Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4201) Jojo5


Jojo5
őstag

Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek ! :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4202) dunkel


dunkel
őstag

Kellemes Ünnepeket és Boldog bejglipusztítást kívánok mindenkinek :B
Vigyázzatok magatokra, és másokra ;) [link]

(#4203) Boci_83


Boci_83
őstag

Kellemes ünnepeket mindenkinek! [link]

Itt már megvolt a vacsi. Jéger, nyírségi gombóc leves, pulykamell, rizs, franciasaláta, kaszinó tojás, (volt még töltött káposzta is, de azt én kihagytam,) meg valami habos süti lett volna, de az elől meg meglógtam. Amúgy sem marad hely neki, mert be zabáltam rendesen!

**********

(#4204) dunkel


dunkel
őstag

Töltött káposzta, birsalmás pulyka, mazsolás rizs, bejgli, gyümölcstál, tokaji aszú. :C

(#4205) Manitou válasza dunkel (#4204) üzenetére


Manitou
addikt

Az a baj ezekkel , hogy egyik sem diétás :( ;]

Én hortobágyi húsospalacsintát burkolok nemsokára :D

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket a vasgyúróknak ! ;]

[ Szerkesztve ]

(#4206) Jojo5


Jojo5
őstag

pulyka gesztenyés cummóval töltve, krokett, bejgli, torta és valami ismerőstől kapott vörösbor :B

Úgy érzem este leugrok még bicózni mert megjött a kedvem :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4207) kovsol


kovsol
titán

én ebédre: főtt csirkemell sárgarépa itt még nem szálltam el
majd jött a halászlé aztán rántott harcsa burgonyasalátával és a három féle sütemény :B
és vettem magamnak steamen 545Ft ért egy Stalkert gyorsan amíg még akciós volt ;]

May the Force be with you!

(#4208) whitezo88


whitezo88
nagyúr

rántott hal salátával, este meg halászlé.

(#4209) P00By


P00By
nagyúr

Semmi extra.

(#4210) glutamin


glutamin
őstag

Halászlé, rántott csirkecsöcs, majonézes krumpli. Bejgli hegyekben.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#4211) Radnix


Radnix
senior tag

Undorító banda, minden szar, zsíros, szénhidrátos ocsmányságot megesztek... :DDD :D :C
Halászlé itt is befigyelt, meg ezer féle süti, bejgliből már kb 2 rúdnyit megettem, persze már 3 napja elkezdtem a bejgliket :B :D

(#4212) Markgx10 válasza glutamin (#4210) üzenetére


Markgx10
őstag

Lehet nálunk jártál ;] , mert itt is hajszálpontosan ugyanez volt a menü :R :D Magam részéről rosszullétig ettem magam :D

Vandit mestertől kérdezném, hogy miként viselik a millió combost, mert reggel úgy szétrúgtak, hogy olyan a két combom, mint ha lila gatyát vettem volna, pedig Fradista vagyok ;] :D Járni alig tudok. :D Csodálkozom, hogy lehet ezt olyan könnyedén bírni, el nem tudom képzelni, hogy ehhez könnyen hozzászokjak (persze helyszínen nem mutattam, meg sem említettem, mint ha nem érezném, aztán aogy elindultam haza meg vonyítottam végig :D)

(#4213) dunkel válasza Manitou (#4205) üzenetére


dunkel
őstag

Kikérem magamnak! :(((
A töltött káposzta diétás volt, olaj nélkül pulykamellből. A birsalmás hús félig-meddig az volt: a birsalma befőtt cukor nélkül lett elrakva, a hús szintén pulykamell, mondjuk ebbe befigyelt egy kis aszú, isteni volt. A rizsbe a mazsola csak a lúgosítás miatt ment... :DDD A gyümölcsök ellen kifogás nem lehet, a bejglit viszont nem tudom kimagyarázni :N Ja de, abba is édesítő ment a cukor helyett! :DDD
Egyszer van karácsony - de jó, hogy 3 napig tart :))

(#4214) macikos


macikos
addikt

Majdnem szétszakadtam, annyit ettem. A WC ki is rakta a fehér zászlót! :C :D

(#4215) Myki19 válasza Markgx10 (#4212) üzenetére


Myki19
tag

Az fájni fog mindig is,persze kitolódik a küszöb,de aki azt mondja nem érez semmit,az hazudik,csak nem veszel róla tudomást.Nekünk mindig azt tanították "a fájdalom a barátunk":D

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#4216) Manitou válasza dunkel (#4213) üzenetére


Manitou
addikt

Én meg tegnap nem is ettem süteményt :( Válság van no ;]

(#4217) Vandit. válasza Markgx10 (#4212) üzenetére


Vandit.
addikt

Olyan nincs, h nem fáj, max a fájdalomküszöböd kitolódik, ahogy egyre jobban hozzászoksz. Tudod "akkor jó, ha fáj" :C Olyan, mint az izom, egyre többet bír, minél többet terheled.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4218) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

pokolgép ez az ünnep, ennyit zabálni ... ma is csinál édesanyám 2 gyümölcstortát ... biztosan befalok egyedül egyet ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#4219) kovsol válasza Quan-Chi (#4218) üzenetére


kovsol
titán

nekem a mai menű húsleves, csirke csirke csirke csirke :D mind máshogy elkészítve majd túró torta

May the Force be with you!

(#4220) Jojo5 válasza kovsol (#4219) üzenetére


Jojo5
őstag

Nálunk ettem csirkét rizzsel, volt még bejgli bejglivel és torta, de meg se tudok mozdulni pedig este vállazok :B :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4221) harry válasza Markgx10 (#4212) üzenetére


harry
veterán

Csodás dolog a küzdősport :) Idővel valóban hozzászoksz valamennyire, és jobban bírod, kevésbé fáj, stb. Mit is sportolsz? Mellette megy kondi is? Melyiket heti hány alkalommal?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4222) do3om


do3om
addikt

Legalább most egyetek csirkét. csirkék, ha már gyúrósok vagytok. ;]
Mert jövőre egész évre 13g fehérjét kellesz beosztanotok. Havi 1g +13. havi.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#4223) P00By válasza harry (#4221) üzenetére


P00By
nagyúr

Ennyit tudok! :D

A küzdősport pedig tényleg jó. Igaz én utáltam, mert szüleim kényszerítettek régebben. De utólag kiderült, h nem volt hasztalan ;]

(#4224) Markgx10 válasza P00By (#4223) üzenetére


Markgx10
őstag

Ha mindent összeadok, akkor jóval több, mint 10 év küzdősport múlt áll mögöttem, ebből a kb 5 év boksz és a 6 év cselgáncs adja a nagyobb részét, szóval nem ismeretlenek előttem a pofonok, de amikor ide lementem, akkor rájöttem, hogy eddig semmit nem tanultam, sőt a jónak gondolt beidegződések kifejezetten károsak. Tehát abszolút 0-ról kezdem 33 évesen a dolgot :D
Mondjuk ahogy számolom, lehet még pár jó évem, amíg nem rokkanok le :D , addig tuti nyomni fogom ezerrel, persze csak a gyúrás kiegészítésére, kardió helyett :K

Na, megyek enni, mert már csak pár nap és nem lehetek gyenge vagy vékony ;]

(#4225) P00By válasza Markgx10 (#4224) üzenetére


P00By
nagyúr

Én ju jitsut csináltam 6 évig és kb. 1,5 évig még pár dolgot(aikido, karate, cselgáncs) :)
Aztán semmit és jó dagadt lettem, és elkezdtem gyúrni hébe-hóba. Most meg ugye az van ami...semmi :D

[ Szerkesztve ]

(#4226) harry válasza Markgx10 (#4224) üzenetére


harry
veterán

De ez mennyire rendszeres? Előző posztban heti 1-2 alkalmat írtál, ez akkor hogy van, két fix időpont, és csak akkor van edzés, vagy több lehetőség is volna, csak te kiválasztottál egy-kettőt?
Néha szívesen járnék én is ismét, de nem szeretnék állandó jelleggel, fixen hetente kétszer, adott időpontban... általában sem kedvem sem időm (sem még erre is pénzem) nem lenne rá. Viszont ilyen "látogatás" jelleggel néha szívesen elmennék valahova edzeni, pár hetene... mint ahogy ők eljárhatnak kondizni. Nekik nem a kondi az első, csak úgy mellékes, de néha lehet eljárnak - nekem fordítva lenne. Bár gyanítom ilyesmire elég kevés helyen van lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4227) Jojo5


Jojo5
őstag

váll vót és brutális volt :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4228) ithomas válasza Jojo5 (#4227) üzenetére


ithomas
őstag

Háát ... valószínűleg rendesen be voltál töltve... :)

Real eyes realize real lies!

(#4229) ithomas válasza Jojo5 (#4227) üzenetére


ithomas
őstag

Dupla...

[ Szerkesztve ]

Real eyes realize real lies!

(#4230) Tomics


Tomics
addikt

Kaptam egy Multi-pro-t karácsonyra :C
Edzésnapon megy ez, többi napon meg sima multivitamin+C. kíváncsi vagyok az omega3, halolaj, q10, lecitin kombó adja-e :DDD

Januártól vezetem naplóba az edzéseket, így talán nem hagyok ki annyit mint ebben a fél évben mióta járok. Heti 4 a terv, ebből 3 súlyzós, 1 kardió, de legalább az egyik súlyzós mellé még 1 kardiózás lesz. Kajára is próbálok jobban odafigyelni, rendes diéta sajnos esélytelen ebben a családban, de tudatos étkezéssel csak le lehet adni 20 kilót fél év alatt...tzs-m magas szóval nem lesz annyira nehéz.

Vitamin mellett fehérjét fogok még enni mint kiegészítő meg néha edzés előtti durrantó. Talán még kardióhoz veszek l-carnitint bár sokat nem ér...
Nyárra meg ha vége a diétának akkor egy doboz crea bomb(ami már fél éve itt porosodik) + valami glutamin.
Remélem összejön legalább 1 before-after kép forma :DDD

addig is Viszlát ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#4231) Atomgeszi válasza Tomics (#4230) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem a karnitin sokat segített. :) Vagy csak placebó.

(#4232) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]

áhh mindegy :U

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4233) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

[link] Ez megéri?

(#4234) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Sziasztok. Nos alig 1 éve edzem rendszeresen, eddig csak fehérje(csirke) és szénhidrát(risz/tészta) volt az étrenden főleg, mivel nem éreztem értelmét bármi másnak.
Most beruháztam erre az évre egy Gluta+Bcaa+Kreatin+Whey Pro négyesre, és bár van elképzelésem, hogy a bevételhez szükséges kb +2liter vizet, hogy fogom eladagolni, a fél kiló csirkemell és a rengeteg szénhidrát mellé, ám tanácsot kérnék.
Pénz miatt a Gluta és a Bcca-ból is edzésnapokon két adag menne, pihenőn meg egy. Tudom, hogy ezen a szinten ahol én vagyok, akár az ablakon is kiszorhatnám, ám a kérdésem az lenne, hogy milyen felosztásban lenne érdemes szedni ezt a kettőt.
A fehérje az edzés napokon edzés után menne, ez már biztos a kreatin meg a normál feltöltés szerint, itt nem érdemes vacilálni, a kérdés a Gluta+Bcaa-ra vonatkozna. van valakinek tippje ezzel kapcsolatosan? Kösz

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#4235) Tomics válasza Atomgeszi (#4233) üzenetére


Tomics
addikt

ha tényleg 100% kazein akkor megéri esti fehérjének tökéletes. olcsóbbért nem nagyon kapsz

PH! addikt since 2004

(#4236) Jojo5 válasza ithomas (#4228) üzenetére


Jojo5
őstag

Ma nem vittem túlzásba, de tegnap.... ;] :B

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4237) dunkel válasza Jojo5 (#4236) üzenetére


dunkel
őstag

Még jó, hogy nem vitted túlzásba 2 óra 48 perc alatt :U

Már csak a mai ebédet kell valahogy túlélni :DDD

(#4238) Manitou válasza BÁ Nutrition (#4232) üzenetére


Manitou
addikt

2 rokonom is beadatta az oltást és ők is oltás után 2 hétig olyan betegek voltak mint a kutya :(

(#4239) whitezo88 válasza Manitou (#4238) üzenetére


whitezo88
nagyúr

erről jut eszembe, testépítők, akik rendesen esznek, +vitaminoznak milyen gyakran szoktak betegek lenni? lehet bennem van a hiba de mióta edzek egyszer sem voltam orvosnál.
mondjuk az immunrendszer se dísznek van...
am ez vicces, ha elkapod, 1 hétig szarul leszel, láz, ágynyugalom, ha beadatod, kis eséllyel láz, rosszullét, ágynyugalom, de legalább fizettél párezret :D

[ Szerkesztve ]

(#4240) dunkel válasza Manitou (#4238) üzenetére


dunkel
őstag

ne kezdjétek köszike :N

(#4241) Bibby válasza Manitou (#4238) üzenetére


Bibby
addikt

Nekem nem.

Ελευθερια η θανατος

(#4242) Vandit. válasza Manitou (#4238) üzenetére


Vandit.
addikt

Túl nagy volt a hype... :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4243) harry válasza Manitou (#4238) üzenetére


harry
veterán

Teljesen megérte :U :(((

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4244) God Vazzeg válasza whitezo88 (#4239) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szinte soha nem vagyok beteg, az 5 éve rendelő háziorvosomat nem ismerem :D ;]

(#4245) Radnix válasza Manitou (#4238) üzenetére


Radnix
senior tag

Én is beadattam, és lám csodák csodájára semmi bajom nem lett ;) :)

(#4246) God Vazzeg válasza Radnix (#4245) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fél év, és összecsoffadsz, és leszárad a pötsöd is. Nagy baj viszont tényleg nem lesz ;] :K :DDD

(#4247) dunkel


dunkel
őstag

Huhh, megvolt az utolsó nagyzabálás. Holnap még megy a maradék, aztán hétfőtől jöhet ismét a csirkerizs :) Szinte már várom :D

(#4248) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Siralmas a totyik :(

;]

(#4249) Manitou válasza God Vazzeg (#4248) üzenetére


Manitou
addikt

Akkor írok egy ON-t :D

Kezembe került egy papír amire felírtam egy két adatot ez ~3,5 hónapja volt

Ehhez képest mostani állapot
+5 kg al vagyok több
kar: +1,5 cm
mell: +4cm
comb: +3cm
vádli: +1cm
derék: +3 cm :D

Gondolom senkit nem érdekel csak beírtam ahelyett, hogy voltam edzeni és jóvót :D

[ Szerkesztve ]

(#4250) Manitou válasza whitezo88 (#4239) üzenetére


Manitou
addikt

Ez szerintem attól is függ milyen környezetben vagy. Én pl irodában dolgozok elég kicsi alapterületen vagyunk elég sokan, egy valaki megbetegszik elég könnyen viszi magával a többit is. Én elég ritkán szoktam, orvoshoz csak akkor megyek ha muszáj, kb 2-3 évente látom. De volt már hogy 5 évig nem mentem akkor azt se tudta már ki vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.