Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3251) macikos válasza dunkel (#3250) üzenetére


macikos
addikt

Te az a típus vagy, aki még le se tette a súlyzót, de már rázza össze a fehérjét? :)

(#3252) P00By válasza macikos (#3251) üzenetére


P00By
nagyúr

Megint jössz ezzel a hülyeséggel? :DDD

(#3253) kovsol válasza P00By (#3252) üzenetére


kovsol
titán

te is olyan vagy mi ? ;] viszed a szépen összeállított cuccot a sékerben és amint belépsz az öltözőbe még kezet se mosol meg semmi már öntöd a vizet rá és rázod

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3254) dunkel válasza macikos (#3251) üzenetére


dunkel
őstag

Jaja, lépek be az öltözőbe, indulok is a sékerért, illetve a proteinért, mert a séker a kezemben van, DE csak zuhany után iszom meg, mert sokkal finomabb ha hagyom rendesen oldódni :DDD

(#3255) macikos válasza P00By (#3252) üzenetére


macikos
addikt

Nem hülyeség :P

Az a hülyeség, amit dunkel mond. Jó hogy nem már légmentes dobozban meg Faraday kalitkában tartja a fehérjét, nehogy sérüljön a mikroszerkezete. Túl van ez az egész misztifikálva. Fehérje, tejvasó, megiszod, megemészted, kiszarod. Kb. ennyi. Vagy talán majd az aljas zsír körbeveszi a kicsi fehérje molekulát és korlátozza a mozgásterét, így nehezebben tud felszívódni? Hagyjál már... pláne az átlag gyúrós szintjén ez nagyon számít...
Mint anno a Sciteces pump fx lóf@sz, hogy még meg se ittad, de a kreatin már felszívódott, sőt már lehet inni a következőt :D

Megvan az a kép, amikor versenyen a sok kis gyúrós mind viszi a bedobozolt kajcsit (rizs+csirke) és eszegeti, mert ő jó gyúrós? :D Az is mekkora. Vége is lenne a világnak, ha akkor, pont ott nem azt ennének.

Rendesen kell kajálni, de azért egy átlagos, kondizós emberke ne viselkedjen már úgy, mintha éppen a Mr. Olympiára készülne.

(#3256) P00By válasza kovsol (#3253) üzenetére


P00By
nagyúr

Én életemben kétszer ittam ilyesmit, egyik alkalommal se voltam az edzőterem közelében se :N

(#3257) macikos válasza P00By (#3256) üzenetére


macikos
addikt

Nem akarjuk tudni, hogy hol ittál privátban kétszer fehérjét! ;]

(#3258) dunkel válasza macikos (#3255) üzenetére


dunkel
őstag

Zabálj nyugodtan, ha te így érzed jól magad, de ne hidd azt hogy a te utad AZ út. :)
Igenis igazuk van a gyerekeknek, hogy dobozban viszik szépen a kaját, mert hosszútávon visszaüt, hogy csokikát eszik a szünetben vagy husikát. Most nem akarlak visszab@szogatni avval, hogy nem biztos, hogy a 140kg 35-40% tzs-al olyan egészséges és követendő, úgyhogy szerintem ezt most hagyjuk abba :U

(#3259) kovsol válasza P00By (#3256) üzenetére


kovsol
titán

nálunk rengeteg ilyen tag van
azt ott kínálgatják egymásnak ezt kóstold meg ma xy ízűt hoztam
jaj ennek a jumbónak milyen szar íze van és csak csacsognak

tegnap ugyan ezek a tagok bejönnek a kardió terembe ráülnek a biciklire és elkezdik tekerni, azt ilyet szól az egyik na elég volt ennyi tekertem 300m -t már :Y erre mind elment

na én ilyenekre gondolok amikor az edzés utáni rögtön betolom nevetséges gizda emberekre gondolok
meg persze van akin látszik tudja mit csinál és nem csak egy majom

úgy néz ki évvégére pont nem lesz meg a 99kg :((( mert a karácsony úgy hiszem közbe fog szólni, de majd januárban visszahozom a lemradadást

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3260) macikos válasza dunkel (#3258) üzenetére


macikos
addikt

Félre ne értsd, tudod, hogy fanatikus gyúrós vagyok. Most is éppen rizst eszek... de nem mindig és azért az túlzás, amikor semmi más, mert akkor vége mindennek, stb. Aki komolyan veszi annál megértem, hogy így csinál, de hébe-hóba edzegető embereknél ez vicces...

kovsol: Erről van szó! Jól látod! Ha egy komolyan edző, komoly bodys csinálja ezt, egy szót nem szólok.

[ Szerkesztve ]

(#3261) P00By válasza kovsol (#3259) üzenetére


P00By
nagyúr

Jó, én se ezekre a majmokra gondoltam :D

300 méter, kőkemény! :DDD

(#3262) kovsol válasza P00By (#3261) üzenetére


kovsol
titán

én majdnem besírtam a nevetéstől :D én épp úgy a 20. km körül jártam akkor mikor ezt eltolta a srác

May the Force be with you!

(#3263) dunkel válasza macikos (#3260) üzenetére


dunkel
őstag

Oké, akkor majd ezután programozom neked FŐNÖK a mondanivalómat:
-ha hurkagyurka issza a jumbot edzés után, akkor...
-ha hobbigyúrós Tóth Dani issza a jumbot edzés után akkor..
-ha egy komolyan edző és a részletekre is odafigyelő szakavatott és megrögzött bodys issza a jumbot akkor...

...vagy egyszerűen meghagyom, hogy kiforgasd a szavaimat :C :R

(#3264) macikos válasza dunkel (#3263) üzenetére


macikos
addikt

Engem szándékosan hagytál ki a felsorolásból? :((( ;]

(#3265) harry válasza macikos (#3255) üzenetére


harry
veterán

"Megvan az a kép, amikor versenyen a sok kis gyúrós mind viszi a bedobozolt kajcsit (rizs+csirke) és eszegeti, mert ő jó gyúrós? :D Az is mekkora. Vége is lenne a világnak, ha akkor, pont ott nem azt ennének."

Na erre már a múltkor is akartam írni. Most ez neked miért fáj, azért, mert vékony? Azért eszik. Most tényleg nem értem, mi a francért baj az, ha éppen úgy kajál, hogy az megfelelő? Most mit vigyen magával? Szalámis szendvicset? Az miért lenne jobb? Egyszerűen nem értem.
Értem amire gondolsz, de pont nem az átlag kajálással kapcsolatban.. Azt megértem, hogy ha valaki nagyon az elején van a sportnak, akkor fölösleges 20 fajta kieget szedni, percre pontosan enni, minden reggel lenyomni a fehérjét, nagyon kigrammozni a kaját, mert egyszerűen, nem ezen múlik, nem kell ennyire pontosan venni, és a sok kieget betolni - nyilván, nem baj ha így csinálja, és idővel lehet is így, de eleinte nincs értelme, pénzkidobás (aztán, ha van rá, akkor tegye...).
De pont a kajával szerintem nincs így, ha hónapig nem is edzek, akkor is viszem magammal a csirkerizst (jelenleg értsd: főtt ételt), mert egyszerűen nem tudom, mi mást vinnék, vihetek maggal 10 szendvicset is, csak éppen nagyon nem laktat, meg ha megpakolom felvágottal, akkor az már megint pénz, ráadásul a minősége is idébb van...

Szerintem teljesen rendben van, hogy dobozolt kajával megy bárki bárhova, teljesen függetlenül attól, hogy ő most testépítő, vagy egyáltalán nem is sportol.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3266) harry válasza kovsol (#3253) üzenetére


harry
veterán

Az úgy lehet valóban hülyeség, én átöltözés után szoktam.
Na de, mikor máskor? Kész vagyok, indulhatok haza, az öltözőben ott a víz, felöntöm a port, miért ne tenném? Néha van, hogy ott gyorsan be is nyomom, mert most minek hordozgassam, vagy egyszerűen csak éhes vagyok, máskor meg csak bekeverem, és hazafele menet megiszom, mert miért ne. Aztán persze volt már, hogy csak otthon jutott eszembe.
Nyilván itt sem az a lényeg, hogy jaj, egyből kell a fehérje, és összeesik, aki nem iszik, hanem az, hogy ha már ott van nálam, akkor miért ne innám meg? Vagy miért várjak, amíg hazaérek? Főleg, hogy sokan edzésről más máshova járkálnak, suli, meló, egyéb.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3267) vedini


vedini
őstag

Hali,

Ha valakit esetleg érdekelne Alri Evo Stack:
[link]

workworkwork...

(#3268) dunkel válasza harry (#3266) üzenetére


dunkel
őstag

harry :D Rögtön rázom össze az hülyeség, de 10 perc múlva már OK. Ha meg kovsolnak akarok megfelelni, akkor ?otthon? shakelek. Biztos velem van a gond, de azért veszek gyors fehérjét, hogy az gyorsan szívódjon fel. Ha ráér otthon is, akkor totál felesleges volt wheyre költeni, eszek pár tojást vagy húst és kész. Nem értem miért gáz edzés után inni a trumixot még mindig. :F Senki nem ettől az 1 étkezéstől fog hirtelen megnőni, de ennek ez a folyamata: edzek aztán turmix.

(#3269) ithomas


ithomas
őstag

Erről az új Monster pak-ról van valami vélemény?
Azt leszámítva hogy kúrva drága?:)

Gondolkodtam azon, hogy diétánál ki kéne próbálni, ha lesz anyi zsé, mert:
Végülis ezzel meg van oldva a vitamin kiegészítés, nem kell edzés előtt semmi NO csoda, mert elvileg ebben is van (na mondjuk hogy ez menyire durrant azt nem tudom) van benne 1-2 zsírágetős cucc karnitinnel, tehát azt se nagyon kéne venni, meg ízületvédőt is tartalmaz...bár az ránézésre is gyenge,(pl 50 mg MSM) ilyen szempontból a Mega MSM és a Mega Glükozamin sokkal jobban megéri.

Szóval ha úgy vesszük mennyi mindent nem kell megvenni, ha ezt szedjük akkor nem olyan gáz..kérdés hogy ezek a mennyiségek mennyire válthatják ki azt, ha mondjuk 10k-ért inkább külön külön veszem meg a zsírégető/vitamin/izületi/bedurrantó kombót...(márha kijön ennyiből...ami nem biztos)

Vélemény?
Azon kívül hogy ugorjak... :D

Real eyes realize real lies!

(#3270) kovsol válasza dunkel (#3268) üzenetére


kovsol
titán

másold már be azt a részt ahol én azt írtam ellenzem
én csak leírtam nálunk milyen majmok vannak
igazából telibeszarom ki mikor issza meg a cuccát, csak ahogy néhányan ott mutogatják meg mit tudom én mit csinálnak vele az öltözőben az basz fel
én speciál itthon iszom meg mert kb miután végeztem max 15perccel már itthon vagyok és én legalább eljárok edzeni nem kéthetente háromszor, azt szegény embert aki meg otthon akarna valamit mozogni rögtön beoltják, az aki meg nem voltam edzeni jó volt szöveget beírja az oké

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3271) do3om


do3om
addikt

Nemsokára edzés: bicepsz-tricepsz
Na és hól?

Hát otthon ;] :DDD

Nem járok mindig terembe de mellet azt ott szoktam, mert kel a segítség, stabilabb a pad.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3272) macikos válasza do3om (#3271) üzenetére


macikos
addikt

Stabilabb? Miért, hintázol is? Játszótér nincs a közelben ? :D ;]

(#3273) do3om válasza macikos (#3272) üzenetére


do3om
addikt

Na nesze: :DDD
Azért kel nekem stabil mert amikor ráfekszek nekem nem fúródik a pad lába a betonba mint egyeseknek. Meg kétoldalt nem folyik le a hasam úgy hogy támaszték legyen belölle.
;]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3274) kovsol válasza do3om (#3273) üzenetére


kovsol
titán

owned ;]

May the Force be with you!

(#3275) forward válasza do3om (#3273) üzenetére


forward
csendes tag

:C :DD

(#3276) Jojo5


Jojo5
őstag

Srácok, mik ezek a nagy ívek ? :U :C

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#3277) dunkel válasza kovsol (#3270) üzenetére


dunkel
őstag

kösz

[ Szerkesztve ]

(#3278) macikos válasza do3om (#3273) üzenetére


macikos
addikt

Unom már, hogy mindig mindenki engem bánt, pedig nem is vagyok kövér :(
Na, megyek motorozni: [link]

:DDD ;]

(#3279) do3om válasza macikos (#3278) üzenetére


do3om
addikt

Húú nagyon állat vagy van akkora vádlid, mint nekem a combom. :D

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3280) LOTR válasza brownus (#3247) üzenetére


LOTR
addikt

el kell járni edzeni és magadtól/az edzéstől automatikusan megváltozik a tartásod
nem véletlenül mondják, hogy nézd a "gyúrós" megint/hogy feszít (persze kivételek vannak, akik pl szándékosan feszítenek folyton, az azért mosolyogtató), de az lesz a normális testtartás amikor kihúzva tartod magad
haladó kor betegségeinek egyike....

One Ring to rule them all

(#3281) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#3282) LOTR válasza harry (#3266) üzenetére


LOTR
addikt

vagy edzés után ottmarad az illető beszélgetni, egyebek, akkor közben simán el lehet fogyasztani, én nyáron pl rendszeresen így csináltam

One Ring to rule them all

(#3283) DeadMeat válasza Vandit. (#3221) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hehe ez az én termem :D Mármint ahova járok.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3284) Atomgeszi válasza harry (#3266) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én mindig otthon öntöttem fel vízzel aztán edzés végére olyan faszán feloldódott, hogy isteni finom volt inni! :)

Mostanába nem iszok edzés után fehérjét, akkor kemény vagyok? :D (megint a fránya pénz)

Fogadjunk valaki bele fog kötni, hogy ennyit hagyom állni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3285) dunkel válasza God Vazzeg (#3281) üzenetére


dunkel
őstag

Egyed csak a kukoricádat ;] [link]

(#3286) penene válasza dunkel (#3285) üzenetére


penene
őstag

Csak pár szóra lettem figyelmes:

"Amerikában"
"akik azt hiszik, hogy a rágcsálnivaló viszonylag egészséges ételnek számít. "

:U

Itthon van popcorn, egy adagban csak 50g zsír van. :D Múltkor 3/4ét betoltam, és rosszul lettem, de a féladag még ok. :D

[ Szerkesztve ]

(#3287) do3om válasza penene (#3286) üzenetére


do3om
addikt

ez szánalmas :(

még egy adag popcornt sem vagy képes megenni :U
;]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3288) Bibby


Bibby
addikt

Már nem azért de néhány emberrel tényleg rendesen elszalad a ló. Ha ő 100 kilós akkor már le is nézheti pistikét, aki szegény lelkesen elkezdi csinálni, legalább ezt. Igen, lehet hogy tízből nyolc két hét múlva feladja, a másik kettő viszont komolyan fogja venni.
És ÉN rögtön amint az öltözőbe lépek megcsinálom a turmixot, mert jól esik kicsit leülni, kifújni magam és meginni.
Az általatok hülyegyereknek tituláltakon pedig lehet mosolyogni magatokban, de max olyan szinten hogy "majd rájönnek ők is". Vagy nem jönnek rá. Hadd kóstolgassák már a fehérjét is, azért van íze annak a szarnak...

Bennetek aztán ott a qrvanagy tolerancia, hö nézd má letekert 300 métert, én meg itt vagyok kókemény gyúrós.

Nem szeretem a majmokat, de sok ember nem veszi észre hogy ő is kezd hasonulni. :U

Ελευθερια η θανατος

(#3289) BÁ Nutrition válasza penene (#3286) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én a múltkor vótam moziba, asszem azon a brigantik vagy mi filemen
a legnagyobb popcornt kértem, és 10 perc múlve figyelni kellett hogy ne fogyjon el túl hamar:)
asszem ilyen 5 literes volt vagy mekkora:DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#3290) kovsol válasza Bibby (#3288) üzenetére


kovsol
titán

300m tekerés az kb tarthatott vagy 2 percig se szerintem és igen kő kemény gyúros vagyok aki kibírja több mint két perig a kardiót
had kostolgassák egymás fehérjéjét, egymás sékeréből mert az a normális tuti azért van ize
és most vettem ki kedvencekből ezt a topicot mert nem látom értelmét nagyon az offolásnak, de azért néha jót nevettem az egymás oltásán

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3291) Tomics válasza penene (#3286) üzenetére


Tomics
addikt

nem bírsz 1 adag popcornt megenni? :Y nem csoda hogy nem hízol apám :( :DDD
a moziban én is a reklám alatt megeszem a felét utána meg asszonytól kunyizok mert ő úgysem eszi meg vigyázok az alakjára ;]

PH! addikt since 2004

(#3292) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na kezd egész jó állapotban lenni a gyomrom :))
Furcsa leírni, de már 5 hete nem voltam edzeni, még 2 hét és kezdek. természetesen azért a pihenés mellett megy a BCAA és a glutamin.

5 hét alatt kb minusz 5 kiló, de úgy érzem a körülményekhez képest egész jól megúsztam. Ebből 3,5 ment le az első két hétben amikor influenzás voltam.

A hétvégén megnéztem a labor eredményemet ami még múltkor készült , akkor a vizelet ph 7es volt, fogalmam sincs hogy savasodtam be, de most már kezd vége lenni.
A vas meg csak úgy tombolt a véremben.

Ami viszont érdekes és erre nem árt figyelni a vitaminok közül a vas bevitel, én túlzásba vittem.. De majd kiderül...
1 daily one meg 3 greennel megvolt 1,5 éven keresztül az RDA több mint a kétszerese. Gyakorlatilag ezért is kell az újabb labor. Mondjuk hozzáteszem a családban mindenki vérszegény.
A táplálkozásom , hús, brokkoli, főtt krumpli, müzli mind magas vastartalmú és ez mellett a magas c vitamin bevitel mind segíti a vas felszívódását. Szépen beraktároztam belőle.

Szóval most az IDs greens-t cserélem a Puritan's Pride félére ami vasmentes, de szerintem egy ideig vért kell adnom hogy helyreálljon a dolog. :DDD

Egyébként a kezdők is hagy egyék a dobozból a csirke-rizst, ettől fognak fejlődni nem a parizeres zsemlétől. Nyilván ez elején kieggel nem sok értelme van, tanuljon meg először rendesen enni, utána lehet. Legalábbis szerintem..

(#3293) penene válasza BÁ Nutrition (#3289) üzenetére


penene
őstag

A mozis popcorn nekem is jól megy. Biztos ez a mikrós ilyen szar:D

(#3294) Atomgeszi válasza penene (#3293) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ott nem akarsz szégyenbe maradni , hogy puhány vagy. :D

Fogadjunk a film fele alatt csak pöckölgeted meg elteszed a szék alá illetve finoman átcsúsztatod a székek között. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3295) Markgx10 válasza macikos (#3255) üzenetére


Markgx10
őstag

Milyen jókat írsz :Y :R , csodálkozom is rendesen, biztos másoltad valahonnan ;]

(#3296) penene válasza Atomgeszi (#3294) üzenetére


penene
őstag

És Bá mindig nyúl érte. ;]

(#3297) Sotho válasza penene (#3296) üzenetére


Sotho
őstag

Te Bával jársz moziba? khm... ;]

kovsol : "és most vettem ki kedvencekből ezt a topicot mert nem látom értelmét..."
-kislány ;]

[ Szerkesztve ]

(#3298) Bibby válasza kovsol (#3290) üzenetére


Bibby
addikt

"és most vettem ki kedvencekből ezt a topicot mert nem látom értelmét nagyon az offolásnak"

Ennek úgy kb mi köze van ehhez? Ha nem akarsz offolni akkor ne csináld. :U Most meg nem nézem mióta írogatsz ide napi szinten, de ma jöttél rá hogy ez neked igazából nem tetszik, csak néha jókat nevettél... görbüljek meg ha értem.

Ελευθερια η θανατος

(#3299) LOTR válasza kovsol (#3290) üzenetére


LOTR
addikt

:D
neked bent volt a kedvencek között? :DDD

One Ring to rule them all

(#3300) penene válasza LOTR (#3299) üzenetére


penene
őstag

Nekem eleve így indul a böngésző. :W
De rohadjatok meg, átraktam google.com-ra a kezdőlapom! ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.