisztám emlékszem, hogy a komoly thai bunyósok nagyon sokat edzenek védőfelszerelésben is és nem elsődleges életfelfogásuk az erdő szélén tenyértővel -5 fokban fát hasogatni mentalitás.
értem én, cool ez a szétcsapom a fát, térddel meg könyökkel, meg ököllel. de térjünk majd vissza rá 10 év múlva, mikor széthullottak az izületek.
utcára meg ilyen nem kell, egy egyszerű egyenessel is simán el lehet törni bárki arccsontját, nem kell ide tönkrevert ronda bütykös ököl.

szóval azért kérdezlek, mert érdekel a filozófia, hogy mégis szerinted ez miért jó? mi az előnye? mi a cél vele? ettől jobb, több leszel? netán keményebb?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2519) Gaboman válasza Integra (#2518) üzenetére


Gaboman
nagyúr

szóval azért kérdezlek, mert érdekel a filozófia, hogy mégis szerinted ez miért jó? mi az előnye? mi a cél vele? ettől jobb, több leszel? netán keményebb?

Szerintem arra jó hogy jobb leszek,vagyok is ahhoz képest amikor kezdtem már csak a sok gyakorlás végett is,hogy keményebb leszek e?
Valamilyen szinten fizikailag,felépítésileg,állóképességileg biztos.
De nem nagyképűség szempontjából,én szeretem csinálni,jól esik gyakorolni rajta.

és nem elsődleges életfelfogásuk az erdő szélén tenyértővel -5 fokban fát hasogatni mentalitás.

Én szeretem,azt ha ezzel én vagyok így egyedül az sem érdekel,futni is eljárok akár méteres hóban is kint a határban.
Ezt se sokan csinálják,pedig százszor jobb mint a sima futás.
Nem hiszem hogy sok gondom származna majd belőle,akikkel edzem van köztük aki 13éve edzi magát így is.
Érdekes nem panaszkodik,ha meg fog akkor hajrá,a motorozástól is fájni fognak az ízületeim,mégis csinálom mert jó!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2520) Integra válasza Gaboman (#2519) üzenetére


Integra
titán

ez szép meg jó, de egyfelől nem mindenki lakik a határban, tudod, vagyunk mi nagyvárosi suttyók, nekünk ilyenek, hogy fa meg erdő csak akkor adatik meg, ha kimenekülünk innen, aztán a másik, hogy hó sincsen minden nap. szóval azért hogy kisgatyában nyomjuk mint a karate harcos nemtom hányadik részben, ez nem megy. elvagyunk már mi satnyulva, tudom, én érdes bütyök helyett inkább a szemkinyomásra esküszöm. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2521) Hatchet válasza Markgx10 (#2505) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Zaromskist csípem, de benne van a stílusában ez a vég.

Thai boxra járok most.

Persze, sőt ahogy olvastam a többi kommentet, aktuális a téma:
Gyerekkorom óta sportoltam több mindent. (Kyo-val kezdtem, mellette volt foci, kosár meg minden jöhetett, lényeg az volt, hogy mozgás legyen).
Az ízületeim annyira nem "kultiváltak" 1-2 dolgot. Leginkább gyakran fájt a térdem és egyéb ízületi gondjaim voltak (10-nél abbahagytam az ízületi rándulásaim számolását...)
A lényeg, hogy volt jó pár ilyen-olyan sérülésem (bunyós-, gyúrásos-, egyéb sport-) az évek során. Kb. úgy nézett ki, hogy két sérülést elhanyagoltam versenyre készüléskor és szó szerint megadta magát a vállam és a térdem... (elég nagy fájdalom alapjáraton, holtjáték, recsegés, mozgástartomány-beszűkülés).
Megjártam pár dilettánst (tisztelem alapjáraton az eü-ben dolgozókat, de azokat nagyon nem szeretem, akik többet ártanak, mint használnak a betegeknek. És nagyon sokan vannak!!!)
Egy jó orvosnál kiderült, hogy alapjáraton gond volt az említett részekkel és ezért sérültek ezek legelőször. Érdekes, nem is gondolná az ember, hogy mennyit számít az életmód, ahogy éli az ember az életét. Hiába edzettem egy héten több alkalommal (thai box és "gyúrás"), mellette napi tizen órákat órát ültem a suliban, melóban, otthon (tanulás, net) ami rohadtul szétgyalázza az ízületeket! Nem mindegy az sem, hogy hogyan alszol, hogyan vezetsz és mennyit. Ezt már írtam máshol is: egy bizonyos szint után semennyi sporttal nem tudod kompenzálni az életmódból adódó negatívumokat.
Na szóval most reménykedek, hogy a nagy pihenő és rehab után életképes leszek és bírom az edzéseket.

Nem érdemes túlzásba esni, mert előbb vagy utóbb, de mindenkinél eljön az az idő, amikor megérzi a "terminátor" edzések hátul ütőit... Először hamar gyógyulnak a sérülések, aztán már annyira nem.
Tapasztalat... és egyáltalán nem vagyok öreg, sőt! Csak kb. 17 éve kezdtem el forgácsolni magam (igaz voltak váltások és szünetek benne), mert nekem is jólesett közben.
De hosszútávon a betonfal keményebb mint az öklöd, a fa keményebb, mint a sípcsontod... csak idő kérdése tényleg. :K

Hát, hogy utcán mi hatásos és melyik stílus képviselője verne el, az teljesen szituáció-függő és végképp nem előre lezsírozott tény. Mert akkor mindenki azt az egy stílust űzné... (Egyébként is fejben dől el sok dolog, a stílus, a fizikum utána jön.) ;)
Önmagában a WC/WT, KM, thai-box, BJJ, birkózás stb. sem garancia a sikerre alapból. Sajnos sokakban alakul ki a hamis önbizalom...
Szélesíteni és mélyíteni kell az ismereteket (sok edzés, gyakorlás, keresztbe-edzés) És kerülni a bajt!!! : :)

[ Szerkesztve ]

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2522) Integra válasza Hatchet (#2521) üzenetére


Integra
titán

jaja, én is leszoktam már a faszakeménycsávóvagyokmertheti5napotedzemnapi6órábanról, marhaság.. a testnek regenerálódni kell. egy ideig megvan a cool faktor, lehet vele nyomatni a dumát, aztán az idő úgyis megbosszúlja..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2523) Gaboman válasza Integra (#2522) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Csak itt senki nem keménykedik ezzel amit te mondasz,ha neked nem tetszik az a te gondod,nekem ez tetszik,amikor van szabadidőm edzek mert szeretem csinálni.
Az hogy meg marhaság az 5edzés ez is hozzáállás kérdése,én is 30fölött vagyok de nem tartom annak,ha lenne minden nap időm és energiám edzeni csinálnám is.
Esetleg ha már nem bírod szuflával az még nem azt jelenti hogy hülyeség.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2524) harylmu


harylmu
őstag

No, megvan a következő meccsem. Az ellenfelem 8, azaz nyolc kilóval (én vagyok 62-3kg) súlyosabb és 1 évvel idősebb.

1 hónap és 10 napom van fizikailag felerősödni. Kemény hetek elé nézek. :)

Hatchet, te is ide jársz Érdre?

[ Szerkesztve ]

(#2525) Integra válasza Gaboman (#2523) üzenetére


Integra
titán

lol, ok, igazad van, nem bírom szuflával, helyenként igazi aranyköpéseket írsz:)
na megyek, megint esett a hó, megmozgatom azt a 30 feletti satnya bádim és levonszolom magam az utcára a lépcsőn (nincsen lift), hogy lepucoljam az autóm, de, hogy megmutassam, hogy mennyire stramm vagyok, csak egy rövidujjút húzok (félmeztelenül itt azért még sem lehet nyomatni) és így fogok takarítani. de snowboard kesztyűt azért húzok, meg jégkaparót is használok, mert sajnos már az ujj izületeim megérzik a kort, sajnos ez a nagyvárosi élet.. nagy árat fizet az ember érte. :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2526) Integra válasza harylmu (#2524) üzenetére


Integra
titán

tudod, erdőben kézzel fát aprítani, valamelyik karatés filmben láttam, meg eye of the tigert hallgatni sokat:)

na de komolyra fordítva 8kg azért kemény, úgyhogy ügyesen, sok sikert!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2527) harylmu válasza Integra (#2526) üzenetére


harylmu
őstag

Majd Rockyzom. :P

(#2528) Integra válasza harylmu (#2527) üzenetére


Integra
titán

nem tudom megnézni, nálam tiltva van, de gondolom a fél marhába boxolás lehet talán, ha mégsem, akkor meg ne felejtsd el a marhába boxolást sem:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2529) Gaboman válasza Integra (#2525) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Persze mert nem csak az a vélemény/felfogás a helyes ami a tied. :K
Na de szálljunk le a témáról! :)
Az hogy máshol is beírok olyat amiben igazam is van valamilyen szinten az nem bűn,nem aranyköpés,ha nem tetszik hát istenem,de ha részed lett volna benne akkor tudnád ott is miről van szó. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2530) Integra válasza Gaboman (#2529) üzenetére


Integra
titán

dehogy bűn, ne gondolj ilyenre kérlek! akármennyire is nagyvárosi suttyó vagyok, nyugodtan hidd el, félig vidéki suttyó is vagyok, úgyhogy sok dolgot nem mondtál újat. régen én is olyan voltam mint te ilyen dolgokban, elég sok mindent amit te most is csinálsz, régebben én is csináltam, aztán rájöttem pár dologra. így ma már nem élek semmilyen magasztos gondolat menet útján, nem hívok senkit mesternek, szenszejnek, meg hasonlónak és így tovább.
változnak az idők, az ember tapasztal és bölcsebb lesz, és rájön, hogy az önámítás meggátolja az embert a fejlődésben. persze különbözünk, ez így van jól.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2531) End válasza Warriv (#2504) üzenetére


End
csendes tag

Szia Warriv!

Hol nyomod az MMA-t, mennyiért, milyen a hangulat?

(#2532) Markgx10


Markgx10
őstag

Nem lesz Silva - Belfort :(

Belfort lesérült, Maia lesz helyette [link]

Pedig mekkora lett volna a világranglista első két helyezettjének meccse, sajnálom nagyon.

Mondjuk ha az MMAWeekly ranglistáját nézzük, akkor a most hétvégi Nogueira vs. Velazquez meccs résztvevői is a világ 5 legjobbjában vannak (4. és 5.). Ez sem lesz szar meccs :D
[link]

(#2533) Markgx10 válasza Markgx10 (#2532) üzenetére


Markgx10
őstag

Mondjuk a UFC-ben iszonyat nagy meccsek lesznek nemsokára:

UFC113: Machida - Shogun (1. és 3.)

UFC112: Silva - Maia (1. és 7.) + Penn - Edgar (1. és 9.)

UFC111: St.Pierre - Hardy (1. és 8.)

Na, jó befejeztem, csak gondoltam lelkendezek egy kicsit ;] :D

(#2534) Integra válasza Markgx10 (#2533) üzenetére


Integra
titán

zsír:)
már csak egy élő és működő streamet kell majd belinkelned:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2535) engineeeer válasza Markgx10 (#2533) üzenetére


engineeeer
tag

Látom nyomon követed az eseményeket :) Szerinted Lesnar - Fedor lesz valaha is?

(#2536) Integra válasza engineeeer (#2535) üzenetére


Integra
titán

mintha lentebb lett volna, hogy mi lesz fedor közvetkező meccse. de nem lesnar:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2537) Markgx10 válasza Integra (#2536) üzenetére


Markgx10
őstag

Ja, szervezetektől független ranglista 10-ik helyezettje Fabricio Werdum lesz az ellenfele.

Nekem az edzőm, mindamellett, hogy a 84kg-os kategóriában a legjobbak között van MMA-ban Magyarországon, elméletben is nagyon ott van, minden egyes meccs, minden harcos, mindenkit vág pontosan percre :D ő mondta, hogy valamiért (erre én nem emlékszem és nem akarok hülyeséget írni) nem tud megegyezni Fedor és a UFC, pedig azért a többi szervezetnél egy kategóriával jobbak, ott vannak a legjobb harcosok (Fedoron és pár emberen kívül), szóval kevés esély van egyelőre egy Lesnar vs. Fedorra. Viszont már az is haladás, hogy Fedor a Strikeforce-on belül indult legutóbb és fog is most is, azért az amerikai szervezetek között csak közeledhetnek az álláspontok. (gondolom én nagy naivan, lehet hogy nagy hülyeséget mondtam :D :D :D )

[ Szerkesztve ]

(#2538) brownus válasza Markgx10 (#2533) üzenetére


brownus
veterán

őket nem ismerem,

de találtam pár videot egy netes tékában, szerinted érdemes lekapni őket?

az egyik: (UFC 109 Relentless)
Randy Couture vs. Mark Coleman (LHW)
Nate Marquardt vs. Chael Sonnen (MW)
Mike Swick vs. Paulo Thiago (WW)
Demian Maia vs. Dan Miller (MW)
Matt Serra vs. Frank Trigg (WW)

hmm, most nézem elég sok van fent....

(#2539) Hatchet válasza Markgx10 (#2533) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Machidával semmi bajom, szimpatikus arc. De Ruának szurkolok megint (remélem, hogy most neki adják a meccset...)
GSP-t is nagyon várom.
Kár, hogy Belfort kidőlt. Remélem, hogy összehozzák még a "pók" ellen a későbbiekben!

Szerk.:
Ja igen, majd elfelejtettem - Matt Hughes is a ketrecbe lép nemsokára!

[ Szerkesztve ]

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2540) Integra válasza Markgx10 (#2537) üzenetére


Integra
titán

szerintem simán pénz és jogok.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2541) Markgx10 válasza Integra (#2540) üzenetére


Markgx10
őstag

:R Szinte biztos.

Most értem haza és óriási eredményt értem el (na persze nem másokhoz, vagy hozzátok nézve, kizárólag csak a magam szuperalacsony szintjén :B ), nem én dőltem ki először :Y :O :D Ismerve a december eleji állóképességi szintemet, amit el nem tudtok képzelni mennyire rossz volt, ezt el sem tudtam volna képzelni, hogy egyszer lesz olyan, hogy a 80-90kg-osok közül többen is hamarabb fáradnak el, ez nekem nagyobb eredmény, mint ha kiütöttem volna bárkit. Számomra ennél nagyobb inspiráció nem létezik, érzékeltetésképp említem, hogy három hónapja még akkor is lihegtem, ha elsétáltam a liftig :D (a másodikon lakok :D)

(#2542) Markgx10


Markgx10
őstag

Azért ez az ugró térd "viszonylag" rendben van :D Wanderlei Silva

(#2543) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Fogadnátok a

Wanderlei Silva - Micheal Bisping

ill. a

Mirko Filipovic - Ben Rothwell

meccsekre, termeszetesen mind2 esetben hazaira ? :P

Jah, UFC 110 Australia ez amugy. Jó nagy szemétség, de Shogunra nem lehet fogadni. :)

( Vajon miért ? :D )

[ Szerkesztve ]

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#2544) KERO_SAN válasza KERO_SAN (#2543) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Hat akkor valaszolok is magamnak :D

Kicsit beneztem azt hittem lesz Shogun meccs is :(

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#2545) Markgx10 válasza KERO_SAN (#2544) üzenetére


Markgx10
őstag

Lesz az is, igaz a UFC113-ban :D

Én fogadni nem mernék senkire, de kíváncsi vagyok a két nagy név mit alkot, nagyon várom már :K

(#2546) Markgx10 válasza Integra (#2540) üzenetére


Markgx10
őstag

Megkérdeztem, természetesen igazad volt a pénz miatt nem tudnak megegyezni, állítólag Fedor menedzsmentje 50%-ot kér az egész rendezvény bevételéből, a Dana White-ék meg azt mondták, hogy perszepersze, nélküle is mindig telt ház van, most Ausztráliában is jegyárusítás megkezdése után percekkel már minden jegy elkelt, szóval nekik ilyen feltételekkel nincs szükségük Fedorra.

Hozzáteszem, ezt az infót mondták nekem is, lehet, hogy nem helytálló, de nagyon biztosan állította a Mester :D

(#2547) Integra


Integra
titán

tonight... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2548) Integra válasza Markgx10 (#2546) üzenetére


Integra
titán

dana-ék jól felépítették az ufc-t, megértem, 50% az rettenet durva, főleg úgy, hogy csak odamennek és meccselnek egyet és semmi munka nincsen benne..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2549) Integra válasza KERO_SAN (#2543) üzenetére


Integra
titán

várjuk a linkeket, ne szpoilerezzen senki ha lehet:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2550) Markgx10 válasza Integra (#2549) üzenetére


Markgx10
őstag

Ha már elárultátok, hol lehet nézni, akkor a főmeccs (bár nem túl jó minőségben, de a lényeg látszik, direkt nem írok már eredményt):

1. Nogueira vs Velasquez Máshogy el sem tudtam volna képzelni a végeredményt :K

Mod: Mi az a szpojlerezés? :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.