Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) harylmu válasza Louro (#2100) üzenetére


harylmu
őstag

link

Ők elég színvonalasak. Csörög egyet az edzőre ;)

(#2102) Hatchet válasza harylmu (#2101) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Híresek a kemény edzésekről (és a combosokról :) ).

Az legyen a lényeg, hogy Neked mennyire jön majd be a dolog: hogy hogyan tetszik az, amit tanítanak, a társaság stb.

[ Szerkesztve ]

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2103) Louro


Louro
őstag

Árban mit jelent? Alkalom, bérlet, edzésre belehet e nézni vagy valami hasonló? Fizuig ki kell bírnom, de utána egyből hívom őket :)

Mess with the best / Die like the rest

(#2104) Hatchet válasza Louro (#2103) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Ott van a két telefonszám, tuti elmondják a részleteket.

Valószínűleg meg lehet nézni egyébként, de lehet, hogy jobban jársz, ha beszállsz egyből, mert kívülről ijesztőbbek ezek a dolgok néha, mint a valóságban. :)

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2105) Louro


Louro
őstag

Wááá, nagyon várom már a fizut. Aznap hívom őket és ha minden igaz, azon a héten pont 6ig dolgozok, szóval ha 7kor kezdődik edzés, akkor az pont jó nekem :) De majd meglesem....Ezer hála....Capoeirát meg ajánlom, csak nekem picit több kell fizikailag.

Mess with the best / Die like the rest

(#2106) harylmu válasza Louro (#2105) üzenetére


harylmu
őstag

Vigyél rövid gatyát ( térd fölöttit, ha lehet) és pólót. Nyugodtan állj be.

(#2107) Louro válasza harylmu (#2106) üzenetére


Louro
őstag

Rövdnadrág: hát nekem szinte csak nyári, lenge, színes, kockás van :D Olyan régi hagyományos tornanadrágot majd keresek, gondolom az a tuti.

Mess with the best / Die like the rest

(#2108) harylmu válasza Louro (#2107) üzenetére


harylmu
őstag

Tök mindegy, csak a térdnél lejjebb ne érjen.

[ Szerkesztve ]

(#2109) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Hát nem tudom. Azért ha 2-3 capueriás összedobja a pénzt, és vesznek pontkesztyűket, azért azokkal lehet gyakorolni a rugásokat. Mi ma tesiórán megkértük a tanárt, és földharcoltunk, meg edzőtársammal taekwondo-ztunk.... Amúgy akrobatika nekem se nagyon megy, pedig legalább a flikkeket meg kéne tanulnom :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2110) Louro


Louro
őstag

Lehet hülye kérdést teszek fel, de muay thai és a thai box között mekkora a különbség? Csak kiváncsiság...

Mess with the best / Die like the rest

(#2111) harylmu válasza Louro (#2110) üzenetére


harylmu
őstag

(#2112) Hatchet válasza mocsanisi (#2109) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Hát az már haladás, ha nem a levegőbe rugdosnak, én csak díjazni tudom a törekvést.

Bár nem árt a kontroll, ha az ember gyakorol:
pl. elkezdhetek földharcolni a haverommal, de nem marad több dulakodásnál, mert egyikünk sem képzett földharcos. Kell oda olyan valaki, aki szakmai szemmel bír, hogy tanítson, javítson.

A flikkekre az edzőm szavai jutnak eszembe:
"Egy jó kis combos mindig kéznél van, és a legtöbbször elég is" :DDD

Szerintem az ember az alapokat tanulja meg, utána jöhetnek a csillogó dolgok, ha szükségesnek tartjuk megtanulni őket.

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2113) mocsanisi válasza Hatchet (#2112) üzenetére


mocsanisi
senior tag

2 haverom is judos, illetve énis judoztam 3-4 hónapot, ott meg ugye van elég rendesen földharc. Így nálunk nem volt gond, mert tudtunk folytásokat, feszítéseket, és persze nem idegből, és ha nem bírjuk lekopogni... Földharcoltam egy másik osztálytársammal, megvolt a lábfolytás, de csak nem kopogta le, mikor már vörösödött a feje akkor elengedtem, nehogy baj legyen, meg ugye a tesitanár is felügyelte a dolgokat :K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2114) hoffman_ válasza mocsanisi (#2113) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én azt vallom - elfogultság rulz - hogy judos alapokkal bármihez is kezdesz, ha nem is verhetetlen, de igen kemény ellenfél leszel. Náluk megvan az a plusz hogy esés közben nem arra figyelsz, hogy ne törd kezed/nyakad, hanem hogy hol üsd az ellenfelet, és mit törj. Ha valós judo alappal megy valaki akár csak boxolni(bár ez picit abszurd :D ), az máris finom lehet..

Milyen suliba jársz te, hogy órán lehet zúzni? :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2115) Hatchet válasza hoffman_ (#2114) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Igen a Judos és birkozó alapokkal rendelkező srácok igen komoly fizikummal rendelkeznek általában.

De azért tudjuk az alapigazságot: az ember a lényeg, nem a stílus.
Ha üvegálla van valakinek, akkor lehet akármilyen bika nyaka, belharcban egy térd vagy egy felütés bárkinek, (tök mindegy, hogy milyen stílust űzött évekig,) a végét jelentheti a játéknak.

Szerintem, ha valakinek van tehetsége a dolgokhoz és keményen edz, akkor is kemény ellenfél lehet, akármibe kezd.

(Persze iszonyat sok olyan harcos van, aki anno birkózó, judós stb. volt alapból, aztán szerencsét próbált a kevert stílusokban, vagy szimplán az ütős-rugós stílusokban és sikereket ért el.
De sok van, aki anno állóharcosként ismerhettünk meg először: Mirko Filipovic egész jól megtanult védekezni a földön, pedig őróla aztán a 'rúg-rúg-üt-fejbe rúg' jut eszedbe először.Mark Hunt.. na őt is nehezen tudtam először elképzelni a kiskesztyűsök között... :) )

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2116) hoffman_ válasza Hatchet (#2115) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Birkózókat nem sorolnám ide, mert nem tudnak esni és nem tudnak dobni. Csupán ennyi a különbség :DDD

Természetesen, az edzés, alkat, hozzáállás a legfontosabb, mutatnak olyanokat, látok/hallok olyanokat, hogy hasra esek, de érted mit akartam mondani :)
De addig jó, amíg szőnyegen/ringben vitázunk erről...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2117) Hatchet válasza hoffman_ (#2116) üzenetére


Hatchet
csendes tag

:DDD

Éértem én. :)

---

Látta valaki mostanában Arlovskit? 22 másodperc alatt kiütötték (már megint...), és elég verhető fazon volt szerintem az ellenfele (most nem Fedor...)
Ő pedig elég komolyan foglalkozott az elmúlt időben a kezeivel, de az elmúlt két meccsén kiütötték, méghozzá nem gyengén.

[link]

(pedig bírom őt...)

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2118) Vandit. válasza Hatchet (#2117) üzenetére


Vandit.
addikt

...hát ez no komment meccs volt. :( Nem is értem mit csinált.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2119) Hatchet válasza Vandit. (#2118) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Hát ez az, hogy én se...

(Fedor ellen Freddie Roach-csal készült, és még utána is. Azt nem tudom, h erre a meccsre vele-e?)

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2120) Integra válasza Hatchet (#2117) üzenetére


Integra
titán

de rohadtul megzavarhatta az első egyenes beszúrás..
de amit nem értek, hogy hol voltak a kezei utána, mint aki egyszerűen leblokkolt..
a negyedik az ordas nagy maflás volt, ott csillag számolás volt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2121) Hatchet válasza Integra (#2120) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Érdekes, hogy nem egy 'első-meccses újoncról' van szó, mégis az elmúlt két meccsén elég alapvető hibák miatt kapott ki.

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2122) hoffman_ válasza Hatchet (#2121) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az ATi-nál és az nV-nél sem elsőéves egyetemisták vannak pl marketingen és mégis milyen alapvető hibákat tudnak elkövetni... Nem úgy megy az sajnos.
Raikönnen is olyan alapvető hibákat vét, hogy megáll az ember esze. Ha mondjuk betépett előző este...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2123) mocsanisi válasza hoffman_ (#2114) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Sima gimnázium, csak ugye utolsó óra volt, kihoztunk 4 szőnyeget, szépen elrendeztük, és mondtuk a tanárnak hogy szeretnénk kicsit gyakorolni, persze szabályosan, és hát bízott bennünk és rábólintott :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2124) Integra válasza Hatchet (#2121) üzenetére


Integra
titán

ilyen szinten bármi megtörténhet..
emlékezz vissza ahogy gonzaga lerúgta mirkot...
senki se hitte volna, hogy ilyen megtörténhet, aztán tessék.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2125) Hatchet válasza Integra (#2124) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Ez teljesen igaz!

Pont Mirko a másik, akit írni akartam, neki sem ment mostanában valami fényesen.
Olyat is olvastam h Gonzaga ellen, csőlátása volt, meg akkor a lába gallyra ment, és nem tudott koncentrálni, és nem is látta a körívest (állítólag...).
Bár tény, hogy durván aláfordult a bokája, mikor kidőlt...
Sérült is volt állítólag egy ideje, a térdét is műtötték nemrég.

Bár Crocopnál mást is észre lehetett venni: a motiválatlanságot/némi céltalanságot, valami nem stimmelt vele a Pride után.
Ha motiválatlan, akkor általában elverik, ha viszont motivált, akkor úgy harcol mint aki vért akar inni.

Nagyon kíváncsi vagyok a visszatérésére, Mustafa Al-Turk ellen.
Mert a Choi ellenni láb KO-ját nem tudom, hogy mennyire lehet mérvadónak tekinteni a közelmúltból.

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2126) Hatchet


Hatchet
csendes tag

Mirko Filipovic vs. Mustapha al Turk:

[link]

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2127) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Megvolt az első övvizsgám... Hitalosan is 10.kupos vagyok :D :D (Bár arra számítottam hogy megkapom egyből a 9.kup-ot, de mind1 :D)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2128) Integra válasza Hatchet (#2125) üzenetére


Integra
titán

lehet, ezeket nem tudtam róla
azt, hogy csőlátása volt e vagy sem.. hát ezt nem is tudom, honnan és ki gondolta, vagy tudta.. az a köríves úgy jött, hogy pákk, csá.. szerintem ott szuperman szemek is kevés lett volna hozzá:DDD

nálam az ilyen nagy lumpen proli csávó az ignashov..
de imádom:)
ha szarik bele mindenbe, a sarki dzsipó is megveri kis túlzással, ha viszont összekapja magát, akkor verhetetlen...
van egy stílusa a palinak.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2129) Integra válasza Hatchet (#2126) üzenetére


Integra
titán

ez egy kitaktikázott meccs volt.
ez a gonzaga bukó utáni fájt? nem látok dátumokat, hogy mikori meccsek

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2130) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Tegnapi edzésen nagy előrelépés volt :D Sikerült fejmagasságban rugnom :C

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2131) Hatchet válasza Integra (#2128) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Hát igen ezek magyarázatok:
utólag mindig mindenki megmagyarázza a dolgot. Akármilyen küzdősport-eseményről is legyen szó.
Lehet az "lucky-punch"-nak nevezett parasztlengő, egy jó kis kombináció, vagy ledarálás - a lényeg ugyan az, hogy kiütöttek vagy nem? :DDD

A vereséget méltósággal el kell viselni.

(Nekem is rúgták szét a bordám, b@szt@ak nem egyszer új fejbe, hogy pár tized másodopercre sötét lett és szó szerint világító csillagokat láttam. Próbáltam magyarázni, hogy fárasztó napom volt előtte stb. de a lényeg uaz volt: bunyóztam és nem volt fent a kezem, vagy nem figyeltem, vagy a másik jobb volt... le kell szűrni magadban a tanulságokat és tanulni belőlük. :U

--

Ignashov az egy kegyetlen faszi! Jó lenne még látni a nagy gálákon, de úgy hogy komolyan fel is készül!
Schiltet kiütötte, Harit is elverte, akármennyire másnapos, nem tudok róla, hogy kiütötték volna eddig. Vegyes rendszerben lekopogtatták ha jól emlékszem.
Azzal a 'bamba-borostás-lesz@rom' fejével bemászik az valami kegyetlen. Ha meg is verik, túl nagy kárt nem tesznek benne, szemmel láthatóan.
Ha komolyan veszi a dolgot, akkor meg kevesen tudják megállítani.

[ Szerkesztve ]

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2132) Hatchet válasza Integra (#2129) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Na megkerestem a dátumokat:

Crocop vs Choi - 2008.12.31.-én volt, sztem ez volt Gonzaga utáni visszatérő meccs (ha rosszul sejtem akkor pls. javítsatok)
Jópofa ahogy szétrúgta a combját, jó taktika volt :) :
[link]

Illetve:
Crocop vs al Turk - 2009. 06.13. (ez most volt a hétvégén)

[ Szerkesztve ]

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2133) Hatchet


Hatchet
csendes tag

Tegnap este volt a National Geographycon egy műsor, ahol nekiálltak tudományosan megmagyarázni, hogy a kevert stílusok űzői mitől olyan "halálosan hatékonyak"...
3 faszi demonstrált: Randy Couture, Tito Ortiz és Bas Rutten.

Törésteszt-bábút csépeltek, amire rá volt nyomva néhány érzékelő, azt mérték, hogy ki mekkorát üt-rúg.
Bas Rutten belerúgott a bábu testébe, a mérnök meg hitetlenkedett, hogy ezt nem hiszi el, mert nagyobb erőhatás érte a babát, mint egy törésteszten szokta...
Randy Couture csak annyit mondott: "Én elhiszem, edzettem együtt ezzel az emberrel" :DDD

A megismételt rúgás még erősebb lett egyébként.

Meg is lett közben a link:
[link]

Nagyon nagy arc ez a faszi! Kvára bírtam mindig is!

A hülye szövegeket szűrjétek ki, hogy "hogyan lehet hatékony egy MMA-s rúgás", mert kár is idegeskedni az "MMA-s rúgás" fogalmán :N :P

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2134) Vandit. válasza Hatchet (#2131) üzenetére


Vandit.
addikt

Schiltet kiütötte
Mikor? Videó van róla vhol?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2135) Hatchet válasza Vandit. (#2134) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Hooogyne lenne! ;)

2004, Amszterdam, It's Showtime gálán volt:

Link 1:
Opál "Mindent-tudó" Róbert és Várhegyi "Megmondom-a-tutit" Ferenc féle Eurosportos kommenttel:
[link]

Ugyan ez a meccs, csak kevésbé perverzeknek, akik megvannak az Eurosport "szakkomentátorai" nélkül:
[link]

[OFF]Nem szoktam nézni az Eurosportos fightclubot pont miattuk, egyszerűen lábrázást kapok tőlük... főleg a fiatalabbtól...
Kik Ők pontosan? Mitől lettek szakkomentátorok?
Az idősebb az a tae-kwon-dós rúgásoknak tudja koreai nyelven a nevét, a fiatalnak egyedül a mae geri megy a japán nyelvből... :DD
Jókat lehet röhögni egyes fórumokon, hogy kiakad rajtuk mindenki.

Az hogy nekiállok megmagyarázni, hogy azért sérült meg ma mindenki, mert ma telihold van és ugyebár az apály-dagály jelenség lezajlik az emberben is, mert a 3/4-e víz a szervezetünknek és bla bla bla. Okés lehet benne valami. De csak így megpendíti, hogy de májer vagyok, hogy ezt is tudom (közben kiderült, hogy egy Magyar Könyvklubbos könyv alapján ilyen okos a mi barátunk).
Az se volt gyenge, mikor az arany-haranggal állt neki operálni, hogy a holland Andy Souwer azért ilyen rúgásálló, mert szemlátomást rendben van neki ez... ahelyett, hogy folytatta volna, mondta az öregnek, hogy mi tudjuk mi ez, és ezt túl hosszú lenne most itt elmondani a műsorban... Hát persze barátom.
De a csúcs amikor előadja, hogy ő mennyire jóban van egyes 'fájterekkel', na az kiakaszt. Beszéltem Remy-vel... és Ernestóval is stb. Így keresztnéven említve.
Baszod.. az ilyen gálákon ha nem akarsz szóbaállni a bunyósokkal, akkor nem beszélsz velül max. Ha mint néző vannak ott, szívesen beszélnek az emberekkel, mert részint ez a dolguk, a dolog PR értékét növelni, meg a legtöbbjük jó arc és közvetlen fazon, aki örül ha vannak rajongói és felismerik :P
Ha odamész Bonjaskyhoz és beszélgetsz vele, vagy lefényképeztetni magad, bárkivel szóba áll! Senkit se fog elkergetni.. de ettől holnap nem fogjuk bejelölni egymást az iwiwen vagy a myspacen :N
Több mint 10 ismerősöm van az iwiwen, akik lefotózták magukat az elmúlt időkben Ernesto Hoosttal, Bonjaskyval, Björn Bregy-val meg a tököm tudja kivel...
Az meg egy farok, aki ezeket a a dolgokat úgy állítja be (főleg a Tv-ben), hogy mennyire nagy spanom a "Remy"... :F
Nekem mondjuk ez a véleményem a gyerekről. Bocsi "kicsit" off lett...
[/OFF]

[ Szerkesztve ]

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2136) Balupapa


Balupapa
senior tag

Sziasztok!

4év kondizás után ( tehát fizikai alapok megvannak :D mert ez volt eddig az életem ) Szeretnék elkezdeni vmi küzdő sportot is. Úgy tervezem hogy H SZ P kondi, CS és P pedig ks. Én első nekifutásra K1, Kickox, Thai-box-ra gondoltam. Melyiket ajánljátok? 10.kerületben lakom 10perc a kék és a piros metró is, könnyen elérhető helyre szeretnék 1 jó klubba kárni, havidij "nemszámit" h most 5 v 15 havonta nem lényeges, csak ne 30an legyünk 1 csoportban. Milyen helyeket tudtok ajánlani? :B
Előre is köszi, minden tanácsot.

_-=*WheelWhores*=-_

(#2137) Integra válasza Balupapa (#2136) üzenetére


Integra
titán

tahi-box megteszi kezdésnek:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2138) Balupapa válasza Integra (#2137) üzenetére


Balupapa
senior tag

és tudsz vmi jo pesti klubbot ami nem magas létszámu? :)

_-=*WheelWhores*=-_

(#2139) harylmu válasza Balupapa (#2138) üzenetére


harylmu
őstag

#2101 mondjuk

(#2140) Vandit. válasza Hatchet (#2135) üzenetére


Vandit.
addikt

És mostanság nem ütötték le schilt-et? Én személy szerint nem bírom a formát. :( Annyi az előnye, hogy magas, de abszolút nem tartozik a legképzettebb K1-esek közé szvsz. :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2141) Integra válasza Vandit. (#2140) üzenetére


Integra
titán

nem szeretem a favágó stílusát:(
az egész k1-ből kiveszett valami jelenleg

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2142) Vandit. válasza Integra (#2141) üzenetére


Vandit.
addikt

A "favágó" stílusát szeretem :DDD (Aertsre gondoltam), de Schilt tényleg ilyen cséplő hadaró, néha megemeli a térdét, ami ugye magasságából adódóan általában az ellenfél fejének magasságában van és ezért tud nyerni. Semmi stílusa nincs. Ő a K1 Brock Lesnar-ja. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2143) Hatchet válasza Vandit. (#2140) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Hari kiüti Schiltet:

[link]

(kerek két percet tekerj át az elején, mert addig csak duma...)

Sergey Kharitonov vs. Semmy Schilt - Egy régebbi meccs, a Schilt-elleneseknek igazi csemege :DDD :
[link]

(Kharitonov-ra érdemes rákeresni a jútubon)

[ Szerkesztve ]

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#2144) Vandit. válasza Hatchet (#2143) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem sokat szarakodott Hari. :C

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2145) Integra válasza Hatchet (#2143) üzenetére


Integra
titán

elég könnyen ment..
mikor volt ez a meccs?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2146) harylmu válasza Integra (#2145) üzenetére


harylmu
őstag

május 16

(#2147) Integra válasza harylmu (#2146) üzenetére


Integra
titán

hűha!
az erősen brand new zakó akkor... :K

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2148) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Legyújtott emberek kéne egy kis segítség :D

Szóval ugye kb. 3-4 hónapja taekwondo-zom. Full mereven mentem oda, mostmár jobb-oldalspárga megvan, bal majdnem. Többi nyújtógyakorlat is jobban megy. DE! Az angolspárga sehogy se akar menni.... Utánaolvastam a neten, próbáltam dönteni a medencém meg minden, de sehogy se megy. Itt most nem arról van szó hogy nem tudok lemenni, hanem hogy semmi köze a spárgához, mert olyan 120-130fok között van. Köríves rugáshoz meg ez kéne, mert tudok ugyan fejre rugni, de utána elvesztem az egyensúlyom, illetve erő se sok van benne. Ebben kérném a segítségeteket :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2149) Proci85 válasza mocsanisi (#2148) üzenetére


Proci85
senior tag

3-4 hónap alatt jó teljesítmény, elégedj meg egyelőre ennyivel, a többi is jön majd szép fokozatosan. Mi európai emberek általában türelmetlenek vagyunk, pedig a legtöbb harcművészet időt, kitartást, türelmet kíván a kellő cél eléréséhez. "Ide nekem de azonnal az összes harci tudományt" gondolkodás sajna nem működik:) Én is sokX esek ebbe a hibába, hogy "erőből" akarom megtanulni, görcsösen...holott, ha türelmes az ember és gyakorol, a siker nem marad el ;)

[ Szerkesztve ]

(#2150) Integra válasza mocsanisi (#2148) üzenetére


Integra
titán

csák norriszt úgyse fogod tudni lenyomni, az igazi pörgőforgót csak ő tudja:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.